Snažilky 2012 o 1. miminko po vysazení antikoncepce

anroid
4. bře 2012

Ahoj snažíme se s manželem o první miminko. V prosinci jsem dobrala antikoncepci. Všichni říkali, že to půjde rychle a zatím nic. Najde se nějaká spřízněná duše na pokec??

hejdy00
3. dub 2012

@trckin jo jo taky jsem koukala, ze je tu na to diskuze. No holky tam pisou ze se ma zacit brat 1 den MS,kdyz ja porad cekam a MS nikde.... takze jsem zatim nezacala

bjoucik.15
3. dub 2012

@trckin jo určitě to lepší je, snad nějakou práci najdu, ale je to mizérije! ☹

minina
3. dub 2012

@bjoucik.15 A kde hledáš práci?
Zrovna včera bylo ve zprávách, jak je vysoká nezaměstnanost:(
A když jsme hledali sekretářku, nemohli jsme najít 🙂

minina
3. dub 2012

@trckin No já cvičím tu mojžíšovku a uvidíme, jestli to zabere, ale potřebuju to do čt. nedostat, to jdu na gyndu 🙂

bjoucik.15
3. dub 2012

@minina hledám v Praze a nějakou asistentku. Je to fakt hrozný já hledám už od listopadu ☹

minina
3. dub 2012

@bjoucik.15 Ty jo, jsem myslela, že v Praze je to pořád zlatý ☹

bjoucik.15
3. dub 2012

@minina ne není. Buď se vůbec neozvou, nebo se ozývají že ne a nebo pohořím na pohovoru.... už mě to ani nebaví!!

minina
3. dub 2012

@bjoucik.15 No že se neozvou vůbec, to je bohužel normální. jednou jsme hledali asistentku a přišlo nám 300 odpovědí... takže to je pak skoro nemožný odpovědět, že ne ☹
Myslím, že dneska jsou hlavní jazyky, to pokud člověk má, tak se většinou chytí.

bjoucik.15
3. dub 2012

@minina jj je to tak, na jazyky slyší každej. a to je to, v čem vždycky pohořím. Ikdyž jsem angličtinou mluvila docela dobře 4 roky každý den, tak jsem za dobu, co jsem jí nepoužívala hodně zapoměla. Ani v jedný práci jí nevyžadovali, kde jsem dělala.

minina
3. dub 2012

@bjoucik.15 No to chce asi oprašovat, on se hlavně člověk pak i stydí mluvit a to je pak na prd:( Já chodím pořád do nějaké jazykovky, hlavně ta angličtina je dneska asi nezbytná...
A máš teď neco rozjednaného?¨
Já taky pořád nevím, co s tou prací, mám dvě nabídky jít jinam a v té jedné to mě stojí fakt hodně moc, tak čekám na definitivní nabídku jejich podmínek.

trckin
3. dub 2012

@minina @bjoucik.15 Práce v Praze je myslím dost, ale taky je tu hodně zájemců :( Já jsem tedy práci nehledala dlouho, ale i ta chvilka mi stačila. Pohovory byly hrozně rozdílné, takže člověk nikdy nevěděl co čekat. Jazyky jsou bohužel potřeba, i já s tím teď válčím.
@minina Jaká jazykovka ti přisla nejlepší ? A chodila jsi jen na konverzaci ?

minina
3. dub 2012

@trckin Jj, rozhovory s klientama v cizím jazyce 😀
Nejlepší jsou sokromé hodiny, chodila jsem takhle k jedné holčině na němčinu a nemůžu si to vynachválit. jen se mi teď odstěhovala na druhý konec prahy ☹ Te´dkončím jeden kurs v engeroo, to není špatné, ve skupině nás bylo 6 a nikdy jsme nebyli všichni, třeba posledně jsme se sešli jen 2🙂 A chodím hlavně na konverzační hodiny.
Já jsem naštěstí šla vždycky z práce do prácea většinou jsem si dokonce vybírala, ale věřím, že to je fakt těžký.

bjoucik.15
3. dub 2012

@minina @trckin jo to chce oprašovat, jen se k tomu donutit :( nemám rozjednaného nic, zatím jen posílám životopisy různě a čekám.

trckin
3. dub 2012

@minina Tak to jsi měla fajn, že sis mohla vybírat. Tu konverzaci bych potřebovala jak sůl, ale mám teď fůru práce, takže jsem ráda, když mám klidně odpoledne. No jo no, člověk se musí snažit pořád se zdokonalovat...

minina
3. dub 2012

@bjoucik.15 No to je asi se vším, že nejhorší je se donutit a zvyknout si, že každý týden třeba v úterý mám angličtunu🙂 A pak spíš má člověk divné prázdno, kdžy skončí ten kurs🙂

@trckin No já jsem zvyklá chodit dom většinou kolem 8, takže po práci mám skoro každý den nějaké cvičení nebo nějaký kurs🙂 Včera mi odpadlo cvičení, tak jsem musela jít nakupovat boty 😀 Já boty miluju🙂 te´d jsem vyndala lodičky a mám jich asi 12 párů různých barev a pořád nakupuju dalíš, i když je vlastně ani nepotřebuju🙂

trckin
3. dub 2012

@minina Tak to už je mánie 🙂))) Já jsem zase ulítlá na naušnice 🙂 Já mám dvakrát týdně trénink a ob víkend zápasy, takže toho volného času taky moc není. Je svátek, když se v týdnu sejdeme doma na teplou večeři. Takže když mám náhodou volno, tak vařím nebo uklízím a užívám si pohodu domova..

minina
3. dub 2012

@trckin Jenom trošku 😀 Náušnice mě nějak neberou, mám prár od swarovski a ty různě střídám. 🙂
My v týdnu taky teplou véču moc nemíváme, to leda, když si jdeme sednout do restaurace🙂
A já uklízím vpátek odpoledne, to chodím z práce kolem 4, v 5 jsem doma a vygruntuju celej byt🙂
Teď mě manžel a kamarádka tlačí, abych začala makat na tom rigu, tak jsem za víkend udělala 8 sttánek (jakože přečetla a upravila). Manžel ze mě nemohl 😀

trckin
3. dub 2012

@minina A na jaké katedře píšeš rígo ? Je to běh na dlouhou trať - já obhajovala až rok po odevzdání práce :(

minina
3. dub 2012

@trckin Píšu to na oddlužení, ale odevzdávat to chci v Brně. Tam to funguje tak, že to napíšeš a pak až to nějak víc řešíš. A mělo by to být pod občanem, pokud to nějak nezměnili. A jsi dobrá, já nemám prostě morál🙂

trckin
3. dub 2012

Aha Brno, tak to je jiná, třeba tam budou větší rychlíci 🙂 Já jsem to psala taky už při práci a musela jsem si na to vzít dokonce dovolenou, abych to dotáhla do konce. Ale povedlo se a jsem za to ráda. Sice by člověk s Mgr. vystačil, ale JUDr. zní líp 🙂)) Tak hodně štěstí ;)

minina
3. dub 2012

@trckin Víš co je nejhorší, že já toho JUdra. vůbec nepotřebuju🙂 Mám Mgr, ing. a advokátní zkoušky a nějak mi to docela stačí, jen to okolí je JUDrem oslněno 🙂

trckin
3. dub 2012

No jo no, o advokátních zkouškách se neví a za mgr. si ostatní můžou představit lékárbnici nebo učitelku 🙂

genevieve
3. dub 2012

@minina @trckin Ahoj holky, já jsem si taky JUDra dělala jen, aby lidem pořád nemusela vysvětlovat, že jsem Mgr. a ne JUDr., když mi říkali paní doktorko... na mou práci to jinak žádný vliv nemá, a na výši výplaty už vůbec ne 😀

8 stránek je dobrej začátek, ono při práci to neni sranda, když člověk něco píše celej den, pak ještě přijít domu a bejt kreativní! Jinak já taky obhajovala víc než rok od odevzdání, v Praze mají dost času, hlavně abys brzo vysolila peníze za přihlášku 😒

minina
3. dub 2012

@genevieve Ahoj🙂 No 8 stránek za víkend víš🙂 A já už mám 150 napsáno, ale rok sjem na to nesáhla, takže to aktualizuju a doplňuju. Přečetla jsem úvod a část 1. kapitoly 😀 U mě se právě nezmění vůbec nic🙂

genevieve
3. dub 2012

@minina Pro nás je to sice stejný, ale na lidi to strašně funguje, hlavně když jdu někam na úřad nebo k doktorovi a oni vidí ten titul v občance, tak se hned chovaj líp. A u soudu si advokáti s JUDrem přijdou jako hrozně výjimečný a když jsem měla Mgr., tak se chovali dost povýšeně a ty samý lidi jsou teď hned samej med, když mám taky JUdra...pro mě je to nepochopitelný, já ten titul nikam necpu, když nemusim.
Tak to už máš práci hotovou ne 😉 tak to stačí projet a odevzdat a pak jen čekat 🙂 Přeju hodně sil, já kdybych se do toho nedokopala hned po ukončení školy, tak se na to asi vyprdnu...vidim to u mejch kolegyní, ani náš šéf JUDra nemá🙂

minina
3. dub 2012

@genevieve No já jsem na tom začala pracovat asi 2 roky po škole, když sjem dělala ve státní zprávě a nudila jsem se🙂 No a teď to nějak stojí🙂 Ale jo, já se dokopu, čím víc lidem to řeknu, tím víc budu muset 😀
A mě asi JUDr. nepomůže, spíš kdybych se vstupem na soud zestárla o 10 let 😀

genevieve
3. dub 2012

@minina No, proto jsem si nakoupila kostýmky, ve kterých vypadám seriózně a ne na 16let, už se mi jednou stalo, že mě i advokátku protistrany nechtěli pustit do soudní síně se slovy: Děvčata, dnešní jednání není veřejné, přijďte jindy! No a my na to, že jsme zástupkyně stran 😀

minina
3. dub 2012

@genevieve Tak to je dobré 🙂 Mě se stává jen, že mi říkají klienti - A dovedete mi vůbec poradit, taková mladá 😠

trckin
3. dub 2012

@genevieve Přesně tak, s prašulema za přihlášku měli naspěch 🙂 Ale co, hlavně, že to máme 🙂)) Taky jsem s tím začala hned po škole, teď už by to bylo náročnější.
S mladistvou vizáží to mám stejné, minulý měsíc po mě chtěli občanku !!!

kesi01
3. dub 2012

Ahoj devcata muzu k Vam od ledna se snazime o miinko tak porad cekame kdy se nam to podari 🙂 je fakt ze me uz je pres 30 vlastne uz 34 ,ale az ted jsem nasla chlapa sveho zivota skterym chci uplne vsechno 🙂