Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenicenka17
16. bře 2009

Ahojík holky
Blondy děkuji za trpělivost 🙂
Konečně mi skončila MS tak jdem znovu snažilkovat 😀

lenicenka17
16. bře 2009

Akle teda vůbec vás nestíhám dočítat... ☹

rennik
autor
16. bře 2009

ahoj Lenicenko přeju krásné snažilkování a hlavně úspěšné 😀

rennik
autor
16. bře 2009

halooo holky jste tu někdo?

kuratkol
16. bře 2009

Já tu jsem.

blondynka400
16. bře 2009

lenicenka, v pohodě, doufám, že jsem alespoň trošku pomohla... Jestli budeš chttí ještě něco vědět, písni mi zas do IP

renník, není to chyba, já jím taky měřím. Jen jsou teploty o něco nižší než s klasickým... Copak nudíš se v práci? Doufám, že máš pohodu 😉

blondynka400
16. bře 2009

kuratkol, jak jde snažení? A jak se máš? 🙂

rennik
autor
16. bře 2009

ale jo dá se to mám tu jen 5 dětí a ty jsou všechny v pohodě teď šli všichni spát, svoji práci mám více méně hotovou, jen pak o půlnoci napsat jídlo a stav a hlášení a to bude vše, nejhorší je vydržet do rána a neusnout když je tady takové ticho.

takže teoreticky když mám BT 37,O digitálem tak normálním by měla být ještě vyšší?

blondynka400
16. bře 2009

Renník a to jsi tam sama nebo je vás tam víc? (nevím jak je to velké oddělení)

Normálním by byla o něco vyšší, většniuo tak o dvě nebo tři desetinky, záleží jak kvalitní digitál máš....

kuratkol
16. bře 2009

blondynka: Ještě se nesnažíme, ovulace má přijít nejdřív 19.3. Nač plýtvat střelivo předčasně 😀 .
Asi jsem jediná z vás, která neměří BT.

blondynka400
16. bře 2009

kuratkol, já si nějak myslela že dřív... Mám to už popletené 😖 . Sice máš pravdu, ale ať tam nejsou taky moc dlouoh, pak jsou lenivé a nechce se jim 😀

rennik
autor
16. bře 2009

ty jo fakt? tak to jsi mě potěšila mooooooooc, doufám že zítra bude pořád vysoká. Blbé je že mám tu noční a ta teplota nebude přesná.

Jo jsem tu sama, máme 6 pokojů, kapacita zhruba 17 dětí ale když jsou tu i s maminkama tak je jich tu míň. Teprve zítra je čeká operace takže dneska je fakt pohoda, snad to vydrží až do rána. 😉

kuratkol
16. bře 2009

blondynka. Od té doby, co jsem se rozhodla "snažit se", tak ty dny vůbec neutíkají.

rennik
autor
16. bře 2009

jinak nevím co to moje břicho fakt mám pocit jako by to mělo každou chvíli přijít ale ani náznak po MS. Než jsem odjela do práce bylo mi nějak divně a slabo jako včera. Ale ani prsa mě nebolí, unavená jsem tak normálně, a žaludek je divný spíš k večeru a ne po ránu. Kdo ví co z toho vznikne. Vy máte s kualalikem krásné těhu příznaky 🙂

rennik
autor
16. bře 2009

kuratkol tak to jsme na tom stejně, mám pocit že se čtvrtku nedočkám ať už to dopadne jakkoliv

blondynka400
16. bře 2009

renník, jojo fakt. 😉 Ale samotná vysoká teplota nic neznamená, záleží na rozdílu teplot. To, že teplota nad 37 znamená těhu už je dávno přežitek. Tak si budem držet navzájem palečky ať teplota drží, ju? 🙂 S tou noční nic neuděláš no....

Před chvílí jsme se pro něco ohnula a měla jsme co dělat abych nehodila šavli 😝 . Ach jo, co to semnou je.... 😖

kuratkol
16. bře 2009

Tak to pak budeme i stejně testovat 🙂

rennik
autor
16. bře 2009

kuratkol: no to jo akorát že já až 20 pokud to nedorazí dřív. Ale kualalik se bude testovat hned po mě a pak naše blondy, máme to dostat hezky po sobě 😀

kuratkol
16. bře 2009

blondy: Určitě si i ty sama myslíš, že jsi těhotná. Vždyť jsi takový odborník 🙂. Kdy budeš už konečně testovat?

blondynka400
16. bře 2009

Renník, já si myslím, že na nějaké reálné těhu příznaky je ještě brzo.... S tím břichme na Ms to máme stejné, i když jí cítím spíš tlak a ovčas to tak píchne.
Dočkáš se, čtvrtek je už za chvíli..... 😉
kuratkol, a bude hůř 😀 . Co budeš testovat ty? 😕

kuratkol
16. bře 2009

Já budu testovat 20.3. ovu a 5.4. těhu... možná...

blondynka400
16. bře 2009

kuratkol, no já jsem hrozný odborník 😀 . No vážně si to nemyslím. Ale dneska jsme o tom přemýšlela, že jsou dvě možnosti kdy byla ovu, při první možnosti by měla přijír Ms zítra. Každopádně tento cyklus to není tak úplně jasné (jak jsem tu měla návštěvu, neměla jsem čas vše sledovat a dělat poctivě ovu testy), takže nejpozdější termín, kdy bych to měla určo dostat je ta sobota... No a testovat jen když MS nepřijde, takže neděle možná pondělí. Na nějaké stíny nejsem zvědavá, chci vidět hezké dvě čárky 😀

kuratkol
16. bře 2009

A to vydržíš netestovat ?

blondynka400
16. bře 2009

kuratkol, ty to máš hezky naplánované. Tak ať ti to tak vyjde 😉

blondynka400
16. bře 2009

kuratkol, vydržím. Myslím že je to lepší než zklamání z negativného testu, a nebo nejdřív se radovat z pozitivního a pak zjistit že nic, což je úplně bežné, když testuješ před MS 😒

rennik
autor
16. bře 2009

no právě ono to nepíchá pořád ale jen sem tam, odpoledne jako by mi to břicho pnulo na všechny strany. teď je to takový mírný tlak a jako bych cítila uvnitř břicha mokro což je blbost já vím ale tak to prostě cítím, jako by měla přijít MS, to mi dělá vždycky ale tak den před MS nikdy ne 3-4 dny. Jo já vím že se dočkám, ono to tak rychle utíká že se ani nenaděju a bude to tady.

tak jsem si říkala že kdyby to náhodou vyšlo byla bych na svatbě cca v 15.týdnu těhu- ty jo bych už byla takový buřtík 😀

blondynka400
16. bře 2009

Renník, uvidíš, já nějak rádoby příznaky radši moc nepitvám, ale ten žaludek nelze přehlédnout (nikdy s ním problémy nemívám).

Každopádně zítra nám určitě musíš podat informaci 😎

Tak 15 týden může být vidět a nemusí, je to individuální....

rennik
autor
16. bře 2009

vědět dám určo to slibuju ale až se vynynám 😀 ty musíš taky naspsat aktuální stav. júúúúúú už aby byl zítřek jsem zvědavá co napíšeš. 😀

matava
16. bře 2009

kuratkol ja taky nemerim, ale slibila jsem si, ze kdyz to nevyjde ted, tak od pristiho cyklu urcite zacnu, jsem zvedava na svuj graf 😉

kuratkol
16. bře 2009

Já chci, aby to vyšlo 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru