• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, jaro 2012

2. září 2012 
hele já dnes mám třetí den menzes, začala jsem dnes brát clostylbegit.....a pak musím jít na ulrazvuk na gyndu a to vychází na 5.dubna - pak uvidíme co mi paní doktorka poví :unamused: jestli dá injekci...aby se uvolnilo vajíčko...vůbec nemám přestavu
25. bře 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule1978
a potom ona Ti bude sledovať i kedy sa uvolní?neviem ako to funguje
25. bře 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
prý mi dá injekci na uvolnění vajíčka a řekne ať na to skončíme. Já teď četla že právě tím ultrazvukem se koukne, jestli vůbec nějaká ta vajíčka dozrála...ne na všechny to působí
25. bře 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, včera jsem si vzala poprvě clostylbegit.....celá se třesu jak když mám absťák, mám migrénu a hlavně jsem v noci VŮBEC nespala. Ale vůbec...........bože to je asi pěkněj driják :frowning2:
26. bře 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule1978
a to musíš brať celý mesiac?nezávidím Ti,ale neboj, síce cesta k mimi ťažká,ale keď sa zadarí :grinning: aj zabudnesš.Ja som po pôrode o 2 ani nechcela počuť, nie kvôli pôrodu,ale že som ležala tak dlho v nemocnici,a teraz to už neriešim, jediné čo mi ostalo,sú kamošky z oddelenia, aj keď to v sebe mám, lebo si poviem, čo ak zasa, vieš už mám malého, manžel jazdí, som sama,mama300 km od nás, tak by som z toho veľkú radosť nemala,ale treba myslieť pozitívne.Uvidíš, možno tým, že to budeš mať nabudené z liekov, tak sa hneď aj zadarí, držím palce
26. bře 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazula dakujem Ti....uvidime. Neni mi dobre, stacilo by mi alespon kdybych usnula.....jsem desne unavena. Ja mamu nemam vobec, zomrela mi pred 3 rokmi, stale velmi placem, velmi mi chyba. Drz sa, zadari sa nam obema!
26. bře 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazula jo, no bere se to 5dni.....pak za tyden na to na gyndu...a dnes mi volali, ze tam moje doktorka dva mesice nebude, ze si zlomila ruku :frowning2: takže jdu k cizi a prej je desna.....no nevim nevim
26. bře 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule1978
mne pred 2 a pol rokom zomrel zo dňa na deň oco, takže viem, ako sa cítiš,drž sa, neboj, možno Ti bude práve tá iná mudr.vyhovovať
26. bře 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazula nie, ta moja je velmi mila....tato vraj nie a dela bolestiva vysetrenia.....mne je tak cle z toho clostylbegytu...... :frowning2:
26. bře 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankajarni
ahoj, tak u nás to vyzerá sľubne,manželík zrejme v piatok dorazí,ale vaječník pobolieva a mám pocit, že i hlien, tak nechápem, či sa mi to tento mesiac posunulo,ako naschvál :grinning:
26. bře 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazula
ten smajlík mi nevyšiel,mal tam byť :angry: alebo ešte horší, ale ten neni v ponuke...
27. bře 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazula a bude jen na vikend? Tak drzím pěsti......
27. bře 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule1978
asi iba víkend a keby aj dlhšie, tak už mi to nepoôže ,ak ovu už prebehla :confounded: uvidíme...
27. bře 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi si jistá? kurnííííííík, tohle je peklo :frowning2:
27. bře 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule1978
netuším, ovu test doma nemám, bývame na dedine a nechce sa mi kvôli tomu autom do mesta a potom tie nervy, ak by ozaj ovu bola a muž nikde, to radšej tulkneme a budeme dúfať,asi blbé čo?
27. bře 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja ja si objednala lady q, je to mikroskop, a muzes ho pouzivat donekonecna. já si ho objednala na itnernetu.....jestli chceš těhotnět, tak bys měla vědět, kedy ovuluješ, moja :wink:
27. bře 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule1978
zatiaľ nechcem až takto, aj tak môj je stále preč a teraz keď bude meniť prácu, tak si moc voľna nevyberie,nechám sa prekvapiť ešte tento cyklus a potom uvidím...drž palce :sweat_smile:
27. bře 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazula držím, držím :wink:
27. bře 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jak to zvládáte? já zítra beru pátý den ten clostilbegyt a příští týden na gyndu na UZ......modlím se, aby to fungovalo a mohli jsme plodit potomka :slight_smile:
28. bře 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ja stále čakám, v pia dorazí manželík a hneď na to skočíme, to bude 13DC, tak budem pevne dúfať a modliť sa.Keď to klapne tak úplne supík, lebo to stíham do konca mája ísť na PN-ku, kým mi skončí rodičovský.Tak uvidíme,ale spodok pobolieva, tak sa modlím, nech to ešte 2 dni vydrží a hlavne nech sa potom zadarí :sunglasses: takže potom za 2t budem netrpezlivo očakávať,resp.neočakávať xixi
28. bře 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
drž sa, moja....je to děsn tohle....a přitom některé ženské do toho spadnou skoro náhodou :grinning:
28. bře 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a koľko aj nechtiac...
28. bře 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. bře 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moja, dnes určite ovu, aj keď nemám test,ale hlien taký ako kedysi za slobodna, taký som si nevšimla už asi aj posledné 3 mesiace, a manželík večer doma, tak dúfam, že vajíčko sa tam ešte pozdržíííííííííííííí :grinning:
30. bře 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazula Držím palce! Já budu potřebovat štěstíčko příští týden, můžem začít nejdřív ten 14 DC, tak snad nebude pozdě, ale poslední dva cykly byly 29 a 31, tak třeba to vyjde. Holky, posílejte myšlenkovou podporu koncem příštího týdne až do Velikonoc (ty jsou na ta vajíčka symbolický)!:slight_smile: Díky J.
30. bře 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankajarni
no super, to by mohlo vyjst,ja sa bojím aby u nás nebolo už neskoro 13DC predsa len pri 26-27 cykle,ufff,tak sa necháme prekvapiť
30. bře 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,no my sme vcera tulkli, a robila som aj ovu test vecer, tak druhá čiarka svetlá, a dne sto isté, tak sa obávam že už je po... :frowning2:
31. bře 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No čo baby,niečo nové?
1. dub 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak dnes 16DC a mám ovu, že testovací prúžok tmavší,xixi,len nech to klapne
2. dub 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tmavší než kontrolný som chcela napísať xixi
2. dub 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek