• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
kuratkol, protože já jsem nemeřila všechny dny a po ovu zrovna ne. Protože jsme šla spát pozdě a pila jsem, což mi tepltoy hrozně zkresluje..... Navíc já mám hodně pozvolný nárůst teploty.

terecka, no mě to takhle plně vyhovuje. Nechtěla bych ho mít doma každý den :grinning:
To je dobře, tak to byla jen nějaká chvilková indispozice :wink: A 5.5 je za chvíli :dizzy_face:
20. dub 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli: Nevím, neměla jsem pak už testy...

blondy: aha, to jsem nevěděla, že alkohol taky něco provádí... co říkáš na můj gráfek?
20. dub 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, hm, provádí a u mne docela dost.... Láhev vína mi zvedne teplotu tak o púl stupně, to samé když jsem spát později.
A vzhledem k tomu, že jsem šla spát nad ránem a značně posilněná, fakt měřit nemělo cenu, protože by to akorát zkreslilo výsledky :wink:
20. dub 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: Dělala jsem si teď ovu testík a čárka nic moc...Fakt už nechápu!
20. dub 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, tak ber za pozitivní ten včerejší... Vrchol LH mohl být třeba včera večer nebo dnes dopo :wink:
20. dub 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak je to po ovulce? Je ještě možnost otěhotnět? :angry:
20. dub 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliska, ovu většinou není v den pozitivního testu, u každého je to jinak. Ale většinou k ní dochází 6 až 48 hodin po picku (vrchol LH), takže buď už u tebe proběhla a nebo třeba zrovna probíhá a nebo ještě za chvíli proběhne. Bolí tě teď něco?
20. dub 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď zrovna ne, ale chvilkama lehce podbříško, ale lehce
20. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, tak to neřeš, dneska ho znásilni až přijde a je to :wink:
20. dub 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: Tak já Tě poslechnu! Dneska ho znásilním a uvidíme buď nám to vyjde a nebo se budeme snažit další měsíc :wink:
20. dub 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak po ochutnavce bileho, ochutnavame cervene = dnes nam to dovezli kamaradi z prusanek, ke kterym se zas chystame na vinobrani.. :wink: oslavuji 60, tak sli do stavovskeho, tak se jich prazaci ujali :wink:
eli, tvuj elan bych chtela mit, ja vetsinou sama od sebe stavam brzo a vecer bych mohla jit spat s vecernickem..jsem pak jak mrtvulka.. :wink:
blondy a kolikaty den jsi? kolegynka, ktera je druhy cyklus po vysazeni duphastonu a zkousi ted akupunkturu dnes silela, ze je 35DC a stale nic..tak jsem ji uklidnovala a vypravela jak to mam ja, tak jsem ji tim snad trosku zlepsila naladu, ze 35 je jeste v poho a napriste ji doporucila ten malinik a kontryhel..no ale hlavne ze ja vsem radim, ale sama to nepiju..no slibuji ze pristi mesic.. :wink: jsem vazne hrozny lajdak :grinning:
20. dub 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli: Já taky měla vrchol LH někdy, včera dopoledne asi, jen jsem to nechytla otestovat. Stejně mám pocit, že u mě ovu teď neprobíhá... žádné bolesti v podbřišku.... jedině snad graf něco ukáže.... snad.... jestli poznám, co ukázal :slight_smile:
20. dub 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy, to já mám taky občas ráda, když manža není doma každý den, ale někdy mi i dost chybí.. to záleží.. :slight_smile:
Jinak máš pravdu, 5.5. je za chvilku :dizzy_face:

elis, hlavně opatrně při tom znásilňování :grinning:
20. dub 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, myslím že to vyjde :dizzy_face:

matava, 30 DC, ono záleží jak ten duphaston bereš. On se nebere jednotně :wink: Navíc já ho neměla na úpravu cyklu, ale na zlepšení sliznice :wink:

kuratkol, uvidíš.....

terecka, tak to máme stejné :wink:
20. dub 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol: Já doufám, že se nám to povedlo... :wink:

terecka: neboj, při znásilňování budu opatrná :sunglasses: už kvůli sobě :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: Tak uvidíme :dizzy_face: Ale děkuju :wink:
20. dub 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, jojo, hold všechny jednou uvidíme :dizzy_face:
20. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky zdravím z práce,

blondy upřímně už toho mám plné kecky, jsem hrozně unavená, přes den musím chodit spát, usla bych i vestoje. Je to každý den horší ale jinak se to dá. Akorát v té práci mě to fakt ničí. Uvidím co doktor, když tak bych šla na nemocenskou už od května, ale uvidím.
20. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renník, ahoj těhulko.
Tak jsi na tu nemocenskou hned, se na to vykašli, ať máš klid :wink:
20. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uvidím možná fakt půjdu, už mi ubývá sil, kdybych aspoň dělala jen ty osmičky a ne dvanáctky je to teď hrozně dlouho....Uvidím co naše staniční je to totiž pěkná potvora dokázala by mi znepříjemnit i těch pár dnů dokonce.
20. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na chvíli se musím odmlčit mám nějakou práci doufám že tu pak ještě budete :grinning: zatím papa
20. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj renniku, teda já být tebou, tak jdu na nemocenskou hned, kdo to kdy viděl, aby těhulka dělala 12-tky a ještě k tomu noční :angry: Zajdi za doktorem a zůstaň doma.. :wink:
20. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
renník, tak jí to neříkej a pak přines neschpenku a jsi ze dne na dne. Když se tam k tboě takto chovají, tak si to zaslouží :wink:

terecka, já to do Renníka hustím stále, že je to protizakonné :angry:
20. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, vidíš rennik, už jsme na tebe s blondy dvě, tak šup šup :wink:
20. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
terecka, no nevím jestli s renníkem pohneme. Ale ta její nemocnice mě fakt štve, takovéhle chování se jen tak nevidí.... Já nesouhlasím s tím, aby ženské zbytečně chodily na nemocenskou, když mají fyziologické těhotenství. Těhotenství není nemoc, aby ženská ležela doma (samo když je vše v pořádku). Ale tohle my přijde hrozné.... :angry:
20. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, že v nemocnici by měli mít víc ohledu.. já taky nejsem pro "zbytečnou" nemocenskou, když má ženská práci v klidu a nedělá dvanáctky a prostě ta její práce nemůže mimi ohrozit, ale tohle je vážně trochu na hlavu... :frowning2:
20. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
terecka, jojo, ale jak vidíš tak ne.... Ze zákona má těhotná nárok na jednosměrný provoz, max 6 hodin. Nejdou jí ani nařídit přesčasy.... :wink:
20. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy, jojo, to zní jako rozumný zákon (aspoň jeden...) ale je fakt, že někde na zákony a hlavně zdravý selský rozum!! vůbec nehledí.. a vypadá to, že nemocnice, kde dělá rennik, je zrovna ten příklad...
20. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
terecka, no mají štěstí že zrovnqa v tomhle okrese nikho neznám, jinak by se prohli.... :grinning: . Ale ještě jsem to nevzdala, protože mě to fakt štve :angry:
20. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
terecka, já jsem totiž lehce profesionálně deformovaná :grinning:
20. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek