Jdeme na to
rennik
13. únor 2009

Snažilkování od března 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.
lenerka
6. kvě 2009
ježíš ty máš zase noční????
rennikautor
6. kvě 2009
jojo mám bohužel :-S
lenerka
6. kvě 2009
a kdy už na to pečeš???
lenerka
6. kvě 2009
renčo já jdu taky chrupat
tak snad budeš mít pohodovou směnu
pa
rennikautor
6. kvě 2009
papík krásné sny 🙂
eliska_v
7. kvě 2009
Ahoj holky, tak odcházím na krev a mám šílený strach.... :-S :-S

Držte mi palečky!!! 😎
eliska_v
7. kvě 2009
Ahoj holky.
Tak jsem čekala, že se dnes dozvím výsledek a prý toho mají v laborce hodně a ještě k tomu je zítra státní svátek, takže výsledeke budu vědět až v pondělí!! Asi do té doby zešílím.... :-N

Jinak děkuju za podporu budu jí ještě potřebovat v pondělí až si půjdu pro výsledky...Mám ale hrozný strach!!! :-x :-N
blondynka400
7. kvě 2009
eli, tak to je docela síla, v nemocnici to uměli večer za 2 hodiny 😃 . Ale lepší v pondělí než nikdy 😉 . Neboj, všechno bude v pořádku 🙂
eliska_v
7. kvě 2009
blondy: Snad jo... teda věřím, že jo!! 😎
Už si povídám s pupíkem!! 😉 😃 😃
blondynka400
7. kvě 2009
eli, učitě x-)
Jen si povídej, hlavně se zbytečně nestresuj, ono všechno nějak dopadne....
eliska_v
7. kvě 2009
Já vím nějak to dopadne!! 😉
Hlavně abych byla v pořádku i já a kdyžtak i mimi!!!
blondynka400
7. kvě 2009
eli, přeci není důvod aby si nebyla v pořádku... A Mimi bude taky 😉
Ach jo, já mám dneska tak blbou náladu, nejradši bych něco rozmlátila... ]-(
eliska_v
7. kvě 2009
blondy: jak to?? Copak je??
blondynka400
7. kvě 2009
eli, nic o čem by se mi moc chtělo sem psát... 😢
eliska_v
7. kvě 2009
Tak jestli chceš tak mi to napiš do IP?? Ale je to na Tobě! 😎
blondynka400
7. kvě 2009
eli, to je v pohodě, ale dík za nabídku x-) . Prsotě hold některé věci nejsou tak jak by člověk chtěl. Alespoň že manžel je hodný 😃
eliska_v
7. kvě 2009
blondy: Jj, taky mám takové okamžiky, kdy si říkám proč já??!! Ale pak se podívám na svého budoucího manžílka a vím, že s ním jsem šťastná jako blecha 😃
blondynka400
7. kvě 2009
eli, já myslím, že tohle známe asi skoro každá 😃
Co si budeš kuchtit dnes k obědu? Já nějak nemám inspiraci....
eliska_v
7. kvě 2009
blondy: Já mám tady roládu.. 😉
Ale nemám moc chuť?!! :-N Musím něco vymyslet jiného
blondynka400
7. kvě 2009
eli, hm tak to se někdo má 😃
Já dnes oběd vynechám, stejně půjdu za chvíli cvičit, tak už moc jíst nemůžu...
eliska_v
7. kvě 2009
Holky, tak teď jsem si udělala čajíček a hezky odpočívám... 😎
Tenhle víkend mi asi vůbec nebude utíkat!!Už chci pondělí... 😉
eliska_v
7. kvě 2009
Holky, teď tak sedím a přemýšlím nad tím jestli tohle všechno neni jenom sen!! Tak moc bych si přála, aby v pondělí až si půjdu pro výsledky, řekli že jsem těhotná!!! x-) x-)
Sice mi pořád něco říká, že asi z toho nic nebude, ale já se snažím aspoň věřit, že třeba se na nás usmálo štěstíčko... a že budeme rodiče!
Akorát nemám žádné příznaky těhu, aspoň minulý týden mě bolely prsa, ale teď se mi akorát občas zvedne žaludek a to je vše!! :-S
No jsem na to všechno strašně moc zvědavá...
Přála bych si, aby tam mimísek byl a zůstal tam...

Teď mě tak zvláštně píchá na pravé straně, blíž k pupíku...

tak bych chtěla vidět dovnitř co se tam asi děje... x-) x-)
lenicenka17
7. kvě 2009
Blondy a v čem přesně B6 pomůže?
štve ,ě to pc vůbec nejsem v obraze 😞
Pokud je tu nová těhu gratuluji
eliska_v
7. kvě 2009
Ahoj Leni:
Co máš s PC??
matava
7. kvě 2009
ahoj holky, tak vcera jsem testovala a nic, i kdyz na vecernim babinci mi kamaradka rikala, ze na to bylo stejne asi moc brzo...prsa jsou stale citliva i kdyz mi prijde ze min a hlavne po stranach u podpazdi, tak bud jsme si na to zvykla a jsou citit stejne jako pred vic jak 12dni nebo nevim, unavena jsem taky furt, ale kdo by z prace nebyl.. 😉 zitra nez pojedem na moravu, tak to zas zkusim a pak az v tu nedeli..
eli..jak rada bych chtela stejne jako ty resit dve carky, i kdyz slabounke 😉
matava
7. kvě 2009
blondy, vitej zpatky, doufam, ze uz mas lepsi naladu 🙂
lenicenko, co doma? uz se to trosku uklidnilo?
jinak vitam nove dusicky 😉
matava
7. kvě 2009
holky, na spermiogram se muze jit bez doporuceni? a na objednani? a jak dlouho se ceka na vysledky?
gab123
7. kvě 2009
jsem od plzně,ale to placení je fakt šílený jsou to chudácí... ]-(

blondy nám se daří dobře také mě zmáhá občas únava už jsme 3cm velký 25.5 jduna genetiku ado poradny.Snad bude vše o.k.
eliska_v
7. kvě 2009
Ahoj holky.

Mám dotaz. Začala jsem trochu špinit-takový nahnědlý výtok a bolí mě dost podbříško.... 😞
Nevím co to je??
matava
7. kvě 2009
ahoj gab 😉 teeeda, koukam tady na stole na pravitko a predstavuji clovicka 3cm velkyho 😉
ja jsem ted dojata posledni dobou uuplne u vseho, ted naposledy u konce uterni ordinace, kdy ji dava ty hodinky..no staci me malo.. 😉
kazdopadne ja jsem prazacka a gyndu mam uplne skvelou, je hned v centru = takze kdyz jdu na vysetreni rovnou projdu obchody za odmenu 😃 , platim stovku na pul roku, ale je to na udrzbu pristroju a psani sms, na vysledky napr cytologie si nemusim volat = kdyz dorazi, tak mi napise sms 😉 je mlada maminka s bohatou zkusenosti = sama kvuli otehotneni zkousela napr i akupunkturu a tak, takze je otevrena i ruznym novinkam...a zadny prispevky na tehu taky nechce...