Snažilky 40+

miranel
5. led 2014

V r. 2007 jsem podstoupila IVF, neuspěšně :( S tehdejším partnerem jsme se chvíli potom rozešli a já se snažila nemyslet na to jak mi chybí dítě. V r. 2011 jsem se vdala za fajn chlapa, který má, teď již 11 letého kluka. Já, abych nemyslela na to, že nemám vlastní dítě, jsem se dala na studium na VŠ. Před nějakou dobou (sestra porodila krásnou holčičku) přišlo k debatě: mít či nemít ještě dítě? Nejsem na to už moc stará? Moc bych ho chtěla, ale se toho i trochu bojím, budu mít koncem ledna 41. S manželem jsme se dali na snažení, ale přirozeně, tak to necháme na přírodě, jestli to vyjde nebo ne 🙂

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
chiara75
14. lis 2016
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@tammm No, ti muži to nesou opravdu těžce. Ale zase když to ten tvůj nerad řeší, tak ho aspoň u toho teď moc nepotřebuješ. A ty víš, kde je chyba u tebe nebo se ještě bude hledat?

tammm
14. lis 2016

@chiara75 trpěla jsem na srůsty,už jsem byla před cca 10 lety na profukách laparoskopicky,pravý nešel zprůchodnit a levý se podařil.Půjdu znovu,a pokud to půjde,tak opět udělají profuk.Jen mě na předoperačnim byl zjišten zánět močaku,tak musíme vyléčit ten a pak jdu pod kudlu.

winter
15. lis 2016

@marlah 4 embyjka je pěkná nadílka 🙂 to určitě vyjde 😉 Myslím, že obavu tady máme všechny. Já taky pořád čekám, co se zase po.... Zítra budeš vědět, kdy bude transfer a pak už to půjde rychle.

winter
15. lis 2016

@chiara75 Když jsem byla v létě v CARu, tak mi taky nabízeli 1x IUI jen aby se prý vědělo, zda mám průchodné vejcovody a spermie se tedy dostane na místo. Jinak mě dr říkal, že IUI v mém věku je zbytečné vyhazování peněz. On nebyl ani pro IVF, hned mě tlačil do darovaných vajíček. Taky bych zkusila IUI 3x max., pak bych šla do IVF. 😉

chiara75
15. lis 2016
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@winter Do darovaných, to je síla. Jak jsi se rozhodla?

winter
16. lis 2016

@chiara75 S manželem jsme se rozhodli zkoušet dál přirozeně a do 2 měsíců jsem byla těhu 😉 Možná zafungovala i psychika?

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
chiara75
16. lis 2016
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@winter To je úžasný! 🙂 To mi dodává trochu optimismu! Díky

winter
16. lis 2016

@marlah Tak to je mi líto, říkala jsem si, že o víkendu budeš mít už po transferu a teď tohle... Ví se důvod?

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
winter
16. lis 2016

@marlah Třeba to nakonec k transferu bude.... uvidíte, ještě nezoufej. Dej zítra vědět.

kackakastanka
16. lis 2016

@marlah tak to me moc mrzi, ale z toho osmickoveho ze tretiho dne, by zitra jeste blastocysta byt mohla, uvidis, je to narocne...

peta73
16. lis 2016

@marlah moc mě to mrzí, ale přesně jak už psaly holky, ještě to není ztracené. Myslím, že kdyby bylo, že by ti to řekli na rovinu hned. A když doufají odborníci, proč bys neměla ty. Držím moc palce!!!

winter
28. lis 2016

Dnes ráno 1. prohlídka u dr. Zatím je vše na svém místě, velikost asi 6 mm, prý bylo špatně natočené a šlo to tím pádem i špatně měřit, srdeční činnost pravidelná. Já na tom monitoru prd viděla, jak to bylo malé🙂 Mojí dr. se to zatím líbilo, říkala, že dnes bylo vše v pořádku. Příští kontrola přesně za týden. Tak se potichu modlím, ať vše dobře pokračuje.

Jinak mi napsala jodové tablety a Utrogestan, ten mám brát 2 tablety na noc.

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
winter
28. lis 2016

@marlah Tak to je mi líto.... nezbývá než věřit, že to vyjde příště.

Zrovna dnes ráno mi sestra u dr. říkala, že je to i o psychice.

xyrina
28. lis 2016

@marlah Určitě poradí darované vajíčka... 🙂

tammm
28. lis 2016

@marlah není 10 dni na uhnízdění málo?

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
marlah
28. lis 2016

@xyrina Právě zatím nevíme, jestli bychom chtěli jít cestou darovaných vajíček, asi ne .... K tomuto rozhodnutí musíme asi dospět a zatím věříme, že to ještě půjde s vlastními. 🙂

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
kackakastanka
28. lis 2016

@winter moc gratuluji, ale myslim si, ze spise nez o psychice je to u nas tabulkove "starsich" maminek o stesti, ktere samozrejme muze zplodit zazrak, a proto drzim @marlah palce do pristiho roku, sance jeste urcite je!

uzjetotak
29. lis 2016

@chiara75 Moc držím palce! Můžu se zeptat, kolik je manželovi?

chiara75
30. lis 2016
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@uzjetotak Ahoj, manželovi je 41.Jeho problém vznikl už v dětství, asi proto, že užíval léky na astma, které byly tehdy hodně agresivní. Jink - moje první IUI samozřejmě nedopadlo ☹

uzjetotak
30. lis 2016

@chiara75 Jo tak, ten problém s dřívějšími léky na astma už jsem tu četla vícekrát ☹ Tak tfuj tfuj tfuj, ať se příště zadaří 😉

chiara75
30. lis 2016
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@uzjetotak Díky! 🙂

winter
30. lis 2016

@kackakastanka Taky myslím, že víc, než o psychice, to je o kvalitě vajíček 😉 Právě proto beru v potaz, že poslední 4 měsíce jsem brala velice důsledně inositol v kombinaci s DHEA. Předtím, než jsem je brala, tak rok ani ťuk a pak jsem najednou byla 2x těhu během 3 měsíců... Takže si říkám, že to asi náhoda nebude.

kackakastanka
30. lis 2016

@winter naprosto souhlasim a drzim palce at je tve tehotenstvi pohodove 🙂