Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
14. kvě 2009

no já jen,že ségra má v aráku sousedku a ta má 2děti
a obě mají neštovice
100%to čapne i její syn 2roky
tak jak dlouho se s ním nemáme stýkat?
když se zase chceme snažit.tak chci být fit 😒

nathali
14. kvě 2009

ahoj holky nespite???to sem rada ani me se jeste nechce
lenerka:asi tak tyden je to ako chrypka a ty si je jeste nemela????

blondynka400
14. kvě 2009

lener, pokuď vím, tak i neštovice. V podstatě všechyn tyhel nemoci jsou špatný...
2x za život? To by musela být hodně velká zvláštnost. Je ale potřeba rozlišovat neštovice a plané neštovice, nebo jak se to jmenuje. Ale zas takový odborní přes tohle nejsem 😀
Jinak ingekční jsou myslím někdy na začátku, takže bych to viděla tak na 14 dní. Ale na tohle se fakt radši zeptej doktora, opravdu si nejsem jistá, jsou to jen moje doměnky 😉

Jdu spát, mám dneska dost. Měj se hezky a přijď se na nás zas podívat. Jo a hezké snažení 😀

lenerka
14. kvě 2009

no ségra byla dnes u gynekoložky
chodíme ke stejné a ta jí řekla,že jsou špatný zarděnky
ale raději se ségře a malýmu budeme tedy vyhýbat
snad to děti bez sebe vydrží 😉

lenerka
14. kvě 2009

Blondy

dobrou noc

a co štítná žláza?to je asi hodně blbý co?
asi si jí zase půjdu nechat zkonrolovat

lenerka
14. kvě 2009

nathali

neštovice jsem snad v dětství měla
nevím nepamatuji se
ale babička říkala,že snad jo

kramlinka88
15. kvě 2009

Dobré ranko 🙂

blondy: tak teplotka se pomalu zvedá 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa

lenicenka17
15. kvě 2009

Dobré ráno holky 🙂 Mě se tetlota zatím drží na 37,0 tak uvidím...
Lenerka:právě neštovice sme nedávno řešili moje sestřenka je neměla a je teď těhotná a zrovna od začátku těhu až do nedávna tu kolovaly neštovice tak měla strach na vš se ptala tak nejhorší je je chytnout ze začátku a pak ko konci.Prostě raděj vůbec může to ohrozit plod i matku.Chytnout je můžeš až po 3 týdenech to je inkubační doba.Nejvíc ohrožená si pokud jsi s tím kdo je dostane do 3 dnů....Ale pokud jsi je měla nebála bych se.. 😉

blondynka400
15. kvě 2009

Ahoj holky,

lenerka, štítná žláza s otěhotněním a pak s těhotenstvím hodně souvisí. Jestli si s ní někdy něco měla nebo máš ocit že by jsi miohla mát, určitě si k doktorce zaběhni 😉

kramlinka, koukala jsem, teď už to vypadá moc hezky (jo a nemusíš mi ten odkaz už vkládat, mám ho v historii 😎 )

lenicenka, tak jsem ráda, že jsem měla skoro pravdu 😵 . Tak jen ať se teplotka drží 😉

blondynka400
15. kvě 2009

TAK HOLKY TABULKA AKTUALIZOVANÁ. JESTLI JSEM NĚCO POZAPOMĚLA, TAK SE OMLOUVÁM. kDYŽ MI PÍŠETE ZMĚNY DO IP, PROSÍM NAPIŠTE DO PŘEDMĚTU ZMĚNA V TABULCE, HROZNĚ BLBĚ SE MI TO PAK DOHLEDÁVÁ. DÍK 😎

kramlinka88
15. kvě 2009

blondy: jo aha to me nenapadlo, jsem nechtela abys ho musela hledat tady v diskuzi....tak ja uz ho vkladat nebudu 😉 Taky jsem si dneska rikala ze uz to dneska vzpada moc hezky 🙂 Akorat ja jsem dneska byla rano nejaka nahluchla, neslysela jsem pipani toho teplomeru, tak jsem tu teplotu merila 3x, dvakrat mi vyslo 36.9 a potreti 37, no tak jsem tam dala co mi vyslo napoprve.... 🙂

leni: ja se lecim se stitnou zlazou, ale kdyz jsem tam byla naposledy v unoru, tak jsem se pana doktora ptala a on rikal ze z jeho hlediska nevidi zadny problem. Tam se sleduje hladina toho jednoho hormonu T neco, presne si nevzpominam, a on mi rekl ze to mam v bezpecne hranici, ale ze kdybych otehotnela tak ze mam hned prijit a ze by mi nejspis upravil davku leku, ktere bych musela brat i v tehotenstvi.... 😉

blondynka400
15. kvě 2009

kramli, úplně v pohodě 😎.
S tím ípáním, já nesylším jeho pípání skoro nikdy a přitom normálně pípí docela hlasitě, ale asi jak je vevnitř, no nevím.... Já mám takový ten extra rychrlý, že stačí asi 5 sekund. Jinak ten můj tedy funguje tak, že po zapíání přestane meřit a ak je jedno jak dlouho si ho tam ještě necháš, ale pořád už ukazuje stejnou teplotu. Jinak si myslím, že první teplota je ta správná. Navíc jestli 36,0 nebo 37 nehraje žádnou roli 😉

kramlinka88
15. kvě 2009

blondy: jj ja mam taky takovy nejaky rychlejsi, prestane tak asi po 15 vterinach a taky pak uz prestane merit, tak jsem to pipani dneska trikrat asi zaspala nebo MP moc nahlas chrapal 😀 😀 😀 Hlavne jak se drzi teplotka nahore, je jedno jestli 36.9 nebo 37, hlavne aby ji to vydrzelo jeste nejakou dobu a ta MS uz neprisla 😉

lenicenka17
15. kvě 2009

Taky bych už chtěla aby neklesla...
Tento cyklus je takový trochu jiný nrež ty předtím když opomenu to sobotní malinké zašinění tak jsem celkem v klidu a to se ještě žádný cyklus nestalo....
Břicho mě bolí jen decentně ale chvíle jinak než jakoby měla přijít ms spíš píchání ta uvidíme... Třeba když zakašlu tak mě tam píchne,nebo když jsem ráno vstala z ostele tak mě tam taky píchalo.Nechci si vkládat naděje ale malinko doufám a modlím se aby to bylo těhu....

blondynka400
15. kvě 2009

kramlinka, no nějakou dobu, mělo by jí to vydržet 9 měsiců, ne? 😵
No já uvidím, jak to bude s měřením u mě teď o víkendu. Měřím akorát tehdy, když se sama vzbudím... A to je jednou ano, jednou ne 😝 😀

lenicenka17
15. kvě 2009

Teda já to fakt asi začnu po sobě číst je to děs jak píšu.... 😠

blondynka400
15. kvě 2009

leni, myslím, že úplně v pohodě 😉

kramlinka88
15. kvě 2009

blondy: no nechtela jsem to zakriknout 😀

leni: drzim pesti 😉

lenicenka17
15. kvě 2009

kramli:děkuji,to bě samozřejmě taky 😉

eliska_v
15. kvě 2009

lenerka: Koukala jsem do tabulky a máme mít stejně na MS??!! 😎 Tak snad už nám nedorazí viď?!! Přála bych to nám všem!!! 😵 😵

lenicenka17
15. kvě 2009

Ale říkám si,vyjít nám to na poprvé neznám tak super holky jako ste vy 🙂 🙂 Tak všechno zlé je k něčemu dobré,ne?? 😀 😀 😀

kramlinka88
15. kvě 2009

leni: no taky si myslim 😉 😀 Ale pockej pak se vsechny budeme schazet na tehulich a budeme resit kolik ktera pribrala anebo podivne chute 😀 😀

blondynka400
15. kvě 2009

eliska, taky jsem na to koukala, když jsem upravovala tabulku. Tak snad to vyjde vám oboum 😉

leni, jojo, to máš pravdu. Už jsi se rohodla, jak s těmi testy? 😎

kramlinka, to můžeme řešit i v této diskuzi ne? 🙂 Uděláme ze sebe snažilky a těhulky, nebo doufám že jenom těhulky a bude to 😎

dudule
15. kvě 2009

Ahojky kočenky, tak jsem se dostala na PC, jaké jsou tady novinky? 🙂

dudule
15. kvě 2009

Já mám teda zdá se problém... 11.DC (neboli včera) jsem byla na folikulometrii, jelikož jsem brala tento cyklus Clostík. No a dominantní folikul vůbec žádný 😢 Tak nevím no. Ještě tam pro jistotu zajdu i v pondělí...

dudule
15. kvě 2009

Matava: tak to mě mrzí... Ale není všem dnům konec.. V Belgii jste si to užili a ty zážitky ti nikdo už nevezme. 🙂
Renniku: tak to už máš za pár, co? To je bezva!!! 😀

eliska_v
16. kvě 2009

Ahoj holky.
Tak jak se dneska máte...?? U nás je pěkně hnusné počasí!! 😒
Za 45 minut už budu na čokoládové masáži a už se strašně moooooooc těším! pak napíšu pocity a zážitky!! 😵 😵 😵
Jinak holky dneska to máme přesně 20 dnů do svatby!!! 😵 😵 😵 Já se tak těším!!!!! 😵 😵 😵

lenicenka17
16. kvě 2009

Ahojík holky všem krásné dobré ránko,tak teplota stále 37,0 tak snad to neklesne..... 😠
Dnes tu máme pěkně pošmourný počasí asi bude pršet,už aby bylo zase sluníčko líp ty dny utíkají...

kramlinka88
16. kvě 2009

ahoj holky 🙂

blondy: tak jo tvůj návrh prošel 😉

dudu: co se ti to stalo s přezdívkou ??? 😕

eliska_v
16. kvě 2009

Tak jsem holky byla na té čokoládové masáži a musám říct...super!!! 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru