Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
23. čer 2009

kuratkol: Jak ale říkají vždycky holky..Nemusíš mít nějaké příznaky!! 😎 Třeba to vyjde!!
To mě zase pořád pobolívá bříško...Pořád i když mi včera skončilo MS...

eliska_v
23. čer 2009

blondy: Myslíš, že mi ovulka tenhle měsíc proběhne normálně, i když jsem měla to týdení spoždění!!??

blondynka400
23. čer 2009

eli, nevidím důvod proč by něměla proběhnout normálně... já bych řekla, že jsi to všechno měla tou svatbou, ono i když se to nezdá, tak je to pro tělo docela zápřat a stres, a to cyklus hodně ovlivňuje 😉

kuratkol
23. čer 2009

Tak nevím.... na testu včera nic nebylo.... třeba je to jen dřívější začátek MS...

matava
23. čer 2009

cau holky, kuratkol, tobe uplne smazly moznost mit album nebo proc tam nemas ten symbol?... 😒
a na testovani je asi jeste moc brzy, ne?..
u nas vcera probehlo snazeni i kdyz je asi jeste moc brzo, ale muzik se nebranil, tak jsem toho vyuzila..dokonce i bez komentaru zacal jist vitaminy 😉
taky se nejak chystam na fertilityfriend, jdu se s nim skamaradit 😀

kuratkol
23. čer 2009

matava: Prostě mi smázli celé album....

kramlinka88
23. čer 2009

ahojky holky 🙂

blondynko: nezbylo ti prosím trošku růžové barvičky na mě ??? 😕 😉 😀

eliska_v
23. čer 2009

Kramli: Fakt moooooooooooooooooooooooooooooc gratuluju!!! 😵 😵 😵 Prosím prskni na mě ten krásný bacílek!!! Už bych byla taky ráda těhulinka!! 😵 😵

kramlinka88
23. čer 2009

eli: tfuj tfuj tfuuuuuuuujjjjjjjj 😀

eliska_v
23. čer 2009

Děěěěěěěkuju!! 😵 😵 Klidně můžeš i víc 😀 😀

kualalik
23. čer 2009

Ahoj ženy 😵

Kramlinka, budiž to šťastná žena 😵 😵 😵 moc gratuluju !!!!! 😵 😵 😵

eliska_v
23. čer 2009

Ahoj kualalik:
A co vůbec Ty jak jste na tom se snažílkováním??

kualalik
23. čer 2009

eliško, já ti ani nevím, kolikátý DC jsem 😅 😀 😀
Jelikož mi zjistili zvýšený prolaktin, tak mi chtěli nasadit zase nějakou chemii.. já ale nejdřív vyzkouším přírodní cestu a pak když tak chemii.. jináč nás asi čeká návštěva Gennetu v Liberci, chci mít o sobě komplet přehled 😉

kramlinka88
23. čer 2009

kualalik: děkuju 🙂

eliska_v
23. čer 2009

kualalik: Koukám, že to nemáš vůbec jednoduché!! 😒 Ale ono to určitě bude v pohodě a čáp si vás brzy najde, jako nás.... 😵 😵 Aspoň doufám, že si nás najdde brzy!! 😀 😎 Bych mu to teda radila!!
Holky se už stěhují do jiných témat a už nás tady moooc neni co nejsou těhulky.. Musíme s tím něco udělat!! už je nás jenom pár...Tak musíme skočit na manžílky!! 😵 😵

kualalik
23. čer 2009

kramlinka, dneska zjištěno? 🙂

eliska_v
23. čer 2009

Kramli: To je krásné překvápko...Já Ti to tak mooooc přeju!!! 😵 😵

kualalik
23. čer 2009

eli, já ho obskočím asi zítra 😵 má se mi vrátit muž domů,tak hned jak přijdu z práce,.... 😎 už i on mi psal ted sms, že dáme zítra divoký sex,jakmile přijdu domů 😀
Jináč, jak jsme ted byly s holkama na naší dámské jízdě, tak tam kroužil čáp a všech 11 žen mávalo a volalo směrem k čápovi: séééééém ke Kátě 😀 Lidi okolo nechápali a začali volat to samé.. tak že asi 50 lidí tam plašilo čápa křikem 😀 😀 😀

eliska_v
23. čer 2009

kualalik: ALe to je krásný!! 😵 😵
Jsem zvědavá, kdy se nám zadří!! manžílek už se hrozně moooc těší a já vlastně taky!! 😵 😵

kualalik
23. čer 2009

eli, my se těšíme už skoro rok... ☹
Nu což, ted jsme si s manželem naplánovali tolik aktivit do září, že si vůbec nejsem jistá, zda to zvládneme 😀
V neděli máme výročí svatby, tak jsem byla pozvána na večeři, už se moc těším.. 😵

kramlinka88
23. čer 2009

kualalik: jj dneska večer 😉

eli: děkuju 😉

eliska_v
23. čer 2009

Tak to je hezký!! Hlavně, když na sebe máte čas...To je důležité!!
Já z dnešního snažílkování budu mít prd...Manžel volal, že dorazí pozdě a že ráno zase musí vypadnout brzo, takže byl nasraný jenom do telefonu!! Fakt superr 😠

kualalik
23. čer 2009

kramli, tak povídej, přeháněj,... co první pocit, zjištění, při pohledu na test? 😵 čekala jsi to? 😵

eli, tak to mě mrzí ☹ určitě si to vynahradíte 😵 hlavně být v klidu, nenervíkovat se 😉

kramlinka88
23. čer 2009

kualalik: no já jsem byla tak nějak vnitřně připravená na to že tam budou tak nějak jsem to čekala. A no byl to takový zvláštní pocit. Taková kombinace radosti, štěstí a zmatku jako že co teď 😀 no prostě naprosto smíšené pocity a když jsem to říkala budoucímu tatínkovi tak jsem se naprosto rozbulela 🙂

kramlinka88
23. čer 2009

já už pro dnešek frčím, ráno vstávám v 5, jdeme péct koláče, tak dobrou noc a pa zítra 😉

kualalik
23. čer 2009

kramli a co na to tatínek ? 🙂
vauuu pocit štěstí,zmatku a radosti, to musí být prostě adrenalin tohle zažít 😀

eliska_v
23. čer 2009

kualalik: Já nevím proč, ale teď jsem naštvaná a vlastně nevím proč!! 😠

kualalik
23. čer 2009

eli, protože ses těšila, že se budete k sobě večer tulit a je z toho prd ☹ ale to znám...
Hlavu vzhůru kočko 😵

eliska_v
23. čer 2009

Tak teď si na to kápla.. Máš pravdu!! Chtěla jsem si udělat hezký večer a neni z toho nic a nebude!! ještě k tomu zítra má dorazit dřív, tak jsem se těšila, jak se budeme snažílkovat a manžílek mi řekne, že pojedeme za jeho rodinou... Já tam pojedu ráda, ale chci se taky hezky mazlit a být s ním, když se vidíme, tak máloo 😢 ☹
Občas si říkám, že ty chlapi vůbec nepotřebujeme!!

kualalik
23. čer 2009

Eli, my se s manželem vídáme jen o víkendu.. ted mimořádně přijede už zítra... huráááá 😵
Tak že naprosto vím, jak ti je...
Já jsem si ted říkala, jak jsme byly s holkama od středy do neděle samotné pryč, že bez těch chlapů je nám někdy taky dobře... ale v neděli jsem se na něho vrhla,když jsem přijela a zjistila jsem,jak mi chyběl 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru