• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
Já mám svatbu taky 27.6., už se to blíží.... Taky jsem koukala na ten test... a zrovna jedeme na svatebku do USA, takže si test pořídím..... Mají to v každé drogérce...
9. čer 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky,
Eli,Lenerka-tak šup testíkovat ať nám děláte radost :grinning: :grinning: :grinning:
kuratkol:tak jich nakup vic a uvidíš jak tu na bazárku půjdou na dračku :wink: :wink: :wink: Rovnou si jeden zamlouvám :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jé lener, tak zkus testík, to vypadá nadejně :sweat_smile:

gab, taky jsem to viděla, co všechno v dnešní době nevymyslí....

kuratkol, no jo, ještě na tebe bychom zapoměli. Já si říkala, že mi ještě někdo chybí :sweat_smile:

leni, teda, ty by jsi tohle podporovala jo? :grinning:
Tak jsem koukala, ovu proběhla, takže první gratulace, a a snad to bude úspěšné :dizzy_face:
10. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy:jojo vypadá to že proběhla ,uf uf to jsem ráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: určo za to může jeřáb,jsem za něj tak ráda.... I kdyby z toho nic nebylo aspoň mám jistotu kdy ovu byla a že sme se snažílkovali ve správnou dobu ne jako doposud :confounded:
10. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, kdyby to náhodou nevyšlo, tak v tom jeřábu pokračuj minimálně 3 měsíce, podle mě ja fakt zázračnej, lepší něž nějaké hormony :dizzy_face:
Já jsem taky ráda, že jsem ti mohla poradit a povedlo se :wink:
10. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy:jojo díky moc za tu radu s jeřábem jen škoda že sem na to nepřišly dřív mohla sem jej už dávno baštit a mít v tom trošku pořádek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale i tak je to super..
S těma chlapama ,jsou fakt někdy k smíchu včera chtěl manža dělat miminko-no můžu mu říct že už asi těžko když ovu už byla????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jsem nenápadně naznačila že ať to tak neříká že se na to nemá tak myslet :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, no jo, mě to drří nenapadlo :pensive:
Jo, s chlapama to lehké neni :grinning: To jsi se musela docela pobavit, ne? :grinning:
10. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo bavila,dokonce jsem i nožky chvíli držela nahoře :grinning: :grinning: No prostě cirkus :grinning:
Ale nechci aby si myslel že třeba snažilkujem jen když je to podstatné :wink:
10. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak MS nikde a test negativní!!! :angry:
10. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík eli,a kolkátý jsi DC?třeba ještě čárečka bude... :wink:
10. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: Dneska už 35 DC...Už je to dlouho... :frowning2: :angry:
10. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli:tak to nevím ... co jinej testík třeba je jen nějaej vadnej....
10. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: Nevím počkám ještě pár dnů a pokud se nedostaví MS, tak zkusím ještě testík a pak kdyžtak budu muset k doktorovi!!
10. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli :budu držet palečky :dizzy_face:
10. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: Děkuju... Stejnak mi to hlava nebere! Je mi divně od žaludku, ale test negativní a 3 dny už spoždění...Nechápu co to se mnou zase je
10. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli:já bych to nezvdávala já to s malým měla také divné na testu jsem obj.// asi až po 40DC pač jsem mezi tím i špinila atp.. Pokud máš takové stavy fakt vyčkej.... čas to sám ukáže...
10. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: Stejnak nic jiného nezbývá než čekat... :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: Děkuju...Já jdu pověsit dslší pračku! jak jsme před svatbou byli pryč a teď ta svatební cesta, tak mám co dělat... :grinning: :grinning: :sunglasses:
10. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, ty jsi taklhe pracovitá jo? :grinning: . Hele a nemohla jsi mít fakt posunutou ovulku? Třeba se na testíku druhá čárka ještě objeví :dizzy_face: Jaký používáš?
10. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera mi manža koupil ňáký citlivější a fakt tam nic nebylo... :frowning2: Nevím...uvidíme třeba dorazí MS a zase z toho nic nebude, ale počkám to konce týdne a pak zkusím testnout znovu....
10. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, jojo a nebuď z toho smutná. Já bxych to fakt viděla na tuposunutou ovu, jak jsi měla před svatbou a tak.... :wink:
10. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: je to možné uvidime...Co z toho vyleze.
Něco Vám sem dám... :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.youtube.com/watch?v=6Y8BVFH7ssc
10. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, moc pěkné :dizzy_face: . Jsem si tak vzpomlěa na svojí svatbu :grinning:
10. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blondy: Já jsem uronila včera slzu... :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, tak jo já ne. Mně se zatím nějak to brečení naštěstí vyhýbá :grinning:
10. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli:nádherné fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, hele dávám tě za vzor jak jeřáb pomáhá, doufám, že neva :grinning:
10. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy:vůbec neva... snad to bude i větší úspěšnost než dosud :wink: a kam mě dáváš za vzor??
Jinak pro ty co touží po určitém pohlaví sem našla tohle....http://jasanek.webpark.cz/plzak.html
takže já se modlím aby se to teď povedlo pač mi to ukázalo holčičku :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik :slight_smile:
Eli, to video je kraaaasneee, taky jsem vzpomnela na nasi svatbu... asi se podivam na nase video, akorat nevim, jestli to neobrecim, ted jsem nejaka citlivejsi :dizzy_face: Treba v sobotu jsme koukali na CT1, na film Predtucha (se Sandrou Bullock) a to byl dojak, jak to skoncilo, tak uz jsem bulela jak zelva :cry: :grinning: I ted mam slzy na krajicku, kdyz si na to vzpomenu..

Jinak Leni, me vysla holka, tak jsem zvedava :sunglasses:
10. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek