Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

mazula
18. črc 2012

ahojte baby, tak ja sa k Vám opať pridávam.My sa sme vystihli už 4x ovu a nič...mm pracuje vonku, takže u nás je to ťažšie, teraz som po ovu ale nič z toho,lebo nebol doma,tak hádam v auguste...

tera87
18. črc 2012

@ddanda hmmmm aha takže možná další věc proč se nám nedaří ☹

jane_s
18. črc 2012

@mazula Ahojky, jasně přidej se😉 neboooj nám to všem dopadne, žádný strachy😉 já taky hlídám OVU a zatím nic, chce to čas víš?😉 Přeji mnoho štěstíčka!

jane_s
18. črc 2012

@kikimaruska Tyyyy jo, ty jsi byla krááásná, moc Ti to slušelo budoucí maminko😉 vypadáš fakt šťastně, nedivím se!

jane_s
18. črc 2012

@verisek.s Ahojky Verunko, jasně, dopadne to, uvidíš😉 jsme hold nerozlučná trojka vid?🙂)) ale teď to už vyjde, drž se kočko..jsme s Tebou..a tak co OVU, budeš zase testit?😉

jane_s
18. črc 2012

@sabisek 😀 ovu testíku není nikdy dost že? TAky mám zásobu a začnu zase v pátek testovat😉 kdy začneš ty ?😉

jane_s
18. črc 2012

@tera87 No jedna holčina o tom psala, že je to spíš na škodu, že na někoho to působí opačně, že ji to doktor vymluvil, tak Ti nevím..zase si říkám ty jo, že naše babičky mají i 15 dětí a žádný gely neřešily😀DD

sabisek
18. črc 2012

@jane_s Ahoj, cekam na MS, prska ma prijit tedka o vikendu. Tak pak zas asi za 14 dni.... 🙂

jane_s
18. črc 2012

@sabisek Tak uvidíš..ono to neskutečně letí že jo? Mě přijde že pořád čekám na MS😀

sabisek
18. črc 2012

@jane_s Jj, napodobne

jane_s
18. črc 2012

@sabisek Ale už bych brala je na 9 měsíců nemít😀DD

sabisek
18. črc 2012

@jane_s Presne tak...Jeste si ale budeme muset pockat, minimalne tak mesic 😉

tera87
18. črc 2012

@jane_s tak aspon nebudu utrácet 😀 😀 😀

tera87
18. črc 2012

@jane_s tak mě se to zase táhne teda :-/ 😀

jane_s
18. črc 2012

@tera87 I manžel mi už říkal "ty to pořád máš"😀 přitom mám cyklus 28 dní..letí to😉 ale je fakt že teď co se pokoušíme o MIMI se to táhne víc😀DD

jane_s
18. črc 2012

@tera87 JJ neutrácej😀 je to zbytečný, je to tahání peněz z lidí, tohle už je fakt moc😉

ddanda
19. črc 2012

@mazula jejda, tak to máš ale blbý, když pracuje pryč 😢 To je pak snažení na delší dobu, asi co?

krevetaci
19. črc 2012

Ahoj holky, tak jsem sem po pár dnech nakoukla a nestačím se divit kolik jste toho napsali. Já jsem dnes ráno odvezla manžela na letiště a za měsíc si ho tam zase vyzvednu. Doufám, že to hrozně rychle uteče, už teď se mi tak moooc stýská. Takže já mám tento měsíc od snažení pauzu, škoda. Ale rozhodla jsem se, že na sobě alespoň budu pozorovat ovu a na srpen pořídím asi ovu testy. Můžete mi poradit jaké a kde jste nakoupili? Díky

ddanda
19. črc 2012

@krevetaci to je mi tě fakt líto, měsíc je dlouhá doba na odloučení, ale snad ti to rychle uteče 😉
Já jsem měla ovu testíky Comfort, byly cenově výhodné. 5 ovu testíků + 2 těhu testíky a stálo to asi 108,- Ale ta čárka na něm nebyla až tak moc silná. Ale ovulku to ukázalo 😉 Koupila jsem je normálně v lékárně. Neměli je ale skladem, usela jsem druhý den si je vyzvednout. Ale to je asi tím, že jsem je kupovala v malém městě.

ddanda
19. črc 2012

@krevetaci teda vlastně 6 ovu testíků tam bylo 🙂

mazula
19. črc 2012

@ddanda
to asi áno, my si v podstate nedávame pozor už skoro rok, takže tak...

jane_s
19. črc 2012

@krevetaci Ja doporucuji See Now Ovu testy..5 ks za 90 kc ale super..cara silna..mrkni do meho alba..tsky zase budu testit😉 naposledy a pak uz na to prdim..jen si to overim😉 tak hodne stesti😉

kikimaruska
19. črc 2012

Ahojky, holčinky za chvilku odjíždíme na menší víkendík posvatební, dnešní kontrola- stáří odpovídá 5tt, 9mm měříme 🙂

krevetaci
19. črc 2012

@jane_s Tvé album už jsem okukovala minule, když jsi testovala 🙂. Podívám se po nich. Díky

jane_s
19. črc 2012

@kikimaruska same skvele zpravy budouci maminko😉 Moc si to uzijte a opatruj se😉

ddanda
19. črc 2012

@kikimaruska jejda, to je supr!!!! Tak si užijte "líbánky" 😀

tera87
19. črc 2012

@kikimaruska to je úúúúžasná zpráááva tak si to tam užijte 🙂)

verisek.s
20. črc 2012

@sabisek Kupuju normálně v lékárně, myslím je to Life Light 🙂

verisek.s
20. črc 2012

@jane_s Ahoooj Jani, já teď čekám až skončí MS a příští víkend začnu 🙂 Jedeme na chaloupku, mám od mamči předpovězeno, že mímo nezplodíme doma, ale někde mimo, tak snad to bude ono 😀 😀
@kikimaruska Moooc ti to slušelo, gratuluju 🙂
Jinak my jsme měli v pondělí výročí, jeden rok od svatby 🙂 25.7. spolu budeme slavit 10let....neuvěřitelné, jak to letí...a to by bylo, abysme to miminko na výročí nezplodili 🙂 🙂 🙂

sabisek
20. črc 2012

@verisek.s dekuji