• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
kualalik: Mně se po něm stýská, ale on je teď tak unavený psychicky z práce, že je až protivný!! Sice to chápu, ale občas je toho moooc :angry:
Jako dneska!! :frowning2:
Jsem vůbec zvědavá v kolik dorazí!!
Asi půjdu spinkat, protože čekat nemá asi cenu!! :unamused:
23. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu spinkat....Dobrou noc!! :wink: :sunglasses:
23. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jdu do pelechu... tak dobrou a klidnoou noc :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kramli: Závidím :slight_smile: Gratuluju !!! Jsi to nějak cítila, že jsi těhotná, ještě před testem ? A jaké příznaky jsi měla ?
23. čer 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Kramlinka nás dostala na 50% úspěšnost ... 7 ze 14 v tabulce.
23. čer 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kuratkol: no ja to nedokážu přesně vysvětlit, ale prostě jsem věděla, že na testu ty // budou. Příznaky nic moc, akorát mě docela bolí podbříšek, jako při MS, ale jen sem tam :wink: A občas prsa, ale ne nijak extra, spíše takové popíchnutí sem tam, a jsou mnohem pevnější.
Jinak děkuji za gratulaci, a ještě jedna věc speciálně pro tebe, o váze to asi opravdu není, já jsem toho teď živým důkazem a vážně to chce brát trošičku s nadhledem ikdyž vím že je to hrozně těžké, ale prostě si říct, no tak teď když to nevyjde se svět nezboří a já třeba budu moct jet na krásnou dovolenou k moři nebo dělat cokoliv co bych jako těhulka nemohla. Psychika opravdu dělá hodně a pokud tě psychicky dostává na dno to, že se nedaří, tak bych zašla za doktorem ať na Vás na oba koukne jen pro tvůj klid. A navíc ty se snažíš stejně dlouho jako já, a já jsem to minimálně toho půl roku nechtěla nijak řešit :slight_smile:
Hrozně moc tobě i Vám všem ostatním snažilkám držím pěsti ať je naše úspěšnost brzy 100% :wink:
24. čer 2009 v 05:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

kramlinka, pro tebe určitě růžovou barvičku mám. Vidíš, já ti to říkala...:dizzy_face:
Koukala jsem ti do albíčka, krásný testík :dizzy_face:
Jinka s tím že jsi to věděla, tak to jsme měli to samé, jak když jsem se šla podívat na ten test, prostě jsem věděla, že tam ty 2 budou, člověk to tak nějak vnitřně vycítí :wink:
24. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
blondynka: ja jsem to taky nechtěla zakřiknout, no jo no šestý smysl :wink:
24. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda kramlinko, tomu se rika skvela zprava, gratuluji!!!
a jak si vsimla kuratkol, jsme na poloine, takze holky snazilky, ted je to nan as dotahnout to do uspesne stovky :grinning:
kualalik, slovicko prolaktin uz dnes slysim poprve, jelikoz BLONDY..dekujiiiiiiiii za dobry tip....to ze jsem byla u mudr celkem hodku a pul a u ni v ordinaci jen deset minut ponecham stranou, nastesti jsem s sebou mela casak... kazdopadne jsem na ni na rovinu vybalila ze chci mimco a kdyz rekla vetu ze se clovek musi snazit pravidelne obden aspon rok tak jsem ji i rekla, ze muzik neni tak aktivni a ze obzvlaste je blby, kdyz ani nevim kdy je ovu atd...no proste mam zadanku na spermio, na krev az budu mit MS, odebrala hromadu vzorku napr na chlamidie atd no a jukla na foliky..dnes 13DC a opet nic..pry ze vlevo vpravo je vse uplne v klidu..ale jeji reakce, ze rovnou mi napsala, ze mam zas prijit v pondeli, ze zas juknem jestli se tam neco obejvi...no mela jsem chut ji obejmout!! uznavam, ze to zni zvlastne, ale proste jsem mela radost, ze sama dela kroky a ne ze se musim doprosovat a jeste byt odmitnuta..takze dikes! a mam to kousicek od domova, cestou do prace, takze ideal :grinning:
24. čer 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
matava, tak to jsem ráda, že jsi spokojená :dizzy_face:
Jak už jsem psala, s tím čekáním je to tam naprd, ale někdy je to lepší jak kdy... Mně to na začátku taky štvalo, ale pak jsem se s tím smířila.
Já si myslím že je docela fajn, nedělá s věcmi problémy a hlavně fakt ví co dělá, to je podle mě to hlavní. Jinak je trošku zvláštní, taková potrhlá, ale já s ní nikdy neměla problémy, spíš naopak :sunglasses:
24. čer 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, dnes to jeste k tomu pry stalo za to, byly v provozu vsechny ordinace, k tomu jen jedna sestricka a mudr si sla zrovna s kamaradkou na obed a pak jeste pokecat do ordinace...hur to snasely tehule, bylo to tam na ne dlouhe, ja nastesti nikam nepospichala..ale pristi pondeli jdu na pul sestou, abych nemusela zas utikat z prace
kazdopadne jsem fakt zvedava na tu svou ovu...
na spermio muzika poslu az po svych krevnich testech atd, nechci to ted hrotit
jak se citis?
24. čer 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jsem na fertility, uz to vi, kdy jsme mela naposledy MS, vybrala jsem si devaty den, vyplnala teplotu a cas, dala SAVE a ukazalo se tohle... co s tim?
Data Entry Error
You are attempting to record data in the future (07/12/2009). This data would make the interpretation of your chart inaccurate.
If you wish to record a reminder please use the Event/Reminder feature.
If you wish to setup a default data entry for data that occur daily please use the Default Data setup page.
24. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tadaaa, konec poplachu :grinning: uz to fachci, takze timto se oficialne hlasim k mereni BT :grinning:
24. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky snazilky, v albicku od nejake wrtulky jsem se mimo jine docetla i toto, docela zajimave info:
Urologie: Paní doktorka byla moc fajn, manžu vyšetřila..shledala ho zdravým tak přidala, alespoň pár dobrých rad: Vitamínky Profertil + Selen a Zinek, polohy ve kterých se máme snažit :slight_smile: a také nám vysvětlila že mítus o tom že sexovat se má se špatným spermiogramem jen jednou za 2 až 3 dny je překonán. Proto rada zní v plodném období sexovat co nejšastěji :slight_smile:
24. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky tak se hlásím po delší odmce,opt mě zlobil net :angry:
kramli:moc moc gratuluji!!!!!
my snaženíčko odkládáme,teda úplně nevylučujem ale teď na chvíli tomu dáme pauzu.. :slight_smile: a říkám si třeba se to zrovna povede když nebudem až tak chtít :wink:
25. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
matava, no jo, středa odpoledne je nejhoší, protože to je tam dr. Zeman. A u toho se čeká klidně i 3 hodiny. Je tam jedno odpoledne v týdnu a pacientek má moc, proto jsem k němu přestala chodit, bylo to fakt na palici, ale jinak je to fajm milej chlap :grinning:
No možná ho k tomu apolináři objednej na ten spermio, mají delší čekací lhůty, kolem měsíce, když budou prázdniny tak možná i víc. Jestli tam zajde dobrovolně, tak ať víte na čem jste :wink:

Vidím, fertility si nakonec zvládla :grinning: . K tomu z urologie, jestli je spermiogram ok, nemá cenu do něj cpát nějakou chemii, je to spíš kontraproduktivní... A s tím sexovat co nejčastěji osobně nemůžu souhlasit, protože nedozrálá spermie prostě vajíčko oplodnit nedokáže :grinning:
25. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik holky, zdravim vsechny snazilky i tehulky!
kramli, veeeeelkaaaaaaa gratulace!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kuratkol, ja bych taky chtela videt stenatka :sweat_smile: Hodis ty fotecky nekam a posles odkaz, prosiim?! :slight_smile:
25. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
terecka, ahoj holka, jak se máš?
25. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj blondy, mam se fajn, akorat byvam casto unavena, asi to je i tim, ze toho mam v praci hodne... Ale vcera jsem treba mela energie az moc, chytla me doma uklizeci manie (coz pri tom bordelu, co tam mame je jen dobre :grinning: )..
A co ty, jak se vede, tehulko? :dizzy_face:
25. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tak je to, s tou únavou jsme na to dost podobně :sweat_smile: . Dneska mi přijedou na týden moje njelepší kamarádky, takže to bude asi dcoela náročné, no snad to nějak zvládnu...
Jinak je vše ok, dokonce mi je teď i líp (tedy ne že by mi předtím bylo nějak extrémně blbě :grinning: ) a nějakým zázrakem už pár dní nešpiním... :sweat_smile:
25. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bacil se koukám úspěšně roznáší :grinning: :grinning: :grinning: Jen tak dál holky :wink:
Blondy jsem ráda že je ti líp :slight_smile:
Jinak po jeřábu mám kratší cyklus tudíš ovu nebude na dovču ale nejspíš MS :angry:
25. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy, tak si to s kamaradkama poradne uzij, ale neprepinej se, vis, ze cekas miminko! :grinning: je dobre, ze uz nespinis, jen tak dal..
leni, teda MS na dovcu je pech :sweat_smile:
25. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
terecka:to víš že z toho nemám radost :frowning2: :angry:
25. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, hm, tak snad mě tedy neumlátíš :grinning:

terecka, no jo, hold budou holky makat no. to tedy budou mít dovolenou :grinning:
25. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, fotečky hafiků hodím, až bude po svatbě. Teď už je trochu frmol 2 dny před ní.... Jinak MS ve svatební den taky není nic moc....
25. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, to ti to vychází tak blbě? :confused: Třeba nepřijde :dizzy_face:
25. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy:umlátit tě??za co??že jsi mi suprově poradila?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To že bude na dovči MS mi nemůž zkazit radost z úspěchu z jeřábu :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, tak to jsem ráda, já už jsem se bála. Ale hold i Ms při dovolené se dá přežit, s tím člověk nic neudělá. hold když se brali prášky, stačilo je nepřestat brát a byl klid, takhle to hold člověk musí přetrpět :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: Už přišla dřív..... dnes...
25. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, hm, tak to hold to špinění znamenalo spíš nedostate progesteronu. To mi je líto, tak to vyjde příště a na svatbičku už to laepoň budeš mít lepší :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek