"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petanevesta
24. led 2012

@zzaneta ahojky Žanet, taky myslím ,že to může mít ještě mnohem lepší po takové době, hlavně nekouří, nenosí těsný slipy nic takovýho a jsem ráda, že se snaží spolupracovat - vitamínky by ho mohli ještě víc povzbudit 🙂
tak se snaž dneska odpočívat, ta únava může být z toho počínajícího těhu

sedivka
24. led 2012

Ahoj holky, kontrola dneska ok jsem 7+5, srdicko tluce porad jak o zavod a dostala jsem prukazku 🙂. Dalsi kontrola za 14dni a pak za tyden az dva prvotrimestralni screening, termin porodu 9.9. 🙂

petanevesta
24. led 2012

@heaven_angel tak to je super zprávička, moc gratuluju, tady se to fakt pěkně rozjíždí a jste všechny šikuly, že vám to jde tak rychle - normálně žasnu 😀 tak prosím další plivanec pro štěstí ju? 😉 manžel je dobrej, taky jsem moc ráda, že spolupracuje a není třeba naštvanej, že ho prudím moc brzo 🙂

heaven_angel
24. led 2012

@gabuli202 jj, prave teprve druhy mesic.. taky me to prekvapilo, rikala jsem si, ze az to prijde, tak to prijde a prislo to necekane rychle 🙂 Gabi, nebud smutna.. urcite to co nejdrive vyjde, mate ted dost velkou sanci.. posilam na tebe velkej plivanec a spoustu optimismu a budu drzet palce 🙂

gabuli202
24. led 2012

@heaven_angel moc díky, snad už bude tento plivanec ten pravej,dala bych za to všechno ! 🙂

heaven_angel
24. led 2012

@pajiskazemlyna
@terulilinka
dekuju moc holky 🙂 je fakt ze leden je plodnej, tak unor musi byt zakonite jeste plodnejsi.. 😉 moc vam vsem preju, aby vam to vyslo co nejdriv.. ja se vubec nedokazu na nic soustredit 😀

heaven_angel
24. led 2012

@petanevesta dekuju moc, ja jsem taky porad v uzasu 😀 plivu co muzu, to vis.. 😉 no ja bych toho sveho asi nedonutila zobat denne vitaminy, je videt ze ten tvuj to bere zodpovedne 🙂 muj muz sel taky do sebe, zacal cvicit a jist zdrave, aby pry nase dite melo tatinka v kondici 😀

heaven_angel
24. led 2012

@gabuli202 doufam, ze ti prinese stesti, to bych byla moc rada 🙂

petanevesta
24. led 2012

@heaven_angel no tak to je od něj taky hezký, že se dává do formy, aby pak mohl dítko nosit 😀 vůbec se ti nedivím, že jsi z toho mimo, musí to být krásný pocit a už se taky těším, až to zažiju 🙂 díky za plivanec, tentokrát to určitě vyjde 🙂

zzaneta
24. led 2012

@petanevesta Budu odpočívat v práci :D ale nejraději bych byla v posteli 🙂

zzaneta
24. led 2012

@heaven_angel Jeeee, to je supeeeer. Mam radost. Gratuluji 🙂 Taky jsem koukala jak ten muj to predpovidal :D Kdy jsi mela MS? Kdy ovu? Mozna budeme na stejno 🙂

petanevesta
24. led 2012

@zzaneta to věřím, v práci to odpočívání tolik nejde 😀

heaven_angel
24. led 2012

@petanevesta jj, snazi se, tak doufam, ze mu to vydrzi 🙂 zatim to jeste nevi, sel do prace driv nez ja, chtela jsem mu nejdriv zavolat, ale nechtela jsem se ochudit o jeho reakci.. 🙂) urcite to brzy zazijes, plivanec to jisti 🙂.. chce se na to opravdu moc neupinat, my se snazili lazo plazo..

zzaneta
24. led 2012

@petanevesta To teda nejde, ale zase se to taky nemusi prehanet. takze hezky v klidku tu udelam co mam, pak pujdu domu spat 😀 dneska jsem tu az do pul sedme, snad to utece. Vecer jeste nejaka prace doma, ale jinak se mi vubec nic nechce,ale vubec. Tesim se na tu dovcu pristi tyden 🙂

petanevesta
24. led 2012

@heaven_angel tak to pak musíš napsat, jaká byla reakce 😉 na ten okamžik se taky nejvíc těším, až to přijde 🙂
a můžu se zeptat, jestli to není moc osobní, jak často jste "vyráběli"? 🙂

heaven_angel
24. led 2012

@zzaneta dekuju.. 🙂 to jo, meli by si otevrit vesteckou zivnost 😀 MS byla 26.12. a ovu jsem nepoznala, ale carka uz byla docela silna, zadnej duch 🙂

petanevesta
24. led 2012

@zzaneta jejda, do půl sedmý, tak to je docela dlouho, já budu ráda, když vypadnu ve čtyři 🙂) zase jsem spíš ranní ptáče a pokud to jde, tak si radši přivstanu, abych mohla jít brzo odpol. domů, máme klouzavou prac. dobu 😎

wann14
24. led 2012

@heaven_angel moc gratuluji, super zpravicka, tak at je vse ok 🙂 Uz bych to taky brala, to cekani je hrozny a to zklamani kazdy mesic taky ☹

heaven_angel
24. led 2012

@petanevesta no sama jsem zvedava, urcite rekne, ze to vedel 😀 vyrabeli jsme tak trikrat tydne, pak jsem si dala polstarek pod zadek nebo zvedla panev a chvili lezela, coz jsem predchozi mesic nedelala, tak mozna to zabralo 🙂

petanevesta
24. led 2012

@wann14 nebuď smutná, jsem v tom s tebou 😉 vždycky bych nejradši sexovala, pak posunula rovnou čas, aby byl čas MS a mohla bych testovat, škoda, že to nejde 😀

petanevesta
24. led 2012

@heaven_angel tak to asi taky zkusím, hodně jsem o tom četla, že si holky dávaly po sexu nohy nahoru a pomohlo to 😀

zzaneta
24. led 2012

@heaven_angel :D to by meli :D ale je dobre ze my se na to tolik neupnuly.. Tak to jsme dost podobne, ja mela 21.12., ale ovu byla trochu pozdeji 🙂 Kdy pujdes k doktorovi a jak Ti je?

@petanevesta Ja bych si taky radeji privstala, i kdyz dneska se mi vubec nechtelo, ale delame pro Anglii a tam je casovy posun, takze to neni mozne :(

zzaneta
24. led 2012

@petanevesta Ja jsem zase aplikovala ze si kleknes na kolena a zvednes zadek. Nekde jsem cetla ze to pomaha a v diskuzi bylo plno holek co jim to pomohlo 🙂 Muzes to stridat 🙂

petanevesta
24. led 2012

od včerejška mě teda dost i pobolívá břicho, tak by to mohla být ovu, sice jsem 7DC, ale po vyvolávačce, takže si myslím, že to je klidně možný, radši dneska manžu svedu 😎 😀

sedivka
24. led 2012

@petanevesta ja ani nohy nahoru nedavala, ani zadecek. Jen jsem chvili lezela, nez se manzel osprchoval a taky se zadarilo 🙂

zzaneta
24. led 2012

@petanevesta :D sved, jistota je jistota. Davam vam mesic, tak sup sup 😉

heaven_angel
24. led 2012

@wann14 dekuju, snad bude vse jak ma byt 🙂 cekani je na houby, to verim, zvlast kdyz uz clovek hodne mimi chce.. tedy ne, ze bysme chteli min, ale proste jsme to az tak neresili.. ale 2012 je evidentne stastny cislo, tak to musi brzy klapnout 🙂

wann14
24. led 2012

@petanevesta To si hodna Peti, tak se tady budem podporovat navzajem 🙂 Si rikam, ze nekdy to musi vyjit 🙂

petanevesta
24. led 2012

@wann14 určitě to vyjde, neboj 😉

wann14
24. led 2012

@heaven_angel Budu drzet pesti, at je vse ok a tak jak ma byt 🙂 Jako taky to nijak neresime, ani nejsem nijak zoufala, ze bych propadala depkam, ze se nam to nikdy nepodari a hledala nekde chyby. Ale vis co kdyz cekas menzes, tak se tesis jak treba uz a pak ji dostanes tak je to takove zklamani ... ale verim , ze se nam taky brzo zadari 🙂