"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

lucille85
4. lis 2011

@petit.a.nge já svůj cyklus radši ani už počítat nebudu, 33DC a teprve je ovu 😝

petit.a.nge
4. lis 2011

Chlap mi bude teď jezdit jenom na jeden den z montáží, take snažení tak nic ☹ . Ne, přeobjednám se, chci to všechno v jednom (nesnáším doktory). Dobrá ovu 33DC, lepší než žádná a do MS kousek tak to budeš vědět aspoň všechno dřív 🙂 , takže plány na večer jsou jasný co??? 😉

lucille85
4. lis 2011

@petit.a.nge no ano, plány stejné jako včera a ve středu 🙂chudák manžel, ted už je mu teda líp (se vypotil 😀)ale v tu středu mu nebylo moc dobře, ale jak uviděl pozitivní ovu test tak se vzchopil...já teda řikala že o nic nejde, že to klidně necháme, ale prý ne ne, jde se vyrábět miminko 🙂
a s tou ovu si taky nejsem teda ale úplně jistá, třeba se ani vajíčko neuvolní, ten test ukáže jen vzestup hormonů...ale zle mi na to včera bylo dost, sem to vejce možná doslova "snesla" 🙂

twistinka123
4. lis 2011

tak vás zdravím z teplíčka domova🙂

@petit.a.nge to je mi líto že jsi dnes 1DC, já na tu potvoru taky čekám🙂

co se týče filmů - doporučuji Muži v naději 😀 to je pro Vás holky co se snažíte aktuální téma🙂 já se u toho řezala 😀

petinkas
autor
4. lis 2011

My jdeme zítra s manžou na Perfect Days (někdo tu doporučoval), tak jsem to nadhodila a už máme zarezervované lístky.. úryvek z popisu filmu "Přitom Erika má skoro všechno – vlastní pořad, vyhlášený kadeřnický salón, velký byt s terasou a svobodu, ale s každým přibývajícím rokem víc a víc touží po tom jediném, co nemá – a to je dítě. Erika tedy nastolí plán “Dítě” a pustí se do něj se stejnou vervou, se kterou budovala jak svůj podnik, tak své vlastní já. " Tak si myslím, že to bude taky aktuální 😀.. Jinak Muži v naději rovněž doporučuju 🙂.

twistinka123
4. lis 2011

děkuji za tip!

barbulinka1
4. lis 2011

@petinkas Viděla jsem na to ukázky v kině a vypadalo to moc dobře 🙂 tak si to moc užijte a pak dej vědět, jestli to stálo za to 🙂 🙂

barbulinka1
4. lis 2011

Hezký pátek holky, tak jsem 24 DC, minule už 25 DC dorazila mrcha :( a dneska na mě něco leze, kejchám a je mi tak nějak na nic a břicho bolí doela dost, prsou se nemůžu ani dotknout (bradavek) tak asi mrška dorazí ..ale BT 36,9 tak uvidíme zítra :( Jinak přeju všem kráááásný víkend 🙂 🙂

petinkas
autor
4. lis 2011

@barbulinka1 Díky, určitě písnu..

Holky, co děláte? Ten můj mi odešel do práce (předtím prý zadělal na trojčata), tak jsem zůstala sama doma..

pajav
4. lis 2011

Já ted došla z práce a můžu říct,že jsem totálně vyřízená,takový fofry co byly!! A v PO a UT to samé..bych si tak ráda dala panáka!! Záda mě bolí,že zítra nevstanu z postele ani..já už v té práci být neciii ☹(((

petinkas
autor
4. lis 2011

Zrovna ve zprávách říkali, že je teď chřipkové období, tak jestli na Tebe někdo něco neprsknul.. 🙂 Já jsem dneska 15 DC, teplota od 1DC po 13 DC stále 36,7 a 14DC + dnes 36,5 -> mohla by to být ovu? Jsem zvědavá na ráno, jestli vzroste (prosím, prosím 🙂 alespoň 37,8)..

petinkas
autor
4. lis 2011

@pajav Jééé, ještě musíš vydržet!! 🙂) už jen pár měsíců.. tak hoď nohy hore a relaxuj..

petinkas
autor
4. lis 2011

Čtu teď něco o měření BT : "Platí pravidlo, které říká, že ovulaci lze považovat za proběhnuvší, pokud je bazální teplota alespoň 3 po sobě jdoucí dny vyšší než v 6 předcházejicích dnech, a za den, kdy proběhla ovulace, se považuje poslední den nízkých teplot (tzv. pravidlo 3 po 6)."

petit.a.nge
4. lis 2011

@petinkas? já jsem si pustila óčko, otevřela vínko, zatopila v krbu a uklízím 😖

hanickaa.d
4. lis 2011

zdravím děvčata 🙂 já jsem včera zahájila punčovou sezonu, tak jsem se těšila, až si po práci lehnu. Na víkend žádný extra plán nemáme, manžel bude fotbalovat a bude asi saunička a relax. Když jsme u toho, může se v těhu chodit di vířivky a sauny?

twistinka123
4. lis 2011

@hanickaa.d můžeš i cvičit, pokud ti to nebude vadit, nebude ti blbě a tak, to samé o sauně. ale já osobně bych to asi omezila. přecejen to to trochu nápor na organizmus

twistinka123
4. lis 2011

@hanickaa.d ale nedoporučují se horké koupele, tak bych to vynechala. teda výřivku určitě!!!! může způsobit stahy dělohy a potrat

petit.a.nge
4. lis 2011

tak ty horké koupele budou u mě problém, ty miluji 🙂 😠

twistinka123
4. lis 2011

@petit.a.nge já taky ale vím že nejsou dobré ani tak, na žíly!

petit.a.nge
4. lis 2011

@twistinka123: já beru prášky na vysoký tlak a štítnou žlázu....tak ty žíly mě už nezabijou 😀 😀 .....tu vanu si do doby těhotenství a po těhotenství neodpustím, je to můj relax po celém dnu. 🤐

twistinka123
4. lis 2011

@petit.a.nge mě to povídej, miluju úplně vařící🙂 manžel ani ke mě mnohdy nemůže jít do vany jak je vařící🙂))

hanickaa.d
4. lis 2011

@twistinka123 aha aha, to by byl člověk sám proti sobě. Cvičení jsem četla, že pokud je vše OK a žena je zvyklá, není důvod přestat. Samo úměrná zátěž 🙂

petit.a.nge
4. lis 2011

@twistinka123 přesně, pořád nadává, jak to mám horky a nedej bože, když si dopouštím teplou 😀 😀

twistinka123
4. lis 2011

@hanickaa.d jojo to jo.ale s tou saunou a tak bych fakt neriskovala...

hanickaa.d
4. lis 2011

@petit.a.nge já taky miluju obecně teplo 🙂 chtěli jsme jet do termálů 🙂 já se teda doma nekoupu, jen sprchuji, ale saunička a teplo je moje 🙂

twistinka123
4. lis 2011

@petit.a.nge 😀 to je přesný 😀

hanickaa.d
4. lis 2011

@twistinka123 no já jen až to budu řešit 🙂 zatím si užívám

twistinka123
4. lis 2011

@hanickaa.d já myslelaže na mimi už pracujete?

hanickaa.d
4. lis 2011

ale jo, myslím to tak, že nevím, kdy to vyjde tak nechci teď preventivně omezit milion věcí 🙂 nic neměřím, netestuju a nechci být uplá že to vyjde hned po vysazení

twistinka123
4. lis 2011

@hanickaa.d jo to děláš dobře. já jsem dneska 28DC a MS nikde. ale těhu nejsem určo - neplánujeme. ač prášky jsem vysadila - právě 1 měsíc tak jsem zvědavá kdy dojde potvora