Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
10. čer 2009

terecka: Děkuju!!! 😵 😵
Tak MS stále nikde a ani mě nebolí bříško, tak tomu nerozumím..Ještě jsem k tomu měla výtok, ale zase bělavý!!

blondynka400
10. čer 2009

leni, tady do jedné diskuze. Tak jsem tam jednu holčinu přesvědčila, aby začala konzumovat jeřáb. Tak mě napadá, měli by mi za reklamu platit 😀

terecka, máš plačtivou? Mně se naštěstí zatím vyhíbá, ale já nikdy ntřeba nebrečela u filmů a tak 😅

eli, bělavý výtok je dobré znamení 😎

lenerka
10. čer 2009

ahoj

tak MS nedorazila a testíkovat budu zítra ráno
hned písnu nebojte 😉

lenicenka17
10. čer 2009

lenerka:teda ty máš silnou vůli 😀

blondynka400
10. čer 2009

lener, no to tedy máš. A nechceš testovat dnes, já jsem zvědavá a lenicenka určitě taky, viď Leni? 😀

lenicenka17
10. čer 2009

jasné!!!!! 😀 😀 😀

lenicenka17
10. čer 2009

ale já si stejně myslím že je vše tomu nasvědčuje 😉 😉 😉

blondynka400
10. čer 2009

leni, já si to taky myslím. Jestli si dobře pamatuju, tak lener to měla vždycky včas nebo ještě dřív 😎

lenicenka17
10. čer 2009

No právě..... 😀 😀

lenicenka17
10. čer 2009

jé kéž tak budu i já moc jít testíkovat ....... 🙂

blondynka400
10. čer 2009

Tak lener nás bude napínat, napsala že bude zítra tesotvat a pak už ani písmenko 😝 😀

Leni, určitě ano 😵

lenicenka17
10. čer 2009

Ona schválně napíná-beztak 😀 😀 😀

Blondy:kéž by je vás tu už jak much tak snad je to nakakžlivé

blondynka400
10. čer 2009

leni, jojo, taky si myslím 😀 😀

Tak prsk prsk, chytej, snat tu dálku doletí 😵

lenicenka17
10. čer 2009

fuj teda jsem celá oprsklá ale neutírám nechává se nakazit 😀 😀 😀 😀 NO

blondynka400
10. čer 2009

leni, jé to dorazilo nějak extrémě rychle 😀
Tak jsem zkoušela ten odkaz co jsi mi posílala a co myslíš tam mám, otazník 😝 😀 😀

luciasek001
10. čer 2009

Ahoj holky, jak se daří? Mě nic moc. Od včerejška jsem doma 😒 , mám nějakou virozu a mám neschopenku. Takže paráda, aspon v posteli je ten bacil o něco málo lépe snesitelnější. Zítra jdu na kontrolu na gyndu tak snad je vše v pořádku. A jak se máte vy? Nějaké novinky?

blondynka400
10. čer 2009

luciasek, ahoj holka, tak to pořádně vylež a ať je brzy lépe... to je dost, že jsi se taky ukázala 😉
Celkem nic zásadního, jen lener je nadějná, zítra snad testne 🙂

luciasek001
10. čer 2009

blondy, to víš nějak nestíhám. Už v pondělí mi bylo mizerně. Snažim se ležet. Mám i lehce teplotu snad to bude lepší, dneska mě aspon nebolí hlava.

Tak to lenerce moooooc držim palečky aby to vyšlo 🙂
Jo a sice pozdě, ale přece novomanželkám hodně štěstí do nového života 😀

lenicenka17
10. čer 2009

Blondy:tak to budeš muset počkat až ti to řeknou dr.aspoň to budeš mít jistější 😀

blondynka400
10. čer 2009

luciasek, no jo, těch novomanželek a nevěst tu mámě požehnaně... Tak když jsi doma, tak snad to teď bude lepší 😎

leni, hm, tak to dík za útěchu 😀

Luciasek, zkus to schválně taky 😀

luciasek001
10. čer 2009

blondy, co mám zkusit? A jak jsi na tom ty? Vše v poho? To víš, že doma je to lepší než v práci. Ale nemůžu ven ani na krok do 19.6. ☹

lenicenka17
10. čer 2009

blondy:co jsi taky jiného odemne čekala 😀 😀 😀

blondynka400
10. čer 2009

luciasek, koukni na dnešek na odkaz od ĺenicenky. Jestli budeš mít holčičku nebo klučíka 😀

leni, nic, už tě znám 😅

matava
10. čer 2009

cau holky, jsem doma jen na otocku, sprcha a prevliknout se..vyrazim na koncert byvalych spoluzaku..koukaam si tam zvednout naladu, jeden nas kamos ma problemy s holkou a myslisi, ze nejlepsi je delat teatralni gesta i na me a manzela ve stylu, ze uz nema proc zit,tomu mymu nezveda telefon a me pise, ze si mam vymazat jeho kontakt atd...vubec se o nej nebojim..spis jsem strasne vytocena, ze chlap po tricitce dela takova teatralni gesta a kazi vsem naladu..snazila jsem se mu pomoc cely den, ale kdyz o to clovek nestoji a jen kope kolem sebe...
blondy, nevolalas nahodou na tu gyndu_ nebo mi pls rovnou posli kontakt, zkusim se tam ozvat sama...dnes mi rekla kamoska, ktera k ni taky chodi, ze se v gennetu divili, ze ji davno neudelala aspon zakladni krevni testy, kdyz mela nejake problemy...coz me usvedcillo v tom, ze na nas setri a opravdu netusim komu tedy dela aspon nejake testy kdyz ne nam... takze jdu od ni pryc, uz ji neverim 😖
jo a pridavam se s nazorem, ze nas hrozne napina..i elisku obdivuji jak dlouho vydrzela netestovat...tak hezky vecer vsem, pa

luciasek001
10. čer 2009

jo jo už jsem ten odkaz našla a vyšel mi kluk 🙂 Tak schválně jak dalece je to důvěryhodné 🙂

blondynka400
10. čer 2009

matava, eli už testovala, ale bohužel zatím nic, ale MS taky ne, tak je to nadějné 😵

Volala, sice ne moc ochotně, ale prý že ještě berou. Tak ti pak do IP hodím informace, ju? Nebo možná do mailu, to asu bude rychlejší (ale asi zítra, ju? ) 😎

luciasek001
10. čer 2009

holky, nevíte něco o renče? Nějak dlouho tu nebyla tak jestli je s ní vše v pořádku??

matava
10. čer 2009

do mailu je to idealni, do neho mam pristup i z prace, na konika bohuzel ne, dekujiii 😀

kualalik
10. čer 2009

zdárec ženy 😎
Někdo si možná vzpomenete, že ze začátku sem chodila do diskuze Rennca 😎 😉 a hle... co to vidí oči mé..
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

kuratkol
10. čer 2009

To jsem taky viděla...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru