Snažilky co čekáte do ovulce, pojďte pokecat jen tak, ať si zkrátíme chvíli čekání 😉

gambrinkax
27. led 2020

Holky , snazilky , pojďte pokecat . Nudim se ,tak ať v tom nejsem sama 😁

kmarie81
27. led 2020

@gambrinkax no ze začátku tam budeš chodit 1 měsíčně - tj. nastoupíš - půjdeš na gyndu (na prohlídku snad chodí každá z nás) a za za měsíc zas, když se zeptají proč - tak proto že ti tam "něco" našli no a po třetí si třeba můžeš vzít pul dne dovolený a pak máš po zkušebce... a černý svědomí kvůli vedoucí fakt neměj, nebo si vážně myslíš, že ona by se chovala ve tvý kůži jinak? Jde ti především přece o sebe a o rodinu - a je fakt rozdíl jestli mít nebo nemít mateřskou

gambrinkax
autor
27. led 2020

@kmarie81 máš pravdu asi to tak udělám. Děkuju za povzbuzeni

kmarie81
27. led 2020

@dendasubaristka jsem po inseminaci, mojžíšovky jsou určitě fajn, já sem je u nás zkoušela taky, jen sem si během nich nějak hnula s kostrčí 🙂

dendasubaristka
27. led 2020

@kmarie81 no chci jít přímo na rehabilitacni centrum. Tak tam si snad s ničím nehnu :D

lucije27
27. led 2020

Ahoj holky, já jsem dnes 8dpo. Druhý cyklus s clostilem a duphastonem😊 Tentokrát chci vydržet a asi poprvé v životě testovat až případná ms nedorazí🙈

gambrinkax
autor
27. led 2020

@lucije27 držím pesticky 🍀

kmarie81
27. led 2020

@dendasubaristka jo tam by ti měli říct jestli něco neděláš špatně, já nevím přesně jestli to byly jen ty cviky nebo i všechny ty prášky ...

elwe
27. led 2020

Ahoj holky, přidávám se k vám. Jsem 20 DC, podle meho sledování bych řekla 1 DPO, ale nedělám testy ani nemerim teplotu. Ještě to bude dlouhé čekání

snazimese
27. led 2020

Ahoj, rada se pridam 🙂 Ja jsem dnes 2 DPO, ovulaci jsem mela ted v sobotu, mazleni probehlo v patek a vcera, tak se modlim, aby to stacilo 🙏

gambrinkax
autor
27. led 2020

Krásné tady pribyvate... Doufám že to společně dáme a uvidím brzy za pár dní u nás všech // 😁😉🍀

snazimese
27. led 2020

@gambrinkax taky v to doufam, ms by u me (ne)mela prijit pristi stredu 😊

gambrinkax
autor
27. led 2020

@snazimese mě příští pondělí 😁

gambrinkax
autor
27. led 2020

@snazimese vlastně úterý dnes jsem 6dpo

snazimese
27. led 2020

@gambrinkax Budu drzet palecky, aby mrcha nedorazila 😊🤗 ja mam kratsi lf, takze diky tomu muzeme testovat temer stejne 😁

dendasubaristka
27. led 2020

@snazimese já jsem 3 dpo 🙂

snazimese
27. led 2020

@dendasubaristka jen den po me 😊

snazimese
27. led 2020

@snazimese teda predemnou 😁😅

dendasubaristka
27. led 2020

@snazimese jj před tebou :D tak to budeme mít o fous. Akorát teda snažení vám vyšlo lépe 🙂 u nás 11dc večer a 13dc byla ovulace,tak snad tam ty spermiiky počkaly :D

julietula
27. led 2020

Ahojky snažilky🙂, jsem tu nová tak Vas všechny srdečně zdravím a všem přeji ať se zadaří🙂... Ja jsem po druhém IUI, byla jsem ve čtvrtek... Na prvním IUI jsem byla v listopadu, ale neúspěšně... Teď doufám, že se zadaří, samozřejmě mám nervy velký a pořád se sleduju, teoreticky už by se mělo v těle něčí dít, tak snad se děje.. 😊

hapajo
27. led 2020

@gambrinkax ja se k vám přidám ;). Tento měsíc doufám, že se povedlo. Minulý týden prohlídka (jenom běžná), měla jsem sliznici 11mm a to jsem byla 5DPO. Dneska jsem 8DPO buďto mám šílené PMS nebo se něco děje. Prsa mě bolí neuvěřitelně, to moc neznám.
Tak budu doufat, že se něco děje ;)

gambrinkax
autor
27. led 2020

@snazimese já ji mám 13dni a 14 den to vždy dostanu

gambrinkax
autor
27. led 2020

Holky a když sme u toho , kdy máte v plánu testovat?

gambrinkax
autor
27. led 2020

Holky ještě se vás zeptam vy které měříte bt jakou používáte aplikaci?

dendasubaristka
27. led 2020

@gambrinkax já po 3 letech snažení netestuji :D až kdyby mi vynechala ms. Ale popravdě mám poprvé utrogestan a možná mě to nedá,že je ta šance :D

snazimese
27. led 2020

@dendasubaristka no jestli lepe, to nevim.. Bojim se, aby patecni spermici byli v pohode, pac predtim to bylo minulou sobotu :( V tydnu nam to nevychazelo.. Muzu se jen modlit
@gambrinkax ja mam LF 11 dni, tak snad to bude stacit 🙂

gambrinkax
autor
27. led 2020

@dendasubaristka já sem moc z utrogestanu nadšená nebyla ..sice pomohl a vše co měl splnil. Ale jak sem ho měla tak mi zvyšoval bt a strašně mě po něm boleli prsa, že sem si vždy myslela že sem v tom 😁

gambrinkax
autor
27. led 2020

@snazimese já myslím že do zavrtání stačí 😉

gambrinkax
autor
27. led 2020

@julietula vítám tě tady mezi námi a držím pesticky a budem čekat na pozitivní zprávy 🍀😉

snazimese
27. led 2020

@gambrinkax ja doufam, ze ano 🙏

gambrinkax
autor
27. led 2020

@snazimese to by bylo aby to nebylo ...musíme tomu věřit😉