Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
6. kvě 2009

kualalik, bohužel tohle nikdy člověk neví.... Ty máš srůsty? Jak to víš? 😕

dudunidu
6. kvě 2009

Blond: Gratuluju k nadsamcovi! 😀 😀 😀 To jsou super zprávy. Prosím tě, co obnáší morfologie? Co je špatně? 😕 Jinak ano, clostík beru druhý den. Mně by z toho totiž jeblo, kdybych měla mít další 45-denní cyklus. Radši ať vajíčko uzraje včas a můžeme vlítnout na snažilování! Je přece MÁJ=LÁSKY ČAS 😀

kualalik
6. kvě 2009

už mi je dvakrát odstraňovaly laparkou.. tak že je tu velká šance,že jsou tu zpátky 😉

dudunidu
6. kvě 2009

Čus Kualik a jak ti ty srůsty poznali? Na ultrazvuku, nebo se to zkouší nějak jinak? 😕 Já mám teda už od dětství cysty na vaj., ale to s n¨tím asi nesouvisí, nebo jo?

blondynka400
6. kvě 2009

dudunidu, avady hlavičky, ocásku a tak. Je to zcela běžné, žádný chlap nemá všechny v pořádku.... Jak už jsem psala, stačí 15% normálních, dle normy WHO. I když podle mě je také důležité, z jakého počtu se to počítá, ale o tom už normě nevypovídá. Schválně koukni na http://www.repromeda.cz/brochures/REPROMEDA_SPG...

kualalik a i srůsty ve vejcovodech? Nebo ty máš ok?

eliska_v
6. kvě 2009

Tak zítra ráno si zajdu na Zbraslavi na polikliniku na odběry!! Jsem zvědavá, nervózní a mám fakt šílený strach!!!
😨

dudunidu
6. kvě 2009

děkuju Blondy, už jsem to prolítla. Můžu se tě zeptat na nějaké bližší info o clostíku? V návodu píšou, že je vhodný i při oligospermiích... Teď teprve jsem našla co to je🙂 Ale to nebudu řešit, zatím je brzo a nebudu vůbec řešit, jestli máme spermie oukej nebo ne. Jen bych ráda věděla, jak funguje clostík. Pojistí, aby uzrála vajíčka, případně i víc, že. Nezvyšuje šanci na dvojčátka např.? Jsem jen zvědavá 🙂 Astrolog mi říkal, že jsou u mě dvojčata možné, kvůli postavení blížence či co 😀

kuratkol
6. kvě 2009

gab: To placení je šílené tady v Praze, já měla první doktorku na Moravě, nikdy jsem nic neplatila a utz mi dělala při každé návštěvě.... Teď mám v Praze za 1000 Kč a to je dost levná.... Jinak táta žije s gynekoložkou, k té jsem teda nechtěla a to bych měla zadara 🙂

dudunidu
6. kvě 2009

Eli to budou odběry krve, jo? A za jak dlouho budeš znát výsledky - hned, na počkání?

eliska_v
6. kvě 2009

dudu: jj, odběry krve, ale ještě nevím kdy budu vědět výsledky!!

blondynka400
6. kvě 2009

eli, jsem ráda, že si se takot rozhodla 🙂

dudu, funguje v podstatě tak jak píšeš. A zvyšuje i možnost na dvojvaječná dvojčátka. Víc bych to moc nepitvala.... Akorát má docela nevýhodu, že u části žen snižuje endometrium. Ale snad to nebude tvůj případ 😵
Výsledky jsou většinou buď odpo 🙂

kuratkol, tak to se ani nedivím, že jsi nechtěla 😀

rennik
autor
6. kvě 2009

Ahoj hzolky hlásím se opět a zase z práce, akorát dneska je to tu hnusárna 😝 doteď jsem se nezastavila.

Elis co to vidím že by mimíšek???? moc držím palce aby to vyšlo!!!!! 🙂

Já jsem dneska jen tak s mojí segrou vyzkoušela ty moje svatební šaty a hle- jsou mi malé, nedopnu je přes prsa a pod prsy, i když jsou na šněrovačku pod ní je ještě taková látka a ta je na pevno na háčky. Jsem z toho byla úplně neštěstná ale segra mě přemluvila a šli jsme se kouknout do jednoho salonu a naštěstí ještě měli dost volných šatů na můj termín tak jsem si jedny vybrala. Snad se budou MP líbit. Ale jsou pohodlné a bříško v nich nepůjde vidět. 🙂

blondynka400
6. kvě 2009

Renník, ahoooj 🙂 Tedy zas na noční 😠
Hm, tak hlavně že jsis vybrala jiné. No co se dá dělat.... Už se ti to blíží, co? 😅 To už máš takové bříško? 😕

kualalik
6. kvě 2009

blondy, srůsty na obou vaječnících.. na vejcovodu pravém... tu pravou stranu mám celou pochybnou, páč jsem měla chronickej zánět slepáku a ono to přeskočilo i na ten vaječník... ☹ to mi řekli po laparce... objevili mi to,když jsem šla "za pět minut dvanáct" na operaci se slepákem... ☹ ... ale žiju 😀

dudu, srůsty ti na ultrazvuku nenajdou, to jedině až se podívají dovnitř 😔

rennik, nazdárek kočko 😵

rennik
autor
6. kvě 2009

No bříško ani ne, sice dost vyrostlo Ale to těm šatům nevadilo, spíš jsem se vyvinula v horní části těla 😀 😀 😀

jo jo už se to blíží přesně za měsíc. 🙂

rennik
autor
6. kvě 2009

kualaliku ahooooooooj ženo 🙂

blondynka400
6. kvě 2009

kualalik, aha, hm, to jsem nevěděla.... ☹ Ale průchozí je máš? Nebo co ti řekli po té poslední laparce?

renník, takže je z tebe pořádná prsatá ženská jo 😀 . Hlavně že nějaké šaty máš a mimi je v pořádku 😵

kualalik
6. kvě 2009

blondy, mno jo, tak to chodí 😅 před 2 roky průchozí byly.. otázka je,jestli jsou průchozí teď 😅
Když prostě spermio bude dobré a nebudeme těhotný do konce léta, jsem rozhodnutá se jít nechat rozpíchat dotřetice 😉 tedy znovu na laparku (ale to až opravdu v krajní mezi, že horm.profil bude cajk, spermie cajk,vejce cajk,ovulace cajk) 😀 😀 😀

ŽENY já jsem dneska utahaná,tak že jdu do pelechu... uvidíme se zítra, papapa a OPATRUJTE SE všechny 😵

blondynka400
6. kvě 2009

kualalik a neměla by jsi pak zajít spíše do CARU? Oni fakt dokážou poradit lépr než bežný doktor... Třeba by tě i oni poslali do třetice, ale já veřím, že to nebude potřeba 😎

Dobrou....

kualalik
6. kvě 2009

moje heslo: uvidíme uvidíme uvidíme 😀

dobrou noc 😉

blondynka400
6. kvě 2009

kualalik, 😀

rennik
autor
6. kvě 2009

kualaliku dobrou 🙂

lenerka
6. kvě 2009

čus

tak už jdu zase pozdě co?
tady už to jde zas chrupat ☹ ☹ ☹

kačka usla před 20min děsný

lenerka
6. kvě 2009

děvčata kolik je těhulek????

lenerka
6. kvě 2009

kde jste všechny?????
snad ještě není moc pozdě nebo jo???? ☹
nebo se všechny snažítě,?
těhulky nemusí 🙂

rennik
autor
6. kvě 2009

Ahoj lener hurá jedna noční duše 🙂

kuratkol
6. kvě 2009

🙂 🙂

rennik
autor
6. kvě 2009

kuratkol Hurá další dušička 🙂

kuratkol
6. kvě 2009

Já za chvilku pofrčím spát, vstávám v 6 ráno...

rennik
autor
6. kvě 2009

Aha tak to dobrou noc a krásné sníky 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru