• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
Leni, v pohodě, lámát to z tebe nebudem. Kdyby jsi se ptořebovala vypovídat, tak mi písni di IP, ju? :dizzy_face:
Alespoň, že je manžel hodnej. Neboj bude lépe, hold někdy jsou blbé dny, no.... :unamused:
18. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: copak se děje? :confused:
18. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: Tak ať je hlavně že v pohodě :wink:
18. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliska, já jsem sí říkala, co tu děláš, že máš být na chatě.... :grinning:
Tedy vy máte ale dnes náladu :grinning:
18. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: Dneska mám celkově náladu pod psa... Máma se nám pořád montuje do příprav na svatbu a už mě to fakt nebaví :angry:
18. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: Já mám celkem dobrou, ovulka přede dveřmi, intercourse ano :slight_smile:
18. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já si jdu něco zařídit a jsem tu za chvíli :slight_smile:
18. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliska, jé ty jsi změnila fotku :grinning:
Tak to se ti ani nedivim. Já si dělala všechno sama, nějak jsem nepřipouštěla žádnou diskuzi. A naši mě znají, že si do ničeho mluvit nenechám... Já bycj být tebou jí to natvrdo řekla, že je to tvoje svatba a že to bude po tvým. Ale je otázka, jaký máte vztah :wink:

kuratkol, to je dobře :wink:
18. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mi tu zased manža tak sem to nedopsala..
Jde jen o to že se snažíme babičce zpříjemnit její dožití je jí 83let a je tu někdo kdo nám to kazí a to říkám hodně slušně.Nebrát si servítky tak je to tu samé sprosté slovo .Jo a je to tak vážné že znát nějaké mafíány dám toho člověka odstřelit!!!!A to fakt dnes jsem s mamkou probrečela snad celý den!!A jsme obě krátké stím něco dělat ach jo už zase brečím... :frowning2:
18. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem vás nechtěla odehnat... :confused:
18. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu spát dobrou noc
18. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, hm tak to docela chápu, ten někdo je fakt debil :angry: . Tak já ti tu nějaké seženu, ju? :grinning:
Nebreč, bude líp :wink:
18. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: Jenom Ti řeknu vím o čem mluvíš.
Babička měla v lednu zástavu srdíčka a k tomu infarkt, doktoři nám říkali, že se z toho už nedostane a že jí odpojí! My jsme ale nechtěli! A babička se nám po 3 týdnech probudila z umělého spánku (doktoři tomu nechtěli věřit, protože babička byla 20 min po smrti) :cry:
Ale my jsme věřili a chodili za ní každý den. A když už jsme si jí chtěli vzít tomu, tak její manžel (teda můj děda) tak řekl, že vžádném případě. Ale on sám se o ní nedokáže postarat!! Už jsou 4 měsíce a babička kvůli němu je po nemocnicích a nemůžeme si jít vzít domu.
Jak jsi správně řekla-mafiána a nechat zastřelit! Už jsme probrali snad všechno a nemůžeme s tím nic udělat! Chtěli jsme a chceme babičce spříjemnit poslední dny, měsíce, roky na tomhle světě, ale on to prostě nedovolí!!! :cry: Vím jak se cítíš!!!
18. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, v pohodě. Dobrou :wink:

eli, tak já fakt tady nějakého mafiána najdu. Ne nadarmo jsme v jejich centru :grinning: . Tohle je tedy fakt hrozný... :angry:
18. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: Jenom co jsem to napsala, tak mi začalo být zase ouzko :cry: Nevím proč je takový, ale bolí to!
18. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, tam na to nemysli..... :wink: Hold mezilidské vztahy jsou někdy fakt hrozný :unamused:
18. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: Dělala jsem si ovu testík a čárka je silnější :grinning:
18. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli: Silnější než testovací ?
18. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda silnější testovací než kontrolní ?
18. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ještě ne, ale silnější než bylo včera :wink:
18. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyfotila jsem si ho a mám ho v albíčku :dizzy_face: Ale asi je to ještě hodně slabé, no uvidíme :wink: :sunglasses:
18. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, ještě je slaboučká :slight_smile:
18. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale už je to lepší než včera :dizzy_face: Tak se snažením máme asi dneska dát pauzičku co?!
18. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...To tu nikdo neni??? :unamused:
18. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic holky. Tak se mějte
18. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, jsem včera odpadla jako miminko... Ráda bych manžela s dítkem poslala ven, ale nemám ho doma. Je vždy dva až tři dny v práci a pak se ukáže na dva dny doma a pak zse frčí pryč... Ale jen co bude mít volno, udělám to...

Jinak držím všem palce, ať mají // co nejdříve.
19. dub 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky díky za podporu,Eliska-a to nemůžete vzít babičku k vám?Do toho přec nemůže děda kecat,ne??Babička snad není nesvéprávná!!!!
A nevíte co je potřeba k tomu aby člověka zbavili svéprávnosti??
Blondy,hned mafiána baru všema 10 a nechala bych ho né odstřelit ale utýrat k smrti,tak jak on to dělá celý život nám všem!!!!
19. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem :slight_smile:

blondy: Když tak mrkni na gráfeček :slight_smile:
19. dub 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

lenicenka, ok, tak já nějakého vyhledám :grinning: .

kuratkol, kouknu

eliska, koukala jsem na testík, začíná se krásně vybravovat, to bude ovu za chvílí. Kolikátý DC jsi?
19. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, tak jsme koukala na grafík. Vypadá to ok :wink: . Jen ty stále ještě nemáš pozitivní ovu test?
19. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek