Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

tera87
9. črc 2012

😀 😀 😀 byla jsem strašně ráda že Honzíček vyšel hned...takže ted se modlim aby to bylo taky rychlí ale mnohem lepší těhu...Těhu s Jendou jsem si protrpěla 4 měsíce zvracení nonstop,těhu cukrovka, neprůchozí ledvina 😀 a 15hodinovej porod...ale stálo to za to 🙂) je to láska moje největšííí.
Beránek je dobréééj 😀 musí bejt po jeho, je hyperaktivní, divokej a má sebevražebný sklony 😀 😀 😀

ddanda
10. črc 2012

@tera87 to mně nestraš 😀

ddanda
10. črc 2012

@tera87 tak to my bychom měli hyperaktiva i tak, když by bylo po manželovi 🙂

kikimaruska
10. črc 2012

@tera87 já jsem beránek, divokej...ale sebevražedný sklony sem neměla nikdyyy.... 🙂 😉

jane_s
10. črc 2012

@tera87 😀 to jo teda, to někdy musí bejt po jeho..hrozný😀DD ale tak povahy to určitě špané nejsou😉 Tak to si měla fakt super😀DD to sis užila své že? Ale je vidět, že to stálo za to😉

jane_s
10. črc 2012

@ddanda Hyperaktiv se aspoň v životě neztratí že jo?😉)) co dítě, které posadíš někde a za dvě hodiny ho tam najdeš😀

ddanda
10. črc 2012

@jane_s to je fakt, stejně jako můj manžel. U toho nikdy nevím, kde ho najdu 😀

jane_s
10. črc 2012

@ddanda Ale vždycky se vrátí😀DD to je důležitý🙂)))

ddanda
10. črc 2012

@jane_s jooooo, to on joooooo 😀

tera87
10. črc 2012

Jeníček moc šikovnej 🙂🙂🙂 a přesně jak řikáte nestratí se rozhodně.Kamarádky malej je bebíčko a s dětma svýho věku si nevyhraje. Jsem ráda že je živej aspoň o něm vim i když někdy mám pocit ýe prosté musim skončit v blázinci 😀 a divokej je po mě já jsem byla hrozný šídlo jako malá.

kikimaruska
10. črc 2012

Já mám taky hyperaktiva už od doby v bříšku...a je to bejček....měl to být tedy původně lev.....mamka říká, že je lepší, když se nám houpe na lustru, než aby oto byl ležák....tenkrát nás připravovali na všechno...A přitom já jako malá sem byla ta, co kam jste ji dali, tam jsem byla. Řeklo se tam nesmíš a já nešla ani za čáru namalovanou na cestě (neměli jsme ploty)....a brácha (panna), ok a za pár vteřin už byl pomalu pod prvním projíždějícím autem ( a že tenkrát nejezdilo skoro nic oproti dnešku) 😀

verisek.s
10. črc 2012

@jane_s Chacháá, další společný úkaz - můj manžel je taky beran 😀 😀 Já jsem teda štír, takže mě neradno odporovat nebo rozčílit 😀 😀 😀
Jinak mě pořád píchá v břichu, nevím, co to má znamenat, od ovulky je to pořád. Včera jsem byla u doktora, uz nebylo nic vidět, žádná cysta, nic, tak nevím, co to je. Snad se tam ten prcek uhnizďuje 🙂 🙂

ddanda
10. črc 2012

@verisek.s třeba to je prcíček a zabydluje se tam 😉

verisek.s
10. črc 2012

@ddanda Kééž by 😉 Uvidíme, ještě 12 dní čekání...ach jo..proč to nejde vědět hned 😀 😀 😀

jane_s
10. črc 2012

@verisek.s No to bys měla úžasnýýý ty jo🙂))) tak pak dej hned vědět ano? Berani jsou paličáci,ale jinak fajn povahy, nemůžu si stěžovat😀 jsem spokojená😉 tak tfuj tfuj Veru, ať Ti to dopadne a miminko tam prostě je😉 koukej pak hned dát vědět jasan?😉

krevetaci
10. črc 2012

Holky já mám také manžela berana a nemůžu si stěžovat, je úžasný a někdy mě mrzí jak jsem na něj protivná, když to má přijít a tak.....

verisek.s
10. črc 2012

@jane_s
@krevetaci Přesně tak, můj beránek je prostě beránek 🙂 🙂 🙂

jane_s
10. črc 2012

@krevetaci
@verisek.s Ať žijou naši beránci😀DDD jsou prostě úžasnýýýý..já bych holky fakt jako neměnila🙂))

tera87
10. črc 2012

@verisek.s zrovna to řešim s manžou a prsamaa mi projíždí jak křeč ale znamenat to nic nemusí ☹ no ale kdyby bylo by to eňo ňůňo 😀

verisek.s
11. črc 2012

Dobré ránko dámy, tak včera jsme byli v kině na Jak porodit a nezbláznit se....fakt hovadina 😀 😀 Na to fakt nechoďte 😀 😀 Jinak mám 10 dní po ovulaci, nemám na nic chuť, bolí mě šíleně prsa a píchá neustále v podbřišku.....nechci si nic vsugerovávat, ale že by???? No ještě vydržet do 21.7..... ☹ 😒 😀 😅

ddanda
11. črc 2012

@verisek.s Jééé, to by bylo supr veri, kdyby to bylo to pravé 🙂 Díky za tip, na co nechodit do kina. Přidávám ještě film Čtyři slunce, to je taky hovadina, ale to už je straší, tak už jste to možná viděli...

verisek.s
11. črc 2012

@ddanda Jééj, to jsem neviděla a chtěla na to jít, takže taky, díííky za tip 😉 😉

jane_s
11. črc 2012

@verisek.s drzim pesticky. aby to dobre dopadlo..cekaaaam na tu skvelou zpravicku😉 do kina teda na to nepujdeme😀 tak tfuj tfuj aby to klaplo😉

tera87
11. črc 2012

@verisek.s držim palce at jsou kopance 🙂))))) snad bude super zprávička...jinak u mě se stále hlásí únava, bolest prsou i bolest v podbřišku a čekám taky...ale jak řikáš taky si nechci nic vsugerovávat 🙂

verisek.s
11. črc 2012

@tera87 Tak to taky držím všechno co mááááám 😉 😉 😉

jane_s
11. črc 2012

@tera87
@verisek.s Holky, oběma vám přeju mnoho štěstíčka!!!!..ať to vyjde aspoň někomu z nás zase😉 Dejte vědět, myslím na vás!!!!🙂)))

verisek.s
11. črc 2012

@jane_s Děkujeme Jani, tobě to určitě vyjde tentokrát 😉 😉 Uvidíme, nechci plašit, ale nejradši bych si ten test udělala hned, i když vím, že tam nic nebude 😀 😀 Mno nic, musím se nějak zabavit a vydržet 😀 A zrovna dneska tady toho moc nepovídáte, tak se nudím v práci a hledám info, kdy nejdřív komu vyšel pozitivní test 😀 😀 😀

jane_s
11. črc 2012

@verisek.s 😀 co jsem tady zjišťovala, tak 9DPO už holkám vycházel..jedna holčina testovala 7DPO, byla v tom a nic a pak 9DPO a bylo to tam a tak to je i u ostatních🙂)) Tak to vydrž, však to máš za pár ne?
Držím Ti pěstičky kočko!!!! Ty si to moooc zasloužíš:-*

verisek.s
11. črc 2012

@jane_s Děkuju moc Jani 😵 😵 😵 Já jsem dneska 9 DPO, tak uvidím zítra, koupím test s citlivostí 10 a zkusím 😀 😀

jane_s
11. črc 2012

@verisek.s No tak to už bych testovala jak divá Bára 😀 😀 😀 Tak zítra testuj a dej vědět ano? Držím pěstičky a budu na Tebe moc myslet kočko😉