Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

xsuzzi
16. únor 2012

jo zrovna teď mám fakt chuť mu šeptat do ouška jak je mi s nim dobře 😀 😀 😀 😀 😝 😀 😀 😀

ashlee
17. únor 2012

tabulka:

snažilky
lucinka0606.........24 let................1. snažení / 17 DC (poslední cyklus 32 dní)
ashlee..................27let...............2. snažení / 13 DC (posledni cyklus 27dní)
xsuzzi...................28let................1. snažení/ 12 DC (poslední cyklus 26 dní)
zuzkka88.............24let................0. snažení / 12 DC (poslední cyklus 30 dní)

ashlee
17. únor 2012

ahoj holky,

ja mám dnes ovulaci,mám pozitivní ovulační test.snažili jsme se před dvouma dny ,tak třeba to vyjde. 😝

ashlee
17. únor 2012

už se těším na duben, jdeme na svatbu.Manželuv bratranek se žení.Byla bych radši když by to vyšlo až po svatbě. 😅 .Bych nemohla pit,by se každej ptal proč nepiju.

zuzkka88
autor
17. únor 2012

@xsuzzi však píšu, až na to budeš mít chuť 😉
@ashlee tak držím moc palečky! A to bys už nějak uhrála, že nemůžeš pít (antibiotika apod.)

ashlee
17. únor 2012

@zuzkka88 a 10.března jdeme na oslavu ,stryc slaví 50let.O vikendu nas pozval.

zuzkka88
autor
17. únor 2012

@ashlee do tý doby už budeš vědět, jak jsi na tom.. 🙂 kdyžtak si vem třeba skleničku vína a jen si cucni, občas dělej, že ucucáváš a dej to nenápadka dopít mužovi 🙂

iff_kov
17. únor 2012

holky, a jaká jména máte vybraná pro svá dítka?? 🙂

zuzkka88
autor
17. únor 2012

@iff_kov mně se strašně líbí Oliver a Viktorie. Přítel se na to netváří, ale s Oliverkem už je možná nalomený, tak uvidíme 🙂 A mamce se Oliver nelíbí, prý se mu budou děti smát.. Nevím proč, dneska se dávají mnohem neobvyklejší jména a "novodobá". 🙂 Co máš vymyšlené ty?

iff_kov
17. únor 2012

@zuzkka88 my máme doma Elišku... pro kluka Matyáš (snad to ještě nezměním 🙂 ) a pro holčičku se mi líbí Viktorie a Julie.. Je to těžký vybrat něco k našemu příjmení (pro případ kdyby ráčkovalo, aby se mu nesmáli) ☹

iff_kov
17. únor 2012

když by se nám teď zadařilo, tak termín porodu by mi vycházel na 14.11. a Elis se narodila 17.11. 😀

ashlee
17. únor 2012

@iff_kov libí se mi izabella ,manželovi emily

zuzkka88
autor
17. únor 2012

@iff_kov jeee no to si mamka dělala ze mě srandu včera, kvůli ráčkování, v příjmení máme (teda zatím přítel) jedno r + další eventuálně ve jméně. Eliška je krásný jméno, Matyáš taky. Ale příjmení na š začíná, tak vybíráme jména bez š. Julie se moc líbí příteli, tak je taky v záloze. 🙂

zuzkka88
autor
17. únor 2012

@iff_kov to je krásný, to můžou slavit spolu a aspoň si nebudou závidět, že slaví ta druhá a dostává dárečky, dostanou je obě/oba. 🙂
@ashlee Izabella je taky moc krásný jméno. Emily taky, ale přijde mi, že jich je teď čím dál víc. Ale to si člověk nevybere, kdy bude/nebude boom jakého jména.

iff_kov
17. únor 2012

@zuzkka88 ono Matyáš Kovář a nebo Viktorie Kovářová ?? nevím nevím

iff_kov
17. únor 2012

@ashlee Emily by se mi líbilo k Elišce, ale moc mi to nejde s typicky českým příjmením ☹

zuzkka88
autor
17. únor 2012

@iff_kov náhodou se mi to líbí oboje... Je to hezky znělé a jména k příjmení pasují podle mě.

iff_kov
17. únor 2012

@zuzkka88 no bylo by to fajn, a člověk by měl na rok klid 🙂... akorát člověk přemýšlí co k narozkám a za měsíc jsou Vánoce (hrůza něco vymyslet, nekupovat všechno, aby měl člověk co kupovat pro druhé dítko 🙂 ) jediný čeho se bojím, abych neležela v nemocnici na její narozeniny... ale jelikož zase budu mít vysoký tlak, tak mě přenášet nenechají...

iff_kov
17. únor 2012

@zuzkka88 hezky znělé to opravdu je, ale bojím se šišlání a ráčkování 😀 když jsem čekala Elis, tak pro kluka jsme měli David a pro holku až do 8.měsíce Karolína... manžovi se líbí Tereza ... ještě se mi líbí Matěj

zuzkka88
autor
17. únor 2012

@iff_kov Oslavili byste to kdyžtak o pár dní později a "k narozeninám" by dostala sestřičku nebo bratříčka, na to by si určitě ráda počkala 🙂 A šišlání a ráčkování vyřeší kdyžtak logoped 😉 David jsem měla být já, kdybych byla kluk. I Terezka je hezký jméno, ale je jich až moc na můj vkus a navíc dlouhodobě. Karolína se líbí přítelovi, ale jednu už v rodině máme.

iff_kov
17. únor 2012

@zuzkka88 já měla být Michal, a vzala jsem si Michala 🙂 bojím se jak bude reagovat na sourozence, budou jí 2 roky 🙂 .. máš pravdu - logoped to jistí 🙂 .. právě Terezek je až moc... mě se líbila Natálie, ale taky jednu máme v rodině ( sice vzdálenější, ale..)

lucinka0606
17. únor 2012

@xsuzzi Ahojky...🙂 Ty, musím se přiklonit k názoru zuzkky88...opravdu by to ten sexuální život chtělo okořenit, svádět se musí, jak ve 20, tak ve 30 a stejně tak i v 50...bez svádění to prostě nejdeeeee!!!!!!!!!!!!!! 😎 😎 😎 😎 Já jsem si vědoma, že teď sexujeme častěji kvůli miminku, takže jsem se to snažila manžílkovi co nejvíce zpříjemnit a bylo to super...užili jsme si to oba dva...jednou prádýlko, jednou masáž, jednou lechtivý filmík a furt jsem něco vymýšlela...Kdyby to měl dělat na povel, tak bych asi taky neuspěla 😖 😖 😖 😖 A prošlo mi to hezky 5x po sobě 😵 😵 😵 😵 Vykašli se na hrdost a šup usmiřovat a pokud se tě něco extrémě dotklo, tak si sním o tom promluv, jak to teda vůbec myslel...ono při hádce si lidi řeknou kolikrát takové věci, které vůbec nemyslí vážně 😔

@ashlee No to je parádička...tak snad to vyšlo 🙂 Držím pěstičky 🙂 Já vím jistojistě, že jsem měla plodné dny od 10. do 15.2.(neměřila jsem ani ovu testy jsem nepoužila, ale poznám to krásně dle hlenu 🙂 ) A všechny tyto dny jsme se tulinkali(kromě 13.2., to my manžel odpadl přepracováním 🙂 ) Tak jsem strašně zvědavá a netrpělivá, jestli se podařilo 🙂 A já mám uplně stejný problém s pitím, jsem zvyklá když si vyrazím s kámošema prostě něco dobrého popíjet a teď to nepude a všichni by to na mě poznali...takže pěkně budu lhát, že mám zánět v zubu a beru antibiotika...🙂 Průšvih je, že já teda normálně nekouřím, ale když du pařit, tak si u pivka zapálím a to už antibiotikama neukecám 🙂 No uvidíme...bude to sranda 🙂 Když jsem čekala Tobinka, tak to taky moc lidí tušilo, právě kvůli tomu, že jsem nepila 🙂 A když jsi měla dnes ovu, kdy tak budeš testovat??? Až v den měsíčků? Vydržíš to??? Já to totiž vůbec nevydržím, tím jsem si jistá...říkala jsem si, že tak 10 dní po ovu to vyzkouším, což znamená cca 24.2. 🙂 No kdyžtak budu sklamanán a budu testovat každý den až do měsíčků, ale já už jsem prostě taková 😀 😀 😀 😀

@iff_kov
@zuzkka88 Jé, jména, no věčné téma toto 🙂 Doma už máme Tobiáška...na toto jméno jsem pyšná 🙂 Ale u druhého, no šílené...Na holčičku máme zatím na prvním místě Nikol, pak Sofii a můj chce po mě Lucinka, ale to já zamítám 🙂 Ještě se mi líbí Anita, Natálie a Ella 🙂 No a u kluka...to byl boj už při prvním 🙂 Mě se strašně líbí Matyáš, ale řekněte mě, není blbé mít Tobiáše a Matyáše???? Pak se nám líbí Adam, což je zatím number one, pač se na něm shodneme oba....No a pak ještě Dominik je taková záloha 🙂 Oliverek je taky moc nádherné 🙂 A vůbec tu píšete samé krásné jména...Mě se třeba víc ještě jak Emily líbí Emma 🙂 A Viktorie, je taky nádherné jméno, ale já mám u tohoto jména problém s tím, jak se říká, že řve jak Viktorka(ta z babičky 🙂 ) Já mám vůbec u jmen problém s přirovnáním a představivostí...Mě se třeba moc líbí jméno Adam, ale když se to řekne, tak já prostě před sebou vidím nahatého chlapa s listem přes přirození 🙂 No su já normální 😀 😀 😀 😀
No wau,jsem se teda rozepsal, snad vám to holky nevadí 🙂

ashlee
17. únor 2012

@lucinka0606 testovat budu až tak 40dc teda když nedostanu menstruaci.
manžel by chtěl holčičku tak budeme zkoušet mit sex před ovulaci.tak jsem zvedava jestli to vyjde. 😀 😝 😅
My máme matyáše a už bych ho nedala.protože to dava skoro každy. 😝 ale mě se to jmeno libílo už dlouho.

lucinka0606
17. únor 2012

@ashlee Matyáš je krásné jméno 🙂 Já bych ho dala hned, ale právě nevím, jak to sedí k tomu Tobiášovi...🙂
Teda...až 40DC??????????????????? Tak to jsi teda fakt dobrá...to já bych určitě nedala, takové dlouhé čekání 🙂 My bychom taky rádi holčičku, takže zkoušíme už od 10DC, ikdyž mám ovu kolem 14-15DC...si říkám, že když se budeme snažit i před ovu a zároveň třeba i v den ovu, tak že ty malé mršky, které tam budou před tou ovu, přece musí být už dál a že je ty mršky v den ovu nedoženou 😀 😀 😀 😀 Chápeš, co tím chci říct??? 🙂 Jsem se do toho zamotala 🙂

ashlee
17. únor 2012

@lucinka0606 to jsme zkoušeli u matyáška,sex už od 10dc každy den až do 22dc a máme kluka.
nahodou to k sobe sedí matyáš a tobiáš.

ashlee
17. únor 2012

mě se libí pro kluka alexandr, valerian,kristian.Zdal se mi sen že se nam narodil syn kristian.

iff_kov
17. únor 2012

@lucinka0606 Tobiáš a Matyáš se k sobě hodí 🙂 pěkná jména...

xsuzzi
17. únor 2012

@zuzkka88
@lucinka0606 -holky vy jste chytrý fakt 😝 😀 😀 to jako fakt peču nějaký prádýlko, sem nasrasná 😀 😀 😀 😝
každopádně jsme si to vyříkali a oba zjistili, že jsme to blbě pochopili, že byl moc unavenej z práce a tak jak sem na to prostě šla to nebylo erotický a způsob,kterej by to mohl v tu chvíli zachránit jako,že by jsme se pomilovali by bylo to svádění jak byl vyřízenej, což se nestalo,takže se stalo to co se stalo. No tak uvidíkme. každopádně dnes to na sex nevidim, tak třeba zítra? Uvidime. Každopádně já testnu poprvé 26. 2 😀 kdyby se náhodou zadařilo z toho 14týho 😀 a třeba ještě nějaký vzrůšo bude,to bych ale testovala tak kolem 28, no takže tak já 😀
tak čuc bus, jdu do vany 🙂

xsuzzi
17. únor 2012

no holky,tak pokračování 😀 už je to tedy za námi,došli jsme do konce 😅 fakt si vše řekli, ujasnili si, omluvili se a uzavřeli. Jsem ráda, že opravdu ty ošklivý věci co řekl, řekl prý proto,že už to bylo rozjetý, že se to v hádce řekne,ale neplatí to. Tak jsem moc ráda a víte co mi řekl, že usmíření se můžeme dát hned po koupeli,jídlem i po něm....tak je normální?!!! 😝 😅 😅 😅 😝 😎

lucinka0606
17. únor 2012

@xsuzzi No supééééér 😀 😀 😀 Takže pořád snažilkujeme spolu, budeme těhotnět spolu a i rodit, joooo??? 😀 😀 😀 Tak jak jsme si to hezky domluvily 😉 😉 😉