Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
8. čer 2009

leni, říkala jsme si jak to s tebnou vypadá... Při ovu se vyjímečně může objevit špinění či lehké krvácení, tak by to mohlo být ono ne? Co testíky, jakl vypadají? 😕

lenicenka17
8. čer 2009

včera jsem nedělala mám dnes ještě udělat? 😕

lenicenka17
8. čer 2009

sem měla teď doma veselo malý seděl na kakáči a já byla v kuchyni a jak sem tam přišla on po sobě tím hovnem maloval 😠 😠 😠 sem jen supěla čuně jedno!!!!!

blondynka400
8. čer 2009

leni, hm, tak ono když čárka začala slábnout taky už to nemá asi moc smysl... a co Bt stále se jí nechce nahoru?

lenicenka17
8. čer 2009

dnes 36,5
na tom grafu mi ovu vyznačili na pátek 19DC to byl i ten test tmavej jak sme se bavily,ale písla sem tam tu nedělní teplotu po tom flámu tak nevím....

lenicenka17
8. čer 2009

no jak začla slábnout sem přestala pochopila sem že už nemůže zesílit

lenicenka17
8. čer 2009

spát se musí aspoň 4hod.když se měří??Ale to já spala na tu neděli sice teda asi přesně 4 ale spala.Lehla sem si po 4 a vstávala v půl 9

lenicenka17
8. čer 2009

a to ovlivní teplotu kažý alkohol??Teda v jaké koliv míře??Já od půllnoci nepila už ani kapku takže opilá sem nebyla....

blondynka400
8. čer 2009

leni no mělo by se, ale i tak to není moc přesné... Používá se to spíš když někdo dělá na směny a tak....

gab123
8. čer 2009

Ahoj holky!
alí moc krásné fotky byla jsi krásná nevěsta samozdřejmě vám oboum to moc 😉 slušelo!
Kdy už budeš testovat?

eliska_v
8. čer 2009

Holky zatím testovat nebudu...A nebo já nevííííím 😠 😠
Uvidíme jestli MS nedorazí zítra testnu zítra nebo pozítří, ale mám strach ze zklamání

dudule
8. čer 2009

ahojky holkyyyyyyyy 😀 Dlouho jsem nemohla přijít, byly děsné předsvatební i posvatební fofry🙂) A teď mě manža žene od PC, musí na něj sám... Přijdu za váma zítra!!! 🙂) PS: svatba bomba, fotky bomba, zábava bomba 😀 Doufám, že i tady se mezitím přihodily samé příjemné události??? Určitě vás tentokrát nestihnu dočíst, nebyl by nějaký stručný výcuc, prosím poreferujte 😅

blondynka400
8. čer 2009

dudu, no nazdárek mladá paní 😵 Tak to je super že se vše podařilo....

Nového ani celkem nic, o nic jsi nepřišla 😉

eliska_v
9. čer 2009

Ahojky holčiny.
Tak MS zatím nikde, tak uvidíme, jak to bude přes den..jestli potvora dorazí nebo jak... 😕 😅
Bříško pobolívá občas...někdy víc někdy míň!! 😅
Ale mooc tomu nedávám!! No uvidíme večír... 😒

terecka
9. čer 2009

Dobre ranko, teda uz dopoledne 🙂
Ja byla dneska pro vysledky prvnich krevnich testiku a opet na krev na tripple, takze prvni jsou ok, za tyden jdeme k doktorce, tak treba uz budou vysledky? 😵

Eli, tak testni, co?! Za to nic nedas a aspon budes mit jistotu 😉

Dudu, gratuluju novomanzelko a doufam, ze se pochlubis aspon fotkama 🙂

kramlinka88
9. čer 2009

terecka: tak velka gratulace 😉

terecka
9. čer 2009

ahoj kramli, dekujeme 😀

terecka
9. čer 2009

co ty, nejake novinky? 🙂

blondynka400
9. čer 2009

terecka, tak to je super, že je vše ok... Hele v kolikátém jsi opravdu týdnu? Koník ti píše 15tt, ale to se mi nějak nezdá, si minule psala míň, ne? 😕

kramlinka88
9. čer 2009

terecka: no ja porad pri starem, snad probehla ovulka vcera, a pripravy na svatbu vrcholi.... 😉

terecka
9. čer 2009

Joo, ty jsi vlastne dalsi budouci mlada pani 🙂 Kdy ze to mate?

blondynka400
9. čer 2009

terecka, ten červen to je samá svatba co? 😀

terecka
9. čer 2009

blondy, jj, a clovek aby se v tom vyznal 😀

blondynka400
9. čer 2009

terecka, no já už se v tom nevyznám... Jen si pamatuju že ještě Renník, ale datum ne. Holka nše se tu ale nějak dlouho neukázala.... 😒

kramlinka88
9. čer 2009

terecka: no ja to mam 27.6. a rennik tusim 20. ne? 🙂

blondynka400
9. čer 2009

kramli, tak to jsi lepší než my 😀 . Já di to fakt nepamatuju ☹

terecka
9. čer 2009

No jo, rennik už tu dlouho nebyla, snad je u ní vše ok. Ale nejspíš se jen připravuje na svatbu 😉

lenerka
9. čer 2009

ahoj

tak já jsme tu jen na skok
jsem s kačkou u našich zítra,ale už budu doma
tak snad se tu zas objevím

lenerka
9. čer 2009

jinak MS měla dorazit v neděli
a ještě nedorazila
ale jako Eli jsme ještě netestovala bojím se bojím jestli se ty dvě čárky ukážou 😅 😅

gab123
9. čer 2009

Ahoj holky!
Koukám zda přibyli nové těhulky a žádné nové zprávy!Já se divím,že to vydržíte!

ted jsem četla na netu,že už v USA se dají koupit testy v 10tt,ze moče se pozná zda je to kluk či holky!
ta věda je tak dobrá 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru