Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
4. kvě 2009

jojo, ercefuryl je na předpis 😉 😠
Imodium mi to jediný dala za prachy 😀 tak jsem si šoupla hned dvě bobule 😀
Jooooo břuch sice prázdnej, ale hrozně nahlas mi pracujou střeva, takový škrundání, tak že prča 😀
Přeju dobrou noc... 😵

gab123
5. kvě 2009

Ahoj holky!
kualík,ale utrouš se bere až po ovulce dřív ne!

já vůbec nestíhám nějak moc práce v práci na zahradě a tak.Mi začali 11tt vše v pořádku už jsme 3CM VELKÝ 😀
25.5. jdu na genetické vyšetření.zatím vypadá vše v pořádku tak doufám,že to u toho zůstane.

dudu někde zpětně o pár dní jsem mi ptala jak jsem cítila zač.těhu.Bylo to stejné úplně jak před ms asi 2 dny před termínem jsem měla bolesti rýpavé a načervenalý výtok a pak nic.A hlavně prsa ty přestávají až ted bolet.Prostě stejné jak když to máš dostat.

pavlisa
5. kvě 2009

ahoj holky,
jo, přesně tak, já to mám dostat v sobotu a příznaky mám díky předm. syndromu ukázkově těhotenské. Je mi šoufl od žaludku, břicho mě bolí (tentokrát víc píchá než kdykoliv předtím), prsa mě svrbí, spíš jakoby bradavky, no a mám dalších aspoň deset příznaků a stejně cítím, že z toho nic nebude ☹
protože to mám každý měsíc, myslím, že bych určitě poznala, kdyby bylo něco jinak. Ale nezdá se mi..

vím, nemám se vzdávat.

Ale já to tento měsíc nějak neřešila, zkusila jsem se na to neupínat a řekla jsem si, že od příštího měsíce jdu měřit tu teplotku, tak uvidíme 😉

rennik
autor
5. kvě 2009

Ahoj Gab jé tak to jste velký jako my, my totiž máme taky 3 cm 😀, ty máš termín 2 dny po mě že? Kdoví možná mě ještě předženeš 😀 Já jdu na další kontrolu 28.5. Už se těším až prcka zase uvidím. 😀

pavlisa
5. kvě 2009

jéé, výborně, těhulinka je připojená, to je bezva, může mi poslat nějaké ty těhu bacily, nebo nějaké zaříkání, ať to v sobotu nedostanu 😉

jak se cítíš?

rennik
autor
5. kvě 2009

Pavli chytej : tfuj tfuj tfuj 😀 tak a není možné že bych tě nenakazila 😀

Jak mi je? No jsem hrozně unavená, dělám až do 18.00 už se nemůžu dočkat konce, přijdu domů, dám sprchu a usnu jako kotě. Zítra mám noční 😝 Ale jinak je mi dobře. Akorát moc roste bříško, se asi nevlezu do těch šatů.

pavlisa
5. kvě 2009

ale no tak! jaká noční? ach jo, děvčico..
už sis rozmýšlela, kdy s tou prací sekneš, když ti v podstatě vůbec nevyjdou vstříct? je vás asi málo, co?

a v šatech budeš krásná! ne jen tak lecjaká nevěsta, bude ti to moc slušet? kdy to máte? příští měsíc?
není to bezva, že budete mít mimčo už na svoji svatbě? 😉

jeje, to je otázek 🙂

rennik
autor
5. kvě 2009

tak popořadě 😀

Jo noční bohužel jsme na oddělení jen 4 sestry a ta co měla za mě přijít tak zas nepřijde má přijít už nějaká třetí či co a navíc až od příštího týdne takže nebude moct pracovat sama. Fakt super. 😠

Máme to 6.6. takže vlastně přesně za měsíc 🙂

to že bude mimčo s náma určitě bezva je ale s těma šatama to vidím bledě, ale když se nevlezu tak snad seženu jiné, v dnešní době by to snad neměl být takový problém. Chci si je skusit asi tak za 2 týdny a když se nevlezu tak smůla. ale hlavní je prcek roste a je v pořádku

pavlisa
5. kvě 2009

No to máš ještě dost času vyzkoušet spousty šatů 😉
Já to měla dobrý, kamarádka má půjčovnu, dala bych ti kontakt, ale je to na Moravě🙂
a už máte jinak všechno zařízené?

tak hlavně, jestli se v práci moc nehoníš a můžeš občas hodit nožky nahoru a oddechnout si. Ale nějak špatně ti není, ne?

rennik
autor
5. kvě 2009

ne špatně mi není ještě že tak 🙂

zařízené je víceméně všechno, musíme si akorát vyzvednout prstýnky a domluvit se´na jídle, máme ho sice vybrané ale potřebujou to nějak potvrdit, akorát se ještě musíme zajet informovat do kostela kolik co stojí atd. Termín máme bloknutý ale museli jsme čekat až nám vyřídí papíry na matrice a ty nesmí být starší než 3 měsíce, ale jinak asi máme všechno. Teda akorát Honza furt nemá oblek, on má na všechno dost času, no jo to jsou ti chlapi. 😀

eliska_v
5. kvě 2009

Ahojky holky.
Dneska jsem si ráno dělala testík a buď jsem blázen nebo tu druhou slabou čárku tam vidím... 😎
Dám to do albíka a uvidíme... Akorát když jsem na to koukla teď tak čárka je slabší, ale je tam, ale slaboučká...
No ještě nebudu dělat ukvapené závěry, třeba je to jenom ....

matava
5. kvě 2009

jeeee, eliiiiii to je super 😀 !!!!!!!!!!!!!

eliska_v
5. kvě 2009

matava: Já ještě ale nevím na 100%..Já mám strach, aby to nebyl planý poplach... 😠

matava
5. kvě 2009

no to je to mlaaadi 😀 ja tam neco slaboulince vidim a to je na fotce natozpak kdybych to videla v realu 😀 jsem si na tebe pres den vypomnela jak na tom asi jsi 😀 hlavne dalsi z dobrych priznaku u tebe je, ze jsi stale nedostala MS a ty to mas preci pravidelne, ne?.,.takze to je jasnacka..jee, to jsem vazne rada 😉

matava
5. kvě 2009

no ja si zas nakoupila hromadu testiku, zitra budu delat dalsi ale pokud neco snad bude videt, tak asi az v tu nedeli...zitra mam zas babinec, tak nevim jestli se naloguju, samozrejme kdyby tam naahodou neco bylo, tak radeji prijdu pozdeji do prace nez abych vam to hned po ranu nenapsala 😀

matava
5. kvě 2009

prdlajs, zadny plany poplach, preci me nechces urazit a rict mi, ze jsem pidlooka 😀 😀

matava
5. kvě 2009

a pritel uz to vi? 😉

eliska_v
5. kvě 2009

matava: To jsem nechtěla říct 😀
Já jen nechci, abych si třeba začala říkat je supéér tak to vyšlo a pak najednou příjde zklamání, víš??!! 😅
Akorát, že přes den mi přišla silnější a teď je slabší, tak nevím... Ale další testík udělám až za dva dny...

eliska_v
5. kvě 2009

matava: Tak na půl... Jenom jsem mu ukazovala ze včerejška a on tam nic neviděl, tak jsem řekla, tak nic....A když jsem si dělala dneska, tak byla o trošku silnější, ale o tom už neví!! Bude mít kdyžtak překvápko... 😎 Teda pokud jsem těhu!!

matava
5. kvě 2009

teeeda, to bych nevydrzela mu to nerict 😀 to je fajn, ze budem testovat obden 😉 ty dnes a ve ctvrtek, ja zitra a v patek, tak doufam, ze ve ctvrtek uvidim v tvem albicku kraasnou tlustou caru, budu drzet palce, pa 😉

kramlinka88
5. kvě 2009

eliska: no je tam 😉 😉 Tak ti preju moc moc stesti a drzim pesti aby se udrzela a silila 🙂 Neboj hlavne mysli pozitivne, negativni pristup nebereme 😉

eliska_v
5. kvě 2009

kramlinka: Jak říkám uvidíme... 😎

eliska_v
5. kvě 2009

kramlinka: Ale děkuju!! 😉 Snad čárka bude sílit a né slábnout!!!

kualalik
5. kvě 2009

čůůs ženy 😵

eliška, já ji tam vidím, je krásná 😵 moc ti přeju,aby tam zůstala a byla to každým dnem pořádná tlusticéééé 😀

matava, tobě taky moc držím pěstičky 😵

eliska_v
5. kvě 2009

kualalik: Uvidíme... 😉 Jinak děkuju snad mi nezmizí... 😒

kualalik
5. kvě 2009

eliška, tak hlavně klídek, žádný nervíky 😉

eliska_v
5. kvě 2009

kualalik: Pokusím se 😀
Snad nám tam vydrží prďolka 😎 😵 Teda pokud tam je??? 😀 😀

eliska_v
5. kvě 2009

Dneska jdu už spinkat...Tak páááá holky 😉

kuratkol
5. kvě 2009

ahojky holky, jak se máte ? 🙂

sandule
5. kvě 2009

AHOJ HOLKY JDU VÁS POZDRAVIT 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru