"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

likvicka
12. lis 2011

@barbulinka1 děkuju, uklidnila jsi mě. Nabrat krev myslíš na gyndu? Jako že mi to mají potvrdit? Díky

likvicka
12. lis 2011

tak holky, teď jsem si uděla ještě jeden TT a mám 4 dny zpoždění. II tam jsou pořád a navíc těhotenská čárečka je silnější než ta kontrolní. Tak myslím že mimísek je tam. Moc moc moc se na něj těším 🙂

barbulinka1
12. lis 2011

@likvicka no na krev na hcg, aby ti to potvrdily a jak je vysoké 🙂 ale jelikož máš krásné čárečky, tak myslim, že ani nemusíš 🙂 užívej si to 🙂 🙂

pajav
13. lis 2011

Dobré ráno 🙂) tak já už od té doby dál netestovala i když pravda,že jsem nervozní 🙂) ale MS nepřišla, 3 týdny zpoždění a večer už mi bývá dost špatně,tak doufám,že mi bude v pondělí vše krásně potvrzeno 🙂))

@barbulinka1 Ahoj 🙂)) tak jak to s tebou vypadá? Jsem napnutá jak špagát 🙂

hanickaa.d
13. lis 2011

@barbulinka1 já tě obdivuju, že netestuješ 🙂 nemysli na MS, přivolávej si těhotenství 🙂

hanickaa.d
13. lis 2011

@likvicka NEMŮŽE!!!! Nepřemýšlej nad tím 😀 respektive může, ale tobě se to nestane 🙂

hanickaa.d
13. lis 2011

@jankaander to jsme na tom úplně stejně. První měsíc po vysazení, před tím cyklus 29, testovala jsem 24DC a nic 🙂 další zkusím tento týden pokud nepřijde MS.

hanickaa.d
13. lis 2011

@pajav teda 3 týdny zpoždění, v kolikátým týdnu jseš? v 6.?

pajav
13. lis 2011

@hanickaa.d měla jsem opožděnou ovulaci, přišla asi dva dny před MS takže ted jsem nejspíš začala 4-tý týden 🙂

jankaander
13. lis 2011

@hanickaa.d já to zkusím někdy kolem 28.11.,to už by se mi mohlo ukážat,minule jsem to tu blbě napsala,ted jsem teprv 15DC

barbulinka1
13. lis 2011

@pajav
@hanickaa.d Ahojka holky, já jsem na tom takto : http://www.fertilityfriend.com/home/386937 13 DPO teplotka 37 , v pátek a trochu i v sobotu malinko špinění, ale jen na toaletáku, takový hnědý hlen a už asi 4 dny mě bol a píchá břicho jako na ms, tak se bojim, že dorazí :( a prsa mě začali bolet ze strany, jako před krámama...ale nemyslim na mrchu, myslim na to, že tam třeba něco uhnizduje a když ne, tak nic, jedeme dál, jsme mladý 🙂 jinak test asi udělám v úterý, pokud nepřijde mrcha 🙂

likvicka
13. lis 2011

@barbulinka1 já bych to asi nevydržela a udělala bych si test. Myslím, že tam ty čárky budeš mít. 🙂

barbulinka1
13. lis 2011

@likvicka No nutkání tu ale dnes už pozdě, byla jsem na wc v 6 ráno 😀 počkám do úterý, ve středu mám jit s holkama na vínko, tak abych si byla jistá, nechcí být moc zklamaná :(

likvicka
13. lis 2011

@barbulinka1 já jsem si první test dělala odpoledne a vyšel mi pozitivní. Takže si myslím, že nemusíš mít ranní moč. Ale záleží na tobě. Moc bych ti to přála. 😉

barbulinka1
13. lis 2011

@likvicka já bych si to taky přála, ale nechci být moc zklamaná, tak si to nepřipouštím 🙂 tak uvidíme v úterý, pokud nedorazí MS 🙂 moc děkuju, jsi hodná 🙂

twistinka123
13. lis 2011

ahojky holky, to je super že setady začíná všem (skoro ) opoždovat MS🙂 takatvůbec nepřijde🙂 žeby se mi vyplnilo přání a budu poslední 😀

lucille85
13. lis 2011

Ahoj holky,tak hlasim 1DC ☹ .Cyklus teda 41 dni,bohuzel sem uz sedmy den po ovu spinila,coz je spatny,jestli se mi to neupravi,tak nema vajicko sanci se zahnizdit.Ale zas jsem dva mesice po vysazeni tak asi nemuzu chtit zazraky,na jednu stranu me to stve,ale jsem rada ze ms prisla sama od sebe no.Tak doufam ze vy ostatni budete mit vetsi stesti!

twistinka123
13. lis 2011

@lucille85 to je mi líto. ale hlavu vzhůru, příroda je všemocná!!! a ono se to jednou povede! musí!!!! pěkný víkend!

sedivka
13. lis 2011

Ahoj holky, ja jsem 18DC a myslim, ze tento mesic nic nebude. Diky praci jsme se ted s manzelem moc nevideli a kdyz, tak jsme spolu spis hned usnuli unavou. Tak snad to brzo prejde 🙂

wann14
13. lis 2011

@lucille85 tak to me moc mrzi, neves hlavu a zkousejte dal ono se to podari. Jsme mlade a zdrave a proste to brzy musi vyjit.

jankaander
13. lis 2011

já taky zkouším první měsíc po vysazení a čekám zázraky,ale někdy to holt může trvat déle než by člověk chtěl,obě své holky jsem počkala takřka hned po jedné MS,taky mi to třeba ted nepůjde hned 😉

likvicka
13. lis 2011

jj holky jak si čtu vaše příspěvky, tak oprvadu 2 měsíce po vysezaní HA nemáte moc šancí. já jsem vysadila HA před rokem, protože jsem věděla že bud chtít mimi. Doktor mi totiž řekl, že někdy to trvá i rok, než se organismus z těch hormonů zorientuje. Ale nevěšte hlavu, určitě se vám to časem povede, a bude mít kráddně miminečka 😉

brisalek
13. lis 2011

@likvicka ja jsem vysadila po 2 letech HA v srpnu 08, v zari jsme si jeste davali pozor a v rijnu to zkusili ...6.listopadu 2008 uz jsem mela prvni // a v cervenci 2009 se dcera narodila, Dr. mi taky rikala at pocitam s tim, ze prumer!!! na otehotneni je 6-9 mesicu, tak at po prvnich dvou mesicich neblaznim, ze to nejde..... a ja s tim take pocitala (chtela jsem jeste byt v praci a cvicit atd.🙂) a to jsem myvala cysty na vajecniku a nejake dalsi problemy a bylo mi 33, kdyz jsme se snazili.... a takovych je spoustu, takze urcite neveste hlavu.

lucille85
13. lis 2011

@twistinka123 @wann14 holky díky za povzbuzení...já vím že nemůžu chtít hned zázraky...navíc ta ovu byla pozdě,,,tělo je asi ještě zblbé z těch hormonů no...ale stejně jsem trošku doufala, ach jo...jen doufám že další cyklus nebude trvat zase 40 dní, to by mě kleplo...k doktorce zatim nechci, byla bych za hysterku a ještě by mě vynadala že se moc pozoruju 😝

sedivka
13. lis 2011

@lucille85 nech to telo chvili srovnat, at mas tehotenstvi pak v pohode 🙂

petit.a.nge
13. lis 2011

Holky myslíte, že může být ovulka 9DC??? 😕

golymetr
13. lis 2011

@lucille85 ahojky to je mi líto ☹ já tedy čekám mrchu v pátek myslim že dojde pořád pobolívá bříško a jsem hodně podrážděná 😒 zkus pít už ted kontryhelový čaj pomůže ti upravit cyklus 😉 já ho pila po litru od 1DC do ovulky

wann14
13. lis 2011

@petit.a.nge Ahoj, myslim si ze muze 🙂, ne kazdy ji ma uprostred cyklu

lucille85
13. lis 2011

@golymetr no já nevím, on prý ten kontryhel může cyklus i prodloužit, tak se bojim experimentovat s bylinkama...a nebuď pesimista třeba ms nedojde 😉
@petit.a.nge já myslim že může být kterýkoli den cyklu 🙂

@sedivka jojo já vim, už jsem se s tim vyrovnala a hurá do dalšího měsíce, třeba se zadaří k Vánocům 🙂

pajav
13. lis 2011

@lucille85 to mě mrzí ☹ Ale hlavu vzhůru!! Držím palečky do dalšího snaženíčka!!! 🙂 Tělo se asi teprve dává dohromady..

@barbulinka1 tyy jo jsi už 13DPO,TT ukazuje duchy už na 10-11 DPO, ale testuj až uznáš za vhodné 🙂)) Vypadá to nadějně 😉