• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
@luciasek001 a táta ne jo? . Tak něco řekne, to je hlavní :wink:
To ne taky znám, s tím že ona k tomu ještě odpoví blé nebo fůj a nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A nebo tedy doplní to co chcce ona. Ale má teď vztekací období, lehne si na zem a dělá že brečí (a schválně na to nejstudenější místo před dveře, protože ví, že mi to vadí, mrcha :angry: ). Naštěstí je to jen doma...
Dík poreferuju :wink:
5. led 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondynka400 ne ne táta nějak netáhne nebo co. Asi to neni důležitý. Nevim.
Taky máte prima období, koukám ty děti vědí jak na nás. Tak hlavně, že se ti neválí v krámě apod. Jako sousedky kluk. Ten je schopnej se válet i venku a vztekat se. A to mu budou v dubnu 3 roky.
6. led 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
čao všem :grinning:

ad silvestr, byli jsme u kamaráda na penzionu,cca 30 lidí,super,bomba,žrádla... zavírali jsme to tam v 5h :grinning: Malá naštěstí spala u našich :grinning: dodatečně všechno dobrý v novém roce :dizzy_face:

jak to tady čtu,tak díky bohu,že je M.od října bez plín... ono samotný ji to už vadilo a chodila s plínou jak kačer.. nohy do "O" :grinning:
btw. víte,že M. váží 14,3kg? no tak ted už to víte :grinning: :grinning: :grinning:

@blondynka400 jak jde stěhování?

jeden zádrhel ta naše holka má... neumí chodit pomalu a tak všude běháme a já jsem z hodinový vycházky vyřízená :grinning: ona ani ne :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majule_j
ty jo to je fakt velká šikulka,že už je bez plen a i když jí dáváš přes den spát?
a co v noci?
Kikča je taky bez plen,ale na noc dáváme i na spaní po obědě,i když včera už s epovedlo po 3h spaní,že měla plenku suchou :wink:
tak snad už to bude v poho
včera z ničeho nic se jí spustila rýma kašel a večer měla přes 39C
já těm digitálním teploměrům moc nevěřím
dneska mě máma v lékárně koupila né rtuťovej,ale lihovej teploměr,tak ten snad bude přesnější :wink:
ty jo 14,3kg to je macík,ale co ona to vyběhá :wink:

a jak je u vás na horách?
8. led 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy tak co stěhování?a jak to Anička zvládá?já bych jí taky teď s línkou a záchodem netrápila :wink:
8. led 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majule_j jak to,že jsi neokomentovala ten kondom???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a jak jsi se rozhodla s tou antikoncepcí?
8. led 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek001
co Filípek a pindík?je to už v pohodě?
nás zas trápí ekzém,jak u Kikči tak i u Kačky
takže mažeme novou mastí z konopí a docela smrad,ale pomáhá to :wink:
8. led 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsme odstrojili stromeček
holky to mrzelo,ale už dost opadával,ale svítící hvězdu,jsme jim ještě nechala :wink:
jsme to,ale hodná máma co?
8. led 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky zdravím vás v Novém roce a přeji opožděně moc moc moc zdraví a ostatního dobrého :slight_smile:

My se máme dobře, jak to čtu M už je bez plínek ,moc gratuluji, my jsme taky bez plínek přes den, na nočník i záchod chodí Lukášek suprově a akorát na tu noc ještě plíny máme ale snažíme se odnaučovat. Jinak váží 15kg :slight_smile: takže jsme na tom podobně :slight_smile: no a pindík nám jde o moooooooooooooooooc líp přetahovat, huráááá jsem strašně ráda, už jsem myslela že nás časem operace nemine.
No a co se mého těhu týče tak je všechno v pořádku,byli jsme na velkém UZ kde nezjistili žádnou vadu, v únoru jdu na OGTT což se fakt netěším, no nejdůležitější věc- změnili jsme miminku jméno. Pořád jsme se s Vojtíškem nemohli ztotožnit ikdyž se nám moc líbí. Ale k našemu příjmení Cienciala (Činčala) nám to prostě nesedělo, navíc nám vadilo že se bude psat jako Vojtěch a to nám přišlo takové tvrdé, odměřené. Takže změna :grinning:
9. led 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka hele zatim úplně nic moc extra to neni. Ještě to má stále citlivý a nechce na to nechat moc sahat. Ještě dneska a zítra máme mazat a když se mi to furt nebude líbit tak zajdeme k doktorovi znovu.Ted máme celorodinně kašel a rýmu. Takže nic pěknýho.
U nás stromek letěl už minulý pondělí, Filip to ani nijak nekomentoval.
9. led 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennik no a jaká je změna??????????,
to je super,že je mimčo v pořádku :wink:
9. led 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenerka bude to Adam :slight_smile:
9. led 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se hlásím z nového. Stěhování proběhlo bez problémů, už jsme i zabydlení a Aňu bez problémů, dokonce je nadšená, prý bydlí a spinká v novém domečku :grinning: A největší radost měla z garáže, že tam teď stojé obě autíčka vedle sebe a sami se otevírají dveře :grinning:
9. led 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blondynka400 No vidíš tak to je paráda.....Anička to zvládla a vy taky. Tak at se vám krásně bydlí a máte se tam dobře :slight_smile: :wink:
9. led 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennik
to je moc krásné jméno
mám strejdu Adama :wink: ale ten svátek na štědrý den????
ale co narodí se v květnu,tak to bude mít furt lepší než naše kačka
narozky 26.12 vánoce a svátek v květnu
9. led 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondynka400
tak to je super,že jste všichni nadšení
i autíčka :wink:
9. led 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blondynka400 ať se dobře bydlí !!!!!
@lenerka děkuju, no já vím s tím svátkem je to blbé ,ale zas důležitější jsou narozeniny, třeba Luki má svátek v říjnu a narozeniny v listopadu a pak hned vánoce tak to má všechno skoro při jednom a zbytek roku nic, tak se to Adamkovi aspoň trochu rozdělí :grinning:
10. led 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka
@rennik holky dík moc.
Jo Reni jinak moc hezké jméno :slight_smile:
10. led 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennik
no právě kačka to má všechno za sebou
a Kikča to má trošku rozloženější
svátek v létě a narozky v únoru :wink:
10. led 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blondynka400 děkuju blondy :slight_smile:
10. led 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme úspěšně zvládli narozeninovou oslavu, dárky zabodovovaly, šplhli jsme si :slight_smile: Další oslava i s babička bude příští sobotu, tak snad to taky zvládneme.
12. led 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek001 tak zpětně vše nejlepší. Nás to čeká v týdnu :slight_smile:
14. led 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondynka400 děkujeme, už se připravuješ na mejdan? Copak jste pořídili Aničce pěknýho? :slight_smile: Budou pak fotečky?
15. led 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek001 no ne tak úplně, mám nějak jiné starosti :grinning: Odrážedlo (takové už to kolo) a pak koleje aby mohla rozšířít své vláčkové dráhy :slight_smile: Už takhle má hraček až moc.... Fotky by jsi chtěla jo? A co kdyby jsi poslaal taky něco ty, ať mám inspiraci? :wink: :grinning:
16. led 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondynka400 no jo fotky bch chtěla. Fíla taky dostal kolo, ještě z něj má ostych, ale to se snad poddá. A koleje dostane od babičky. Už ty hračky taky nemáme pomalu kam dávat :slight_smile:
16. led 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek001 s těma hračkama to je přesné. My koleje už máme, i el. mašinky, ale slečně je to krátké no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Já jsme zvědavá jak na něj bude reagovat, o víkendu v obchodě na něm jezdila jako divá.... :slight_smile:
16. led 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondynka400 my už jsem ho doma taky zajeli, ale neměl odvahu jet sám. A co jste vybrali? My máme mašinek celý velký box tak jsem zvědavá s čim dorazí babička o víkendu.
16. led 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek001 myslíš to kolo? Muff race
16. led 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondynka400 jo jo to kolo, my máme od Yedoo, Too Too
16. led 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek001 to je který typ, B nebo C? Ono je to v pdostatě stejná firma, jen ten muuf je jejich jakoby lepší značka a mně se líbil víc vzhledově
16. led 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek