• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
kualalik, bohužel tohle nikdy člověk neví.... Ty máš srůsty? Jak to víš? :confused:
6. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blond: Gratuluju k nadsamcovi! :grinning: :grinning: :grinning: To jsou super zprávy. Prosím tě, co obnáší morfologie? Co je špatně? :confused: Jinak ano, clostík beru druhý den. Mně by z toho totiž jeblo, kdybych měla mít další 45-denní cyklus. Radši ať vajíčko uzraje včas a můžeme vlítnout na snažilování! Je přece MÁJ=LÁSKY ČAS :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mi je dvakrát odstraňovaly laparkou.. tak že je tu velká šance,že jsou tu zpátky :wink:
6. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus Kualik a jak ti ty srůsty poznali? Na ultrazvuku, nebo se to zkouší nějak jinak? :confused: Já mám teda už od dětství cysty na vaj., ale to s n¨tím asi nesouvisí, nebo jo?
6. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dudunidu, avady hlavičky, ocásku a tak. Je to zcela běžné, žádný chlap nemá všechny v pořádku.... Jak už jsem psala, stačí 15% normálních, dle normy WHO. I když podle mě je také důležité, z jakého počtu se to počítá, ale o tom už normě nevypovídá. Schválně koukni na http://www.repromeda.cz/brochures/REPROMEDA_SPG.PDF

kualalik a i srůsty ve vejcovodech? Nebo ty máš ok?
6. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zítra ráno si zajdu na Zbraslavi na polikliniku na odběry!! Jsem zvědavá, nervózní a mám fakt šílený strach!!!
:fearful:
6. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju Blondy, už jsem to prolítla. Můžu se tě zeptat na nějaké bližší info o clostíku? V návodu píšou, že je vhodný i při oligospermiích... Teď teprve jsem našla co to je:slight_smile: Ale to nebudu řešit, zatím je brzo a nebudu vůbec řešit, jestli máme spermie oukej nebo ne. Jen bych ráda věděla, jak funguje clostík. Pojistí, aby uzrála vajíčka, případně i víc, že. Nezvyšuje šanci na dvojčátka např.? Jsem jen zvědavá :slight_smile: Astrolog mi říkal, že jsou u mě dvojčata možné, kvůli postavení blížence či co :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
gab: To placení je šílené tady v Praze, já měla první doktorku na Moravě, nikdy jsem nic neplatila a utz mi dělala při každé návštěvě.... Teď mám v Praze za 1000 Kč a to je dost levná.... Jinak táta žije s gynekoložkou, k té jsem teda nechtěla a to bych měla zadara :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli to budou odběry krve, jo? A za jak dlouho budeš znát výsledky - hned, na počkání?
6. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dudu: jj, odběry krve, ale ještě nevím kdy budu vědět výsledky!!
6. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, jsem ráda, že si se takot rozhodla :slight_smile:

dudu, funguje v podstatě tak jak píšeš. A zvyšuje i možnost na dvojvaječná dvojčátka. Víc bych to moc nepitvala.... Akorát má docela nevýhodu, že u části žen snižuje endometrium. Ale snad to nebude tvůj případ :dizzy_face:
Výsledky jsou většinou buď odpo :slight_smile:

kuratkol, tak to se ani nedivím, že jsi nechtěla :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj hzolky hlásím se opět a zase z práce, akorát dneska je to tu hnusárna :stuck_out_tongue_closed_eyes: doteď jsem se nezastavila.

Elis co to vidím že by mimíšek???? moc držím palce aby to vyšlo!!!!! :slight_smile:

Já jsem dneska jen tak s mojí segrou vyzkoušela ty moje svatební šaty a hle- jsou mi malé, nedopnu je přes prsa a pod prsy, i když jsou na šněrovačku pod ní je ještě taková látka a ta je na pevno na háčky. Jsem z toho byla úplně neštěstná ale segra mě přemluvila a šli jsme se kouknout do jednoho salonu a naštěstí ještě měli dost volných šatů na můj termín tak jsem si jedny vybrala. Snad se budou MP líbit. Ale jsou pohodlné a bříško v nich nepůjde vidět. :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renník, ahoooj :slight_smile: Tedy zas na noční :angry:
Hm, tak hlavně že jsis vybrala jiné. No co se dá dělat.... Už se ti to blíží, co? :sweat_smile: To už máš takové bříško? :confused:
6. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy, srůsty na obou vaječnících.. na vejcovodu pravém... tu pravou stranu mám celou pochybnou, páč jsem měla chronickej zánět slepáku a ono to přeskočilo i na ten vaječník... :frowning2: to mi řekli po laparce... objevili mi to,když jsem šla "za pět minut dvanáct" na operaci se slepákem... :frowning2: ... ale žiju :grinning:

dudu, srůsty ti na ultrazvuku nenajdou, to jedině až se podívají dovnitř :pensive:

rennik, nazdárek kočko :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No bříško ani ne, sice dost vyrostlo Ale to těm šatům nevadilo, spíš jsem se vyvinula v horní části těla :grinning: :grinning: :grinning:

jo jo už se to blíží přesně za měsíc. :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kualaliku ahooooooooj ženo :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik, aha, hm, to jsem nevěděla.... :frowning2: Ale průchozí je máš? Nebo co ti řekli po té poslední laparce?

renník, takže je z tebe pořádná prsatá ženská jo :grinning: . Hlavně že nějaké šaty máš a mimi je v pořádku :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy, mno jo, tak to chodí :sweat_smile: před 2 roky průchozí byly.. otázka je,jestli jsou průchozí teď :sweat_smile:
Když prostě spermio bude dobré a nebudeme těhotný do konce léta, jsem rozhodnutá se jít nechat rozpíchat dotřetice :wink: tedy znovu na laparku (ale to až opravdu v krajní mezi, že horm.profil bude cajk, spermie cajk,vejce cajk,ovulace cajk) :grinning: :grinning: :grinning:

ŽENY já jsem dneska utahaná,tak že jdu do pelechu... uvidíme se zítra, papapa a OPATRUJTE SE všechny :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik a neměla by jsi pak zajít spíše do CARU? Oni fakt dokážou poradit lépr než bežný doktor... Třeba by tě i oni poslali do třetice, ale já veřím, že to nebude potřeba :sunglasses:

Dobrou....
6. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje heslo: uvidíme uvidíme uvidíme :grinning:

dobrou noc :wink:
6. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik, :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kualaliku dobrou :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus

tak už jdu zase pozdě co?
tady už to jde zas chrupat :frowning2: :frowning2: :frowning2:

kačka usla před 20min děsný
6. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata kolik je těhulek????
6. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste všechny?????
snad ještě není moc pozdě nebo jo???? :frowning2:
nebo se všechny snažítě,?
těhulky nemusí :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj lener hurá jedna noční duše :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. kvě 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuratkol Hurá další dušička :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já za chvilku pofrčím spát, vstávám v 6 ráno...
6. kvě 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha tak to dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek