• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
kuratkol: Jak ale říkají vždycky holky..Nemusíš mít nějaké příznaky!! :sunglasses: Třeba to vyjde!!
To mě zase pořád pobolívá bříško...Pořád i když mi včera skončilo MS...
23. čer 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: Myslíš, že mi ovulka tenhle měsíc proběhne normálně, i když jsem měla to týdení spoždění!!??
23. čer 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, nevidím důvod proč by něměla proběhnout normálně... já bych řekla, že jsi to všechno měla tou svatbou, ono i když se to nezdá, tak je to pro tělo docela zápřat a stres, a to cyklus hodně ovlivňuje :wink:
23. čer 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nevím.... na testu včera nic nebylo.... třeba je to jen dřívější začátek MS...
23. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, kuratkol, tobe uplne smazly moznost mit album nebo proc tam nemas ten symbol?... :unamused:
a na testovani je asi jeste moc brzy, ne?..
u nas vcera probehlo snazeni i kdyz je asi jeste moc brzo, ale muzik se nebranil, tak jsem toho vyuzila..dokonce i bez komentaru zacal jist vitaminy :wink:
taky se nejak chystam na fertilityfriend, jdu se s nim skamaradit :grinning:
23. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
matava: Prostě mi smázli celé album....
23. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

blondynko: nezbylo ti prosím trošku růžové barvičky na mě ??? :confused: :wink: :grinning:
23. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kramli: Fakt moooooooooooooooooooooooooooooc gratuluju!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Prosím prskni na mě ten krásný bacílek!!! Už bych byla taky ráda těhulinka!! :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli: tfuj tfuj tfuuuuuuuujjjjjjjj :grinning:
23. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děěěěěěěkuju!! :dizzy_face: :dizzy_face: Klidně můžeš i víc :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy :dizzy_face:

Kramlinka, budiž to šťastná žena :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc gratuluju !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ahoj kualalik:
A co vůbec Ty jak jste na tom se snažílkováním??
eliško, já ti ani nevím, kolikátý DC jsem :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Jelikož mi zjistili zvýšený prolaktin, tak mi chtěli nasadit zase nějakou chemii.. já ale nejdřív vyzkouším přírodní cestu a pak když tak chemii.. jináč nás asi čeká návštěva Gennetu v Liberci, chci mít o sobě komplet přehled :wink:
23. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik: děkuju :slight_smile:
23. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik: Koukám, že to nemáš vůbec jednoduché!! :unamused: Ale ono to určitě bude v pohodě a čáp si vás brzy najde, jako nás.... :dizzy_face: :dizzy_face: Aspoň doufám, že si nás najdde brzy!! :grinning: :sunglasses: Bych mu to teda radila!!
Holky se už stěhují do jiných témat a už nás tady moooc neni co nejsou těhulky.. Musíme s tím něco udělat!! už je nás jenom pár...Tak musíme skočit na manžílky!! :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kramlinka, dneska zjištěno? :slight_smile:
23. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kramli: To je krásné překvápko...Já Ti to tak mooooc přeju!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, já ho obskočím asi zítra :dizzy_face: má se mi vrátit muž domů,tak hned jak přijdu z práce,.... :sunglasses: už i on mi psal ted sms, že dáme zítra divoký sex,jakmile přijdu domů :grinning:
Jináč, jak jsme ted byly s holkama na naší dámské jízdě, tak tam kroužil čáp a všech 11 žen mávalo a volalo směrem k čápovi: séééééém ke Kátě :grinning: Lidi okolo nechápali a začali volat to samé.. tak že asi 50 lidí tam plašilo čápa křikem :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik: ALe to je krásný!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Jsem zvědavá, kdy se nám zadří!! manžílek už se hrozně moooc těší a já vlastně taky!! :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, my se těšíme už skoro rok... :frowning2:
Nu což, ted jsme si s manželem naplánovali tolik aktivit do září, že si vůbec nejsem jistá, zda to zvládneme :grinning:
V neděli máme výročí svatby, tak jsem byla pozvána na večeři, už se moc těším.. :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik: jj dneska večer :wink:

eli: děkuju :wink:
23. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je hezký!! Hlavně, když na sebe máte čas...To je důležité!!
Já z dnešního snažílkování budu mít prd...Manžel volal, že dorazí pozdě a že ráno zase musí vypadnout brzo, takže byl nasraný jenom do telefonu!! Fakt superr :angry:
23. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kramli, tak povídej, přeháněj,... co první pocit, zjištění, při pohledu na test? :dizzy_face: čekala jsi to? :dizzy_face:

eli, tak to mě mrzí :frowning2: určitě si to vynahradíte :dizzy_face: hlavně být v klidu, nenervíkovat se :wink:
23. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik: no já jsem byla tak nějak vnitřně připravená na to že tam budou tak nějak jsem to čekala. A no byl to takový zvláštní pocit. Taková kombinace radosti, štěstí a zmatku jako že co teď :grinning: no prostě naprosto smíšené pocity a když jsem to říkala budoucímu tatínkovi tak jsem se naprosto rozbulela :slight_smile:
23. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už pro dnešek frčím, ráno vstávám v 5, jdeme péct koláče, tak dobrou noc a pa zítra :wink:
23. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kramli a co na to tatínek ? :slight_smile:
vauuu pocit štěstí,zmatku a radosti, to musí být prostě adrenalin tohle zažít :grinning:
23. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik: Já nevím proč, ale teď jsem naštvaná a vlastně nevím proč!! :angry:
23. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, protože ses těšila, že se budete k sobě večer tulit a je z toho prd :frowning2: ale to znám...
Hlavu vzhůru kočko :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď si na to kápla.. Máš pravdu!! Chtěla jsem si udělat hezký večer a neni z toho nic a nebude!! ještě k tomu zítra má dorazit dřív, tak jsem se těšila, jak se budeme snažílkovat a manžílek mi řekne, že pojedeme za jeho rodinou... Já tam pojedu ráda, ale chci se taky hezky mazlit a být s ním, když se vidíme, tak máloo :cry: :frowning2:
Občas si říkám, že ty chlapi vůbec nepotřebujeme!!
23. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, my se s manželem vídáme jen o víkendu.. ted mimořádně přijede už zítra... huráááá :dizzy_face:
Tak že naprosto vím, jak ti je...
Já jsem si ted říkala, jak jsme byly s holkama od středy do neděle samotné pryč, že bez těch chlapů je nám někdy taky dobře... ale v neděli jsem se na něho vrhla,když jsem přijela a zjistila jsem,jak mi chyběl :grinning:
23. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek