Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

gab123
23. bře 2009

jsem pořád v šoku a slzy na krajíčku je to pěkný užívám si to dnes je strašně hnusně ale u nás svítí sluníčko a doufám,žena 9 měsíců 😀 😀

prvně jsme se snažili bez pod.prostředků si 5 měsíců s cyklem 50=60 dní a těhu jsem byla 9tt
po 2 jsem brala glostík utrouš pregnil a měla jsem 7 kůr s yklen 35
ated utrouš prednison anopirin PLUS vitamíny 1 měsíc neuvěřitelné
anopirin je na ředění krve když se zárodek uchytí tak tam vznikají midipidi cévičky,které se mi ucpali a dochází k potratu.Rozlepuje krevní destičky
Prednison je aby spermie šli lépe vázat s vajíčkem a neopuzovali se

blondynka400
23. bře 2009

gab, já to právě taky nemohla najít... Dík a už se v tom nebudeme pitvat. 😉
Prostě napotřetí to vyšlo a vše bude ok. Je dobře že jsi se doktorem domluvila na těch lécích a těším se na hezkou bublinku 😉

gab123
23. bře 2009

V pohodě mě to nevadí pro mě bylo lepší o tom mluvit a šlo to ven.Tutání mě nedělá dobře na spychiku!
Na konec po tom vše jsme neměli nějak velké problém.Třeba u tebe to bude taky jen blbost,že otěh.dobře a neudrží se to.Já tam měla na čípku bacil ten jsme zaléčili bacil,který způsobuje neplodnost.A manža ty spermiie proti mě.Nic vážného.Skus nějaké vyšetření začni popořadě 😉

gab123
23. bře 2009

No fakt budu hodná jen at tam tam bublina je 😀
jdu se připravit letím do práce.Nejhorší bude můj manža ten je vytrslej víc jak já a bude mít o mě šílený strach to si užiju 😒

blondynka400
23. bře 2009

gab, já už jsme začala, problém je ten, že to můžu řešit akorát když jsem v čechách, tady to moc nejde...
Hlavně na sebe dávej pozor. Heel tak mě tak napadlo, jak děláš ty nehty, tam se docela často nadýcháš tůzných škodlivin ne? (mysloím tím lepidlo a tak, když chodím na manikůru, vždycky to tam hrozně smrdí), myslíš že je to optimální?

kuratkol
23. bře 2009

Je tu někdo ??? 😀

blondynka400
23. bře 2009

Ahoj kuratkol, já tak napůl 😝 . Ale spíše ano, jak už jsem jednou psaal, jsem chobotnice.... Jak se dnes máš? 🙂

kuratkol
23. bře 2009

No ujde to... To víš, práce neba, tak tam přežívám. Jak se máš ty?

rennca
23. bře 2009

ahoj holky..teeda to čtu tady příjemný zpávičky...všem gratuluju k //

matava: byla jsem v té bolce a ten krámek se jmenuje HM studio hračky. Ale na jejich stránkách bohoužel ty kočárky nemájí.nemají tototiž int.obchod 😒 ale mrkni jestli nemají krámek někde u vás a zajdi se tam určitě podívat 🙂

blondynka400
23. bře 2009

A nepřemýšlela jsi že fakt půjdeš nělkam jinak? Já si neumim představit, že bych chodila do práce, která by mě nebavila....
No já se mám docela dobře, břicho se umoudřilo, z ranní kocovinky jsme se také dostala (včera jsem totiž nakonec byla pařit a vrátila se dost pozdě v né zrovna střízlivém stavu), pořádně si zacvičila, takže pohoda....

kuratkol
23. bře 2009

blondy: Přemýšlela, ale říkala jsem si, že když chci otěhotnět, tak že to nemá význam....

gab123
23. bře 2009

ahoj holčiny
blondy k mé práci nene mě nic nesmrdí dělám s gelem a laky nepoužívám.Dělám jen s barevnými geli speciální tiskátky po gel.Ten je bez kyselinový.Spíš je tam prach a mam odsávačku budu nosit roužku!Lepidlo je tak málo a občas že to není poznat!
No jsem zvědavá jak to dopadne.Když sem si zaváděla utrouš tak jsem trochu špinila to může být k očekávané MS,alena katích nic není.Břicho bolí zatím stejně tak se tam asi něco děje.
No jo blondy mě to nedošlo že jsi pryč!

blondynka400
23. bře 2009

kuratkol, no je to tvoje práce 😉

gab, tak v tomto případě jo. Mně to jen tak napadlo, protože mě to tam právě vždycky smrdělo, tak nějak chemicky. Ael asi to není nic špatného když to říkáš... 🙂
S tím špinením, já bych řekla že je to nidační špinění, jak ty embyjko nahryzalo tepnu 😉

blondynka400
23. bře 2009

Rennca, aho, úplně jsem tvůj příspěvek přehlédla. To je dost, že jsi se ukázala 🙂 . Jak se vede?

matava
23. bře 2009

ahoj holky, tak vcerejsi fotbalovy zazitek manzilka tak unavil, ze sice by chtel, ale ehm se jaksi uplne nepodarilo...no ale jak mi blondy napsala, tak jsem v lutealni fazi a co naposled bylo 20DC tak snad se to pokusilo nejak chytit, tak uvidime...
rennca, dikes..bolka je mlada boleslav? ta je skoro za rohem.. 😉 ale ty HM jsou v praze tusim taky, takze dik za tip
holky ja jsme tak rada ze uz tu mame tri tehule, to je tak optimisticky... 😀

kuratkol
23. bře 2009

blondy: Už máš tu tabulku od kualalik?

blondynka400
23. bře 2009

kuratkol, nene ještě nemám... ale jsem s ní ve spojení 😉

matava, ahoj holka, takže jste měli včera veselo? 🙂 Ohledně mimi bych tpo fakt neřeršila, myslím, že to co jsi mohla udělat si udělala.... 😵
Optimistické to je, jen ať se to pěkně rozrůstá 😉

matava
23. bře 2009

no jo no, blondy, jak uz jsem driv psala, obzvlaste s tema svyma starostma ted neni moc sex. aktivni takze to, ze to bylo trikrat plus snahy, ktere ale bohuzel nedopadlz, tak to je na nej fakt vykon a jsem mile prekvapena, ze ted mel aspon tu snahu...
jsem koukala, ze lenercin muzik byl na slavce, my byli na zapase hned po tom, na bohemce proti olomouci 😉

blondynka400
23. bře 2009

matava, tak to je pokrok že se snažil ne? Ten stres starosti jsou blbé, to je zabiják spermmií. A vypadá to, že se to v brzké době nějak vyřeší?
To já si hold musím teď dát od snažilkování chvíli oddych 😖 😢

matava
23. bře 2009

no na reseni to jeste dlouho neodpovida, CV ma super, vsude se jim moc libit, jenze v dnesni dobe vse dlouho trva, co driv stacil jeden approval, tak dnes je to treba ctyri, ted oni se nevyjadri hned...takze uz mu planuji, co bude mit doma za ukoly kdyz nebude chodit do prace...skoro po peti letech proste dal vypoved, chtel zmenu..no ale asi si opravdu nevybral zrovna dobrou chvili, pozic je otevreno ve strednim managementu malo..a casto mu i rikaji, ze tak jeste pred pulrokem by ho brali hned vsemi deseti, ale ze ted...no jo no, tak mesic volno jeste neni tak hrozny, stejen pak bude pracovat az do duchodu, tak mu rikam, ze aspon bude moct chodit i do bazenu, zaridi si konecne kondicni jizdy atd..no ja ho zamestnam at nema moc cas na blby myslenky 😀

saji3
23. bře 2009

Ahoj holky tak jsem tu zase na chvilku 🙂

gab : blahopřeji !!!!!!!!!!!!!!!!!! co jsem ti říkala, že je to mimi a né MS. Koukala jsem že to byla opravdu ranní novinka a krásná 😀.

kuratkol : od té doby co jsem se dozvěděla, že čekám mimi, tak špatně spím, furt se budím a koukám do stropu.
O víkendu to jde, můžu ráno přispat, ale horší to je v týdnu, když musím vstávat do práce , to bych spala 😔
Tak si dělám čaj na nervy a spánek anebo mléko s medem, to potom usnu.

blondynka : tak jak dneska je ?
matava : kdy se budeš testovat ?
Tak kdo bude další, už se nám to pěkně těhulí, ha, ha 😀 😀 😀

blondynka400
23. bře 2009

matava, firmy se hold chrání a přijímání nových zaměstnanců tak stagnuje... Víš ono to není až zas tak jednoduché udělat výběrové řízení, jak to z venku vypadá... Jestli chceš, dej mi do IP nějaké údaje co hledá za pozici, praxi a co umí a jaké má požadavky a odkud jste. Tedy samozřejmě jestli chceš.... Ale stále v HR v několika firmách mám své kontakty a za druhé mám teď otevřenou jednu pozici středního managementu, tak třeba by odpovídal... Nenutím tě, jen ti to nabízim 😉

kuratkol
23. bře 2009

Holky, co třeba barvení vlasů v těhotenství ?

blondynka400
23. bře 2009

saji, já se mám dnes dobře, bříško už skoro nebolí a MS je slabší...

kuratkol, já osobně na tom nevidím nic špatného, když používáš kvalitní barvy

kuratkol
23. bře 2009

blondy: Říká se, že by se nemělo a někdo dokonce říká, že to někdy ani nechytá, tak nevím, co je na tom pravdy. Jinak mě bolí bříško pořád už několik dní...

blondynka400
23. bře 2009

kuratkol, nemá se proto, že v těhu je jiná struktura vlasů a barva může vypadat úplně jinka než normálně... Ale mim to uškodit nemůže, nikdy to ještě nebylo prokázáno. Mně to přijde jako to, že někdo tvrdí že v těhu y se neměli lakovat nehty... Do krve ty látky nepřejdou... A mimi to nemá jak jinka ohrozit.
Z čeho tě bolí? Víš?

gab123
23. bře 2009

holky má provozovna je součástí kadeřnictví na barvy chodí jen občas špatně chytaj.Já vám to povím jdu na melír ve středu!
sáji já už od soboty taky špatně spím ráno se budím o dnešku nemluvím to byl šok! 😀
břicho mě taky bolí aspon vím,že se tam něco děje!

kuratkol
23. bře 2009

blondy: Nevím, snad z té ovu pořád....

saji3
23. bře 2009

kuratkol : já jsem mluvila s mojí kamarádkou, je kadeřnice a říkala, že to nemá vliv. Tak si to musíš vyzkoušet na vlastní kůži 😉
Jinak mi holky zejtra držte palečky, jdu na první kontrolu a UTZ, jak dneska tuplem ani neusnu.
Když bude večer chvilka, tak napíšu, ale vidím to až na středu, dřív to netihnu a nebudu u netu.

kuratkol
23. bře 2009

saji: Krásný testíky 🙂 Těším se na foto z ultrazvuku 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru