Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

terecka
15. dub 2009

blondy: ono to neni zas az takove straseni.. ja bych si na jednu stranu dvojcatka i prala 😎 ale na druhou se toho trochu obavam.. 😅

elisko: to je pekne a kdyz to chcete oba, tak super 🙂 ja ve 20 taky mela jeste jine 'starosti', to jsem litala po diskotekach a tak.. ale je fakt, ze jsem v te dobe ani nemela toho spravneho chlapa, takze ted je to pro me uplne idealni 😎

blondynka400
15. dub 2009

terecka, on uvidíš... hold když to bude, tak se prostě o tom budeš muset postarat a zvládnout se to dá...
Mě by najednu stranu dvojčátka taky nevadili, i když manžela by asu trefila mrtvice 😀

terecka
15. dub 2009

jj, nechame se prekvapit.. manza by to nezvladl? 😉

blondynka400
15. dub 2009

terecka, ale jo. Jen jsme dohodlý na jednom dítěti a kdyby byli dvě.... 😝 . No ale mohla by to být docela legrace 😀 . I když pro mě by to byla velká komplikace, dvojčátka jsou vždy hodně rizikové těhotenství a já bych chtěla být tady, ne v čechách. A tady je lékařská péče hodně špatná, takže budu lítat do čech. Takže dvočátk by mi to značně zkomplikovala 😔

eliska_v
15. dub 2009

blondy: Já právě do školy už nechodím.. Stačila mi matura a já školu nikdy moc nemusela. nojo , za to přítel ten má vysokou a nejradši by se tam ještě vrátil 🙂 protiklady se prostě přitahují 😀 😎
A kariéru neřeším... Bohužel jsem něco podobného zažila od své maminy, že když jsem se narodila, tak se hned po pár měsících vrátila do práce a vlastně mě jenom vychovával táta, takže já jsem spíš pro tu rodinu než pro kariéru...Ale pokud si si to připravila dopředu a teprve budete mít mimíska, tak je to v pohodě 🙂 Já zažila trochu něco jiného no... ☹

terecka: To víš já potkalo hned toho pravého, ale nemysli se, taky jsme měli už problémy, ale díky nim jsme se uvědomili, že bez sebe nemůže být a že k sobě prostě patříme 😎 😀

blondynka400
15. dub 2009

eliska, no to já právě nechtěla... Takže proto jsem to stále odkádala. Tak ona vysoká je trokšu něco jiného než střední. Gympl mě také moc nebavil, ale vysoká ano, protože studuješ to co tě baví, je tam půlně jiný přístup a tak. Navíc v práci si to bez vysoké nedokážu představit, ale každá jsem jiná a to je jedině dobře 😀
Jinak myslím že se dá skloubit oboje, když se to rozumně nastaví.
S tím pravým, i my měli před léty problémy, ale díky tomu je náš vztah takový jaký je. Navíc myslím, že takovéhle vztahy jsou stablnější, protože problémy už umíte řešit a ne že přijde první velký problém, což s těhotenství a s dítětem přijde skoro vždy a ten pár to neustojí a zbytečně to skončí... Jé to jsem to zas napsala krkolomě, ale vy jste holky chtrý, určo to pochopite 😎

eliska_v
15. dub 2009

Neboj pochopíme 🙂
Já poslední dobou píšu taky dost krkolomě 😀

blondynka400
15. dub 2009

eliska,, no já kdyby jen v poslední době. 😀 Já jsem v tom expert. Navíc v poslední době do toho přidávám ještě buď angličtinu nebo italštinu. Ale tady se snažím, akorát ten slovosled mi občas moc nejde 😝

eliska_v
15. dub 2009

blondy: Stejnak "klobouk dolu" zvládat angličtinu i italštinu 🙂 Fakt super! 😉
Já jsem zvědavá jestli se nám to povede už tenhle měsíc... 🙂 Strašně moooooc si to přeju 😎

blondynka400
15. dub 2009

eliska, no AJ je v pohodě, ale italština nic moc. Sice se domluvím, ale žádná sláva to není. Ale stačí mi to, víc nepotřebuju.....
Kdy očekáváš ovu? Zkoušíte to jen tak nebo už si děláš testíky? Uvidíš, určitě to jednou vyjde 😵

gab123
15. dub 2009

Ahoj holky 🙂 hlásím že zatím vše je o.k srdíčko tak bouchalo jak blázen je pravidelné... 😀 😀 😀 uf to byli zas nervy
přidám večer fotečky do albíčka

co je jinak nového mám fičák nestíhám dočíst!

eliska_v
15. dub 2009

Blondy: teď jsem se podívala ještě jednou, a vychází mi to na 20.4., tak jsem zvědavá 😕 😉 Testíky jsem si dělala i minule, ale bohužel to nevyšlo! ☹ Ale teď jsem zvědavá, jak to s tou ovulkou bude, protože jak jsem měla to spoždění, tak to mám rozházené 😒

gab123
15. dub 2009

další kontrola je 30.4 zda bude vše o.k tak už to řeknem kamarádům na májce 😉

eliska_v
15. dub 2009

gab: Tak to je super 🙂

blondynka400
15. dub 2009

eliska, co nevyšlo, ten testík nebo těhu? On by člověk na to neměl tak moc myslet, i když sama moc dobře vím, že je to špatně.... Ale ty jsi mlaďatko, budeš těhotná hned 😵

eliska_v
15. dub 2009

blondy: testík vyšel, ale těhu ne ☹ 🙂
Ale uvidíme 🙂

blondynka400
15. dub 2009

eliska, tak alespoň víš, že hormony funguji 😉. Všechno nějak dopadne, a já pěvně věřím že tak, že budeme všechny těhulinky 😵

eliska_v
15. dub 2009

blondy: To já taky doufám! 🙂 😎

terecka
15. dub 2009

gab, tak to je super, preju, at to jde dal jen dobre 🙂
eli, neboj, ono to vyjde... jinak my netestovali ovu vubec, jsem si rikala, ze to zacnu resit az pozdeji, ale nejak to nevyslo nebo teda spis vyslo hned 😎

Pred chvilkou me zase zacalo bolet bricho, vic na te prave strane, tak nevim, jestli to nezabalit a jet domu ☹ ale mam hodne prace a dneska nas tu je malo, ach jo! Uz to ale zase preslo, tak to asi zkusim prezit v praci...

eliska_v
15. dub 2009

terecka: Já jsem si jí začal hlídat, aby jsem jí neprošvihla 😀

Holky mně je dneska ňák divně od žaludku 😖 Ale už od rána..

blondynka400
15. dub 2009

gab, to je super, velká gratulace 😵

terecka, tak první měscí se ani nic testovat nemusí ne 😵 . V tom byla třeba chyba 😀 , já jsem první cyklus po HA otěhotnět nechtěla, a třeba už bych byla těhu 😀 .

Holky sorry, já mám dneska nějakou dobrou náladu, tak jsem zas rádoyb vtipná, doufám, že to přežije...

eliska, hm, to mě taky, k tomu bych pořád spala, ale řela bych že je to těmi prášky.....

terecka, teď ale vážně, kde přesně tě to bolí? Dokuď ještě nevíš, že je mimi na psrávném místě, bych to moc nepodceňovala 😒

terecka
15. dub 2009

blondy, na prave strane v podbrisku... ale uz je to ok, pokud se to bude opakovat, tak uz pujdu k lekari - slibuju!
Jen doufam, ze to nic hrozneho nebude, mam docela strach... ☹

blondynka400
15. dub 2009

terecka, no jestli je to na straně v oblasti vaječníků a bude se to opakovat, tak bych fakt šla, ať ti udělá UTZ. Tedy ne, že bych si to myslela, ale vždycky je možnost že je to mimoděložní 😒 A když se na to přijde pozdě, je to docela problém...
Nechci tě děsit a je zbtečné si z toho dělat hlavu, ale fakt bych nenechávala jen tak... Uvidíš jestl ise to bude opakovat 😉
Tak mě napadá, kolik HCG jsi měla v úterý v krvi? Řekli ti to?

terecka
15. dub 2009

Jejda, tak to asi budu vypadat jako blbec, ale popravde receno ani nevim, kde presne jsou vajecniky ☹
No, kazdopadne kdyby se to opakovalo, tak hned letim k dr., nechci nic zanedbat.
Kolik jsem mela HCG mi nerekli, taky jsem se mohla zeptat, ze... ale me to v tu chvili nejak ani nenapadlo...

blondynka400
15. dub 2009

terecka, hm, to mohla, ale to už teď neva.....
Tak kde přesně, no uprostřed máš dělohu a tak v podstatě vedle. Nevím jak to lépe napsat. V podstatě v podbříšku na strnách, hodně laicky řečeno 😀
No fakt na to nemyslim, kdyby se to opakovalo tak jdi k doktorce a nenech se odbít a bez UTZ neodejdi, když to bude v poho tak počkej do kontoly. Ono je normální že tě podbříšek bolí, jak se roztahuje děloha.... 😉

terecka
15. dub 2009

No, tak to by teoreticky mohl byt vajecnik.. ach jo, bojim bojim 🤐
Sestricka mi taky rikala, ze to muze byt tim, ze se deloha roztahuje, tak ze me to muze bolet.. tak doufam, ze to je ten pravy duvod...
A to mimodelozni tehotenstvi se da poznat nejak podle te hodnoty HCG? Nebo ses ptala jen tak?

gab123
15. dub 2009

holky když se bavíte o bolesti v podbřišku či pravé straně mám to taky.Při 2 těhu mě to bolelo šíleně a byla to zvětšená cysta.Ted mě to občas bolí taky,ale to k tomu asi patří.
teri ty jsi ještě nebyla na utz, jak říká blondy mimoděl.je fakt nebezpečné!kdy teda jdeš na utz či prohlídku?

gab123
15. dub 2009

hcg u mimod. je nižší a bolesti silné v podbřišku až konečníku a špinění.

kuratkol
15. dub 2009

gab: Ahojky. To je dobře, že za náma občas zavítáš, těhulko.

eliska: Taky čekám ovu 20.4.

blondy: Teplotu měřím, ale mám ji nějakou nízkou. 36.4; 36.3 v 6 ráno, v 8 ráno o víkendu jsem měla 36.6.

eliska_v
15. dub 2009

kuratkol: Takže máme ovulku stejně, tak jsem zvědavá jestli se zadaří...Přála bych nám to! 😉 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru