Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

majule_j
28. pro 2011

čus ženy 😀

nějak nestíhám 😀 furt něco 😀

vánoce jsme přežili, hurá 😀 ted ještě ten silvestr a jsem ráda, že to je za náma uf 😀

holky dotaz, jak řešíte antikoncepci po porodu. Já jsem do ted nic nebrala, max kondom, ale po poslední zkušenosti, kdy nám prasknul 😀 😀 😀 😀 chci jít do HA. Nijak to nekomentujte (ten kodom)-jsme byli jak dva puberťáci, ale dobrý, bez následků 😀

lenerka
29. pro 2011

@majule_j

ty jsi mě pobavila 😀 😀 😀
ale nebudu to komentovat -neboj
jo jo vánoce jsme přežili ještě silvestra a bude to v poho
já jsem ráda,že jsme přežili i oslavu kačky 5let
to bylo náročný hned 26.12.
kondom nepoužíváme
pilule taky né,takže si prostě dáváme pozor,i když tento měsíc nevím nevím jestli náhodou nebude 3tí dítko uffffffff to bych nedala!!!!

blondynka400
30. pro 2011

@lenerka kupodivu u nás ze sladkého jí akorát čokoládu, ničeho jiného se ani nedotkne a prý fůj... Teď koukám, že Kačce už je 5 let, to hrozně letí, to už je fakt velká slečna co? 🙂
Tedy to jsi odvaha jen tak si dávat pozor, to bych tedy nedala 😅
@majule_j tedy to je škoda ,že bez následků, já myslela že je Jeníček na cestě a ono zase nic 😖 😀
Já beru skoro hned od porodu minipilulky, ale jak už nekojím, není to ideální, je to moc slabé.... Ale zatím jsme se pro nic jiného nerozhoupala, kondom bych nesnesla, tělíska se nějak bojím (ale spíš to mám v hlavě než že by to byl nějaký relevantní důvod) a klasickou HA už prostě nechci. Ale celkově je asi nejlepší tělísko, jestliže v nejbližší době Jeníčka neplánujete 🙂

lenerka
30. pro 2011

@blondynka400
dostala jsme to uf
ale asi si půjdu v lednu popovídat s paní dokrotkou o tělísku
i když i přes tělísko se dá otěhotnět
tak to raději nebudu sexovat 😀
2děti už mám tak co že?

jak se připravujete na Silvestra?
my tady máme takovýho jídla a pití až je mě z otho špatně
a budeme tu mít jednu 4členou rodinku a ještě 2dospěláky
plánujeme hrát do rána společenské hry jíst a pít prostě budeme slušný
přeci jen děti dost brzo ráno vstávají,takže já odmítám v 5h jít spát a už v 7h vstávat!!!!

blondynka400
30. pro 2011

@lenerka tak otěhotnět se dá v podstatě vše všechno. Ale to tělísko je dobré v tom, že eliminuje možnost špatného braní, tedy spíš nebraní, nevadí tomu když míš střevní potíže a tak podobně 😀
To je škoda, že jsi to dostala 😀 😀
A s tím sexováním, to jsme zvědavá, co ti na to manžel řekne, mne by tedy hnal za psem 😀 😀 😀
Já se nepřipravuju vůbec, zítra mě čeká uklízecí celodenní šichta na baráku a večer možná manželovy udělám pár chlebíčku aby neřekl a jdu spát 😀 . Silvestr mě nikdy nebral, nějak jsem nikdy nepochopila smysl...

lenerka
31. pro 2011

@blondynka400
ty by jsi mě přála třetí dítko!!!!uf
to já bych si ho nepřála
i když koukám na ty maminy tady z koníka a docela dost jich má 3děti
včera jsme našla i 24letou a má už 3děti-to je tedy divoška!
no tady v sídlišti běhá maminka i se 4dětma
já myslím,že vychovat 2bude síla,už teď dost bojujeme a to ještě nezačla škola!
no já Silvestra taky moc neoslavuju,ale manžel jo
takže máme balkon plný piva a jídla
a očekáváme 4dospěláky a 2dětičky
tak jsem zvědavá ,jak to zvládneme a jak dětičky vzbudí petardy!drž nám palečky

lenerka
31. pro 2011

přejeme všem do Nového roku 2012 hlavně štěstí zdraví lásku pohodu
a těhulkám lehký porod
a snažilkám hodně štěstí 😉

lenerka
31. pro 2011

@blondynka400 jo k tomu sexu
mě by to taky u manžela neprošlo,že nebude sex 😝

blondynka400
31. pro 2011

@lenerka jojo taky jsem koukala koluk lidí má v dnešní době 3 děti. Ségra má 4, tak si z ní vem příklad 😀 Bydlí kousek od tebe, můžu tě poslat na exkurzi 😀
Ve 24 letech mít 3 děti, to tedy fakt nezávidím, abych pradu řekla je mi jí spíš líto, ale každý to máme jinak no.
Na petardy jsme taky zvědavá, minulý rok jsme se dost bála a ani jí to nevzbudilo a to je to tady totální pohoda oproti IT, tak jsem zvědavá, jak to bude letos 🙂

lenerka
1. led 2012

@blondynka400
cože?ségra má 4děti?no to josu šikulky
to maj velikánský barák,velikánský auto a velké konta né?
a ségra je ještě na mateřské nebo už pracuje?
já si totiž nedovedu,že se příští rok mám vracet se 2dětma na tož se 4
má můj velikánský obdiv 😉
no třeba 3tí někdy dáme do 40let mám času dost 😀 😀 😀

no kámoši přijeli okolo 15h
a po 17h jsme večeřeli nějak jsme měli strašně jídla,takže už okolo 20h jsme funěli,že se už ani nepilo!
dětičky šli spát po 21h
a po 1h už zas strašili,protože je vzbudily petardy
nechápu,že za to někdo může utrácet takových korun!!!!
u nás byly jen prskavky 😉 ty jsou bezpečné

jinak alkoholu zbylo,že máme na příští rok 😉
nikdo se neopil,jen bylo hodně nafouklých břich 😀

blondynka400
1. led 2012

@lenerka jojo, má.. Veký barák mají, ale lehce nedodělaný, velké auto nemají a tudíž celá rodina nika nejezdí a velká konta, no tak normálka 😀
Ale z ní bych si příklad nebrala, tedy spíš z něho.
Je na mateřské, nejmladšímu je rok.
Tak hlavně, že jste se dobře pobavili a najedli.Já šla spát ještě před půlnocí, petardy mě taky vzbudili, ale malou naštěstí ne, takže pohoda. Oproti It to tady je fakt na pohodu a moc se toho nevypouští...

lenerka
1. led 2012

@blondynka400
to mě právě přijde hrozný!že nemůže jet celá rodinka na výlet
to by mě asi dost mrzelo
tedy ty máš švagra-ten by pořád vyráběl děti co? 😀
neboj z něho si přáklad nebudeme brát!!!!

no mě se taky chtělo po 18h spát
tak jsem si šla s dětma hrát do pokojíčku a Kikča mě přikryla dekou,kdyby nezačli po mě skákat,tak bych asi usla
uf ještě,že je to za náma!!!!

dneska k obědu čočka,tak snad se nás budou držet penízky 😉

blondynka400
1. led 2012

@lenerka on je divnej celkově. Kdyby jen trošku chtěl, tak by to problém nebyl... Ale to je na delší povídání...
No v plánu jich je 6, přesně po 2 letech, už se zas pomalu blíží termín, kdy ségra asi nahlasí březost 😀 Tak jsem zvědavá, kvůli ní doufám že ne. Ze zdravotního hlediska neměla mít ani to 4. Ale on měl vlastní hlavu.
Vidíš na to jsem zapoměla, že se prvního jí čočka,tak to nás se asi penízky držet nebudou, ono s tím naším stavěním se ani není čemu divit 😠 😀

lenerka
2. led 2012

@blondynka400
cože 6dětí????tak snad ségra má rozum né?
u našich je tady rodina co má 7dětí a bydlí v 3+1
jsou jak bílý cikáni
ty děti nemůžou nikam na tábory na lyžáky nikam prostě na to nejsou peníze!!!!

blondynka400
2. led 2012

@lenerka no kdysi ho měla, teď si nejsem jistá 😝 😀 😀
Hm, tohle je špatně no.
U nich by snad ani finanční problém být neměl, ani co se týče bydlení, kdyby barák dokončil (vnitřní úpravy) je tam místností a mísností, těch dětí by mohli mít třeba 10. Ale horší je to v tmo, že se jim vůbec nevěnuje, jako udělat si je umí ale tím to končí, spíáš mi přijde, že ho otravují.. Proč jich chce tolik prostě nechápu...

lenerka
2. led 2012

@blondynka400
to je fakt,každý blbce děti dělat umí,ale je potřeba se o ně postarat
peníze nejsou všechno!!!!
chce to lásku a fakt se jim věnovat

a kam pak zmizely všechny maminy?

blondynka400
2. led 2012

@lenerka taky nevím, třeba Luci už tu dlouho nebyla. Nebo @rennik. Přitom v albíčku se jí to fotečkama plní a sem nepřijde 😠

luciasek001
3. led 2012

Zdárek ženy, tak jsme se úspěšně vrátili z hor. Všichni to přežili až na malýho, má od včera zánět předkožky takže jsme dneska naklusali k panu doktorovi, vypadá to, že mastička zabírá tak snad bude brzy líp.
A jak se vede vám v novém roce? 🙂

blondynka400
4. led 2012

@luciasek001 to je dsot, že jsi se ozvala. Zánět překožky, od čeho to chudák má?

luciasek001
4. led 2012

@blondynka400 fakt netušim, vrátili jsme se z hor a do druhýho dne měl pindu nateklýho, zarudlýho, bolelo ho to, že si ani na břicho nemohl lehnout. Tak nám dal doktor mastičku a dneska už je líp.
Jsem byla mimo signál tak jsem nemohla být online 🙂

blondynka400
4. led 2012

@luciasek001 to jsi byla mimo signál tedy nějak déle než jen na horách ne? 😕 😀 A nemá tam nějakébakterie? Jednak oníkovka tam prý měla E coli....

luciasek001
4. led 2012

@blondynka400 žádný výtěr apod nedělal doktor. Jak se tam E coli dostane?
No jo tak asi jsem tu chvíli nebyla. Ale už budu zase na příjmu.

blondynka400
4. led 2012

@luciasek001 no co si pamatuju tak u tohohle klučíka na začátku taky ne, myslím že taky dostal masičku a pak se to nějak vrátilo, ale moc si to nepamatuju. Prý asi z konečníku, jsou to střevní bakterie co standartně žijí ve střevech.
Hlavně ať je ok, chudáček. A co nočník, pokročili jste někam?

luciasek001
4. led 2012

@blondynka400 asi jsme to podchytili zavčasu......tak uvidíme, máme mazat týden tak to pak budu hlídat. Ted už mu otrnulo tak je to i pro něj méně bolestivější.
Nočník zatim nikam nevede, sabotuje to a prdí na to. Když to hlídám co hodinu tak to celkem funguje, ale sám si neřekne. A co u vás?

blondynka400
4. led 2012

@luciasek001 no když je bez plíny tak občas nějaký úspěch je. Ale pak se jí to v palici nějak rozleží a za každou cenu chce plínu, prý suchou a čistou 😀 Já to teď nějak nechávala být, protože se teď stěhujem a mám jiné starosti, navíc ta změna místa pro ní bude dost šok (pořád mi říká že tam nechce, že je doma tady), takže do toho ještě záchod by byl už asi moc. Takže jí nechám aklimatizovat a pak na to tvrdě nastoupím 😀 Protože is myslím, že už fakt zralá je, dokonce se i svleče a a přinese mi čistou plínu, že ta stará už je špinavá a fůůj.

luciasek001
5. led 2012

@blondynka400 aha tak to je jasný, že musí mít chvíli klid na zaklimatizování se v jiném prostředí. To je šikovná, že si řekne, že chce čistou plínu. Filip stále nemluví tak si můžu jen domýšlet. Ale sám si neřekne ani že by chtěl čistou plínu. Tak mu dám ještě čas a na jaře na to vlítneme.

blondynka400
5. led 2012

@luciasek001 ona ta zima je naučení špatná, jaro jo jistí 🙂 No u nás už se tedy mluví dost, zopakuje snad všechno, i hodně těžká slova, skládá věty, ale časování a skloňování jí úplně nejde,u některých slov jo někde ne. Ale celkově se fakt rozmluvila hodně, řekne co chce, takže už se v pohodě dorozumíme a už se mi moc časot nestává, žep o mne něco chce a já nevím co. dokonce už umí správně pojmenovat i 3 barvy 🙂 Ale kluci v tom mluvení bývají pomalejší, to není nic neobvyklého...

luciasek001
5. led 2012

@blondynka400 na sklonování a časování má dost času jsou jí teprve 2 roky. Snad se to u nás nějak zlomí a začne mluvit. Kouká nám na pusu když něco řikáme, ale mluvit nechce. Ukazuje a knourá. Tak si můžu domýšlet kdy se mu chce čůrat. Teda ty máš šikovný dítko 🙂
A kdy se stěhujete nebo už jste v novém?

blondynka400
5. led 2012

@luciasek001 ale zas neboj, do klasického mluvení to má hodně daleko. Řekne třeba já chci hami, maso, kuku (kukuřice) a kaši. Nebo řekne větu typu mami kde jsi? Tatínek v práci jel autí, topení ne palí, studí a tak podobně 🙂 Ale tak něco řekne ne? Kamarád měl u klučíka něco podobného, až teď ve 2,5 letech pomalu začíná mluvit, ale i tak spojí max 2 slova, š,č,ř, ž neumí vůbec. Ale času mají do těch 3 let hodně, neboj, až začně mluvi, budeš ráda vzpomínat na doby, kdy ještě nemluvil 🙂 Občas je to fakt na bolehlav.. Nejsme, v sobotu. Zatím balím a balím a taky pořád do kolečka uklízím... 😖

luciasek001
5. led 2012

@blondynka400 jediný co frčí je: ham, mama, baba, haf (pes), bu (kráva), ga ga (kachna) a ted na všechno kroutí hlavou, že ne at je to co je.
Tak třeba za půl roku to bude taky jiný. Je fakt, že asi budu ráda vzpomínat na to když řekne hmmm a ty když už si nevíš rady tak řekneš, že nevíš.
Aha, takže den D terpve přijde. Tak to držim palce at to zvládnete a Anička se nějak vyrovná se změnou. At je to v pohodě. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru