Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

matava
16. bře 2009

jo a kuratkol, tak na testovani budem aspon dve, ja mam dlouahatansky cyklus, takze se sice snazime uz ted =dnes 17DC byl druhy pokus (mile me prekvapil, presto ze ho zitra cekaji dalsi pohovory a ma toho plnou hlavu, tak jsme si udelali krasny prichod z prace se vsimvsudy 😉 ) ale testovat taky budu az kolem 5.4. pokud tedy neprijde MS..a mne pak neco rikej o tom, jak to pomalu utika... 😀

kuratkol
16. bře 2009

Jojo, tak to je dobře, že na to nebudu úplně sama. 🙂 Stejně u mě to bude poprvé, tak uvidíme, jestli to vůbec výjde.

matava
16. bře 2009

tak to jsme na tom stejne, ja mam HA vysazenou od srpna, ale po deseti letech a zadne snazeni nebylo, tedy pokud nepocitam jeden jediny pokus minuly cyklus ve 13DC, coy je samozrejme dost na nic, kdyz mam MS 36 az 42... no uz aby byl duben, spolecne nam to bude utikat rychleji a treba se nakazime od holek ktere mezitim to tehu potvrdi 😀 jukni ke kme do alba a okopiruj si bacila

matava
16. bře 2009

mam ho okopceneho od nasi prvni tehule saji, tak snad prinese stesti 😵

blondynka400
16. bře 2009

Renník určitě napíšu. Až se vzbudíš, určitě to tu už najde 😉

kuratkol
16. bře 2009

Jsem zvědavá, jestli tady bude aspoň 50% úspěch...

blondynka400
16. bře 2009

matava, no tak vidíš a to bylo řečí 😵 Tak vy si vzájemně kopírujete bacila jo? 😀

blondynka400
16. bře 2009

kuratkol, a kdo bude ta půlka? 😝 😀

kuratkol
16. bře 2009

50% z náš všech tady...

rennik
autor
16. bře 2009

Ok beru tě za slovo 😀 budu to číst tak kolem 13,00 teda jestli neschrupnu dýl. Jo a víš co ještě štve, poslední týden se mi o hodně více začly objevovat ty extrasystoly, vždycky mi stačilo si vzít 2tbl Magnezia a ulevilo se mi ale teď za den zdlabnu i 4 a nepřestává to. Mám na to sice tabletky ale nechci je brát protože nevím jestli nejsem těhu a nechci prckovi ublížit. Ale fakt je to hrozně nepříjemné.

matava
16. bře 2009

blondy, kopiruj kopiruj, treba se nakonec opravdu nakazi cela skupina 😀 je to takova roztomila spermie, sice je to asi hloupost na takovehle veci verit, ale kdo vi?... 😉 loucim se s vami, prepoustim notebook manzilkovi, hezkou dobrou noc vsem a at nam to rychle utika 😀

luciasek001
16. bře 2009

Ahoj holky, jsem tu jen na skok, tak jak to jde a co je novýho? 🙂

rennik
autor
16. bře 2009

ahojky luciasku jak je? 🙂

blondynka400
16. bře 2009

kuratkol, aha, tak to potom jo? A nás je sudý počet? 🙂

Renník, do 13 to určo stihnu a budu čekat na tvé zprávy 😉 . Hm, tak to je blbé... A co se s tím dá dělat? A víš důvod proč se to zhoršilo? ☹

matva, vím jak to vypadá.... Ale to chce jen bacil od těhulky, jinak to nepomáhá 😝

luciasek, ahoj, no nového myslím že celkem zatím ani nic. Co nového u tebe? 😉

akzeret1
16. bře 2009

Cauky hlásim se noční směnu maminek 😀 dítko mi sice ještě nespí,ale leží tak snad už bude klid

Matava:dobrou

V neděli jsme jezdili zase po z.domečcích a situace se vyostřuje,můj táta se zbláznil do jednoho,ale ten má na zahradě 6 ovocných stromů 😲 táta si koupil knihu o Jabloních 😀 no já se picnu v životě to nedělal,snad ho ukecáme na jinej

Jinak MS ještě nedorazila,to bude zase dlouhej cyklus 😠 takže s ovulací to vyjde až na duben

rennik
autor
16. bře 2009

blondy ne nejde, to se vyskytuje normálně u zdravých lidí ale někdo to třeba vůbec necítí a já cítím jak mi to přeskakuje až v krku je to hrozně nepříjemné. Jsou jen tabl. na ztlumení ale jinak nic. 😠

akzeret ahojky

luciasek001
16. bře 2009

Jak vás tady tak čtu tak z vás mám radost 🙂 Bylo by super kdyby to vyšlo. My jsme snažilkovali včera. Ale od víkendu je mi divně. Tak nějak, hlava, tlak, žaludek....

blondynka400
16. bře 2009

akzeret, ahoj, jak to tedy vypadá? Vybrali jste si něco? Tak jabloně nejsou špatné, domácí jablíčka jsou zdravá 😉 Hm, ty dlouhé cykly jsou na pytel....

renník a v těhu to nebude dělat problémy? Vím, že se to vyskytuje, ale nevědla jsme, že to dělá až takové rpoblémy....

akzeret1
16. bře 2009

rennik u tebe to vypadá nadějně co,četla jsem o tom co tě trápí,ale nerozumim tomu

luciasek001
16. bře 2009

Jinak nic, pohoda, dneska jsme si domluvili na září dovču v Toskásnku. Tak kdyby vyšlo mimčo tak můžu relaxovat u moře 😀 Moc se tam těšíme.

rennik
autor
16. bře 2009

no já jsem se dneska koukala po internetu a vadit by to nemělo, naopak psali že se to v těhu vyskytuje více než normálně tak jsem na to hleděla jak puk, jestli by mi to mělo dělat celé těhu tak potěš koště.

blondynka400
16. bře 2009

luciasek, Toskánsko to je u nás v It ne? Nebo Francie? Nějak si nejsem jistá... 😖
A co ten tvůj zdravotní stav, už se cítíš lépe?

luciasek001
16. bře 2009

Jo jo je to Itálie. No právě, že nic moc, je to takový všelijaký 😖

rennik
autor
16. bře 2009

luciasku tak to vypadá na těhu co?????

akzeret: exstrasystoly znamenají že se srdce stahuje víckrát než má, normálně funguje na principu že se stáhne a povolí no a mě to dělá tak že se nepravidelně 2x stáhne a potom teprve povolí, a to jak se stahuje cítím jako by to srdce přeskakovalo, nejhorší je to večer před usnutím jde to cítit v jakékoliv poloze a je to fakt hodně nepříjemné.

no nevím jestli nadějně- kéž by, hrozně moc si to přeju ale mám takový pocit že to nevyjde, podle holek nemám nic moc příznaky jen ta BT mě těší a ta bolest v podbřišku, občas nějaký divný pocit od žaludku a mírná slabost ale spíš odpoledne než ráno. Uvidím co zítra teplota pokud neklesne budu moc ráda. Doufám že mi budete držet palec 😀

luciasek001
16. bře 2009

rennik, no to právě nevim a dozvim se to nejdřív 6.4. 😒 Ale nechci to zakřiknout.

lenicenka17
16. bře 2009

Teda holky vy co čekáte MS se máte 🙂 já zase celej měsíc...

rennik
autor
16. bře 2009

budu ti držet moc palce aby to vyšlo. já už se dovím ve čtvrtek.

luciasek001
16. bře 2009

renni, no jasně, že ti držíme palečky 😀 Nejsi na to sama. A svěřuješ se přítelovi s tim jak ti je a že by to mohlo být těhu nebo se o tom nebavíte a až pak ho překvapíš?

blondynka400
16. bře 2009

luciasek, já si to myslela že je to u nás 😔

renník, jak už jsme napsala, podle mě není důležité jestli nějaké příznaky máš. Protože spoustu rádoby těhu příznaků může být voválno úplně něčím jiným a nebo také vsugerováno 😉
Jinak já Ti palec nedržím, já držím 2. A 2 sobě 😀

Jé a teď jsem si uvědomila, že kulalik mi už žádný nezbyde 😢 , to budu muset nějak napravit.... 😅

blondynka400
16. bře 2009

luciasek, ale ovu ještě nebyla ne? 😕

lenicenka, no máme se a nemáme, to je úhel pohledu 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru