Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
11. lis 2010

@kuratkol na to jde těžko odpovědět, může být vidět a nemusí. U někoho je to vidět 6tt u někoho klidně až 8tt... Určitě ale zkušený doktor pozná, jestli jde o prosperující těhu nebo ne. 😉 . Já jsem v tuhle dobu měla náznak srdíčka 🙂

lenicenka17
14. lis 2010
https://www.youtube.com/watch?v=aXWiSz2Ntdo

poslechněte fakt nádhera....

luciasek001
15. lis 2010

Ahoj ženy,
vidím, že se některým podařilo zapracovat na miminku, moc blahopřeju kuratkol a lenicenko 🙂 🙂 A blíží se i k porodům, tak moc držím palečky at vše dobře dopadne!!!! 😵

Jinak jsem byla dnes s malym na 10.měsíční kontrole a máme 9,26kg a 78cm, je zdravý a v pohodě.

lenerka
15. lis 2010

ahoj

tak my na 10měs.jdeme 16.12.to už bude mít 100%10kg buřtíček náš
kristýnka má rýmu a kašel
kačka to samé to jsou bohužel ty školky a pak to donesou domů 😖
mě taky nakazili,že mám zánět průdušek a ATB na 14dní
ale dá se to přežít

horší to má moje ségra co s malým skončila na infekčním
prodělal pneumokoka rotavira a bůh ví co ještě,ale snad už zítra je pustí domů

luciasek001
15. lis 2010

@lenerka tak to teda nezávidim, snad se z toho brzo dostanete. Vy už máte téměř 10kg? A to kojíš stále? Teda to je cvalíček, je vidět, že jí chutná. 🙂

matava
16. lis 2010

Dobre rano vsem! Prichazim se skvelou zpravou - VCERA mi prisla sms od DUDU, mam vas samozrejme rovnou i moc pozdravovat!
"Damianek uz je na svete - prirozenym nevyvolavanym porodem, dnes ve 14.42, 3,55kg, 49cm. Oba jsme v poradku. P. byl u porodu az do konce, i kdyz puvodne nebylo v planu 🙂 Vcera odpoledne mi zacaly bolesti, od 3 v noci uz kontrakce, rano do porodky, pak uz to slo rychle a relativne hladce, i kdyz rozhodne ne bezbolestne, ale jsme na sebe pysna, nevzala jsem si planovany epidural 🙂 "
Konec citace jeji sms 😀 Jsem ji odpovedela, jestli se to dela, takhle me predbehnout 😀 me vcera na kontrole rekli, ze na porod to zatim vubec nevypada, tak se na konec treba trefim do terminu Dudu 😀
Hezky den!

pavlisa
16. lis 2010

Ahoj holky, tak jsem trochu tusila, ze me Matava predbehne s touhle zpravou 😉

Ja jsem totiz taky dostala vcera podobnou smsku a mam obrovskou radost 😵 😵

Dokonce jsem si i vzpomnela po tak dlouhe dobe na prihlasovaci heslo...ale musela jsem fakt dlouho premyslet, uz je to delsi cas, co jsem se neukazala.
Kuratkol, gratulace k tehotenstvi!! Prvni IUI ti vyslo, jsem pochopila? Tak skvele, u me 4 pokusy a nic, odmitla jsem jit na dalsi dva, pichala jsem si Gonal a vubec mi nezabral, tak jsem se na to vykaslala.
Vidim to na jaro na IVF..zatim to nechavam od srpna na prirode a setrim si na to penizky.

Mejte se krasne a at vam miminka rostou 😉

luciasek001
16. lis 2010

Dudu a Damiankovi moooooooc gratulujeme k hladkému porodu 😀 😵 Opatrujte se.
@matava kde nakonec Dudu rodila? Neboj, taky se dočkáš mimča, ještě máš čas ne? At to dobře dopadne.

matava
16. lis 2010

Cau Pavli, to vis, my nespavci jsme vzhuru uz za ranniho koroupeni, a to uz jsem pred tim zehlila atd 😀
luciasku, ted si nejsem jista, ale bud Krc nebo Podoli, urcite ne Apolinar jak planuji ja, termin mam tuhle sobotu, dnes jsem se videla se sefovou, ktera ma termin 6.12., tak se nam kolegyne smaly, jestli tedy nahodou nakonec nebudeme rodit ve stejny den 😀

kuratkol
16. lis 2010

Ahojky, tak já byla dnes na kontrole a máme srdíčko. Dle MS jsem 6tt+6 a dle ovu 6tt+3.

eliska_v
16. lis 2010

Ahojky holky.
dudu: Obrovská gratulace 🙂

@kuratkol : Tak to je úžasná zprávička! Držím i dál moooc palečky 😵 😵

lenerka
16. lis 2010

@luciasek001

luci jo jo stále kojím,ale baští všechno možný
snažím se,aby jedla zdravě vyváženě a stejnak je to takový buřtík
bude prostě po mě
já když vidím svoje fotky v roce,tak to byla fakt síla,ale teď už jsem to naštěstí vyběhala
😉
ona to taky snad vyběhá

lenerka
16. lis 2010

@kuratkol super 😉 hodně štěstí

lenerka
16. lis 2010

dudu velká gratulace k mimískovi

blondynka400
22. lis 2010

@luciasek001 tak to máte podobné míry jako my 😀 U nás 78,5cm a 9kg 😀
@kuratkol gratulace k srdíčku 😉

dudu, i tobě ohromná gratulace. A vidéíš, že to šlo bez vyvolání, to je vždycky nejlepší 😀

@matava a co ty holka, jak se cítíš? 😕 Koukám že přenášíš, tak dfržím palečky, aby vše dobře dopadlo 😵

luciasek001
23. lis 2010

@blondynka400 no jo mají už pěkné míry, taky ti leze do skříněk malá? Filip všude šmejdí a vytahuje co se dá.
@kuratkol taky se přidávám ke gratulacím 🙂 🙂

blondynka400
23. lis 2010

@luciasek001 to jo no, už jí moc dlouho nosit nemůžu. Ještě štěstí, že jsme si jí na tohle nenaučila, jinka nevím, co bych dělala 😀
Jojo, leze do škříněk už poměrně dlouho. Ale naštěstí jí to už ani tak nezajímá. Už ví, kde co je 😀. Docela se mi tahle metoda osvědčila, tam kde nemůže co zničit jí prostě pustit (byla schopná kramařit v jedné skřínce i hodinu a vše vyházet a pak si přinést trofej), stačilo párkrát, a už si jí nevšímá. A tam kde by něco zničila jsem je zabezpečila tak, že se tam posotě nedostane, to samé do lednice jí taky nepouštím, i když jí tím vždycky hrozně naštvu 😝 😀

luciasek001
23. lis 2010

@blondynka400 u nás lednička nehrozí. Ale je fakt, že když na něco řeknu nenene tak že ho to přitahuje víc než to co mu dovolim. My ho taky už moc nenosíme, on si vždycky někam doleze nebo dojde co ho zajímá. Nejvíc ho fascinuje myčka a pračka. 😀

blondynka400
23. lis 2010

@luciasek001 to je zajímavý, jak jsou ty děti podobný. Taky ráda ve tmě v koupelně kouká, jak prtačřka pere a svítí a myčka je taky dobrá, bohužel už se jí naučila otevírat a vyndavá mi příbory a ostatní nádobí. Hlavně mi vadí, žw se o ty košíky staví a přitom můžou snadno vyjet, ale zatím je to ještě ok. Jak lednička nehrozí? Nezajímá ho? 😕 😀

luciasek001
24. lis 2010

@blondynka400 máme ledničku komín, dole mrazák a nahoře lednice takže tam nedošáhne. A do mrazáku až tolik nechodíme takže ho to ještě nenapadlo. Na myčku je expert, to je schopnej si i na ty dveře od myčky vylézt. Furt ho musim hlídat. Jsou ve stejném věku tak si jsou hodně podobní. Ted máme taky období vztekání.......... 😝 😠

pavlisa
24. lis 2010

Ahoj holky,
snad se Matava nebude zlobit, že to zvěřejním a prozradím vám, že je maminka krásného klučiny Vojtíška, který měl u porodu 50cm a 3,45kg.
Určitě vám napíše víc, jak je krásný a hodňoučký a tak 😵
Jen jsem chtěla, ať se mnou sdílíte tu radost 😵 😵

blondynka400
24. lis 2010

@luciasek001 aha, tak to jo. No my to máme právě naopak, dole ledničku a nahoře mrazák... A to ledničky chodím fakt často 😀 Ale myslím, že už pochopila, že tam se jen tak nedostane....
@pavlisa je díky moc za info 😉
@matava ohromná gratulace, naprosto ideální míry 😵

luciasek001
24. lis 2010

@matava moc gratuluju k Vojtíškovi, má krásné míry, ať se vám dobře daří 🙂

matava
30. lis 2010

Ahoj holky, jsem tu, abych potvrdila slova Pavlisy 😀 Termin jsem mela minulou sobotu 20., rano mi odesla hlenova zatka a zacaly se hlasit prvni kontrakce, ale i tak jsem jeste vyrazila na svuj babinec a jelikoz jsem se az na vyjimky citila furt dobre, vyrazili jsme s manzelem v nedeli vecer na Duska do Archy 🙂 no a tam to uz bylo silnejsi, ale stale ne pravidelne..se me manzel ptal, jestli ma v hledisti vstat a zeptat se, jestli tam je doktor a ja si vzpomenal na scenku z Bajecnych let, kdy se Kvido narodil v divadle nebo tak nejak 😀 kdyz jsme prijeli domu, tak uz jsem je mela pravidelne, ve vane taky, ale zvladla jsme si precist kousek casaku, umyt vlasy, oholit se.. 🙂 a kdyz to i potom bylo pravidelny, tak jsme vyrazili do apolinare. prijezd v pul treti rano a Vojtisek byl na svete v 10.51, takze to slo celkem rychle. Epidural jsme mela zhruba na hodku, skoda, ze uz nestacil na konec a na siti 😒 to me boli doted..klasika 😉 manzel strihal pupecni snuru a celou dobu mi skvele pomahal. Ted v patek nas pustili, ale v nedeli jsme jeste museli na kontrolu, jelikoz jsme meli hranicni hodnoty zloutenky..nastesti ukazkove pije a pribira, takze jsme ji odehnaly 😀 a vcera u nas byla detska, zkoukla postylku, Vojtiska a ted nas ceka tenhle tyden jeste detska poradna. Dohromady s navstevami a vsim zarizovanim (pojisteni, rodny list na personalni atd) je toho prvni tyden po navratu dost. Ale to vy tady vetsina uz znate 😉 hezky den vsem

blondynka400
30. lis 2010

@matava tedy to jste šikulky, že jste to takhle hezky zvládli 😵 A vojtík je krasavec 🙂 . Jo jen k tomu epidurálu, nebu
ď smutná, že nestačil na monec, to je jedině doře, když ho máš i na druhou dobu pordoní je to právě špatně, protože pak nemusíš tolik cítit kontrakce porod se tím zpomalí 😉. Šití je hold šití, záleží kdo to šije, někdo to umí a někdo ne, s tím nic neuděláš... Ale i kyž ot není úplně povedené, do měsíce máš klid a to nejhorší za pár dní odezní 😉

kuratkol
1. pro 2010

@matava Mooooc gratuluju, máš to za sebou 🙂)))

luciasek001
2. pro 2010

@matava přidávám se ke gratulantům. Moc blahopřeju ke krásnému miminku, at zdravý a Vojtíšek dělá samou radost. Uživej si to. Jsi šikula 🙂

matava
2. pro 2010

Diky holky, uspesne zvladame welcome party pro maleho, navstevy beru pozitivne, dodavaji mi energii a aspon mam pocit, ze to pak s malym utika rychleji...vim, ze to neuspecham, ale uz se tesim az s nim budu moct blbnout a zacne me vic vnimat a nebude to jen takove tamagochi :o)) a taky az se ustali kojeni, presto, ze kojime skoro stale, tak jsem rada, ze nekdo vymyslel prsni vlozky :o)) jen vcerejsi navstevy prijely o hoodne pozdej ivzhledem k te silene kalamite 😒 jeste ze nemusime ven 🙂

luciasek001
2. pro 2010

@matava tak to je fajn, že vás přijela návštěva trochu rozptýlit. Ven bych nechodila, je malinký a venku pořádná kosa. Vydrž až bude tepleji. Co bude potřeba obstará manžel. At taky něco dělají 🙂 Chce to tak cca 3 měsíce a bude více použitelný. ...... 😵 Ikdyž já bych si ted uživala to, že ti nikam neodchází. Vydrží tam kam ho položíš. Tohle období rychle uteče.

lenicenka17
5. pro 2010

Jéé ahojík matava,gratulujííííííííííííí 🙂 no ještě že jsem sem nahlédla a zjistila tu úžasnou novinu 🙂)) hned jdu kouknout na fotečky 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru