"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petanevesta
7. led 2012

@gabuli202 no já to měla taky tak zřejmě mezi 27DC-29DC(ty ovu testy mě tenhle měsíc spíš zmátly než pomohly), jenže předtím jsem měla cyklus 34dní, takže teď bych ho měla najednou o dost delší, tak uvidím...taky se radši nechci těšit 😒

pajav
7. led 2012

@trolleey já taky říkala,že po screeningu si půjdu něco koupit a prdlačky,ještě nic nemám :D Do fotek dávám ten kočárek, nenašla jsem úplně stejný ale barevně je to on jen přední kolečka má blíže k sobě,je to trojkombinace 🙂 Tu jsem chtěla..jááááá bych tak utrácela 😀 Ale dokud nebudu vědět co to je,nekupuju nic!!! 🙂 Kdy jdeš na screening?

pajiskazemlyna
7. led 2012

@pajav

Ahoj holky, tak podle mě ještě ovu nebyla ... Do grafu jsem zadala dva dny toho zánětu a FF už si ovulkou není jistý, dneska mě docela bolí břicho, tak možná konečně ....
achjo, to čekání je šílený .... Jsem 32DC ..

http://www.fertilityfriend.com/home/38ac96

pajav
7. led 2012

@pajiskazemlyna no je pravda,že ta teplota je ted nic moc,měla by být vyšš,než ty předchozí..asi nakonec teprve bude nooo..tak ted nesmíte vynechat mazlení 😉))

pajiskazemlyna
7. led 2012

@pajav
To nevynecháme ! 😀 Ale jde o to, aby ovu vůbec přišla .....
P.S. kočárek i koš jsou super !!! 😵

trolleey
7. led 2012

@pajav na screening jdu 20.1. už aby to bylo! 🙂 máš mooc krásné věcičky. ten kočárek zn. FYN se mi taky moc líbí. kupovaly jsme ho v září se švagrovou, má taky mimuško, a nemůže si ho vynachválit. a je moc krásný.

pajav
7. led 2012

@pajiskazemlyna přijde uvidíš, já si myslela,že ovu mít nebudu a ejhle..ještě že se manžel chtěl mazlit :D

pajav
7. led 2012

@trolleey já jdu 19.1. na běžnou kontrolu, to tak pomalu utíká!! Nejradši bych chodila co týden..jinak taky se mi ten kočárek moc líbí 🙂 Máme stejnou kombinaci barev..takže neutrální barva,jak pro kluka tak pro holku 🙂

sedivka
7. led 2012

@pajav kdy se vlastne da poznat co to bude? 4./5. mesic?🙂

pajav
7. led 2012

@sedivka přesně to nevím, kamarádce v 17tt řekli,že na 70% čeká chlapečka, ale nejpřesnější to je asi až okolo 20tt si myslím,dřívější odhady nemusí být přesné, 19.1. se zeptám Dr. jak to vidí 😉))

pajiskazemlyna
7. led 2012

@sedivka
Pája to napsala přesně, můžou vám říct třeba už ve 12tt - ojediněle, že to bude třeba na 60% holčička a ve 20tt už ti to poví třeba na 90% .. co si budeme povídat, skoro nikdy to není jisté, pokud se miminko dobře neukáže na UZ ..
U holčiček musí být vidět "kávové zrno" a chlapečků pindík 😀

twistinka123
7. led 2012

@sedivka kluk se pozná lépe, doktorka ho viděla u jedné už ve 14tý🙂 holčička se pozná hůře... 🙂

silvaaa
7. led 2012

Holky,vy co vite kdy presne byla Ovu,tak si zkuste udelat tenhle testik: http://jasanek.webpark.cz/plzak.html a pak to tu treba napiste,co vam vychazi a pak se uvidi,jak je testik spolehlivy 🙂 😉 .Ja jsem si ovu nemerila,podle kalkulacky by mi vysel chlapecek,ale myslim,ze Ovu byla pozdeji,kdyz jsme podle UZ o tyden mensi,no a to je holcicka,tak zase vim prd 😀 .Ale to nevadi,pritel chce chlapecka,ja holcicku,takze je to vlastne fuk 😉 .Tak pak dejte vedet jak jste dopadly!

pajav
7. led 2012

@silvaaa mě vyšel kluk, od známé maminka nám podle datumu narození také vypočítala kluka a podle toho, kdy byl sex a kdy ovu je také pravděpodobnější kluk :D Ale 99% známých zase tvrdí,že budu mít holčičku, pouze jedna kolegyně z práce řekla,že to bude na 100% kluk, tak já nevím :D

gabuli202
7. led 2012

Holky, chtěla jsem se zeptat. Pozitivní ovu test byl 26.12., dnes jsem 34DC což už je 12 dní, myslíte, že bych zítra ráno mohla zkust testovat? I když mám hrozněj strach ze zklamání ☹

gabuli202
7. led 2012

kecááám, pardon, ovu byla 31.12., což je na to asi ještě brzy, takže pokud MS nedojde, tak to zkusím v pondělí

silvaaa
7. led 2012

@gabuli202 Asi jo,to je jeste brzy,taky bych pockala a testik si udelala az v den data MS pokud nedorazi 😉 .A hlavne testik hned nevyhazuj,muze se ti tam dusik objevit az o neco pozdeji,mi na prvnim testu naskocil cca az po 10-15ti minutach.

barbulinka1
7. led 2012

@silvaaa ahojka, mě všude podle početí atd. na těch kalkulačkách vychází chlapeček, tak jsem zvědavááá 🙂 🙂 já bych asi radši holčičku, manžel chlapečka, ale nakonec to bude jedno, hlavně když to bude zdravé 🙂 🙂

silvaaa
7. led 2012

@barbulinka1 jj,jinak vidim ze to mas stejne jako ja 🙂 ,ale to tak vetsinou byva,ze maminky chteji holcicku a tatinkovi kluka.Nam to vychazi tak napul a v tom kalendari podle veku rodicky holcicka,tak nevim...Jasne,ze na tom nesejde,ale jen pro zajimavost... 😉

petinkas
autor
7. led 2012

🙂) tak nám podle tohoto výpočtu vychází holčička.. jinde nám vyšel chlapeček. Já bych radši chlapečka, ale myslím si, že je to úplně jedno. Pohlaví si říct nenecháme, tak to bude překvapení až do porodu 🙂.
Přemýšleli jste už, jestli si to necháte říct?

gabuli202
7. led 2012

@silvaaa MS mi přichází 30-33DC a dnes jsem 34DC, ale jak jsem psala, ovu byla až 27DC, tak pokud nedojde mrcha, udělám test v pondělí

silvaaa
7. led 2012

@petinkas Ja bych se taky chtela nechat prekvapit,ale jsem uz zvedava tedkom,takze vim,ze ho vedet urcite chtit budu 😀 .Kvuli vybavicce to je sice celkem jedno,chci kupovat neutralni barvicky,protoze bychom chteli hnedka druhe 😉 ,tak at je to pro oba,pro pripad ze by byl jeden chlapecek a druha holcicka....Ale jsem proste hrozne zvedava a taky at vim,jak uz mam prdolce rikat 😀

petanevesta
7. led 2012

@gabuli202 udělej, taky bych to být tebou nevydržela 😉

gabuli202
7. led 2012

@petanevesta já to asi prubnu až v pondělí, zítra to je asi ještě brzy 😒

petinkas
autor
7. led 2012

@silvaaa jooo, tak to znám.. to já jsem taky děsně zvědavá - uvidím, jak dlouho mi to vydrží, ale budu se snažit 🙂..

silvaaa
7. led 2012

@gabuli202 Aha,tak to uz by mohlo jit neco videt,nebo radeji pockej do utery,to bude 10 dni po Ovu,jestli dobre pocitam?Ale to se mi asi lehko rika "pockej",ze? 😀

gabuli202
7. led 2012

@silvaaa Deset dní po vou bude v pondělí 😀 No, zase to nechci uspěchat, takže to vydržím 🙂 Ale mám obavy, aby mrcha nedošla

petanevesta
7. led 2012

@gabuli202 jo jasně, to pondělí jsem myslela - držím palce 😉

petanevesta
7. led 2012

já jsem zvědavá, jak se to vyvrbí u mě...dneska mě trošku víc pobolívá spodek, ale stále jen špinění, pořádnej menzes nikde...to jsem předtím dva cykly neměla, byla mrcha po 34 dnech a bez špinění 😒 dneska jsem už 38DC, zítřejší test to jistí 😎

silvaaa
7. led 2012

@gabuli202 fakt? 😀 kdyz jsi dneska 34DC a Ovu byla 27DC,tak v pondeli to bude 36DC ne? A nebo to se pocita jako i ten den Ovu?No to je fuk....mam uz v tom gulas 😀 😀 ,asi mas pravdu 🙂 .O ten jeden den.... 😀
A vypada to dobre,kdyz pises ,ze MS mivas normalne mezi 30-33 dny a dneska to je 34 😉 .Urcite drzim palce!!!