• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
blondy: Pozitivní test bych měla mít dnes, tak jako každý měsíc v tuhle sobu. Jen testy mi došly :slight_smile: :grinning:
19. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, a zaběhne koupit a nebo na to kašleš? Ono jestli víš že bude pozitivní a měříš teplotu, tak to stejně nemá smysl, ne? :wink:
19. dub 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: Uvidím.... stejně půjdem na nákup, tak možná koupím...
19. dub 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratko, no uvidíš :wink: . Každopádně přeji hezké snažení :dizzy_face:
19. dub 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: Nedělám si velké naděje. Tento měsíc mě vůbec nebolí v podbřišku jako jindy touhle dobou...
19. dub 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak už jsem konečně doma z těch lázní :wink:
19. dub 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a těhotná ? :slight_smile:
19. dub 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol: no tak to se teprve uvidí :wink:
19. dub 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, ono je to fakt jak kdy a navíc fakt se říká, že po vyssazení Ha je to dost cítit a postupně se to zmněšuje. Ono taky hodně záleží nakolk máš podbříšek citlivý, to je také hodně individuální :wink:

kramlinka, ahhoj holka, a jak se cítíš po lázních? Pomohli ti v nečem? :slight_smile:
19. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: ahojky no cítím se skvěle, a jestli mi lázně pomohly to ukáže až čas, ale byl to skvělý relax :wink:
19. dub 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kramlinka, tak to je hlavní :wink: Jdeš zítra do práce nebo jak to máš?
19. dub 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: Ovu test jsem zakoupila, ale čárka je o dost slabší než včera, takže pravděpodobně by byla silnější než kontrolní někdy včera večer nebo dnes dopoledne....
19. dub 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondynka: mám dobrého obvodaka takže do konce dubna mám nemocenskou. Tudíž bych měla nastoupit 1.května, ale protože je to státní svátek a pátek, tak nastupuju v pondělí 4.května :wink:
19. dub 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme přišli z venku, dneska je podstatně lépe než včera.
Kramlinka, tak to ti závidim, že do práce nemusíš. My máme ted docela fofr v práci kvuli těm svátkům v květnu a nějak mě to přestává bavit. Hodila bych si klidně pár dní volna.
19. dub 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, tak uvidíš, co na to BT :wink:

kramlinka, no to se tedy máš, to máš dobré "prázdniny" :grinning:

luciasek, kdy to vlastně plánujete jet do té Itálie? to je asi až za dlouho, co? :confused:
19. dub 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: Jak by měla vypadat ? :slight_smile:
19. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, den po ovu musí stoupnout a pak se minimálně 3 dny držet vysoko. Jinak když si uděláš čáru nad nejvyšími teplotami z fáze před ovu, tak až do Ms by se to mělo držet nad. Ale tohle všechno ti fertility vyznačí sám. Tedy ovšem když je to standartní, nestandartní kroky moc nezvládá..... :wink:
19. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to uvidíme....
19. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, to určitě. A jak jde snažilkování? Lepší než minulý měsíc? :dizzy_face:
19. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy, jedeme do Talošky 1. týden v září takže ještě za dlouho :frowning2:
19. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: Zatím nic moc... jen jeden pokus a dnes snad bude druhý.... ale snažím se na to tak moc nemyslet... takže řeším teď i jiné věci.... zítra zas do práce :unamused:
19. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciasek, hm, tak to je, já myslea že někdy v létě..... :unamused: A do té doby žádná dovolená nebude? :confused:
19. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeji pěkný večer,my dnes nebyli celý den doma.
Pořád mám MS ale dnes konečně vypadá že slábne,teda tak silnou a dlouhou sem snad ještě ani neměla..
Blondy:tak čekám na toho mafiánu ju :wink:
19. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenicenka, ber to tak že máš kvalitní sliznici :wink:
No hned zítra ho začnu schánět? chceš nějakého hodně drsného? :sunglasses:
Jak je jinak, už je to lepší? :wink:
19. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No volala jsem mamce a prý je klid.. Zatím!!!Než se zase něco najde a začne kvůli tomu řádit.. Ach jo :frowning2: Nejhorší je že to odnáší úplně nevinný člověk.
Jo drsnýho co trhá nohy ,ruce a zuby za živa :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ta kvalitní sliznice- to jako co znamená.. Nebo prostě trošku to rozveď!!!K čemu je to dobré a tp. :slight_smile: Asi tupé otázky,co?? :confused:
19. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda skoda, ze zrovna nemam obdobi ovu, manzik se snazil nejen predevcirem ale i vcera, snad ho to pak neprejde :wink: vikend utekl jak voda a dalsi tyden pred nami, tesi me, ze jen 4dny, kdyz pak odlitame a i ty 4 dny mame uplne nabity..lepsi, ze se takhle stale neco deje, aspon nam to tady utika :grinning:
lenicenko, do IP jsem ti napsala mailik :wink:
19. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, ok, ok, doufám že tu tedy nějakého extra drsného najdu. Jen aby jsi ho pak zaplatila :grinning:
V pohodě... Kvalitní sliznice znamená, že má endometrium dostatečnou výšku a tím pádem se embryo dobře zahnízdí. :wink: Ale silná menstruace 100% kvalitní sliznici nezajištuje. Ale jako útěcha je to dobré, ne? Už jsi zakoupila ty bylinky? Měla by jsi je už pít, aby to mělo dstatečné účinky tento cyklus :wink:
19. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy, my to máme spojený s poslednim týdnem v Rakousku a pak se přesuneme do Itálie. A před tím zatim jinou dovču naplánovanou nemáme.
19. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
matava, ahoj holka, tak snad mu to vydrží i do té Belgie ne? :dizzy_face: Kdy jdeš na tu folikulometrii? Až se vrátíte nebo ještě před?
19. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek