Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
16. bře 2009

gab no nevím jestli nadějně já si radši moc velké naděje nedělám, nechám se překvapit, teploty sice zvýšené jsou ale jak říkám skoro žádné další příznaky, kromě těch bolestí v podbřišku.

blondy ta teplota by mi nesměla klesnout ani ve středu že ? to je den před MS.

nejhorší holky je že od přítele rodina moc mimi neuvítá, hlavně budoucí tchýně a jeho sestra, ty jsou úplně vyvředěné z toho že chceme mimčo, tchýně furt říká že je mladá a že nechce být babička ať počkáme tak 5let že času je dost a že pak můžeme mít i 10 dětí. Jeho segra děti nesnáší a furt do nás hustí že nejsme normální, navíc před svatbou že si ji neužijeme, že mi bude zle........ a další komentáře. mám to na denním pořádku. Moji rodiče jsou úplně jiní ti nám zas naopak říkají aby jsme nečekali že jsme dospělí a když by to třeba nešlo že s tím budeme moc něco aspoň dělat včas. Holky já nevím jsem z toho nešťastná, tím že bydlíme na baráku s přítelovými rodiči i s jeho setrou tak často dochází k takovým konfliktům a to mě štve ale marné jiná možnost nebyla. Ale teď nevím co bych dělala kdyby to náhodou vyšlo, jak bych to řekla jeho rodičům.

rennik
autor
16. bře 2009

jo holky mám i normální teplotu 37,3 přitom jsem zdravá, nejsem ani nachlazená, prostě nic. Myslíte že by to taky mohl být příznak těhu?

kualalik
16. bře 2009

Hoj holky, moje BT dneska 37 😉 Navíc jsem se probudila, žaludek jak na vodě,ale to bylo asi z hladu,protože jsem se najedla a bylo to v pohodě 😉 Ale jsem tak ochrápaná,.. bolí mě ten podbřišek... asi to půjdu zalomit. Byli jsme na finančáku, podat daňovko, u doktora ...

blondynka400
16. bře 2009

renník, je to hrozně individuální, jak jsem už psala. Někomu klesají teploty až po MS, každé tělo reaguje na změnu hormonů jinak rychle....
Ta jak píšeš normální teplota je v této fázi cyklu úplně normální, podle toho se těhu ani náhodou nepozná... Já jsem to párkrát taky zkoušela a dostaal jsem se i na 37,8....(když jsem měřila první cyklus) 😀

S tou tvojí situací ej to nic moc, kdyby jste s nimi nebydleli, tak bych se tím nějak nězatěžovala, ale alekhle je to blbý... Můžu se zeptat kolik je tvému budoucímu manželovi?
Jinak ano jsi mladá, ale nevidím jediný dlvod, proč když mimi oba dva chcete, proč by jste ho neměli mít... Jo a vy jste vyhlásilim, že se snažíte o mimi?
S tou tchyní jinak vycházíš dobře? Jestli jo, tak ona až to malé uvidí, tak se změní. Má strachm že když bude babička, bude okolím považována za starou, ale je to nesymsl a přejde jí to, neboj 😉 . A ta jeho ségra, není náhodou stár panna? jak se říká? Ty obvykle mají takové řeči, a s tou být tebou bych si hlavu nelámala už vůbec 😉

kualalik, a co u doktorky, co ti řekla? Dělala ti UTZ? A co mažel, půjde na to spermio? No na těhotenské nevolnosti pomáhá, když se najíš 😀

kualalik
16. bře 2009

blondy, mám tam zajet příští týden znovu.. dneska jsem 29 DC, když mrcha přijde, tak nás vezmou na spermio hned a mě udělá hormonální profil kolem 5 DC a další kolem 25 DC... prohmatávala mě a zdá se jí být vše ok.. výtok 0, čípek dobrý,...
Mudra říkala, že si myslí, že tento cyklus by mohl být nadějný, tak proto čekáme,jak dopadne 😀
Hele,nestraš s těhu nevolnostma 😀

blondynka400
16. bře 2009

kualalik, a hormonální profil zhruba v půlce cykly (nebo kdy máš ovulaci) tak ne?
Takže předpokládám že ultrazvuk nedělala... No vidíš a tobě se zdálo, že čípek měkne 😀

Nestrašim tak lepší těhu nevolnosti než MS ne? 😉

rennik
autor
16. bře 2009

No je nám 23,v říjnu nám oběma bude 24, nevyhlásili jsme to, ale všichni ví jak mám děti ráda a ví že se nasvoje hrozně těším, to že se snažíme neví, tyhle řeči už totiž vedou asiod našich 18 let, ale teď když se blíží svatba tak automaticky se zhoršilo protože všichni předpokládají že když se vememe bude mimčo.Jeho segra sice má přítele, ale ona je typ který by se nejradši nikdy nevdával a nemá ráda děti takže kdyby to šlo tak svoje nikdy nemá, ale pořád do nás hustí. Nevím co jim furt vadí. Oba máme vystudováno, oba máme práci, bydlíme spolu, jsme spolu 6,5let tak nevím proč by jsme jako nemohli mít děti. Stejně si život zařídíme podle sebe a ne podle nich.

kualalik: že by další těhu??? moc držím palce!!!! 😀

kualalik
16. bře 2009

blondy, folikulometrii v době ovu domluvíme příštý týden 😉 a utz taky 😉

Každopádně radši těhu nevolnosti, ale ne mega velký... 😀 kdybych si mohla vybrat 😀

rennik
autor
16. bře 2009

kualalik: fakt ti budu držet všechny palce co mám!!!!!!! takže 20 😀 mě furt bolí to břicho, jakoby pne a do toho občas píchne. Nevím co to jako vyvádí. 😠 furt chodím na záchod jestli náhodou není MS.

blondynka400
16. bře 2009

renník, prostě někteří lidé hold takový jsou no.... Do náš zas pořád hučeli kdy se vememe, teď kdy budeme mít konečně děti (jsem spolu osmý rok...), prostě okolí bude mít pořád nějaké řeči. A to že by jste se odstěhovali nepřipadá v úvahu?

Je dobře že to takhle bereš, je sice pravda že tvůj nastávající je na chlapa dost mladý na dítě, ale to neznamená, že by jste ho neměli mít a nebude dobrý tatínek. Takže si okolí nevšímej, ono se to určitě nějak srovná 😉 Hlavní je že to chcete oba a máte se rádi 🙂

blondynka400
16. bře 2009

kualalik, no mě říkala že se hormonální profil dělá 3x v rámci cyklu, jedno na konci MS, pak v půlce cyklu při předpokládané ovu a pak v druhé půlce luteální fázi.... Vidíš, já to věděla, co si vybereš 😀

renník, já palečky také držim, všechyn co mám a nám tady všem 🙂 . Mně podbříšek také pobolívá, do toho stále ty prsa (ještě mrchy nepřestaly), nějak mám pořád na něco chuť a když si to vemu, tak mi to moc nechutná nebo smrdí a ráno jsem byla behěm dvou hodin asi osmkrát na malé na záchodě 😒

kualalik, renník, jé to by bylo faj, kdyby jsme byly všechyn těhu. ale určo vy budete a já ne, já takové štěstí nemám ☹

kualalik
16. bře 2009

rennik, netuším, jestli další těhu, čekám čekám 😎 ale je fáááákt unavená... ale ten levej vajuch furt píchá zmetek 😀

Holky, jdu na chvíli dát odpočinek 😉

rennik
autor
16. bře 2009

ne to nejde, už jsme si předělali půlku horního patra, zbývají nám jen dva pokoje ale v jednom z nich sídlí právě segra a v druhém spí prarodiče, je nás fakt celý barák. Z toho jsem měla hrozný strach bydlet v domě plném lidí, jinak spolu normálně vycházíme, ale co se týče toho mimča oni jsou prostě zásadoví a kdo to nedělá podle jejich představ tak je to hned špatně. Já vím že by mohl být Honza starší ale tím že jsem stejně stará jako on musela bych čekat hodně dlouho, a já cítím že teď je ten pravý čas. Možná to hned nepůjde a kdoví jak dlouho na něj budem čekat. Ale na mimčo se těšíme aje nám jedno co si myslí ostatní, není nám 18.

blondynka400
16. bře 2009

renník, rozhodující je jak to cítíš ty a ne co si myslí okolí. Problém je to, že okolí ti život může značně znepříjemnit, ale nesmíš se dát... Já si myslím, že až to mimi uvidí, změni se, věitšinou to tak bývá. A nemůžeš se chovat tak, jak to po tobě chce okolí, nebo můžeš, ale to pak ztrácíš svojí osobnost a je to o ničem. 😉

Jinak s tím bydlením to tě docela obdivuju, já mám tedy tchána s tchýni docela ráda, od začátku spolu vycházíme, ale v životě bych s nimi nebydlela (a ani s mými rodiči, i když lepší lidi neznám). V 17 jsem se odstěhovala pryč a jsem zvyklá na svoje soukromí...

rennik
autor
16. bře 2009

no to by bylo na dlouho radši to nebudem rozebírat....

Jinak spíš si myslím že budete těhu vy s kualalikem, vy máte plno reálných příznaků a já skoro nic takže si myslím že já těhu nebudu ale vám mooooooooc držím palce!!!!! 😀

kuratkol
16. bře 2009

Taky držím pěstičky. 🙂

blondynka400
16. bře 2009

renník, jojo, hlavně se nedej a jsi si taím co chceš ty a ne co chce okolí 😉

S tím těhu, to já si tedy rozhodně nemyslím, i když teď zrovna mi je ta špatně od žaludku, že... 😝

akzeret1
16. bře 2009

Ahoj holčiny jenom nakukuju,malá usnula tak Vás chvilku dočítám
Rennik:ta teplota je supr jen tak dál,nenechte si do toho mimča mluvit je to vaše věc a je lepší začít dřív 😉
cejtim už pár dnů,že přijde MS mam návaly a jsem protivná i sama sobě už abych to dostala
Zatim se loučim stavím se večer až bude klid,ted jdu uklizet je tu čubres zatim

sukubka
16. bře 2009

ahoj holky vy chodíte na ivf?já začnu asi tento nebo příští týden se stimulkou na 2ivf.zítra jedu na kontrolu protože mi zjistili cystu tak uvidím jestli mi ji budou ještě před stimulkou odsávat nebo praskla 😒 😉

kualalik
16. bře 2009

Tak jsem se hodinku prospala... jeli jsme zase s bafušou k doktorovi, žádná sláva,další dvě injekce a zítra znovu 😢 vůbec nám nepije, tak že jsme museli ted do ní dostat injekční stříkačkou vodu a každou hodinu další dvě... ☹ normálně jsem se nad ní rozbrečela,... ach jo..

Připadám si jak šípková růženka, zase bych šla hodit dáchanec po té návštěvě u veterináře 😅

sukubka, ahoj, my tady s holkama na ivf nechodíme... 😵

blondynka400
16. bře 2009

kualalik, tak já jsem takyna hodinu usnula 😔 . Vůbec mi nebylo dobře od žaludku a byla jsem horzně unavená, teď už je to o něco lepší, ale pořád to není ono.

to my je toho tvého pejska (samo že slečny) líto, koukala jsem na to plemeno na netu, jak jsem slíbila, jsou fakt pěkňoučký 😉

rennik
autor
16. bře 2009

holky zatím pa napíšu z práce z noční 🙂

matava
16. bře 2009

ahoj holky mam dotaz, ktery uz mozna i zaznel...muze byt jeden z priznaku ovulace pnuti v podbrisku skoro cely den? mivate to taky? k tomu hlen porovnatelny s bilkem...dekujiiii 😉

kuratkol
16. bře 2009

blondy, kualalik: Holky, těhotný 😀

matava
16. bře 2009

rennik..vse jim odkyvej a delejte si co chcete, stejne to vetsinou dopada tak, ze tihle protivove drzkuji az do porodu, pak se laskave jdou mrknout na to kraaasnoulinke mimco no a pak se jich nezbavis jak se do toho maleho zamiluji..uvidis..si pak jeste budes rikat, aby vas uz neotravovali..proste to bude fajn! 😉

matava
16. bře 2009

no kazdopadne holciny jak to ted jeste vse docitam, tak je tady cim dal tim vic tehuli, gratulovat radeji jeste nebudu, abych vam to nezakrikla 😀 kazdopadne se tesim domu z prace abych si pustila konika a precetla si nejake novinky od vas, proste tady je to nejlepsi reality show 😀 😀

kualalik
16. bře 2009

matava, no myslím si, že spíš by asi bolely vaječníky... no nevím... ale na plodný hlen to vypadá... uvidíme,to na to blondy zkušená 😉

kuratko, nevím nevím jestli těhotný,ale zničená jsem furt stejně 😀

rennik
autor
16. bře 2009

ahoj děvušky hlásím se z práce, docela fest mě začlo píchat v podbřišku, ježiš já mám takový strach že to co nevidět přijde.

Jinak děkuju moc za podporu snad máte pravdu, já vím že tchýně děti má moc ráda ale představovala by si je prostě až podle ní a na to jí kašlu já to mimi chci teď a hotovo. A to mi říká ona která se vdávala v 19 a byla ve čtvrtém měsící těhu s mým Honzou.

blondynka400
16. bře 2009

kualalik, tak blondy zkušená jo? 😀 matava, Já myslím že ano, když je to dohormady s hleníkem...

kuratkol, no až tak bych to neviděla 😖

renník, tak opět v práci? Uvidíš jak zítra ta teplota, i když tím že jí budeš měřit přes den to není úplně přesné, ale lepší než nic. 🙂 Měříš digitálem nebo klasickým teploměrem?

kualalik a ty měříš jakým? 😉

rennik
autor
16. bře 2009

no digitálem to je asi blbě co?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru