Snažilky 2023

spygy
9. únor 2023

Těm stávajícím, kterým se to v toce 2022 nezadařilo a těm novým, kdo se snažit teprve začínají...

annah1111
12. únor 2023

Ahoj holky, ja na podporu ovulace beru Femigard a myslim, ze funguje😊 a pak uz nejaky ten mesic beru Verra komplex

klaravod
12. únor 2023

@spygy bylina na podporu ovulace a kvalitu vajíček

hanulebrabec
13. únor 2023

@spygy taky mám endometriózu na to jsou prý dobře napařky....

hanulebrabec
13. únor 2023

@spygy já byla u doktorů několikrát ale učím se spíš věřit sobě a svému tělu a přijde mi že i přez to že se pořád nedaří nejsem už tak vystresován ty napařky mi navíc dělají i dobře a zbavila jsem se cyst a zanetu tak věřím že je to na dobré cestě

tyrlicky
13. únor 2023

@hanulebrabec tak já se taky přidávám snad se nám to podaří co nejrychleji 🥹

pampelina18
14. únor 2023

Ahoj Holky tak my jsme se snažili rok. A od prosince chodíme do Caru. Teď v lednu jsem začala první svoje IVF. Kdy mi nastavili moc vysokou hormonální stimulaci. Na první transfer miminka půjdu nejspíš koncem února. Máme všechny embria zamrazeny. Čekání na MS bylo dlouhý, nakonec přišla o 4 dny dřív. Tak teď už jsem objednaná do Caru na hlídání ovulace a snad se podaří a bude transfer v tomto měsíci.

lipline
14. únor 2023

18Dc a ovulace nikde….může to být tím že minulej měsíc bylo biochemko ?10dpo pozitivní testy trvalo to 3 dny a pak už testy slábly a 2dny po termínu ms už na testu nebylo nic tak jsem vysadila Utrogestan…

pampelina18
14. únor 2023

@lipline je to možný, ale je to 50 na 50. Spíš si myslím. Že to máš opožděný. Já mám někdy ovu během MŠ a jindy ji mám třeba 3 dny před začátkem MŠ

lipline
14. únor 2023

@pampelina18 od října byla zatím vždy 15-17, ale vím že tělo není stroj 😉

pampelina18
15. únor 2023

@lipline a ty zkoušíš pořád přirozeně nebo už podstupujes IVF ?

lipline
15. únor 2023

@pampelina18 přirozeně 😉 nijak na to zatím extra netlačíme, od října dělám ovulační testy a od prosince mám od dr nasazen utrogestan po ovulaci...teď jsem začla měřit ještě teplotu uprostřed cyklu, takže ztoho budu moudrá až další cyklus, já jsem strašnej analytik a potřebuju mít na všechno tabulky a grafy a všemu rozumět 😀

marketa1218
15. únor 2023

Ahoj holky, já se k vám také přidám. Minulý rok se nezadarilo a už je to docela dlouhé (rok) snažíme se o druhé dítě.

pampelina18
16. únor 2023

@marketa1218 a na vyšetření jste byli?
Nám po roce automaticky Dr napsala žádanku na IVF. Že prý rok je dost dlouhá doba. A upřímně jsem za to ráda. I když jsem si říkala, že asi bych v životě do umělého nešla. Tak teď si říkám jak jsem byla blbá.

marketa1218
16. únor 2023

@pampelina18 byli no, všechno máme v pořádku. V září jsem prodělala jedno biochemické se spozdenim ms 10 dní, vajíčko se neuhniznidilo. A od té doby zase nic, doktor to úplně nechce hrotit, protože už jedno dítě máme. Beru nějaké doplňky, manžel také.

lipline
17. únor 2023

21DC, už jsem myslela že OVU nepříjde, ale asi je tady, teplotu měřím 5 dní (chtěla sem si na to jen zvyknout at to je pristi měsic už automatický) dneska klesla, pokud zítra vystřelí nahoru a 3 dny se tam udrží tak ovulace je dneska že ?? Vyšel mi dneska i pozitivní test - včera sem dělala 3 a nic tam nebylo...

hanulebrabec
17. únor 2023

Tak mě odjíždí za dva týdny chlap do Holandska za práci na 3-5 měsíců takže máme poslední měsíc ke snažení...😓

annah1111
19. únor 2023

Čau holky, jak zvládáte to čekání a nekonečný zklamání s neg. testy? Zkoušíme miminko necelý rok a občas je to vyčerpávající, ještě, když máte kolem sebe většinu kamarádek těhotných 🙄

lipline
19. únor 2023

@hanulebrabec to je blbý, ale to zvládnete bude pryč celou dobu? Nebo bude občas jezdit na víkendy?

lipline
19. únor 2023

@annah1111 je to nekonečný, navíc mě teď ovulace přišla až 21 DC to bylo taky nekonečný, ale říkám si že by mohla bejt krásně vysoká sliznice a třeba se zadaří 🙂 co ty kolik jsi DPO??

hanulebrabec
19. únor 2023

@lipline říkal že bude jezdit na nějaké víkendy ale asi to dítě odložime

klaravod
19. únor 2023

@annah1111 Hrozný,nedávám to,snažím se všelijak zaměstnat,ale stejně mi myšlenky utíkají ke snažení,a proč to nejde

pampelina18
20. únor 2023

@annah1111 pokud si byla na různých vyšetření a chlap na spermio. A všechno v pořádk. Tak bych šla na IVF máš tam různé možnosti a je tam možnost i tzv. inseminace.

Vím co to je rok čekat. A obrecet pak každou ms. Mě už zbývá doufám jen pár dní na vložení embria a konečně uvidím snad ty dvě čárky ❤️

hanulebrabec
20. únor 2023

@klaravod já bych určitě na ivf nešla pokud je právě vše v pořádku....

annah1111
20. únor 2023

@lipline tak držím palce 🙏🙏😊 mne právě v pátek přišla MS. Mám taky problémy s cyklem, mám to hodně nepravidelný, po ovulaci nasazuji Utrogestan...

annah1111
20. únor 2023

@pampelina18 já zatím vyšetření zatím za sebou nemám, muž má spermií v pořádku. Na umělý se zatím necítím, ale kdyby to trvalo nějak moc dlouho, tak do toho určitě půjdu. Diky😊a držím moc palce ať ti to vyjde🙏

annah1111
20. únor 2023

@klaravod to jsme na tom stejně.🙄

Jak dlouho vám to trvá?

lipline
20. únor 2023

@annah1111 Já měla docela pravidelný, ovulace kolem 17Dc a cyklus cca 30-32 dní, dle dr by to chtělo zkrátit a podpořit udržení a nasadila utrogestan (brala jsem ho i když jsem se snažili o první) minulý měsíc jsem ale měla ducha a v utrogestanu pokračovala, ale po 4 dnech už duch nebyl tak jsem utrogestan vysadila a ms dostala druhej den, cyklus jsem si tím uměle prodloužila a teď vlastně přišla ovulace takhle později... jesti teda proběhla, protože teplotou to potvrzený nemám, protože jsem teď dva dny kvůli malýmu nad ránem skoro nespala, tak je ta teplota všelijaká....

klaravod
20. únor 2023

@annah1111 teprve jen půl roku ,začali jsme po svatbě v srpnu.. cyklus 7 teda 🙂 Ale ještě jsem do prosince kojila, tak to nešlo kvůli tomu nejspíš. Doktorka mi v lednu na prohlídce řekla že dle utz je vše v pořádku, že je vidět že se tělo dává až teď jakoby po kojení do pořádku. Tak tomu máme dát ještě chvílí. Hlavně vypnout hlavu, nepozorovat se, netestovat....

martina_cz
20. únor 2023

Ahoj holky, nemáte některá zkušenost s horší morfologií spermií? Zítra jdu k dr se domluvit co dál, nemáte nějaké doporučení na vitamíny které opravdu pomáhají na tento problém ? Teď se snažíme 7 cyklus, u mě byl dělaný hormonální profil a všechno mi vyšlo v pořádku. Jedno dítě už máme.
Děkuju ♥️

annah1111
20. únor 2023

@klaravod jo takhle😊 taky jsme měli svatbu v srpnu😊 tak snad se brzy podaří a tělo se dá brzy do kupy😊 To říká spousta lidí, ať na to člověk nemysli, ale copak to jde?😮

Je fajn, že jednoho prcka už máš. 👏 mne nejvíc tíží to, že to mám nepravidelný a že od dubna zatím nic🙄 a o těch narážkách a vyptavani se od lidí ani nemluvím, to je na tom všem asi nejhorší

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru