• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
terecka: Děkuju!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak MS stále nikde a ani mě nebolí bříško, tak tomu nerozumím..Ještě jsem k tomu měla výtok, ale zase bělavý!!
10. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, tady do jedné diskuze. Tak jsem tam jednu holčinu přesvědčila, aby začala konzumovat jeřáb. Tak mě napadá, měli by mi za reklamu platit :grinning:

terecka, máš plačtivou? Mně se naštěstí zatím vyhíbá, ale já nikdy ntřeba nebrečela u filmů a tak :sweat_smile:

eli, bělavý výtok je dobré znamení :sunglasses:
10. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

tak MS nedorazila a testíkovat budu zítra ráno
hned písnu nebojte :wink:
10. čer 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka:teda ty máš silnou vůli :grinning:
10. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lener, no to tedy máš. A nechceš testovat dnes, já jsem zvědavá a lenicenka určitě taky, viď Leni? :grinning:
10. čer 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasné!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já si stejně myslím že je vše tomu nasvědčuje :wink: :wink: :wink:
10. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, já si to taky myslím. Jestli si dobře pamatuju, tak lener to měla vždycky včas nebo ještě dřív :sunglasses:
10. čer 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě..... :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé kéž tak budu i já moc jít testíkovat ....... :slight_smile:
10. čer 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak lener nás bude napínat, napsala že bude zítra tesotvat a pak už ani písmenko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Leni, určitě ano :dizzy_face:
10. čer 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona schválně napíná-beztak :grinning: :grinning: :grinning:

Blondy:kéž by je vás tu už jak much tak snad je to nakakžlivé
10. čer 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, jojo, taky si myslím :grinning: :grinning:

Tak prsk prsk, chytej, snat tu dálku doletí :dizzy_face:
10. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj teda jsem celá oprsklá ale neutírám nechává se nakazit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: NO
10. čer 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, jé to dorazilo nějak extrémě rychle :grinning:
Tak jsem zkoušela ten odkaz co jsi mi posílala a co myslíš tam mám, otazník :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se daří? Mě nic moc. Od včerejška jsem doma :unamused: , mám nějakou virozu a mám neschopenku. Takže paráda, aspon v posteli je ten bacil o něco málo lépe snesitelnější. Zítra jdu na kontrolu na gyndu tak snad je vše v pořádku. A jak se máte vy? Nějaké novinky?
10. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciasek, ahoj holka, tak to pořádně vylež a ať je brzy lépe... to je dost, že jsi se taky ukázala :wink:
Celkem nic zásadního, jen lener je nadějná, zítra snad testne :slight_smile:
10. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy, to víš nějak nestíhám. Už v pondělí mi bylo mizerně. Snažim se ležet. Mám i lehce teplotu snad to bude lepší, dneska mě aspon nebolí hlava.

Tak to lenerce moooooc držim palečky aby to vyšlo :slight_smile:
Jo a sice pozdě, ale přece novomanželkám hodně štěstí do nového života :grinning:
10. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blondy:tak to budeš muset počkat až ti to řeknou dr.aspoň to budeš mít jistější :grinning:
10. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciasek, no jo, těch novomanželek a nevěst tu mámě požehnaně... Tak když jsi doma, tak snad to teď bude lepší :sunglasses:

leni, hm, tak to dík za útěchu :grinning:

Luciasek, zkus to schválně taky :grinning:
10. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy, co mám zkusit? A jak jsi na tom ty? Vše v poho? To víš, že doma je to lepší než v práci. Ale nemůžu ven ani na krok do 19.6. :frowning2:
10. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy:co jsi taky jiného odemne čekala :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciasek, koukni na dnešek na odkaz od ĺenicenky. Jestli budeš mít holčičku nebo klučíka :grinning:

leni, nic, už tě znám :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, jsem doma jen na otocku, sprcha a prevliknout se..vyrazim na koncert byvalych spoluzaku..koukaam si tam zvednout naladu, jeden nas kamos ma problemy s holkou a myslisi, ze nejlepsi je delat teatralni gesta i na me a manzela ve stylu, ze uz nema proc zit,tomu mymu nezveda telefon a me pise, ze si mam vymazat jeho kontakt atd...vubec se o nej nebojim..spis jsem strasne vytocena, ze chlap po tricitce dela takova teatralni gesta a kazi vsem naladu..snazila jsem se mu pomoc cely den, ale kdyz o to clovek nestoji a jen kope kolem sebe...
blondy, nevolalas nahodou na tu gyndu_ nebo mi pls rovnou posli kontakt, zkusim se tam ozvat sama...dnes mi rekla kamoska, ktera k ni taky chodi, ze se v gennetu divili, ze ji davno neudelala aspon zakladni krevni testy, kdyz mela nejake problemy...coz me usvedcillo v tom, ze na nas setri a opravdu netusim komu tedy dela aspon nejake testy kdyz ne nam... takze jdu od ni pryc, uz ji neverim :confounded:
jo a pridavam se s nazorem, ze nas hrozne napina..i elisku obdivuji jak dlouho vydrzela netestovat...tak hezky vecer vsem, pa
10. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo už jsem ten odkaz našla a vyšel mi kluk :slight_smile: Tak schválně jak dalece je to důvěryhodné :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
matava, eli už testovala, ale bohužel zatím nic, ale MS taky ne, tak je to nadějné :dizzy_face:

Volala, sice ne moc ochotně, ale prý že ještě berou. Tak ti pak do IP hodím informace, ju? Nebo možná do mailu, to asu bude rychlejší (ale asi zítra, ju? ) :sunglasses:
10. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nevíte něco o renče? Nějak dlouho tu nebyla tak jestli je s ní vše v pořádku??
10. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
do mailu je to idealni, do neho mam pristup i z prace, na konika bohuzel ne, dekujiii :grinning:
10. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdárec ženy :sunglasses:
Někdo si možná vzpomenete, že ze začátku sem chodila do diskuze Rennca :sunglasses: :wink: a hle... co to vidí oči mé..
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=278711&vReferer=
10. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem taky viděla...
10. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek