"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

aluskaasimon
9. lis 2011

@twistinka123 Jejda, to by me ani nenapadlo 😀 Tak treba az tam pujdu priste. I kdyz ziju v UK a gynekologa mam v CR. 😠 Tady se na to moc nehraje.
Taky jsem cetla, ze by se mela delat svicka. Ale to kdyz jsem rekla memu drahemu, smal se a rikal at neprehanim. Dela nektera z vas? 🙂

sedivka
9. lis 2011

@aluskaasimon ahoj, ne svičku nedělám...to v tu chvíli asi vyprcha veskera sexy atmosfera, co k tomu patří, ne? 🙂

twistinka123
9. lis 2011

@aluskaasimon no je to tak🙂 ale tím se nezabejvejte, to by gyndař vám určo řek🙂 svíčku nedělám, byla by mi prd platná, páč my ještě neplánujeme,takže nic🙂

hanickaa.d
9. lis 2011

no já taky slyšela o svíčce 🙂 a půj hodiny ležet nevydržím ani náhodou 🙂 polohy střídáme 🙂 já mám pocit, že vždy všechno ze mě vyteče...bože to je zas debata
😀

lucille85
9. lis 2011

taky sem slyšela o svíčce 😀 já teda chvíli ležim(nebo i dýl) a pak jdu na wc a do sprchy...a jasně že to vyteče, ale snad tam něco zůstane, já myslim že svíčkou tomu nepomůžem...po IUI taky nechávaj chvilku ležet ale že by doporučovali pacientkám svíčku to sem teda neslyšela 🙂

aluskaasimon
9. lis 2011

@lucille85 No ale byla by to sranda, ne, kdyby to byla standartni rada od gyndare, po styku svicku. 😅 A dnes rano jsem cetla, ze pry vytece jen to nepotrebne, ty nejrychlejsi spermie zustanou, pry... 😕

lucille85
9. lis 2011

@aluskaasimon já si taky myslim...vždyt kolik holek otěhotní i nechtěně a dělaj při tom i potom psí kusy...to je když člověk to miminko chce a moc, tak to moc všechno řeší...

lucille85
9. lis 2011

@lucille85 je teda jasný že ne každá poloha je úplně "spermiefriendly" (třeba ve stoje, v sedě, holka nahoře) tak jako bych řekla že spíš když už tak je důležitá ta poloha než svíčka a dlouhý ležení....

twistinka123
9. lis 2011

@lucille85 já úplně souhlasím!!! moc to holky nekoumejte🙂

aluskaasimon
9. lis 2011

@lucille85 No jo, a nam se zrovna ten misionar nelibi 😒 Ale jinak mas(te) urcite pravdu. Ja se treba snazim to moc neresit, ale nejak mi to neda. Jsem takova furt natesena a v dobre nalade.

lucille85
9. lis 2011

@aluskaasimon já Ti rozumim, mám to stejný...ale teďka už začínám nervóznět co bude nebo nebude...jestli přijde MS nebo nepřijde...

aluskaasimon
9. lis 2011

@lucille85 No a prave toho se taky bojim, ze kdyz se nebude darit mesic, dva, tri, sest tak pak uz to budu teda hodne resit. Muj manzel me furt uklidnuje, ze at se nebojim, ze on to proste nejak vi, ze my problem mit nebudeme. Ach ti chlapi! 😖

barbulinka1
9. lis 2011

ahojka holky, tak dneska ten můj zánět docela v pohodě, vydržela jsem i bez mastičky 😀 tady jsou mé teplotky, takže 9 DPO, tak uvidíme kdy dojde mrška :( http://www.fertilityfriend.com/home/386937

lucille85
9. lis 2011

@aluskaasimon no pro ně je to zábava 🙂 oni jsou plodný pořád, 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, 365 dní v roce...a my? jen pár dní v měsíci ☹ a hormony cvičej taky jen s náma...ale zas oni nikdy neucítěj miminko v břiše...nejhorší je číst moc na netu, protože pak se člověk hned začne bát-mám průchodný vejcovody? A mám správně narostlou sliznici? A umí se moje vajíčka správně zahnízdit. A.......atd.

aluskaasimon
9. lis 2011

@lucille85 Kdyz vidim clanek o tomhle, radeji to ani nectu. Na co se strasit 🙂 Staci ze jsem cetla neco o porodech 😀

likvicka
9. lis 2011

@lucille85 děkuju za info. Já jsem si to myslela, ale někde jsem četla, že když se uvádí že třeba v 5tt tak je to vlastně 3tt. Takže pokud to správně chápu mám se řídit poslední MS. Děkuju moc

anetajara
9. lis 2011

ahojky , my se snazime uz pul roku a stale nic bohuzel☹

likvicka
9. lis 2011

@barbulinka1 ahojky držím ti palečky aby ti to vyšlo. Ikdyž teplotu máš docela vysoko, takže to vypadá nadějně. A jsem ráda, že zánět je lepší 🙂

likvicka
9. lis 2011

@anetajara tak to mě mrzí. A jíš nějaké vitamíny? třeba kys. listovou? Tu vřele doporučuju. Můj dokor mi řekl, že normální doba snažení je práce půl roku, že potom bych měla přijít. A co HA, brala jsi?

anetajara
9. lis 2011

@likvicka vitaminky jim, jen ze u me je ze to treba dostanu po 2 mesicch a dele, tak ze nemam zadne plodne dny , tak me doktorka predepsala hormany na urovnani MS ale ty jsem jedla 5 dni a zacala jsem silene krvacet ☹

likvicka
9. lis 2011

@anetajara aha tak to asi pořádk konzultovat s doktorkou. To je mi líto. ☹

anetajara
9. lis 2011

ted bych to mela pristi tyden dostat pokud opet ne tak tam jdu a nejspis uz pujdu i na nejake testy , ale koukala jsem ze tobe se zadarilo🙂 to je krasne ze mit na tom testu 2 carky 🙂 ze

anetajara
9. lis 2011

@likvicka ted bych to mela pristi tyden dostat pokud opet ne tak tam jdu a nejspis uz pujdu i na nejake testy , ale koukala jsem ze tobe se zadarilo to je krasne ze mit na tom testu 2 carky ze

likvicka
9. lis 2011

@anetajara jj je to krásný pocit. Teď mám strach abych o to nepřišla. četla jsem, že na začátku je to nejrizikovější. Proto se moc těším k doktorovi, aby mi řekl že je to OK.

twistinka123
9. lis 2011

@likvicka na todle vůbec nemysli! je to rizikové pořád - je to přece jiný stav ne 🙂 určo je vše ok!kdy šupajdíš k Dr?

anetajara
9. lis 2011

@likvicka drzim vsechny palecky co mam 🙂

kjurecka
9. lis 2011

@uktapzop je tak to jsem nevedel JEN JSEM TU CETLA O BABLPANU A LISTOVCE TAK JSEM SI TO PORIDILA...A kdyz budu brat tedkon v prnich tydnech jen samotnou listovku nic se nestane?? 😕

kjurecka
9. lis 2011

@hanickaa.d takovej pocit,ze ve me nic nezustalo jsem mela taky...Je to divny že??

jankaander
9. lis 2011

Pořád u mě přetrvává bolest břicha,už asi 4-5 dní,není to moc příjemný,ale to bude tou změnou bez prášků ☹

likvicka
9. lis 2011

@twistinka123 jj děkuju za podporu. No jsem objednaná na 24.11. moc se teším a doufám že to té doby bude vše OK 🙂