"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

trolleey
13. říj 2011

Dobrý večer, snažilky. držím palečky, ať nejsou ty příznaky jen klam. já už z toho taky blbnu, protože se mi pořád točí a bolí hlava a předevčírem mě strašně bolel pravý vaječník, a nevím, čím to bylo a dneska mám hrozně hustý bílý výtok. omlouvám se, že tady o tom tak píšu, ale docela mě to zaskočilo.. nevíte, čím to může být? OVU měla být podle kalkulačky 9.10. tak na nějaké těhu příznaky je ještě brzo, ne? mě už asi z toho fakt hrabe! 😒 😀
jinak jezký večer, a zítra zase pisnu.. 🙂

viktoriecom
13. říj 2011

@ange_de_la_morte veřím, že to dopadne dobře 🙂 a pokud ne tak do konce roku stoprocentně 🙂 já bych taky moc chtěla.. test si budu dělat 15. tak uvidíme 🙂

ange_de_la_morte
13. říj 2011

@petulka35: tež se chystám že si ovu testy asi koupím, většinou sice tuším kdy mám ovulaci ale není to moc přesné, my se s manželem snažíme celkem pravidelně takže to moc neřešíme a necháváme tomu volný průběh, s tím kontryhelem si to ještě zjistím - nasadila si mi brouka do hlavy 🙂

@trolleez: ahojky, nevím jestli na sobě poznáš že máš ovulaci , ale co říkaly holky tak ovulace podle kalkulačky většinou moc nevychází ( teda asi jak komu) , kamarádku vždycky když měla ovulaci bolel vaječník ( já osobně tohle necítím), tak sem ti asi moc neporadila :/ ale přála bych aby příznaky byly těhotenské

ange_de_la_morte
13. říj 2011

@viktoriecom: no byla bych ráda kdyby se do konce roku zadařilo, ještě studuju vysokou takže kdyby se zadařilo ještě letos tak by mi hezky vycházelo přerušení studia s praxí. Tak budu držet palečky ať jsou dvě čárečky 🙂

petulka35
13. říj 2011

Já jsem si dělala ovu testy apřesně mi to vyšlo na dny který bych měla mít plodné dny.Ten čaj mi poradila sestřenka ale neptala jsem se dál.Tak jsem si o něm našla něco na netu a doporučují to na oplodnění,ale mezi ovulací píšou že by se neměl pít.Ale jidne že by to maminky psaly jsem nečetla.

viktoriecom
13. říj 2011

@ange_de_la_morte to si hodná, i já tobě a doufám, že dáš vědět, mám radost když to pak čtu 🙂

ange_de_la_morte
13. říj 2011

@petulka35: musím si ty testy koupit, strašně jsem zvědavá jestli mi vychází ovulace opravdu tak jak si ji vypočítám - přece jen když mi to tak bude vycházet tak pak nemusím ani měřit teploty ani dělat testy a budu vědět 🙂 ten čaj si prostuduju 🙂

@viktoriecom: jo je to super kdyt čteš jak jsou některé holky úspěšné, je fajn že je tenhle web, spousta z nás si o tom jinak nemá s kým popovídat

petulka35
13. říj 2011

@ange_de_la_morte Přesně tak.Taky jsem si to teď zjistila,tak kdyby to nevyšlo tak si je nemusím kupovat a vím kdy budu mít ovu.Předtim jsem se nesnažila protože první syn byl hned na první pokus.Tak teď to mám úplně jiné.

ange_de_la_morte
13. říj 2011

@petulka35 : tak my se snažíme o první, v létě sme se brali takže tak nějak spíše začínáme se snaženíčkem, ale celkem to neřešíme , spíš tomu fakt necháváme volný průběh ... ale stejně je to sranda jak sem se dříve vždycky modlila abych těhotná nebyla kdykoliv se mi MS zpozdilo a teď vždycky doufám že se mi zpozdí 🙂

petulka35
13. říj 2011

@ange_de_la_morte To věřím.Taky sme u toho prvního si řekly že to skusíme a hned to vyšlo.A to sme nechápaly že na první pkus.A teď když chceme druhý tak to hned nejde.Tak se uvidí.Tak držím palečky ať ti to vyjde.

ange_de_la_morte
13. říj 2011

@petulka35: tak uvidíme 🙂 švagrovka ta se s přítelem snažila o první víc jak rok , tak uvidíme 🙂 taky držím palečky ... ale většinou platí že když nechceš nebo to neřešíš tak otěhotníš dřív než když se snažíš

petulka35
14. říj 2011

To je pravda když se na to nemyslí tak to vyjde.Tak proto jsem ted zvědavá.Sme se totiž stěhovaly a tak sme to neřešly tak se uvidí.

pajav
14. říj 2011

@barbulinka1 ahojte,tak teplota dnes ráno opět 36,5..!!! :-// bez ovu pořád...
@harley26 nejsem encyklopedie :D všechno jsem si proštudovala z jiných diskusí :D tak si to tak nějak pamatuju 🙂)))

Jinak všem snažilkám krásné dobré ráno 🙂)))

ange_de_la_morte
14. říj 2011

@petulka35: tak vidíš, třea to zrovna vyšlo - nové miminko do nového bydlení 🙂 , my sme se stěhovali na jaře ale už to nechci zažít, to sem byla ráda že jsem to ve zdraví přežila, natož nějaké snažení a sledování ovulace

@pajav: i tobě dobré ráno 🙂

viktoriecom
14. říj 2011

Přeju hezký den všem 🙂 Mrcha zatím nikde, BT vysoká, test negativní, v noci mě bylo zle a stále sem se budila ☹ to je haluz ☹ co vy , jak se dnes máte??? 🙂

trolleey
14. říj 2011

Ahojky holky. jak se máme při pátečku?

trolleey
14. říj 2011

@viktoriecom : no mě je taky pořád nějak divně, ale taky je možné, že je to z toho počasí. teda byla bych raději, kdyby to nebylo počasím, ale uvidíme. dneska si koupím testík, a v neděli si ho zkusím udělat a uvidím, sice je asi ještě brzo, ale je divné, že je mi pořád nějak špatně a motá se mi hlava... no uvidíme. držím vám všem palečky. zatím papa.

viktoriecom
14. říj 2011

@trolleey taky mě to přišlo z počátku divné ale teď jak už to mám dýl jak týden MS nikde tak je to nějaký divný auž ani nedoufám... :/

petulka35
14. říj 2011

@ange_de_la_morte Jo jo stěhovámí bé.Aspon že sme měly plno pomocníků.Ale já jsem balila věci a s dítětem se stěhovat to je mazec.Plno věcí navíc.

pajav
14. říj 2011

Tak dnes jsem 27DC,ovu pořád nikde..nečekaně :-/ MS nejpozději za 10 dní..už aby bylo po ní a nové snaženíčko :o)

harley26
14. říj 2011

tak ja si myslim, ze na tum budu asi podobje jako pajav ... asi taky bez ovu.. teploty porad nizke, test na ovu negativni ....

barbulinka1
14. říj 2011

@pajav ahojka, tak to mě mrzí :( tak počkej na mršku a pak hurá na nové snaženíčko a to už snad ovu přijde a brzo se zadařá 🙂 Já si první mršku pěkně užívám, břicho už nebolí, ale takovou spotřebu tamponů jsem snad nikdy neměla 😀

pajav
14. říj 2011

@harley26 a kolikátý jsi DC? A aby jsme si mohly říkat jmény,teda pokud chcece, já jsem Pavla 😉))
@barbulinka1 moje první MS po vysazení HA byla nejhorší na světě!! Trpěla jsem jak prase..teda při každé MS, tak jako před HA než jsem ji začala brát..za trest všechno :D

barbulinka1
14. říj 2011

@pajav No mě břicho bolelo nejvíc včera, ale nebylo to tak hrozný, ale snad nikdy jsem tak nekrvácela !!!tak snad to zítra bude lepší a doufám že bude trvat jen 5 dní, jako vždycky 😀už mě to nebaví, ještě když mám chlapa doma 😀

pajav
14. říj 2011

@barbulinka1 to věřím,že to dokáže naštvat :D mě naštěstí krátké MS cykly zůstaly,aspoň něco!! Jen 4-5 dní..

barbulinka1
14. říj 2011

@pajav No tak to doufám, že to taky zůstane a v neděli bude konec 😀 a muž má nakázáno, aby řekl v práci, že musí bý nejmín 14 dní doma, aby oplodnil manželku 😀 😀

pajav
14. říj 2011

@barbulinka1 dovedu si představit,jak o to v práci žádá :D uvidíš,že to ted vyjde -;))

barbulinka1
14. říj 2011

@pajav No asi to nevyjde, ale doufám, že aspon tenhle týden pracovní tady bude, zrovna jak na potvoru jsou kolegové neocní a on tam zůstal ještě s jednim sám, tak je velká šance, že ho někam vyšlou :( ale uvidí se v pondělí jestli nějaký snaženíčko bude nebo ne :(

ange_de_la_morte
14. říj 2011

@petulka35 : věřím že s dítětem to není žádná sranda - my se zase stěhovali se zvířatama, takže vozík na koně, hromada hebel a tak podobně 🙂

Tak jsem dneska uplně hotová, měli jsme s muzikou zkoušku a celý víkend zase v práci, aspoň že zítra večer bude pohodička - manžel má narozeniny tak sem napekla záviny, objednali sme 2 bečky piva a posedíme s kamarády 🙂

pajav
15. říj 2011

Dobré ráno 🙂 já s teplotou stáále dole..ale nevzdáváme to,pořád se snažíme :D co u Vás nového?