Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
17. únor 2009

juuuuu hned se kouknu 🙂

rennik
autor
17. únor 2009

moc krásné fotečky, je vidět že vás fotil fakt dobrý fotograf 🙂

luciasek001
17. únor 2009

Jo jo takový mladý kluk. Nakonec jsme zjistili, že jsme spolu chodili na základku. Ale já si ho už nepamatuju 😝

luciasek001
17. únor 2009

Děkujeme, taky budete mít malý družičky?

rennik
autor
17. únor 2009

no budem mít jen jednu a k ní mého synovce takže takový páreček 🙂

luciasek001
17. únor 2009

Aha, tak to bude krásný, oni to berou tak zodpovědně. Ta starší holka je moje sestřenice a ty menší 2 jsou sourozenci děti od mé bývalé kolegině. A ségra na mladšího brášku dávala bacha. Byli moc fajn 😉

luciasek001
17. únor 2009

A jak ti vlastně je? Už je to lepší? Vidim, že diskuzi vede mě jen my 2. Kdepa jsou ostatní?

rennik
autor
17. únor 2009

jo jo už je mi líp aspoň trošku 🙂

no nevím kam se poděly všechny snažilky březnovité 🙂

mě dneska bolelo nějak divně na jedné straně podbřišku, tak jako by u ovu, ale to není možné protože čekám v pátek MS, ale od MS to nebylo to mě bolí jinak, tak uvažuju co to mohlo být 😖

luciasek001
17. únor 2009

Koukám, že jsme na tom podobně. Mě dneska pobolívá v podbříšku celý den a na obou stranách. Ale MS mám mít okolo 10 +-.

Tak si jdu uvařit výboný čaj na prošičtění. Třeba to zabere. Ale netušim co by to mohlo být.

kuratkol
17. únor 2009

Holky, čtu, co píšete.... Svatební fotky jsem neviděla, nemůžu komentovat 🙂.

luciasek001
17. únor 2009

Ahoj Kuratkol, máš je v poště

rennik
autor
17. únor 2009

já piju už druhý den ten kontryhelový čaj, snad bude MS lepší než ty minulé.uvidíme.

luciasek001
17. únor 2009

Já to střídám co se týká těch čajů... Ale netušim co mě čeká u MS. Bude první bez prášků po 5-letém úžívání ☹

kuratkol
17. únor 2009

Taky jsem už vysadila. A kupodivu to bylo vše v pohodě. Zpoždění jen 2 dny. Někde jsem četla, že první MS po vysazení prášků je ještě jako s práškama. Až ta další je jiná. Nebo spíš stejná jako před tím, než člověk začal prášky brát.
Na fotky mrknu. Díky.

rennik
autor
17. únor 2009

tak to budu držet palce ať se moc silně neprojevuje 🙂 pro mě byly dosavadní zatím dost utrpením, sice jsem ráda že jsou přesné ale tak silné a bolavé- fakt to nesnáším tak snad mě ten čaj zachrání.

luciasek001
17. únor 2009

No nevim, před práškama to stálo za to. To je mi líto rennik, že se to takhle projevuje. Ale březen se blíží pak se na to vrhneme a dlouho si MS neškrtne 😀

rennik
autor
17. únor 2009

😀 no to si piš, my šikulky to zmáknem hned napoprvé 😀 jééééééé kdyby to byla pravda a fakt nám to vyšlo,to by bylo super, to by jsme si gratulovali a bylyty nejšťastnější maminy. 😀 uvažuju jak bych o tom řekla Honzovi. 🙂

luciasek001
17. únor 2009

Ty máš doma taky Honzu? Já taky 😀

kuratkol
17. únor 2009

Já to měla před HAK taky šílené, bolestivé, někdy jsem i omdlela. Musela jsem si vzít vždy prášek proti bolesti.
Po vysazení HAK jsem měla druhou MS tak super, úplně bez bolesti, nějaký zázrak. Každopádně nepočítám, že to tak bude vždy...

luciasek001
17. únor 2009

Tak to nevim jak bych mu o tom řekla, nad tím jsem ještě nepřemýšlela.

Na mimčo se oba moc těšíme, kéž by to vyšlo brzo. Když jsem byla naposledy u doktora tak mi řikal, že když se snaží 2 zdraví lidé o mimčo tak jim to přibližně rok trvá než partnerka otěhotní. Snad to nebude tak dlouhý 😠

luciasek001
17. únor 2009

Kuratkol: to jsi měla kliku. Já jsem měla 2 druhy přášků, ale ani při jednom jsem neprožívala MS v klidu. Vždycky to musel jistit prášek proti bolesti.

rennik
autor
17. únor 2009

co??? rok?????to snad ne, tak dlouho to snad trvat nebude, musíme doufat. Jo mám taky Honzu 😀

Kuratkol: neboj snad bude i ta další v pořádku, a nebo ještě líp kdyby nepřišla vůbec, budu držet palec 🙂

kuratkol
17. únor 2009

Mojí spolupracovnici se to povedlo napoprvé. Teď tiše závidím... My čekáme na červen...bohužel.

rennik
autor
17. únor 2009

Nic si z toho nedělej, mě dneska kamaráka řekla že je další naše sousedka těhotná, je už ve 4 měsíci, takže taky tiše závidím, moje sestra čeká taky miminko, no prostě mi připradá že všichni kolem nás čekají rodinu tak snad nás ten čáp neobletí a přijde i k nám. 🙂

luciasek001
17. únor 2009

tohle mi řikal tak nevim, ale co tady okolo čtu tak se to většině povedlo do 2 měsíců kéž bychom na tom byly podobně 🙂
Moje kolegině má sestru a ta by měla rodit bud tento týden nebo až příští a má se jí narodit holčička a bude se jmenovat Sofinka. Má na nástěnce fotku z ultrazvuku.

blondynka400
17. únor 2009

luciasek, já měla první cyklus po HA 33 dní, a bylo to úplně jiné než s HA. Jakou si měla HA třífázovou nebo nízkohormonální?

Nejlepší to má moje sestra, ta už má třetí a všechny byli napoprvé... jo hodl se někdo má 😀 . Nebojte určitě se všechny dočkáme 😉

rennik
autor
17. únor 2009

Sofinka- to je pěkné! My bychom chtěli Terezku a kdyby to byl klučina tak si Honza moc přeje Lukáška. Ale to moc předbíhám, nechci to zakřiknout, mám strach že to pak nepůjde. ☹

luciasek001
17. únor 2009

My máme vybranýho kluka a to Vojta. Holčička nám nějak nejde 😅

blondynka400
17. únor 2009

Teda holky, vy jste něja napřed. Já jsem tedy ještě o jménu vůbec neuvažovala ☹

luciasek001
17. únor 2009

blondýnka: měla jsem jednoázovou Jeanine

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru