"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

gabuli202
13. led 2012

@terulilinka tak zítra zkusím, pokud to správně použiju 😀

twistinka123
13. led 2012

@myka21 nemysli na procenta a nech to konovi....když se na to půjde po matematicku tak to nevyjde nikdy. nech to na přírodě!!! 😉

wann14
13. led 2012

@myka21 musis pockat nez prijde ms, pokud neprijde je velka sance, ze je vse ok ... tak drzim pesti 🙂

myka21
13. led 2012

jasně zatím si to budu užívat...od úterka mám křeče v podbříšku jako při menstruaci tak snad se tam pěkně zavrtá

barbulinka1
13. led 2012

@gabuli202 Jo jo zkus si ho, já ho taky dělala hned ze začátku a ukázalo mi to 1-2 týdny 🙂 🙂

gabuli202
13. led 2012

@barbulinka1 tak to zítra prubnu a uvidíme 🙂 🙂

gabuli202
13. led 2012

Grrrr, zase mi stopli album!!!! 🙄 Co se jim nelíbí??

pajiskazemlyna
13. led 2012

Ahojky kočky ! 🙂
@gabuli202 Moc gratuluji, podle mě čárečka sílí, clearblue určitě zkus, je sice drahý, ale prý nejspolehlivější !!! 😵

Holky, jsem 6 DPO, už to asi dlouho nevydržím a jestli to tentokrát nevyšlo, tak se skácim 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/38ac96
P.S. nějak jsem dnes klesla 😖

gabuli202
13. led 2012

@pajiskazemlyna jojo, dnes jsem šla ještě pro dvě balení Mamatestů plus ten ClearBlue a vyplázla jsem dost 😀 Tak uvidíme zítra 🙂

barbulinka1
13. led 2012

@pajiskazemlyna Že by implantační pokles a miminko se zavrtávalo 🙂 🙂 Držim pěstičky, aby to tak bylo 🙂 i když já jsem neklesla, když se zavrtávalo, ale každý to má jinak 🙂 🙂 vyjdeee toooo 🙂

pajiskazemlyna
13. led 2012

@barbulinka1
Trošku se bojím, že to implantační pokles není, to by se zítra teplota musela vrátit ?! ..Ale já normálně 37,2 nemívám, spíš právě kolem 37,0 ... ale naděje samozřejmě umírá poslední 😀
Dneska jsem se asi přejedla nebo co, bolí mě břichooo 😖
Ale děkuji mooc, jsi zlatá ! 😵

barbulinka1
13. led 2012

@pajiskazemlyna No těžko říct, to uvidíš jestli to byl ten správný pokles 🙂 Já jsem měla 37,2 až po zavrtání, jinak jsem měla 37, 36,9 a pak pořád 37,2 🙂 🙂Držim pěstičky, aby si miminko našlo cestičku 🙂

pajiskazemlyna
13. led 2012

@barbulinka1
Kééééž by ... 😀 Zanedlouho se to dozvíme ..
Takhle brzy asi stejně nic nemůžu pociťovat, viď? 😀
Vždycky jsem už den po ovu "na sobě našla nějaké příznaky - i když je to NEMOŽNÉ" a tentokrát mi nic není, až na to, že občas píchne v levém podbřišku nebo kolem pupíku, ale to mám po ovu normoš 😀

barbulinka1
13. led 2012

@pajiskazemlyna No to ne, mě pak jenom bolelo břicho jako na ms, ale to až tak 12, 13 DPO a myslela jsem, že to dostanu každou chvíli, prostě křeče jako na ms a pak jsem i dva dny špinila, když se zavrtávalo....ale je to individuální 🙂 ale jako nějaký těhotenský příznaky je opravdu blbost pocitovat takhle brzo, hcg je moc nízký 🙂 🙂 tak ještě tak 4,5 dní a budeš testovat ne ? 🙂

pajiskazemlyna
13. led 2012

@barbulinka1
Vidím to na středeční ráno, 11DPO, to už by třeba dušík být mohl...
Jenže po skoro půl ročním snažení se bojím zklamání ..... Negativních testů jsem viděla u sebe už dost 😀

pajiskazemlyna
14. led 2012

@barulinka1

Tohle je tedy velký mazec .. 😀

Teplota, kterou jsem u sebe ještě nikdy nenaměřila 😀

Aneb 7 DPO 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/38ac96

gabuli202
14. led 2012

Ahoj holky, tak jsem dnes prubla Clearblue. Myslela jsem, že už tam bude větší číslo, ale jsem 14DPO, tak to zřejmě odpovídá 🙂 🙂

pajiskazemlyna
14. led 2012

@gabuli202
Gratuluji !!!! 😵 Znovu 😀
Bude z tebe maminka !!! 🙂

gabuli202
14. led 2012

@pajiskazemlyna prosím tě, pořád se mi to honí hlavou a nemůžu tomu uvěřit!! 😀

pajav
14. led 2012

@pajiskazemlyna jen tak dál :o))))
@gabuli202 ještě jednou gratuluji 😉

gabuli202
14. led 2012

@pajav Děkuji moc!! Snad bude všechno v pořádku 🙂

gabuli202
14. led 2012

Holky, tak teď jsem mírně vytočená, nějaká slečna mi napsala do zpráv, že nic proti mě, ale čárka z dneška 14DPO se jí zdá slabá, že ona tomu rozumí, že testovala 2 roky. Já vím, že je čárka silnější, holt mi to foťák tak nebere. Příjde vám to normální? 😒 😒

pajiskazemlyna
14. led 2012

@gabuli202
Neboj se, já jsem na tvoje testíky taky koukala a ten poslední byl ještě mokrý podle mě, nestresuj se a neposlouchej nikoho, kdo se tě snaží rozzlobit ....
@pajav Moc děkuji, brzy se dozvíme ortel 😀 Jakpak se vám vůbec s prďolkou daří ? 😵

gabuli202
14. led 2012

@pajiskazemlyna jasně, fotila jsem to brzo, teď je tmavší než včera 🙂 Nevím, o co jí šlo, říkala, že se nažili dva roky, takže jí šlo asi o to, že nám se to podařilo dřív 😎

petanevesta
14. led 2012

@gabuli202 gratuluju paráda! 🙂

pajiskazemlyna
14. led 2012

@gabuli202

Pouhopouhá záávist, nic víc 🙂
Užívej si tohle období a hlavně žádný stres !!!! 😵

gabuli202
14. led 2012

@petanevesta díky Páji a tobě moc držím pěstičky, něco nového? 🙂

twistinka123
14. led 2012

@gabuli202 závidí, budv klidu a alba si zamkni jen pro přátele!

gabuli202
14. led 2012

@pajiskazemlyna přesně jak říkáš 🙂

@twistinka123 No vidíš Luci, to udělám 🙂

tiburcia
14. led 2012

děvčata to jsem byla já 😉 a psala jsem jí,že na 14DPO se mi zdá slabá ta druhá čárka, ale že hcg roste každému jinak... , a nechtěla jsem tím nic špatného, jen vím jak čárky mě nesílily, jak to dopadlo... omlouvám se, příště si to nechám pro sebe...