Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

luciasek001
29. dub 2009

Ahoj holky, matava dík 🙂 Jak žijete? Začíná mi to v práci lezt krkem, těšim se až odtamtud na chvíli zmizim.

kuratkol
29. dub 2009

Jenže já už tomu nevěřím....

eliska_v
29. dub 2009

luci: Achoooj 😉
jak se cítíš?? 🙂

kuratkol: To nesmíš, takhle vzdávat!!!

eliska_v
29. dub 2009

luci: neboj, za chvilinku budeš doma 😉
Jinak žijeme asi všichno vklidu teda aspoň doufám??!! 😀

luciasek001
29. dub 2009

ahoj eli, dík zatim dobrý, jak mě pobolíval podbříšek tak se to pomalu uklidnuje a zmírnuje. Takže je to lepší. Honzovi jsem to včera řekla, nevydržela jsem to. Tak byl nadšený máme z toho ohromnou radost 🙂 Zatim si to užíme jen my 2 okolí to ještě chvíli vydrží. Pak toho moc nenaspal nějak to nemohl vstřebat. Takže taky dobrý 😀

eliska_v
29. dub 2009

Luci: Já se nemůžu dočkat pondělí nebo už chci dostat MS 😉 Jedno z toho a je mi to teď už jedno.
Kdyžtak se budeme snažit dál 😵 😎

luciasek001
29. dub 2009

eli, uvidíš jak to dopadne. Já jsem testovala 1 před MS. Podle toho co popisuješ za chutě tak by to vyjít mohlo. 🙂 Moc ti držim palečky!

eliska_v
29. dub 2009

Luci: Jsi zlatíčko... Děkuju! 🙂

luciasek001
29. dub 2009

eli, nemáš zač

gab123
29. dub 2009

Ahoj holky dlouho jsem tu nebylo koukám,že je tu nová těhulka luciasek moc gratuluju.
nějak mám moc práce a jak je venku pěkně tak mě nebaví sedět u pc,ale dnes je fakt hnusně!
co je jinak nového?
mi jsme zatím v pohodě zítra jdu na kontrolu a na vyšetření 😝

luciasek001
29. dub 2009

ahooj gab, teda ty jsi tu už dlouho nebyla 🙂 Moc děkuju. A jak ti je? Cítíš se dobře, žádné nevolnosti?

eliska_v
29. dub 2009

Ahoj Gab: Jak se máš?? 😉

dudunidu
29. dub 2009

Ahoj kočky! 🙂

Matavo tak držím palečky, ať máte na Belgii zhmotnělé vzpomínky 😀
Sandulko děkuju 🙂

Na mě dnes vlezl nějaký bacil, jakoby chřipka, (snad ne ta prasečí!!! 😉 ). No kdybych si nevzala paralen, tak to nerozchodím... Měla jsem i teplotu, tak si říkám, že to asi ovlivní zítřejší ranní měření BT... 😒

dudunidu
29. dub 2009

Gab, Luciasku a další těhulky:
mám na vás dotaz - kolikátý DPO jste začaly pociťovat pobolívání podbřišku? Dá se poznat, co je příznakem nastupující MS a co naopak třeba uhnizďování vajíčka a následné těhu? Myslím v době, kdy Vám to ještě neukáže těhu test...

Holky, kolik dnů přes MS pociťujete mírné boesti podbřišku? A kolikátý DPO standartně MS prichází? 😅 Děkuju za info 🙂

luciasek001
29. dub 2009

dudu, to je nemilé, že na tebe někdo prsknul bacila snad to nebude nic hroynýho. Opatruj se. Myslim, že pokud máš teplotu tak BT by to ovlivnit mohlo.

luciasek001
29. dub 2009

Dudu, mě pobolíval podbříšek už po ovulce, ale tak jinak jsem to začala pocitovat cca týden před MS. Mě vždycky dost bolel podbříšek, takže mi to ani moc divný nepřišlo. To jsem měla každý měsíc.

dudunidu
29. dub 2009

Luciasku, aha, tak mě buď v minulosti přes MS nebolel, nebo jsem si toho jen nevšímala... Teď mě právě bolí už týden před MS... To víš, člověk by si rád přivolal nějaké příznaky 😅

kuratkol
29. dub 2009

dudu: Pro vysazení HAK jeden cyklus jsem to necítila, MUDr. říkala, že je to ještě ta MS antikoncepční a od další MS jsem cítila bolesti od 5 dnů před..... Teď už taky bolí.... Test mám negativní..

dudunidu
29. dub 2009

kuřátko: aha.. a kolik DPO dostáváš MS? 14? Mně to teda bolí od 8.DPO.... Není to brzo? A prosím tě, jak se zadává bolest v podbřišku do fertilitifriend? Pod jakým pojmem, předpokládám v záložce secondary?

kuratkol
29. dub 2009

v části Specific.... v části Secondary dáváš údaje o čípku.... Ano, MS dostávám 14.DPO. Když zadáš údaje o čípku, tak dole pod grafem ti vyskočí počet bodů tj.jaká je šance, že jsi těhotná.... čím víc, tím lépe....

dudunidu
29. dub 2009

Jojo, jasně, přehlídla jsem se, ale v té části specific pod jakým pojmem? Našla jsem tam PMS, ale já nevím, jestli je to PMS, chtěla jsem zadat jen bolesti v podbřišku... No ten čípek musím začít taky pozorovat - ty to děláš? mně připadá furt stejný.. Hm... 😕

eliska_v
29. dub 2009

Holky prosím mám dotaz: Zadám vždycky teplotu do fertilitifriend a ono to tam nezůstane uložené, už to nechápu ☹

kuratkol
29. dub 2009

dudu: Časem asi změnu čípku poznáš, já když poznám, tak to do grafu zadám, když ne, tak ne... Cramps jsou křeče....... záleží, jak to cítíš ty bolesti podbřišku...

kuratkol
29. dub 2009

eli: Musíš to uložit... tlačítko Save

eliska_v
29. dub 2009

To udělám, ale když se tam podívám na to znovu, tak vše tam je ale teplota ne ☹ A nevím, kam se můžu podívat na svůjgraf...Nebo jestli jde zjistit i pravděpodobnost těhotenství

dudunidu
29. dub 2009

No je to takový tlak na levé straně, podobný tomu, co jsem cítila při ovulaci během tohoto cyklu, to bylo taky na levé straně...Jinak já mívala vždy PMS až den před MS + bolesti 1.den MS. Tak jsem vždycky poznala, že už je za dveřma. Teď to bolí jen symbolicky, není to nepříjemné, spíš to "cítím"...

Nevíte holky o nějakém článku o čípku? Ať se naučím co mám pozorovat a jak...

ELi: musíš zadat "enter data" a pak "save" - aby se to uložilo 🙂

dudunidu
29. dub 2009

Kočly pardon, jdu na TV, miláček půjčil film BOBULE 🙂 Já chci taky Bobuli, v bříšku!!! 😀

eliska_v
29. dub 2009

dudu: Já jsem asi slepá, ale nikde to nevidím 😅

kuratkol
29. dub 2009

dudu: článek o čípku je hezký na rodině, odkaz na článek je na www.merenibt.xf.cz

kuratkol
29. dub 2009

dudu: Odkazy na články o čípku jsou v části Symptotermální metoda

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru