"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

krista1
16. kvě 2012

@leeerinka Ahoj,moc ti gratuluji,jak dlouho jste se snažili?No je vidět,že někdy tt nejsou vůbec spolehlivé 🙂

leeerinka
21. kvě 2012

@krista1 ahoj kristy, snažili jsme se od svatby, takže skoro rok...teď se mi po dvou týdnech udělalo zase dobře, tak mám tak trošku strach, jestli vše probíhá tak jak má...ale snad to bude ok 🙂

krista1
21. kvě 2012

@leeerinka Neboj,určitě všechno probíhá tak jak má,né každá těhulka má pernamentně nevolnosti.Ať se vám oběma daří. 😉

petanevesta
21. kvě 2012

@leeerinka ahojky, zřejmě doktor na ultrazvuku ještě nic neviděl, třeba jsi měla ovulku později, tak je mimi mladší, než se to počítá podle poslední menstruace 😉 každopádně gratuluju, jestli máš pozitivní testík 😉

leeerinka
21. kvě 2012

@petanevesta já už to mám potvrzené i podle ultrazvuku...se stářím podle menstruace to ale bude horší, jelikož jsem měla ms naposledy v lednu, brala jsem utrogestan, chodila na vyvolávačky a nic...až pak pozitivní test a po týdnu potvrzené těhotenství u dr.

krista1
24. čer 2012

@leeerinka Ahoj,dlouho jsem tu nebyla,ale jsem moc ráda,že se doktor mýlil a že jsi těhotná,je vidět,že se tobě i miminku daří a jen tak dál,hlavně,ať ste zdraví,hodně štěstí 😉

leeerinka
24. čer 2012

@krista1 díky moc, těhotná jsem zaručeně, poznávám to na sobě dnem i nocí 🙂 a díky moc, štěstíčka a zdravíčka není nikdy dost. Tobě přeju hodně štěstí, ať se brzo taky zadaří! 😉

paja424
21. srp 2012

Ahojky holky, narazila jsem na tuto stránku, s manželem se snažíme o mimi už od milého podzimu a pořád nic, neporadíte nějaké tipy? Vám se už zadařilo?

vendusevyrus
10. kvě 2017

@aluskaasimon
Dobrý den, četla jsem Vaši diskuzi z roku 2011 o architektovi.
My jsme se rozhodli do toho praštit a pořídit si dům, ale ne a ne sehnat schopného architekta. Myslíte, že by jste se se mnou mohla podělit o kontakt?

Děkuji moooc
V.V.