Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

mazula
17. srp 2012

@januliiisek
ty budeš náš vzor 😀

januliiisek
17. srp 2012

@mazula Jejda 😀 Tak to potom jo 🙂 Mno tak samozřejmě že i já se tedy ráda přidám když mě tam chcete 😉 😀

mourovata
17. srp 2012

a jak se ta skupina jmenuje?

lucijete
17. srp 2012

@januliiisek od tebe budou zprávy jak se mimi vyvíjí 😉 🙂 😉 🙂

januliiisek
17. srp 2012

@lucijete Tak to potom jo 🙂

sojca
17. srp 2012

Ahojky devcata ... Dnes jsem tedy cekala na MS a nic... Tak me ceka jeste par dni silenstvi a modleni aby nic neprislo ... Pak se mozna odhodlam udelat si test ktereho se moooc bojim, nechci se totiz uz po nekolikate zklamat... Zazila jste to uz take nektera? Ze me uz si totiz pritel utahuje ze sem se zblaznila emoticon

tanis
18. srp 2012

@sojca To jsem už taky zažila, a to když to nevyšlo 3. měsíc..:o) teď už testuju jen tajně:o) Nebo nebudu vůbec, když to tady čtu, asi to bude fakt lepší:o)

jane_s
20. srp 2012

@sojca nechceš se k nám přidat do fóra😉 pro snažilky?? budeme rády!

sojca
20. srp 2012

@jane_s jeeee.... moc rada se k vam pridam 🙂 dekuji

jane_s
20. srp 2012

@sojca Takto je super, tak mi prosím do SZ napiš jaký DC jsi a kolikátý cyklus se snažíte😉
Pak Tě hnedle přidám a zašlu odkaz ano?

killjane
21. srp 2012

Ahoj "snažilky" 🙂 Procházím net a různé diskuze o snažení miminka a našla jsem přímo Vás, tak tady u vás asi zůstanu, protože tady má člověk asi tu největší podporu a zároveň pochopení a na jeden problém je tady dost lidí 😀 Je tu někdo, komu se již zadařilo počít za dobu, co tady takto diskutujete? Berete nějaké vitamíny, podpůrné čaje či další tipy a rady?

ddanda
22. srp 2012

@killjane ahojky, mně se podařilo otěhotnět za dobu, co tu jsem 😉 Beru jen kyselinu listovou už od doby, co jsem vysadila antikoncepci😉Jak dlouho se snažíte?

killjane
22. srp 2012

@ddanda Tak to gratuluji a jak dlouho Vám to trvalo a ve kterém měsíci jsi? 🙂 Já se dočetla nedavno o kyselině listové, že je dobré ji používat, tak ji zobám asi cca 14 dní teprve. Od března jsem si dělala srandu z toho, že bych chtěla mimčo, ale nechávala jsem tomu volný průběh, ale teď poslední dva měsíce zjišťuji, že ze srandy se stává krutá realita a nedokážu myslet na nic jiného 😒 A moc bych si přála otěhotnět - zároveň vím, že myslet na to, je to nejhorší, ale nějak to nejde brát stylem "až to přijde, tak to přijde". V dnešní době je normální čekat i déle jak rok než se to vůbec povede, ale možná proto hledám třeba další tipy či rady, co by pomohlo či usnadnilo rychlejší početí a nevidět před sebou ty dlouhé měsíce "třeba čekání" 😖

zu81za
22. srp 2012

@ddanda ahoj holky, tak nám se to podařilo po 3 měsících, taky jsem ty poslední 2 měsíce nemyslela na nic jiného a moc jsem si to přála. Myslím, že je to zcela normální a nedá se tomu moc vyhnout. Byla jsem ale docela překvapená, že to vyšlo tak rychle. Antikoncepci jsem brala 13 let. Jsem v 8. týdnu. Zatím těhu probíhá v pohodě, nevolnosti mám jen dopoledne a jen mírné. Před tím jsem brala jen listovku a teď jsem k tomu přidala babyplan. Žádné zaručené rady pro vás nemám. Nejlepší je asi být v klidu a moc se na to neupínat, ale to se lehko řekne (to já sama vím), ale přítel byl úplně v pohodě a přenášel to i na mě. Takže držím pěsti ať se to všem tady povede co nejdřív 🙂 🙂 .

oezde
22. srp 2012

@jane_s cau jane, posles mi prosim taky odkaz?? dik

jane_s
22. srp 2012

@oezde Ahojkyyy..rada..napis mi do SZ jaky DC jsi a kolikaty cyklus se snazite..poslu odkaz😉

libuli
22. srp 2012

ahojky,ráda bych se k vám přidala zda to nebude vadit.Antik.jsem brala 8 let,vysadila jsem prosinec 2011 a od dubna se snažíme o mimíska.Zatim se ale bohužel nedaří ☹

killjane
23. srp 2012

@libuli Z toho si nic nedělej, prošla jsem několik diskuzí, fór, i všeobecných poznatků a v dnešní době je naprosto normální čekat i rok, než se to povede :( Jen je k naštvání, že ti, co opravdu o mimičo stojí, tak musí mít spousty trpělivosti, ale nějaký fetky, alkoholičky apod.rodí děti jak na běžícím páse a ještě mrňátka pohazují po křovích ☹ Já neberu antik.přes půl roku a taky pořád nic - i když je pravda, že asi až poslední dva měsíce to na mě vletělo a nedokážu myslet na nic jiného 😒 Určitě tady můžeš být s námi, však je to otevřená diskuze 😉
Děvčátka, četla jsem, že hodně žen užívá k listovce i kontryhelový čaj, myslíte - nebo máte s tím někdo zkušenosti, že by to byl takový zázrak a k něčemu to bylo? 😕

rybicka001
23. srp 2012

Ahojky moc rada bych se k vam pridala 🙂 Rada bych se vas zeptala, jestli nemate nahodou nektera zkusenost s profuky vejcovodu ? Snazime se otehotnet uz rok a pul a zatim se moc nedari i kdyz vsechna nase vysetreni jsou v poradku. Uz 3 mesice se snazime s pomoci me doktorky, chodim kazdy mesic na ultrazvuk na presne zjisteni ovulace, s tim, ze dostanu injekci ovitralle, nevim co se pouziva v cesku, ale to neni dulezite...no a zatim neuspesne a do toho se mi udelala cista, pry jen mala, ale diky te ciste mi chce ma doktorka udelat ty profuky. Udajne to neni velky zakrok, ale nevim, co si mam o tom myslet, jak to probiha a jestli je to bolestive. Tak jsem cely den hledala na netu nejake informace, prosla jsem ruzne diskuze a tady u vas se mi zalibilo, tak jsem se rozhodla se k vam pridat a pozadat o pomoc. Predem dekuji za odpoved a drzim palce vsem snazilkam 🙂

jane_s
24. srp 2012

Ahojky holky, přesunuli jsme se do soukromé tabulky, kdo je pozitivní a rád by se přidal🙂)) nemám nic proti, stačí mi do SZ napsat jaký DC jste a kolikátý cyklus se snažíte🙂) je tam spousta srandy a pozitivního myšleníííííí😉))
@libuli
@killjane
@rybicka001

libuli
24. srp 2012

@jane_s ahojky,ráda bych do sourkové skupiny 🙂 jen bohužel nerozumim zkratkám,omlouvám se :(

jane_s
24. srp 2012

@libuli jasnýý v pohodě, stačí mi napsat jaký Den Cyklus jsi, tzn. první den Tvé poslední Menstruace🙂 no a pak kolikátý cyklus se snažíte a pak Tě tam ráda přidám ano? Stačí mi to napsat do soukromé zprávy😉

krevetaci
30. srp 2012

jé holky, kam jste mi utekli? Pár dní se tu člověk neukáže a všichni jsou pryč ☹

tera87
30. srp 2012

@krevetaci zlatí napíš Janince Jane_s a ona ti uż vsechno sekne 🙂🙂 mame zamcenou diskuzi.Napis jí den cyklu a kolikátý měsíc se snaźíte a ona tě dá k nám.

krevetaci
30. srp 2012

@jane_s Ahoj Jani, po pár dnech se chci mrknout co je tu nového a nikde nikdo!! Ráda bych zase mezi vás! Jsem teď 24 DC a teď proběhlo druhé snažení. Díky Linda

jane_s
30. srp 2012

@krevetaci Ahojky beruško, jasně, ráda, jakmile budu chviličku mít tak hned přidám ano?😉 Vítej zpět:-*

reennddyy
30. srp 2012

@jane_s Ahojky chtěla bych se také mezi vás zapojit,jsem tu úplně nová,je mi 22let manželovi 31 🙂 O další mimčo se snažíme 2cyklus...Jinak teď jsem v 19DC...A doma mám už skoro 5letou cácorku 🙂

picasso
31. srp 2012

Ahoj, tak my už se snažíme od ledna tohoto roku. Teda, přestali jsme se hlídat a užívali si to 🙂 Dneska jsme zjistili, že končíme 7. týden, máme 7mm a srdíčko nám bije jako zvon. Pokud všechno dobře dopadne, budeme mít miminko v březnu 🙂

reennddyy
2. zář 2012

@picasso Tak to vám moc gratuluji 😉 a přeji hodně zdravíčka 🙂