Snažilky 2012 o 1. miminko po vysazení antikoncepce

anroid
4. bře 2012

Ahoj snažíme se s manželem o první miminko. V prosinci jsem dobrala antikoncepci. Všichni říkali, že to půjde rychle a zatím nic. Najde se nějaká spřízněná duše na pokec??

trckin
7. bře 2012

@baraz: Já jím kyselinu listovou a už léta trojkombinaci vápník, hořčík, zinek, protože mě trápí křeče v nohou. O dalším se poradím s gynekologem až se zadaří.

Pokojíček zatím neřešíme, ale líbí se mi takové nálepky na zeď, že je pak pokoj ve stylu podmořský svět, farma nebo safari. Dá se to pěkně skombinovat s vymalováním pokoje - nebe modné, zem hnědá.

trckin
7. bře 2012
trckin
7. bře 2012
ange_de_la_morte
7. bře 2012

@anroid: no já jsem teď dost napnutá - buď to každým dnem dostanu a nebo se mi ukážou 2 čárky, podle mého propočtu bych měla mít cca 4 dny zpoždění ( mívám přesné cykly), ale ztratila jsem diář takže nevím na přesno den cyklu, takže možná na tom budu stejně jako ty ...

@lucinecka: o těch nohách nahoru jsem taky už slyšela, možná to pomáhá , ale mi to připadá hrozně komické když po onom aktu zvednu nohy nahoru , prostě si nemůžu pomoct ale musím se smát 🙂 , možná i záleží na samotné poloze, ale co každopádně pomáhá je když má u toho holka orgasmus ( že to tak napíšu)

@trckin: ty nálepky vypadají hezky - líbí se mi ta farma

baraz
7. bře 2012

@trckin děkuji. už jsem na to koukala .. není to špatné, ale spíš do herní části .. k postýlce bych měla představu něco "něžného" jako např. strom a na něm lístky, nebo sedící sovičky a tak .. no uvidíme .. vybavení bude na 90% ikea - plastové krabice a lehké dřevěné konstrukce jsou fajn, za pár kaček mi pak nebude ani líto to vyhodit 🙂

@ange_de_la_morte držím palačky, at to vyjde ..🙂
hoky a nakupujete si už něco do zásoby? já vždycky koukám, občas jako že už něco vemu a pak to vracím :( přijde mi to hloupý a moc brzo ... co kdyby se nezadarřilo a mě ty věci pak rozptylovaly ..

ange_de_la_morte
7. bře 2012

@baraz: no já se přiznám že když se mi něco fakt líbí a je to třeba zrovna levné ( některé věcí z Tescaz co mají zrovna řeba v 70% slevě) ) tak to koupím, začala jsem to dělat asi v 16 když jsem byla přesvědčena že jsem těhotná a tenkrát jsem si říkala že nevím z čeho tolik věcí koupím, tak jsem si řekla že si budu pomalinku dělat zásoby, mám to v jedné velké krabici a občas si ty věcivytaáhnu a prohlížím 🙂 jsem asi cvok .... a hlavně nikdo to neví , protože by to asi nepochopili

viktoriecom
7. bře 2012

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala 🙂 Taky sem vysadila antikoncepci a už v červenci a stále nic ☹
akorát totálně rozházený cyklus .. teď sem začala chodit k nové dr. ta je bezvadná a snaží se mě pomoct, tak mě napsala proveru, kterou sem teĎ brala první měsíc cca od poloviny cyklu 10 dní a dnes je to 9. den spoždění a mrcha nikde ☹ tak sem se rozhodla zajít k mudr. která mě nedala vyvolávačku , nýbrž mě udělal UTZ a našla mě dvě cystičky a brala mě krev aby vyloučila mimoděložní těhu. Už mě to štve každý měsíc spožďo jak blázen a stále nic.. pořád přemýšlím kde je ta mrcha , ještě když sem začala brát tu proveru tak nevim... co myslíte? kdyby to bylo těhu tak by to TT ukázal ne?? ten je však negativní.. sem fakt zvědavá na zítřejší výsledky :/

trckin
8. bře 2012

@baraz: Já se teda taky přiznám 🙂 Na mimčo nic nemám, ale koupiloa jsem si dvě těhotenské košile a jedno tričko...bylo v akci, takže nekup to 🙂 Taky to nikdo neví, nechci být za blázna ha ha

@viktoriecom : Jsně přidej se, budeme rády ;) S tím cyklem je to naprd, to chápu. Já jsem taky zvědavá až doberu ty hormony, jak to s tou menstraucí budu mít...Co se týká toho možného těhotenství a provery...nemám s tím žádné zkušenosti, ale myslím, že testovat by se mělo až tak 14 dní od vynechání, takže je možná brzy.

ange_de_la_morte
8. bře 2012

@viktoriecom: ahojky, vítej mezi náma, rozhozený cyklus to je blbé, těžko se to sleduje, s proverou taky nemám nemám zkušenost takže nevím jak moc může co ovlivnit, la ekaždopádně pokud máš nepravidelný cyklus může být na TT stejně ještě brzo , no uvidíš co ti řekne doktorka

Jinak holky takže po 5 dnech zpoždění kdy už jsem začala silně doufat jsem si včera odpoledne udělala test ( negativní) a dneska sem to dostala , takže opět 1DC .... ale že jsem měla 5 dní zpoždění to naprosto nechápu, mám fakt pravidelný cyklus

barbies
8. bře 2012

Ahoj holky, mohla bych se k vám taky přidat? Dobrala jsem antikoncepci v srpnu, ale snažit jsme se začali až od listopadu a zatím pořád nic. Ale pořád tomu nechávám volný průběh, pouze minulý měsíc jsem si začala měřit baz.teplotu, abych vůbec věděla, jestli mi tělíčko funguje tak, jak má.

ange_de_la_morte
8. bře 2012

@barbies: ahojky, určitě se přidej, i my tomu necháváme volný průbeh, ani teplotu neměřím, zatím to fakt neřeším 🙂 ale tenhle měsíc zas nic :/

viktoriecom
8. bře 2012

Ahojky, No já teplotu taky neměřím.. dneska sem volala na výsledky krevních testů a HCG v normě ☹ moc mě to zase sklamalo ☹ tak si myslím že naděje jsou ty tam ☹ dneska sem jí volala jestli teda mám příjit na včeličku a ona že ne až v ponddělí, že je ještě čas , tak já nevím.- ale kdyby to bylo těhu asi by to z tej krve bylo už poznat ☹

katka1313
8. bře 2012

Ahoj holky, můžu se přidat? My se začali snažit v srpnu a zatím stále nic ☹ V pondělí jdu k doktorovi, tak doufám, že mě pořádně prohlídne a snad na něco přijde ☹

anroid
autor
8. bře 2012

@katka1313 jen se přidej, tak to Ti budu v pondělí držet palečky a pak mi dej vědět

baraz
8. bře 2012

teda jak tak koukám, tak spoustu z vás má pěkné problémy .. já si říkala, mladá holka to půjde samo .. a ono ne .. asi sjem to jako všechno ostatní viděla moc růžově 🙂

holky, když teda některé už měříte tu bazálku - řeknete mi prosím ve zkratce jak se to dělá? můžu si to najít na netu, ale když už jste některé zkušené - uvítám postřehy od vás .. možná hloupý dotaz, ale ját o fakt nevím - zatím nebyl důvod nic zjištovat .
já půjdu na gyndu někdy v dubnu - ted po poslední cytologii mi řekli, že tam mám nějakou změnu a mám dorazit po 3 měsících na kontrolu ..jsem vyděšená, tak se musím i zeptat, zda to neovlivní to, že bychom mimčo :(

ange_de_la_morte
8. bře 2012

@viktoriecom: no z krve by to nejspíš poznat bylo , ale nevěš hlavu, není všem dnům konec

@katka1313: držím palečky v pondělí

@baraz: no já si myslímže holky které otěhotní na první pokus se možná hlásí rovnou do fóra ,,těhulky,, 🙂 , co se týče měření bazálky - vyhradíš si teploměr pro tento účel ( ideálně digitální), a měříš každé ráno vždy ve stejnou dobu bazální teplotu ( to jest teplota ve vagině) , a zaznamenáváš si to, podle toho pak zjistíš kdy máš ovulku a většinou pak i víš těhotenství i bez testu ... tak či tak je velmi důležité měřit přesně ve stejnou dobu , a pokud chodíš v noci na záchod taky to může ovlivnit ... já osobně na to nemám nervy

baraz
8. bře 2012

@ange_de_la_morte aha tak to bych asi taky nedávala .. vstávám poměrně různě a ty vzácné dny kdy mám volno vstávat dřív ..hm tak to asi neklapne 🙂 a pokud to ovlivnuje noční wc tak jsem v koncích .. a když mám ovu tak mám teplotu vyšší a i těhu je vyšší? nebo opačně?

trckin
8. bře 2012

@baraz: já si měřím teplotu normálně v puse pod jazykem...prostě to musí být každý den ve stejnou dobu a stejným teploměrem. Abych to nezapomněla a měla přehled, tak si ji zaznamenávám na www.womenzone.cz, kde ti to pěkně udělá graf ;)

ange_de_la_morte
8. bře 2012

@baraz: varianta je vstávat vždy tak jak vstáváš nejdříve a v ostatní dny změřit teplotu a znovu jít spát , no a co se týče vstávání na záchod dá se to řešit že vstváš vždy na budík , každou noc stejně takže pak je vliv na změnu teploty každou noc stejný .... před ovulací teplota poklesne a během ovulace prudce stoupne, pokud nedojde k oplodnění teplota postupně klesá, pokud se vajíčko usadí většinou je po ovulaci malý pokles ale pak teplota plynule roste - těhotenství, ale každý má tohle trošičku různé, takže to pak spíš srovnáváš na základně více měřených cyků

baraz
8. bře 2012

@ange_de_la_morte hm to je fakt na bednu .. já doufám, že se nám to podaří i bez toho .. jak říkám, je mi 23 a je času dost.. hlavně začít 🙂
ještě než se začnem snažit, tak bych ráda trošku zhubla, ale nevím zda se mi to podaří .. uvidíme 🙂

ange_de_la_morte
8. bře 2012

@baraz: sme skoro stejně staré, mi bude za 14 dní 22 🙂 .... máme ještě spoustu času 🙂 .... zhubla ? otázkou je zda je to rozumné před pokusem otěhotnět ( hubnutí ti taky může hezyk rozházet cyklus, ale je to individuální), smím se zeptat jaké ti vychází BMI , pokud to není příliš osobní otázka .... no já bych potřebovala spíše přibrat, nevážím se moc často ale minulý týden sem měla 52 kg ( na 169cm) a to faaakt žeru 🙂

viktoriecom
8. bře 2012

Ty jo taky chci 52 kilo 🙂 Jo já taky nic neměřím a 22 mě bude za necelý měsíc 🙂 to je paráda, že ste všecičky takhle mladičké , to se pak jinak o všem mluví 🙂

baraz
8. bře 2012

@ange_de_la_morte hele vůbec netuším - jak bydlíme rok v novém, tak nemáme váhu 🙂 už jsem jí chtěla koupit, ale pak jsem si řekla, že to je zbytečné .. ale tak od oka měřím 162cm a vážím nějakých 65??? prostě dost ..:( jako nechci nijak výrazně, ale hlavně břicho ..no vážíš fakt málo .. ale co, každý je nějaký a já už si pomalu zvykám.. nejím nijak hodně, ani tučná jídla - spíš opačně - hodně zeleninu, těstoviny, luštěniy, jím pravidelně a nic ..

ange_de_la_morte
8. bře 2012

@viktoriecom: tak to je nás tu mladičkých dosti 🙂 ... no opravdu bych radeji vážila o 5 kg více 🙂 už kvůli tomu aby bylo pak těhotenství víc vpohodě ....

Holky a neodrazují vás v okolí od miminka, když ste tak mladé ? Já to docela často slýchám.

ange_de_la_morte
8. bře 2012

@baraz: tož to být tebou se na hubnutí uplně vykašlu,a když navíc říkáš co jíš tak si myslím že je to uplně vklidu

baraz
8. bře 2012

@ange_de_la_morte mě neodrazují - já chtěla dítě už před 3 roky, ale stavba se protáhla - klidně jukněte na albíčka na MS, takže u mě jsou naopak rádi, že jsem to odložila o "tolik" let 🙂 navíc s přítelem budeme 24.3. spolu 6 let, takže se to už tak trošku dá čekat 🙂
ale na druhou stranu - podpora od rodin pak bude malá, spíš žádná ... naše mamka má ted 6 klučíka - brášku, má sama dost problémů finančních po bývalém, nemá pořádnou práci .. přítelovo rodiče sice pracují, ale táta je v poloinvalidním a má přivýdělek ..mama pracuje, takže pomoc hlídací bude ale v omezené míře ..no chcem mimčo mi, tak se budem muset starat sami ..

baraz
8. bře 2012

@viktoriecom ještě tu budu jedna z těch starších ne? 🙂 mě bylo 23 ted v lednu ..

viktoriecom
8. bře 2012

No mě taky řikaj že mám dost času ale když vidím, jak to nejde, sem fakt ráda , že sme s manželem začali..

anroid
autor
8. bře 2012

tak holky to jsem ráda, že jsme takhle našli mě bude v květnu 23, když jsem zakládala tuhle diskuzi tak jsem měla strach, že tu budu nejmladší a ono prd. To se mi ulevilo, holky v mém věku co znám já. Tak mí říkají že jsem cáklá. 😒

barbies
9. bře 2012

@baraz Nebudeš 🙂 Mně bylo v lednu 27.