Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

hannyy
25. črc 2012

@jane_s Jeeeeeeee ty jsi hodna , no to se musiiiiii vymyslet. Prave jine prostredi, klidek , cas se sobe venovat , fakt clovek tak vypne , no a tohle nam to snad nezkazi ......... no kdyby jako jo melo, to nemusim nikam litat, co budu delat kdyz pulku dovolene prolezim ......... ☹ 😠 ale my se nedame 😀 zitra dam vedet, jak jsme dopadli 😀

jane_s
25. črc 2012

@hannyy Látkové pleny nejsou špatné, však jsme na nich odchované my😀D tak to musí bejt dobrá věc..ale dnešní líná a pohodlná doba je prostě odchována na tom, použít a vyhodit, nač se s něčím prát že?😉 Ale určitě si myslím, že je to šetrnější pro pokožku, než ty papírový utrejchy😀 jaký ty na to máš názor?😉 Mimochodem, my jsme měli dodatečnou svatební cestu teď v květnu a to bylo nejlepší snažení co jsem kdy zažila🙂) drinky, sluníčko, opálená těla..bomba, prostě nádhera, jenomže jsme do toho jaksi ... pořád😀DD a tak to neklaplo😉 ale bylo to krásný, moc vám to přeju Haniiiii😉

hannyy
25. črc 2012

@jane_s Jani beres mi slova ........ rikam si, ze kdyz jsem na tom odchovana tak to nemuze byt takova spatnost a ze se k tomu zase trendem dnesni doby vraci, to je normlani jev, jako s oblecenim ......... presto taky zastavam nazor pouzit a vyhodit , myslim ze my prvnicky budeme mit i jine starosti jak po vecerech skladat novosklad 😀 a pak se mi ty ceny zdaji absurdni , na mimi nikdo setrit nechce, ale je spousta veci ktere se daji poridit at uz z druhe ruky nebo v nejake akci, ale ty plinky bych treba urcite od nikoho nekupovala , stejne jako ruzne flasticky atd ...... koukam tu po bazarku a treba jsem si tu koupila telomer jako dudlik , zabaleny nepouzity, maminka si poridila dva a pouzivala jen jeden. Tak to treba beru ok .

A kdepak jste byli na dovolene 😉 no i kdyz se to nepovedlo, tak se to urcite povede jindy , hlavne ze jste byli spokojeni a odpocinuli jste si a nabrali sily na to dalsi snazeni ........

Jinak se omlouvam za psani bez hacku, ale jsem ne tu de klavesnici zvykla a ceska mi moc nejde 😀

jane_s
25. črc 2012

@hannyy My jsme byli v Turecku, luxusní hotel, prostě všechno dokonalý, tak jsme si dávali velký naděje, ale bohužel to nevyšlo, ale nevadí, ono to vyjde..teď teda řeším menší trápení, ale nechci to tady pitvat, Ti to napíšu pak třeba do SZ, ale počkám do pátku, třeba se to vyřeší, ale už se opravdu všeho bojím, že fakt asi nikdy nebudu mít mimiiii☹ Jinak neres háčky a čárky, taky to nepíšu..jak se Ti zlíbí kočko😉 Jinak zítra frčím na kurz, tak tady budu až odpolko, tak si pak zase písneme ano? budu se moc těšit Haňulko😉 Ono to dopadne, věřím tomu.. tu dovču vám fakt závidím, to je prostě lééék na tělo i duši😉

hannyy
25. črc 2012

@jane_s Jani klido napis do schranky , ja jsem tu vzdy kratce jen okolo obeda apak az vecer , jinak zitra frcim k doktorovi , ma upravenou pracovni dobu coz je luxus, po - 11-20 h a ct 14-20h jen tyto dny a je to fakt super ze clovek v klidu po praci tam sjede. Hodne doktoru to tak ma tady v rajchu , kazdy ma hodne nabito pacientkami . taky jsem si rikala, ze kdyz uz tam budu , ze se ho zeptam na vysetreni manzela, preci jen by me zajimalo jak je na tom on, on se tomu vubec nebrani , rika ze to pro nas udela rad , ze je to normalni jev, fakt jsem moc rada , ze je v tomhle tak rozumny, ale jinak mi prijde nekdy jak malej kluk 😀 😀 😀 😀

januliiisek
25. črc 2012

@hannyy Já jsem na tom asik stejně co se týče plenek.. Přemýšlela jsem nad klasickýma,ale opravdu ty ceny a vše.. Tudíš jsem se rozhodla že se budou kupovat jednorázové... Je fakt že je to asik pro "lenošnější" ženský jak říká Janička,ale na druhou stranu.. Asik s prvním mimískem bude lepší používat jednorázovky a případně později koupit nějaké klasické až se člověk dostane do nějakého toho koloběhu a všeho co je kolem potřeba.. MNo né že ne,mám z toho všeho celkem strach 😀

januliiisek
25. črc 2012

@jane_s Jani,sice nevím co tě "trápí" ale přeji ti aby ti to vše hlavně dobře dopadlo.. Hlavu vzhůru: Nikdy není tak špatně aby nšmohlo být ještě hůř (se říká) 😉 Držím pěstičky..

tera87
25. črc 2012

@jane_s. to nám zachutnalo to samé 😀 Milda už si ze mě dělá srandu źe ze mě bude alkoholik 😀😀😀

jane_s
25. črc 2012

@tera87 kdy dame spolecnou ochutnavku?😉

@januliiisek bud se to do patku zlepsi nebo budu muset na gyndu..dekuji za podporu..chjo..nic ne
muze jit v pohode☹
@hannyy Hanicko..jsem na mobilu..pisnu zitra SZ pres compika ju?
Budes tady zitra? Ja az tak ve 3 hodiny.🙂

januliiisek
25. črc 2012

@jane_s Jani je mi jasné že to asik nebude nic dobrého,ale bude líp-MUSÍÍÍÍ!!! 🙂

hannyy
25. črc 2012

@jane_s Janulko urco pisni budu tu 😉 kdyztak mrknu na tebe i v praci budu tak do 17h v praci a kdyz nebude srumec tak se sem nakouknu 😉

tera87
25. črc 2012

@jane_s kočko tak hlavně ať neni trápeníčko veliký ☹

@hannyy. Hani budeme to prožívat s tebou taky vam to moc přeju 🙂
Všem to moc přeju protože z vlastní zkušenosti vim že mít dítě je něco úžasnzho. a nic krásnějšího neexistuje.

hannyy
25. črc 2012

@januliiisek no prave 😀 myslim, ze clovek bude rad kdyz najde chvilku pro sebe volnou ....... a jak rikas urcite treba od pul roku kdyz budes chtit si ty latkove muzes poridit taky , ale urco rychlejsi manipulace bude s temi jednorazovymi nez si kazda najde ten svuj system 😀

tera87
25. črc 2012

@jane_s. tak mě tak napadá jsme od sebe hodně daleko všichni? že jsme se mohli sejít 🙂

hannyy
25. črc 2012

@tera87 : dekujeme 😉 uz jsem to manzelovi rikala, tomu se to nezda, se boji ze mi doktor napise nejake drastaky a tim nam pak oddali vsechny plany no ale co nadelame 😕 nic , snad bude vedet nejakou radu a pomoc aby jsme si svatebni cestu uzili oba

hannyy
25. črc 2012

@tera87 no ja budu asi nejdal 😀 tyjo ale to by bylo uzasne se sejit 😉 ale kde 😠

jane_s
25. črc 2012

@tera87 to joooo teda..chtelo by to udelat nejakej poradnej gang😉

@hannyy
@januliiisek holcicky jeste ze vas mam😉 zitra si zase napiseme a my to dokazeme jasan? krasne se vyspinkejte a zitra odpolko jsem tady jako na koni.
Jaky DC vlastne jste?😉 ja byla vcera tak stastna a dnes je vsemu jinak chjoooo..zitra se ozvu.
Sladke sny kocky moje!

januliiisek
25. črc 2012

@hannyy Hani to máš pravdu.. Nejdůležitější je se do toho všeho opravdu prvně dostat a pak už nějaká ta minutka navíc neublíží.. 😉

januliiisek
25. črc 2012

@jane_s Určo se tu zítra taky ukážu.. Písni.. Všechny ti držíme pěstičky pro štěstí 🙂 Dobrou noc a sladké sny číčo 😉

tera87
25. črc 2012

@jane_s. ajaj gyn problémky jsou u mě na denim pořádku ☹ já mám furt něco. Já jsem taková že u mé nejde nic hladce.Na spodek trpim hrozně jak gyn tak močák tak střeva.

hannyy
25. črc 2012

@jane_s beru drzim pesticky a budu na tebe myslet, zitra se sem taky kouknu 😉 a pak po tom doktorovi taky , jdi se na to vyhajat, sladke sny 😵

januliiisek
25. črc 2012

@tera87 Mno tak řekla bych že by to bylo super,ale je to řekla bych celkem dálka vše 😀

tera87
25. črc 2012

@hannyy Hani a kam jezdíte do Čr?

hannyy
25. črc 2012

@tera87 ja jsem jeden cas asi 3 roky porad jen lezela se zanetama , pak jsem byla tema antibiotikama a vsim tak umlacena, ze misto zanetu ledvin a mocaku na me vlezl zapal plic, chripky a tezke anginy a aby toho nebylo malo tak me tohle vse dostalo az do nemocnice, protoze mi ty jedy otravily srdicko a ja zacala kolabovat a musela do nemocnice na operaci srdce......... po OP jsem navstivila jednoho lecitele, a jezdim k nemu dodnes , a od te doby jen mirne nachlazeni , zadne migreny atd . fakt mu duveruji protoze mi moc pomohl . Proto se bojim kdejakych leku 😀

hannyy
25. črc 2012

@tera87 mame domecek v okr. Jindrichuv Hradec - Dačice

tera87
25. črc 2012

@hannyy
@hannyy ty jo ☹☹☹ to si užila teda ☹

já vám moje story s nemocema řeknu zítra jdu hajat
Krásné sny 🙂 přeju.
papapa

mourovata
25. črc 2012

holky nedávno jsem narazila na stránky o látkových plenách a docela mě zarazili a možní i na ně změním názor, ještě nevím http://www.latkovepleny.info/index.php?option=c... 🙂

jane_s
26. črc 2012

@januliiisek
@tera87
@hannyy Dobry ranko holkyyyy😉 posilam pozdrav z Hradce..pusu z auta z mobilu..za pul hodiny jdu na to😉 snad se neco nauciiiim..i kdyz mam myslenky na bolavy podbrisek a na cystu☹ bojim bojim..snad to neni ona..ja uz nechciiii:-\ pockam do zitra a kdyz to neprejde..zavolam doktorovi..chjo..nic nemuze jit normalne ze? Kocky ja se ozvu odpolko po kurzu😉

tera87
26. črc 2012

@jane_s Dobré ranko 🙂
Moje mamča ted taky bojuje s cystou ..měla jít na operaci a nejradši by jí vzali vaječníky ale ted jsem jí sehnala bylinky a ona jí asi opravdu zmizela tak uvidíme.bylinky jsou na to nej.
No já trpim od mala na všechno hodně jsem měla záněty močáku který mám do ted nmaštěstí o nich kolikrát moc nevim jen chodim častěji čůrat.Byla jsem s močákem i na operaci asi v 5 letech (zúžená močová trubice).
Pak kolem toho 13 roku vagin.záněty, kvasinky atd. v 16 letech cysta v pochvě tak jsem byla na operaci a zjistili že je to nějaká vzácná cop se moc nevyskytuje a raději mě hlídali na onkologii...po tom zákroku se mi to ale nehojilo a musela jsem znova.
Od tý doby mám bolesti při sexu-doktor mi řek že si mám dát vždycky skleničku vína.Pak jsem chodila jinam a tam mi taky řikali že je to tim jak mám zakloněnou dělohu a tak. Jenže ted mi začali bolesti břicha docela velké občas a začala jsem mít ošklový výtoky. Stále to bylo normální asi po roce už mě to naštvalo , výtoky už i s krví...tak jsem změnila dr. a ten okamžitě zjistil že je to z toho že se mi tam udělala po tý cystě jak řasa nebo co ale opět raritní tak jsem ted sknčila na operaci v květnu.Už mě to při styku tolik nebolí ale pořád je zo trošku citlivý.
No a do toho ulcerozní kolitida...
Mám hodně i záda v háji takže se mi blokujou a mám posunutou pánev.

No a to je kousek z mého zdravotního stavu 😀

@mourovata hned na to juknu 🙂

tera87
26. črc 2012

@jane_s snad to nebude a pokud jo tak hlavně at je brzy pryč třeba ti právě brání v tom těhu a nebo tě břicho bolí z jiného důvodu 🙂