• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
blondy no jasně :grinning: pohoda
22. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka, tak to jsem ráda :slight_smile: . Bojuju teď s fertlility a nechce mě to poslouchat.... :unamused:
22. bře 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
co tě nechce poslouchat? :grinning:
jsme nějaká zabedněná

kam se všechny kočky zdějchly?
že by všechny šly už chrupat?
22. bře 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka, nechce. Trošku jsme ko crackla, protže se mi za něj nechtělo platit, ale už je to ok. Už poslouchá jako beránek :wink:
Nejsi zabedněná, jen je pozdě....

Asi už ano, ono je docela pozdě. Taky bych pomalu měla....
22. bře 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo už je zas fůra hodin
tak pa dobrou
a snad zítra bude zase další těhule :wink:
22. bře 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenekra, snad, bylo by to fajn...
Takže doboru noc a hezké sny :wink:
22. bře 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak by mě zajímalo, co dláte pro to, abyste otěhotněly. Jako je mi jasné, že se milujete s přítelemúmanželem. Ale jestli třeba berete nějaké prášky s kyselinou listovou a tak. Taky jestli se počítáte plodné dny a nebo si děláte ovulační testy?
23. bře 2009 v 01:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré krásné ráno :slight_smile:
holky tak hlásím že už od 04.45nespím! jsem v šoku teplota je na 37,1.Manža mě vzbudil at jsi jdu udělat test.
HOLKY JÁ MÁM // já se picnu fakt nekecám jsem to nečekala!Já už budu do konce života nejhodnejší jen aby se mimísek udržel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím zavolat do natalartu boušovi at a tom ví!On mi to řikal,že to vyjde :wink: Jsem zvědavá co dostanu za další bobule už jsem jak sud ted!Manža byl z toho vyřízenej taky to nečekal.Chudák šel do práce bude je z toho mimo!

blondy jen mi ještě nepiš do tabulky nebo jen půlku at z toho pak nemám depku,když to nevyjde!Čeká mě nejhorší období do 12 týdne :astonished: Budu pos...strachy
23. bře 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gab, GRATULUJI!!!! to je naaadhera!!! to je tedy super zprava hned po ranu :grinning: a manza je hodny, ze ti poradil at si udelas test :wink:
tak huraaaa, dalsi ruzovka v nasi tabulce :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem dnes vzhuru od sesti a to jsem sla spat pozde..dnes je asi nejaky stavaci den..a to mam budika az na pul osmou..tak cucim na vcerejsi vymenu manzelek, se schvalne holky podivejte = rhodos versus praha hostivar, kousililinek ode mne, holka nakupovala v nasem albertu, se bavim :wink: a vazim si o to vic sveho manzilka, kdyz vidim tam toho pitomce....
23. bře 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mam dotaz = v jake fazi cyklu se vyskytuje tvarohovity vytok? dekujiiiii :wink:
23. bře 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
gab: Gratuluju !!!
23. bře 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
matava: Dobré ránko :slight_smile: Výměnu jsem viděla. To byl kretén, to máš pravdu. A takovou krásnou ženu měl :slight_smile:
23. bře 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
k doktoru jdu až za týden no nevím zda jsem neměla hned zavolat přímo boušovi za týden aby zas nebylo pozdě,ale stejně by nic neviděl a při nejhorším to odejde samo!
23. bře 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted jsem to dokoukala se slzickama v ocich, jdu polibit na dobre rano manzilka a supky dupky na postu= asi uz tam mam testiky od saji a do prace, at nam ten tyden rychle utece a gab, jeste jednou gratuluji, krasny zacatek tydne..a pry ze pondelky stoji za prd, ze?! :grinning:
23. bře 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorka říkala, že mám udělat test za 3 dny po očekávané MS a v případě pozitivního testu se mám hned objednat :slight_smile:
23. bře 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gab: Hoď fotečku testíku do albíčka :slight_smile:
23. bře 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko
Gab:Moooc gratuluji :slight_smile: :wink: :wink: :wink: Je t fakt super zpráva takhle po ránu...
Blondy tak jem opt začla měřit a dnes bylo 36.5 tak co to znamená že ovu ještě nebyla???Dnes je 15DC
23. bře 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko kočky

gab moooooooooc gratuluji
takže už jsi třetí jo
holky to je super,jak to pomaloučku všem vychází :grinning:
jen tak dál
23. bře 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoky fotečku vám tam dám odpoledne už ji mám vyfocenou,ale :grinning: já to neumím dát do Pc jsem takový antitalent
23. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže gab možná prosinčátko,jako naše Kačenka :grinning: opatruj se
23. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
gab spíše asi listopaďátko co?ale to je jedno
hlavně,aby bylo :wink: zdravé
23. bře 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
před tím jsem si to počítala jen tak a vychází to na 28.11.Hlavně sranda je že mi manža říkal,že mi dá super dárek k 30 já mám narozky 16.
Kámoška ta co měla 2 čárky v pátek má narozky 6.11 a i termín porodu! :grinning:

mam takovou radost,že nevíte jakou chce se mi brečet smát a strach.Moje mami má jít do důchodu posledního listopadu prostě to je paráda.Já jí stím zlobila,že si moc neodpočne :grinning: ta chudák až se to dozví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
gab: hrozně moc gratuluju :grinning: Hlavně se opatruj těhule :wink:
23. bře 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gab, no to je výbroná zpráva, hrozně moc gratuluju. Hele, jak to máš s tím utrošem? Já si myslím, že by jsi ho neměla přestat brát, ptala jsi se na to to doktora? Jinak tentokrát to určitě vyjde, musíš tomu věřit :dizzy_face: (omlouvám se, jestli jsme se tě už předtím na to ptala, ale v jakých týdnech si předtím o to přišla? , jestli nechceš, neodpovídej...)

lenicenka, tak to opravdu vypadá, že ovu ještě nebyla. Alespoň jste jí tedy neprošvihli :wink:
23. bře 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
matava, v luteální fázi a v těhotenství :dizzy_face:
23. bře 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já volala ráno do natalartu řekla jsem jí že ms měla přijít ráno a test,že je pozitivní.Objednala mě za týden na úterý k práškům mi nic neřekla,ale utrouš budu brát,ale zavolám kvůli anopirinu a prednisonu rači jo at si řikaj co chtěj!
Včera jsem ti to psala kouknu na jaké je to stránce s tím potratem
23. bře 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
gab, já vím že si mi to psala, jsem hrozná.... :sweat_smile: Taky bych tam radši zavolala, tím nic nezkazíš.... Hele a na co je anopirin? Ten neznám... Už jsi se z toho vzpamatovala? Ani nevíc jak moc jsme ti to přálal, zasloužíš si aby to do třetice vyšlo :dizzy_face:
23. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem volala přímo doktoru mam pořád vše brát a utrouš zvíšil na 4denne!
Blondy koukala jsem nato zpětně nemůžu to najít.
23. bře 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek