• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
eli, takže až v sobotu? :confused:
11. čer 2009 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
No, zítra bych jedině musela během dne...
11. čer 2009 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
eli, no záleží to na tobě... Já ale první testík taky nedělala z ranní moči...
11. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
blondy: Tak uvidíme, ale kdyžtak dám určitě ale vědět... :wink:
11. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
eli, záleží jenom na tobě a natom, jak se budeš cítít... Určitě dej vědět :wink:
A co jinka takhle děláš novomanželko?
11. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
blondy: Dneska jsem byla na pohovoru v jedné pražské firmě, tak doufám, že to vyjde... :dizzy_face: :dizzy_face: jinak teď máme líbánky...manža má DOVČU!!!! :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já chci tak mimíska :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
eli, tak to jo, doufám že to vyjde, jak práce a tak mimi :dizzy_face:
11. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte kočenky, jdu vás pozdravit a večer přijdu na dýl... A o jsem se to dočetla za novinky? Lenerkooooooooooo gratulujuemeeeeee!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Blondy: špinění už přestalo? A kdy budeš znovu v ČR? A nemůžeš si najít gynekologa i v Itálii? Nemáš k nim důvěru? :confused:
11. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
blondy: Tak uvidíme co z toho nakonec bude :grinning: :sunglasses:
11. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, teda co to tu nevidim, lener mooooooooooc gratuluju :grinning: To je prima!!!
Tak jsem dneska byla na gyndě na prohlídce a máme krásný, zdravý miminko, vrtělo se a hýbalo ručičkama. Odpovídáme 10 tt a máme i srdíčko :slight_smile: Jsem moc ráda.
blondy, to nevypadá hezky to krvácení, nechci strašit, ale asi bych k tomu doktorovi opravdu zašla. A neni nikdo kdo by se na tebe podíval tam u vás? Abys nemusela cestovat?
11. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
dudule, ažý v červenci. No tady k nim důvěru fakt moc nemám :wink:

eli, jojo, jsem zvědavá :sunglasses:

luciasek, gratuluju ke kontrole :dizzy_face:
Ono to nebylo krvácení, jenom špinění, to je docela rozdíl...

No nakonec jsme u doktora byla, je to tady vyhlášena kapacita, sice italský styl mi moc nesedí, ale důležitý je výsledek :wink: . Takže všechno je relativně v pořádku, miminko krásně tluče srdíčko je v pořádku, akorát kousek od něj je krevní sraženina, takže na sebe musím dávat pozor, žádná práce, žádné cvičení a co nejvíce ležet. Ale prý by to mělo být v pohodě. Ještě půjdu na odběry HCG a pak ještě za týden, aby byla jistota. Zítra vám sem dám i fotečku, ale není to moc dobře vidět, tady totiž praktikují jen UTz přes bříško, klasický vaginální zde neznají :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
blondy, jasně vim. Tak to jsem ráda, že je to relativně v pořádku :wink: Koukej na sebe dávat pozor!! At je miminko zdravý. Taky mám fotečku tak jí sem zítra dám :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
luciasek, hold se musim šetřit no :confounded: . Jo a taky mám zakázaný sex, při orgasmu se děloha stahuje a nemuselo by mu to dělat dobře. Ale to se taky dá vydržet, to "nicnedělání" pro mne bude asi horší....
11. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
eli já si stejnak myslím,že těhu jsi
jen ten test byl asi blbej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
blondy

tak to jsem ráda,že jsi v pořádku a mimčo také
odpočvat odpočívat :sweat_smile:
to zvládneš neboj
co by jsi neudělal pro mimíska že?
11. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
dudu a ukážeš nám nějaká fotky?ze svatby?
11. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
lenerka, jojo, přesně tak....
A co ty, jak se cítíš druhomaminko, nebo jak to nejlépe říct. Že ty už jsi to včera mrško veděla, co? :grinning:
11. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
lener moc gratuluji!mam radost!
blondy moc se opatruj a uvidíš vše bude o.k.Kámošce se později sraženina vstřebala musíš odpočívat!!!!!!!!!!!!!!!měla to samé co ty!
eli já se divím,že to tak dlouho vydržíš,ale bělavý výtok je známka těhu!Musí být bílý a hustý!
luciásku moc gratuluju k dobré kontrole!

no a já jdu na tu plodovku zítra.Tak pak písnu spíš v sobotu musím 24h ležet! ahojky :wink:
11. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
blondy, to mi gynekoložka taky po tom prvním špinění zakázala, myslím ten sex, taky kvůli dělohy.. prý ty stahy můžou způsobit i potrat.. ale teď už je to v klidu, manža se strachoval, že si do porodu (teda vlastně ani 6 týdnů po porodu) neužije :grinning: Teď už je klidný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Hlavně teda odpočívej a moc se nenamáhej, jasný?! :slight_smile:

dudu, fotky jsou nááádhernééé, mocka vám to slušelo, úplně jak z nějakého časopisu :sunglasses: :dizzy_face: Teď už jen nějakého toho drobečka, ať jste kompletní rodinka a je to! :slight_smile:
11. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
terecka, ona ta děloha se fakt stahuje hodně při orgasmu.... To přežiju a manžel je na delší výluky zvyklý, když byl pryč a já v podstaatě taky, si to pak vynahradíme :sunglasses:
Jojo jasný, jak přikazuješ :grinning:
11. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jeje tady se ukazujou fotky ze svatbičky, já je chci tak vidět... prosím, prosím :grinning: ´
blondy, to zvládneš, ikdyž jsem doma teprve 3. den a už nevim co bych. Budeš myslet na mimíska aby mu bylo dobře a všechno dobře dopadne.
11. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
gab

děkuji
hlavně fakt po tý plodovce odpočívej
cca týden!!!!
11. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
gab, děkuju, jsem moc ráda, že je to v pořádku. :slight_smile: A ty taky budeš. At ti to dobře dopadne
11. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
holky já to tušila už týden
první test 1.6.ukázal //čárky,ale ta druhá slaboučká,tak jsme nechtěla plašit
a dneska fakt dálnice
a krásně viditelná
11. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
gabi, a ty jdeš na tu plodovku proč? Měla jsi špatné tripply nebo co? Jestli už jsi to tu psala, tak promiň, jsem trošku mimo :sweat_smile:

lener, luci, dudu tu psala (asi stránku nebo dvě zpátky), kdo chce vidět fotky, ať ji pošle do IP email, tak snad to ještě platí :wink:
11. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Lener: Gratuluju !!! Ty jsi to snad před náma chtěla tajit ?!

Eli: Koukej se otestovat a dát nám vědět co a jak :wink:

Nakonec tady zůstanu jako jediná netěhotná...
11. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
terecka, aha tak to jsem nezaregistrovala. Tak já to zkusim, dík za info. :slight_smile:
11. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Blondy: Kdy budeš aktualizovat tabulku ?
11. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
kuratkol, neboj, taky se dočkáš.. třeba taky po svatbě :wink:
11. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem si musela dát něco k jídlu jinak bych neusnula. Jdu na kutky jsem nějaká ospalá. Mějte se krásně, blondy a ostatní opatrujte se. A zase zítra ahoj :slight_smile:
11. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek