Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

hannyy
17. srp 2012

@jane_s Beru manzilek bude na vikend doma 😀 😀 takze napln a program na vikend uz mame 😀 😀 😀

mourovata
17. srp 2012

@hannyy gratuluji, to mě dorazí až někdy po neděli 😒

jane_s
17. srp 2012

@smisek2011 Tak s ním zajeď někam beru, bude to tak lepší..jaké máš koťáko? Držím pěstičky aby to bylo OK.. a jinak snad ani ta MS nepřijde, snad jste se řádně snažili😉
@sojca Hodně štěstí aby nedorazila? A už má přijít? 😉

jane_s
17. srp 2012

@hannyy 😀 my takyyyy..budeme na tom asi podobně vid?😀DD dneska hurá na to😀

tera87
17. srp 2012

ašoj berunky 🙂🙂 tak už se pomaličku připravuju že ta mrška v úterý dorazí.
Teď koukáme na krtečka 😀
tchýně chystá kachnu,zelíčko a knedlík mňám 🙂
a co je tady nového?

sojca
17. srp 2012

@jane_s no prave dnes ma prijit ....

hannyy
17. srp 2012

@tera87 my s Jane 😀 budeme radit 😀 😀 mame plodusky tak se nato musime vrhnout 😀 😀
@jane_s

@jane_s tojo , budu na tebe myslet Berusko 😀 😀 😀 v po si rekneme pak zazitky 😀 😀

@mourovata no ja jsem s nim taky nijak nepocitala , ale jsem rada ze to vyslo kdyz mam ty plodusky . 😀 😀

tera87
17. srp 2012

@hannyy já četla źe budete rodit 😀😀😀

hannyy
17. srp 2012

@tera87 😀 😀 😀 😀 no tak to zas neeeeeeee 😀 😀 😀 pekne vsechno poporadku 😀 😀 😀 😀

ddanda
17. srp 2012

@tera87 to taky budou.... 9 měsíců poté 😀 😀

jane_s
17. srp 2012

@tera87
@hannyy No nejdřív budeme radši jenom řádit a pak teprve rodit😀DD všechno pěkně postupně 😀DD

jane_s
17. srp 2012

@tera87 Jáááááááááák dorazí, tož doufám, že nedorazí😀DD tak budu čekat na pozitivní zprávičku..ovšem jestli proběhlo řádné řáděníčko před párd dny u vás doma kočičko?😉 Jinak nového nic, snad jen práce práce a samá práce😀

tera87
17. srp 2012

@jane_s řádéníčko bylo pořádný 😀😀😀😀😀

hannyy
17. srp 2012

@tera87 no tak uz by nemelo nic snad prijit, ale jestli jste to osidili 😀 😀 😀 tak my to s Jane pozname 😀 😀 😀

jane_s
17. srp 2012

@tera87 No tak to je jedině dobře😀DD tak to je tutovka😀 těším se na Tvé//😉

jane_s
17. srp 2012

@hannyy To teda joooooooooooo😀DD my poznáme všechno😀DD takže žádný šidítka nebereme 😀 😉

hannyy
17. srp 2012

@jane_s Siditka 😀 😀 tomu rikam slovo 😀 😀 😀 co ji provedem, kdyz zjistime svindly 😀 😀 😀 mohly by jsme ji zlechtat 😀 😀
@tera87

jane_s
17. srp 2012

@hannyy
@tera87 Jestli Terezka nebude mít // tak za ní pojedeme, ty ji chytneš a já jí zlehtám do němoty😀DD se bude smát ještě za rok😀 😀 😀 a už to nikdy neošidí, to Ti povídám má drahá😀

hannyy
17. srp 2012

@jane_s Taktak Berusko , presne jak rikas, tohle si urcite bude pamatovat hodne dlouho 😀 😀 😀 😀 😀

jane_s
17. srp 2012

@hannyy No a pak to nevyjde nám a Terezka přijede s celou lehtací četou jak k vám tak k nám a jsme v háji😀 😀 😀 😀 Mimochodem musíme se nějak motivovat na víkendové snažení ať to stojí za to bejby😀 nějaké cenné rady, tipy a polohy? 😀

tera87
17. srp 2012

@jane_s
@hannyy bojim bojim 😀 tentokrát to bylo opravdu poctivý 😀
😀😀😀😀 musíte mi véřit 😀😀😀

jane_s
17. srp 2012

@tera87 No to se přesvědčíme už brzy😀 😀 😀 to se neboj holčičko 😀

smisek2011
17. srp 2012

@jane_s snazily a snazime tento mesic nejvic uz nam z toho hrabe..manza konci ve tri v praci tak pak uvidime zjistila jsem ze i kulha na pravou predni tlapicku nechce papat ani pit a porad spi..Je to takova poulicni smeska ono se nam to narodilo tady na zahradce v takove boudicce🙂 a jak jsi na tom ty???Cekas na ms???

jane_s
17. srp 2012

@smisek2011 Já jsem te´d přesně v půlce cyklu takže my se poctivě snažíme🙂)) a pak zase budu čekat jak to dopadne, sama jsem zvědavá😉 ale už ničemu moc nevěřím🙂)))

hannyy
17. srp 2012

@jane_s
@tera87 Hele kocko hod nam nejake tipy rady polohy 😀 😀 😀 kdyz budou fungovat usetrime te toho zlechtani 😀 😀 😀

smisek2011
17. srp 2012

@jane_s No ja jsem si rekla pulka cyklu nepulka snazime se od zacatku az do konce nez prijde ms...Vim ja kdy mam tu ovulku??Prestala jsem se testovat merit ale priznam se ze mi to minuly patek nedalo a z ebay jsem si koupila ovu testy s tehu testy...zatim ale nedosly tak je to takove napinave🙂

januliiisek
17. srp 2012

@jane_s Jo jo něco na tom bude... Když jsme si neužily první společnou dovolenou nás dvou,tak si užijeme první společnou dovolenou nás tří.. Uvidíme,do dalšího léta je ještě času 🙂. Ale pokud to výjde tak to bude stát za to 😀

@hannyy
@jane_s Teda holky,teď jsem se pobavila.. Chudák Terezka.. 😀 😀
Jinak my praktikovaly takové ty normální polohy jako misionář,koníček či z boku a jedno z toho byla ta osudová 😀 😀 😀

hannyy
17. srp 2012

@januliiisek to bude urcite ta z boku 😀 😀 😀 a ja si rikam proc nam to porad nevychazi 😀 😀 😀 😉 😉 😉 diky za tip 😉 😉

jane_s
17. srp 2012

@smisek2011 Přesně tak, my se taky snažíme pravidelně ob den, jak mi to řekl doktor, 4 krát týdně, ideální, takže opravdu až do konce se tím budeme řídit..minule to nešlo, musela jsem tak 15dc přestat, cysta tak bolela, že styk bych nedala😀 ani omylem..vy se snažíte taky ob den?

@januliiisek TAk to budu muset postupně všechno vyzkoušet😀DD ať to už klapne ty jo😀DD musíme ty polohy doladit🙂))
@hannyy 😀DD z boku jsme to zkoušeli předevčírem, dneska asi zezadu😀DD koníčka radši ne, rychle to pak vyteče😀DD

januliiisek
17. srp 2012

@hannyy Kočičko,né že ne ale myslím že to byla ta osudová.. X měsícu při klasice nic a sem tam tahle a ono ejhle 😀 Ale my tak natřídačku polohy víš jak,ať to stojí za to 😉 Hodně štěstííííčka 🙂