• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

21. srpna 2012 
@zzaneta nejradši hned :grinning: :grinning: :grinning:...nějaká kalkulačka mi vyhodila,že mám testovat 16.3.....což samozřejmě nevydržím,takže asi někdy příští týden,když nedorazí ms
5. bře 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta a co vy,jak se máte s miminkem? :slight_smile:
5. bře 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hance09 :grinning: to je ještě brzy :slight_smile: ale tak 10DPO už by mohlo být něco vidět. Kdy čekáš MS?
5. bře 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hance09 Ale jo, dobrý, dneska ležím, bolí mne bříško, ale to je asi od střev, bohužel to někdy nepoznám a pak jsem z toho nervózní, takže doufám že to brzy přejde :slight_smile: na kontrolu jdeme 16.3. tak se nemůžu dočkat :slight_smile:
5. bře 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta to čekání je děs,viď :slight_smile:..určitě jste OK :slight_smile:
jinak MS čekám 12.3. :slight_smile:
5. bře 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hance09 Je, navíc jsem doma tak to neutíká tak rychle. Věřím že tentokrát to dobře dopadne :slight_smile: jen člověk je takový opatrný.
Tak to jsem zvědavá kdy testneš :grinning:
5. bře 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta noooo...měřím teplotu,tak uvidím jestli bude stoupat do závratných výšek :slight_smile:...a asi o víkendu to už nevydržim :slight_smile:
5. bře 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hance09 Tak to jsem zvědavá a samozřejmě držím palce :slight_smile:
5. bře 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta děkuju :slight_smile:
5. bře 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zzaneta Tak já čekám každou chvilkou MS :confounded: Test je negativní, tak čekám :unamused:
5. bře 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasaluca A kolik jsi DPO?
5. bře 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta No, to je trochu složitější :slight_smile: Buď 15 DPO nebo 13 DPO, protože podle teploty v tom právě hraje roli setinka stupně. Jinak na sobě ovu vůbec nepoznám. Takže je celkem ještě čas :wink:
5. bře 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasaluca Tak to držím palce. Já nikdy nevydržela netestovat :grinning:
5. bře 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta Mně to taky dělá problémy. Jsem hrozně nedočkavá :grinning:
5. bře 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasaluca Tak jsi dobrá že jsi vydržela. Já testovala 10DPO :slight_smile: plus mínus, neměříla jsem BT, nedělala ovu testy, jen sledovala příznaky ovulky :slight_smile:
5. bře 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta potichoucku gratuluji!!! mam radost :slight_smile:
5. bře 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta Já už však vypleskala 3 testy :grinning: Ale teď jsem byla o víkendu u našich a nebrala jsem si žádný sebou a ani jsem na to nějak nestíhala myslet, takže to bylo super :wink:
5. bře 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kixi Děkuji :slight_smile: Já Tobě taky, sleduju Tvůj příběh a držím palečky. Jak jsi na tom, je to lepší?
5. bře 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasaluca Ono je to fajn když člověk myslí na něco jiného a ne jen na to jestli to vyšlo :slight_smile:
5. bře 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta diky moc :slight_smile:)) no z nemocnice jsme doma, prehoupli jsme se do 8tt a za dva tydny nas ceka kontrola v 10tt...ted opravdu poctive odpocivam, nic zavratneho nedelam a dopravam prckovi nejvic co muzu...a co ty, kdy te ceka kontrola? :slight_smile:
5. bře 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kixi To je dobre, jen odpocivej. Ja jsem taky doma, zitra mam kontrolu u obvodni, ta mne hned dala na neschopenku. Na gyn.kontrola 16.3., nemuzu se dockat, uz bude snad i srdicko. Ted jsem v 6tt, presneji 5+5 ale podle utz je to trochu mensi. :slight_smile:
5. bře 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta tak to uz srdicko urcite bude :slight_smile: ja ho mela uz 6+3 :slight_smile: drzim pesti...tentokrat nam to musi vyjit se vsim vsudy :slight_smile:
5. bře 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kixi Ahojky :slight_smile: jak se mate? Jeee tak na srdicko se vazne tesim. Pak se asi uklidnim nejvice, i kdyz mam pocit ze uz porad se budu o to prte bat - ale tak v norme :slight_smile: Dekuji za pesti, drzime si je navzajem :slight_smile:
6. bře 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta ahojky..jde to, akorat jsem dneska zase silene vyrizena...jen lezim a porad me picha uz zad kdesi...au...jj bat se budem uz porad :slight_smile:
6. bře 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta ahojky, jak se daří? Píši protože jsem o těhotná o fous kratší dobu. ( asi o týden:slight_smile: ) Už jsme měli na UTZ tečku a 15. jdu na kontrolu, tak snad bude i srdíčko :slight_smile: Co u vás?:slight_smile:
8. bře 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 Ahojda.. daří se celkem dobře, v rámci možností :slight_smile: Teeeda, gratuluji :slight_smile: My měli min.pátek žloutkový váček na UTZ a 16. jdu na kontrolu - melo by byt i srdicko :slight_smile: Co nevolnosti?
8. bře 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta Tak to je paráda:slight_smile: tak ať tam toho 16. pěkně buší:slight_smile:
No nevolnosti žádný a naštěstí pomalu odeznívají i menstruační bolesti, krom nich nemám pocit, že by bylo něco jinak :slight_smile: Akorát ta psychika no:slight_smile: manžel si ze mě už dělá srandu, protože ten nával emocí je jednou tak, podruhé onak.. doufám, že tohle brzo přejde. Do toho se mořím s diplomkou, studuji dálkově, ale hlídám se nestresovat, ale občas to nejde no........ :confounded:
9. bře 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 Tak to je fajn ze nevolnosti nejsou:slight_smile: a ty ms bolesti dovedou byt neprijemne, takze je dobre ze odeznivaji. Ja zatim naval emoci mela jen jednou :slight_smile: ale jsem rada ze studium mam prerusene a nemusim se stresovat se skolou. A jsem na neschopence takze ani stres s praci :slight_smile: tak hlavne co nejvice v klidku :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 ahojky uplně chápu co prožíváš s tím panickým strachem já měla anorexii když mi bylo 17let...asi rok a půl než jsem se dopracovala na pouhých 34,7kilo a málem umřela:( je to hrozná nemoc a díky bohu za vyléčení a mého krásného syna - je to dar..už bych takovou blbost nikdy neudělala ale ve stadiu posledním už nejde jinak prostě musíš a musíš já cvičila jak blázen a jedla mín a mín...kdybys chtěla nějáké rady nebo tak tak mi písni do IP ale třikrát denně jíst v těhu je fakt málo, co jsme pochopila jsi těhu teď viď?
zatím papa
10. bře 2012 v 15:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, psala jsem tu někde poměrně dávno, nedařilo se nám mimi a když jsem na to nějak přestala myslet, tak mi poslední týden začalo být šoufl, dnes jsem si udělala test a je pozitivní. Ale před 14 dny jsem byla nakontrole u doktora a říkal, že těhu nejsem. Tak nevím, jestli se neraduju předčasně. Jak moc jsou ty testy spolehlivý?
7. kvě 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek