• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
Jeee, no konecne nejaka dalsi tehulka, hurraaaaa! :grinning: Moc moc moc moc gratuluju!!! :dizzy_face:
Ja mela pozitivni test 1.4. (MS jsem mela dostat 31.3.) a k dr. jsem sla 8.4., to na UTZ jeste nic moc videt nebylo, ale z krve mi potvrdili tehu a na dalsi kontrolu jsem mela jit az 5.5., ale diky tomu krvaceni nebo spineni jsem sla driv...
11. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
lener, velká gratulace. Hele a to se nám to jako oznamuje takto jo? :grinning:
U mně byl vidět gestační váček krásně týden po vynechání. Podle mne to chce první kontolu taky týden až dvap o vynechání :wink:

rennca, tak to je jasné... Tobě též velká gratulace

terecka, ach jo, tak zž jsem s tím špiněním jako ty, včera večer jsem špinila, docela dost, teď už je to tedy lepší, ale mám strach, jestli je mim v pořádku... :cry:
11. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
leni, jé tobě jsem zapoměla odpovědět. Já už fakt nevím... Možná by sis měla zaběhnout k doktorce a poradit se s ní, asi gam bude nějaký problémek, který bilnyky nezvládnou...
11. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
blondy, to me mrzi.. :frowning2: snad to nic nebude, jako u me.. nechces si radeji zajit k dr? I kdyz u tebe je to trosku slozitejsi, co..?!

lener, a nechces hodit testik do albicka?

a co eli, neco noveho?
11. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
terecka, právě že je to u mě složitější... Co tobě vlastně tenkrát řekla?
No já mám tady na příští týden domluvený UTZ a nebo přemýšlím, že bych možná zaletěla domů, no fakt nevím :pensive:
11. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Blondy

to je mě líto s tím špiněním
ale určitě to přejde a mimčo bude v pořádku

určitě bych k Dr.zašla
11. čer 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
lener, no jo, jenže já to tady nemám tak jednoduché jako vy v čechách.... :frowning2:
11. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
no to asi né
a ty máš gynekologa v čechám nebo v Itálii?
11. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
blondy, dr mi rekla, ze to neni z delohy, ze je to takove zaruzovele jen kolem, mozna praskla nejaka cevka anebo mi tam zustaly nejake 'zbytky' po MS, moc jsem to nepochopila, ale ulevilo se mi, kdyz to nebylo u mimi.. Jo, anebo to taky mohlo byt po soulozi, ptala se me, jestli jsme s manzelem sexovali :wink:
asi to nic nebude, i kdyz nikdy nevis, ale pokud to trvalo dyl, tak by sis mozna radeji mela k dr zajit.. ja to mela jen trosku a jednou a pak za tyden takove spineni, ale taky jen trosku..
11. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
terecka, hm, tak já uř malinko špinila před týdnem a něco, to jsem ještě byla v pčechách, tak mi dala tyl éky, a říkala že všechno vypadá ok... No a teď tohle...

lener, v čechách
11. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
holky to jsou nervy tedy
já při kačce vůbec nešpinila,tak takový stresy neznám
11. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda blondy, nechci strasit, ale radeji si zajdi, co?! Jako ja bych sla hned (ale chapu, ze u tebe to tak jednoduche neni), jenze ja jsem straspytel, ale co.. tehotna jsem poprve a vsechno je pro me nove, takze radeji budu za hysterku, ale vedet, ze je vse ok, nez neco zanedbat :wink:
11. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
lener, kam ti zmizela fotka? se schovavas? :slight_smile:
11. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
terecka, já kdybych byla v čechách, asi bych šla hned včera večer jak jsme to zjistila, ale tady ta možnost prostě neni... Takž nejbližší možný terním je zítra :frowning2:
11. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Hmm, blondy, tak aspon zitra teda... ale urcite to nic nebude, znam slecnu, co spinila cele tehotenstvi a ma nadherneho zdraveho kluka :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
terecka, jojo, já vím, že tyhle případy jsou....
11. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny.
Lener: ještě jednou velká gratulace moooooooooooooooooooooooooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

U mě zatím nic nového MS nikde, ale ani jsem netestovala, ale nemyslím že bych byla
11. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
lenerka: tak gratuluju mamco :grinning: Takove novinky se zdeluji jen tak mezi reci jo? No pockej :grinning:
11. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
eli a lkdy budeš testovat, zítra?

krmli, no taky jsem na to koukala, nejdřív nás tady včera napíná s lenicenkou jako kšandy a pak tohle :grinning:
11. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
no toto :grinning:
11. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
kramli, no doufám, že ty taková nebudeš :grinning: . Ach jo, zas mi je blivno, to je tedy dnes den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
blondy: no ja se budu chlubit ve velkem neboj :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
kramli, to je dobře, tak to má být :sunglasses:
11. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
blondy: Asi až pozítří!! Zítra skočím do lékárny a koupím testíky!! Ale fakt si myslím, že z toho nic nebude... Už mám zase bělavý výtok!! Chápete to ženy?? :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
eli, ženo, bělavý výtok je známkou těhu :grinning:
Tak to jsem zvědá, tak su kup mamatest, řekla bych že je fakt nejlepší :wink:
11. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
blondy: Víš, že mám ale hrozný strach, že tam nic nebude?? :angry: Co když nic a MS taky nedorazí?? To budu muset na gyndu, ale fakt to nechápu, když MS jsem vždy měla normálně...
11. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
eli, to plně chápu... Ale asi ti nic jiného nezbývá... Kdyby byl náhodou negativní, tak počkej tak minimáln+ 14 dní, než budeš někam chodit... Mohla si mít ovu fakt tím stresem ze svatby hodně posunutou a nebo si taky mohla mít anovulační cyklus, všechno je možné. Ale není potřeba se tím zbytečně stresovat :wink:
11. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
blondy: Děkuju... Aspoň te´d vím co dělat... Já se v tomhle vůbec nevyznám :frowning2:
Takže jsem ráda za každou radu :wink:
11. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
eli, v pohodě, fakt to není žádán tragedie. Cyklus je ovlivněný spoustou věcí... Tak jsem zvědavá, jak ten testík dopadne :dizzy_face:
11. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
blondy: To já taky :sunglasses: :sunglasses:
11. čer 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek