Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

axonka
10. kvě 2012

Ahoj, my jsme se tento mesic taky cinili tak doufam, ze to treba vyslo.... Porad si pohravam s myslenkou zajit si pro tehu test, nemuzu to vydrzet🙂) Uz jsem asi psycho, pozoruju se jestli to treba nepoznam sama 😀 😀 😀. Kdy nejdriv si zajit pro test, nemate tip??? ja to nevydrzim 😉

ludmilad
10. kvě 2012

@axonka Nemá to smysl dřív než máš dostat MS, tak 14 dní po ovu. Dřív to většinou stejně nic neukáže.....no ale stejně to nedodržuju, protože jsem zvědavá a zkouším tak 11 DPO a je to brzo 😀. Při prvním těhu tak 10 DPO negativ, tak 16 DPO pozitiv 🙂

kkjanicka
11. kvě 2012

@lucinka0606 Ahoj, můžu se zeptat, jestli se podařilo? Máme taky doma už 3.letého chlapečka a chtěli bychom druhé miminko.. Už od půlky února neberu HA a už jsem doufala, že jo.. a začala jsem špinit.. MA se spozdila, dnes třetí den.. Klasická MA zatím není, ale asi se rozjíždí ☹..

iivet
11. kvě 2012

Ahoj holky, pridavam se k vam do skupinky pokud muzu 🙂 Prasky jsem vysadila 22.4 a ted se uvidi, resp. byl nadherny prodlouzeny vikend tak doufam v 2carky 🙂 Jak spravna nedockavka jsem si udelala testik dneska i kdyz vim, ze je to jeste mooooc brzo 🙂

simculinek
11. kvě 2012

@iivet Přeji hooooooodně štěstí....🙂

mazula
12. kvě 2012

@ludmilad
ahoj, tak ako to vyzerá u Teba?Ja idem 16.5.k mudr, tak uvidím čo povie

klarrka
12. kvě 2012

Ahoj holky, mohu se taky přidat 🙂 ? Já jsem snažilka od ledna (po mimoděložním těhu). Dr. říkal, že na to máme jen půl roku, tedy teď už jen tři pokusy, pak umělé.

ludmilad
12. kvě 2012

@mazula zatím jsem ještě v naději 😀 30DC, asi 14 DPO, tak zítra nebo pozítří uvidím.....příští týden jsem bez PC - jde do servisu, trochu se nám sype.... 😠

mazula
12. kvě 2012

@ludmilad
tak to je super 30DC bez menzesu, to vyzerá dobre 😉

mazula
12. kvě 2012

@klarrka
ahoj,vitaj,a prečo po 6 pokusoch už umelé?máš nejaké problémy?My pracujeme na 2 mimi, zatiaľ 3x neúspešne a teraz sa nám to pretiahne lebo manžel už išiel do práce, tak neviem kedy chytíme ďaľšiu ovu, takže my to máme docela na dlho...

ludmilad
13. kvě 2012

@mazula tak mám jasno! Nevydržela jsem to hned po ránu, BT pořád neklesala (37,1) a testla jsem. Přiletí k nám čáp! 😀 Tak asi to fakt bylo nějaké znamení, když jsme je minulý víkend viděli. 🙂
Držím vám všem pěsti, ať to brzy vyjde!

klarrka
13. kvě 2012

@mazula
Ahojky, no já mám po mimoděl těhu jen jeden vejcovod, ten jsem měla také srostlý, tak mi ho profukovali. Ten profuk vydrží jen cca půl roku, vejcovod pak zase zarůstá ☹. Co bych dala za to být zdravá a moci se pokoušet bez nějakých časových ultimát. Teď mám ještě ke všemu rozhozený cyklus po Clostibelgidu a Ultrogestanu, tak že pro změnu zobu Norethisteron na vyvolání normální menstruace a zastavení špinění. Já myslím, že pokud se pracuje na 2. mimi, člověk už není tak moc ve stresu, když se nedaří. Je to tak? Jé, jak já bych si přála, aby to klaplo 🙂 .

klarrka
13. kvě 2012

@ludmilad
Móc gratuluji. Mohu se zeptat, jak moc jsi na mimi myslela? Asi vyrazím na kolo, třeba nějakého čápa potkám 😀 ?

ludmilad
13. kvě 2012

@klarrka Já už jedno mám, takže jsem si říkala, že to musí jít. 🙂 Myslela jsem na něj během plodných dnů hodně a pak vždycky, když měl být konec cyklu. Já nevím, podle mě to prostě nejde na to moc nemyslet.....to jsou dobré rady, ale kdo nezažil, tak nepochopí....

mazula
13. kvě 2012

@ludmilad
jééééj super, gratulujem,na ktorý krát Vám to vyšlo?ja mám tušenie, že u nás bude problém,resp.u mňa...nejde mi inak do hlavy, že prvé na šupu, a druhé ani po 3.intenzívnom snažení.Tak sa maj krásne, lebo sa predpokladám už lúčime v tejto téme 😉 Prajem krásne tehulkovanie a krásne zdravé mimi

mazula
13. kvě 2012

@klarrka
aha,no ja pri prvom som v strese nejak nebola,len sme skúsili a podarilo sa,skôr som vyšilovala teraz pri druhom,ale čo sa dá robiť.tento mesiac určite tiež nevyjde,lebo som 4DC a manžel je v práci,dorazí zajtra ale už pozajtra na 3-4t odchadza.ja mám v stredu termín u ženského,lebo mám výtok z prsníkov, tak bude asi nejaký problém u mňa, docela sa bojím...

klarrka
13. kvě 2012

@mazula
tak to Ti budu držet palečky, ať to není nic vážného. Ale když už se jedno mimčo zadařilo, tak budeš v pořádku, neboj 🙂 . To máte docela blbý, když manžel takhle odjede. No, ale třeba to snažení další měsíc bude o něco hezčí a vyjde to, když se na sebe budete těšit 😉 . Já teď beru Norethisteron na srovnání cyklu, tak snad normální menzes přijde, a já se budu moci s manželem zase činit.

klarrka
13. kvě 2012

@ludmilad
Jó moje řeč, to prostě nejde na to nemyslet, kor když mé kamarádky mají mimi. No, ale stýkat se kvůli tomu nepřestanu, to by byla blbost 🙂. Tak přeji hodně zdravíčka a pohody Tobě a mímu 🙂

jankajarni
13. kvě 2012

@mazula Ahoj, mě to zas dneska nějak chytalo, pořád jsem na to myslela. MS by měla být za týden a myslím, že přijde, nějak cítím, že to zas nevyšlo. A k tomu jsem se dozvěděla, že příští snažilkovský týden bude můj v Rakousku:( Takže už žádná jarní snažilka, ale letní...:(
Mám preventivku u gyn, tak zvažuju, jestli o tom mluvit, asi by stejně řekl, že je to krátce a proč to řeším. Ale mě znepokojuje to s tím hlenem a tak, prostě dřív byly ty moje projevy cyklu jinak...Nevím, jestli se to může s věkem změnit, nebo psychika...Jak to snášíš, ten měsíc nesnažení před sebou? Je to taková doba, vleče se to a přitom to na druhou stranu letí. Dvě kámošky právě otěhu na první pokus, tak jsem z toho přejetá.

jankajarni
13. kvě 2012

@ludmilad Moc gratuluju! Snad se nám někdy taky zadaří...

pajjaa
13. kvě 2012

@axonka kolikaty den jsi po ovulce?

pajjaa
13. kvě 2012

@iivet a ukazal testik uz neco?

mazula
14. kvě 2012

@jankajarni
vieš čo,aj celkom v pohode na 1 stranu,ale potom ma chytí depka,lebo ja som typický smoliar, že keď si niečo naplánujem, tak mi to nikdy nevyjde...kúpila som si tu alchemilku a počkám v stredu čo ešte mudr.na tie prsníky,a popýtam sa ho na mňa,než sme mali prvého, tak mi povedal,aby som nečekala viac ako pol roka, že by mi dal na 3mes. HA, že tým by sa to naštartovalo,ale to by som veľmi nechcela, HA neberiem,ešte na škole som mala problémy s HA,a čítala som veľa žien že brali HA a čakali tiež.Tak už počkám čo v stredu.Ty sa ešte neplaš,ešte to kľudne môže vyjsť,pred menzesom nemusíš mať žiadne príznaky.Ja už nedúfam ani v letné snaženie,len by ma to potešilo aspoň tohto roku 😒 tak držím palce,môj dnes dorazí,ale som len 5DC,a zajtra by mal už zasa ísť

iivet
14. kvě 2012

@pajjaa uakzal jen 1carku jak jsem ocekavala 🙂 Ale nevadi, dalsi testik bude asi za tyden v pondeli tak uvidime

mazula
14. kvě 2012

@klarrka
no uvidíme,aj ja som si myslela, že keď prvé na šupu, že druhé to isté ale ee,takže si na to ďaľšie musíme asi počkať...

ludmilad
14. kvě 2012

@mazula u nás (pokud nepočítám první cycklus po vynechání prášků), tak na počtvrté intenzivně. Minule nám to trvalo půl roku, z toho 3 měsíce intenzivně. Sem tam se přijdu podívat, jak pokračujete, jinak jsem nakoukla do Těhulek leden 2013.
@jankajarni neboj, určitě! A jak dlouho vy zkoušíte? Já jsem neměla taky žádné příznaky a doteď ani nemám. Jen trochu tlak v břiše, ale až od neděle.

mazula
14. kvě 2012

@ludmilad
tak to si ma povzbudila,my intenzívne 3x.no uvidíme čo ja u mudr.tak sa drž a hádam sa aj ja čoskoro presuniem inam 😵

klarrka
14. kvě 2012

@mazula
😵 no to určo, už se těším. Jsem si koupila čistě přírodní preparát FertilAid, jsou na něj jen dobré recenze, tak snad po něm začnu ovuluvat. Za zkoušku nic nedám 😀 . Držím palce.

mazula
14. kvě 2012

@klarrka
určite,ja som pol roka pred prvým užívala bylink.kvapky ale kvôlo tomu že som sa liečila kvôli častým zápalom,boli to vlastne fyto hormóny, tak neviem či som aj z toho nebola taká nabudená.teraz som si kúpila aspoň alchemilku,poradím sa v stredu na ženskom,aj keď môj mudr dosť taký hundroš, takže neviem.horšie, že nemám muža pravidelne doma...

ix
14. kvě 2012

ahojke ja som 5 mesiace po potrate ,a neviem naisto,ale mozem byt tehulka,ked na teste aj po 2 tyzdnoch my ukazuje vzdy len slabulinku ciarocku ,a trocha krvacam. 🙂,v den menstruacie som mala ruzovy vytok a tak.