Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

januliiisek
6. srp 2012

@jane_s Na úplně prvním testíku jsem měla jen jednu tmavou a jednu světlejší,takže to bylo takové že asik ee.. Ale potom druhej den ten digi test a ten ukázal že jo.. A to jsem tu už jednou psala.. To jsme jely s přítelem a kamoškou a jejím prckem do Brna,tam jsem si ho koupila ten test a v Olympii si ho udělala.. A to pak bylo.. Na jednu stranu radost ale na druhou takový zvláštní pocit(každopáedně v očích slzy 😀 ). A nemohla jsem tomu hooodně dlouho uvěřit.. A teď už věřím,páč ho vidívám na UZ a z každého vyšetření mám fotky(od úplně malinkého do teď) a dokonce jsem si při jednom vyšetření z Brna nechala nahrát videjko.. Jak malá 😀

jane_s
6. srp 2012

@januliiisek To je krásný jak o tom píšeš😀 úplně si to dovedu představit jak úžasná radost to musela být, jéééé já chci takyyyy😀 Už jsem objednala pár oblečků..😀 a´t si začnu dělat zásobičky, ať toho pak není najednou tolik😉 tak snad se taky dočkám takového štěstí kočko😉

januliiisek
6. srp 2012

@jane_s Každopádně si myslím že kupovat věcičky předem je dobrý nápad,protože pak člověk nebude mít tolik výdajů.. Já potom jediné co bude na poslední chvíli a to až porodím,tak se doveze domů kočárek.. Ale na druhou stranu,pořád mám takové nějaké zadní vrátka a svým způsobem počítám s tím nejhorším.. Říkám si že dokud jsem neporodila tak není nic úplně vyhráno.. Ale tak snad vše bude dobré už.. Uvidíme.. Doufám že to tebe i ostatní snažilky "postihne" brzo,mocinky ti(vám) to všem přeju.. Ale hlavně to fakt brát tak nějak v klídečku,žádnej stres 🙂 😉 Držím pěstičky berušenko.

jane_s
6. srp 2012

@januliiisek Děkuji, jsi poklad,budu Tě informovat jak to se mnou vypadá😉 snad si tady přijdeme všechny na své kočko😉 a budeme Tě následovat..ty jsi naše matka pluku😀😉 děkuji za fajn pokec a koukej jít odpočívat😉 Já jsem dneska měla den blbec, tak půjdu dát sprchu a taky se natáhnu😉 Opatruj se a jsme v kontaktu jasan?😉

januliiisek
6. srp 2012

@jane_s Teď jsi mě rozesmála 😀 . Já odpočívám pořád,neboj se... Jinak ať máš zítra lepší den přeji a hlavně hooodně moc štěstíčka. Také děkuji za moc fajn pokec a neboj zůstaneme v kontaktu 🙂 Já jsem tu teoreticky pořád,koukám co se kde děje 😉 Pěkný večer sluníčko :-*

hannyy
6. srp 2012

@januliiisek jj na aukro jsem se teda jeste nedivala, ja jsem hroznej antitalent , moc mi ty aukcni weby nejdou 😀 ale jak rikas , co kdyby takze proto nakupuji 😀 😀 😀 😀

@jane_s beru a jakto ze mas depku, copak se prihodilo, ale to muze byt i tim pocasim, cloveka to zmaha a pak ten den stoji za houbelec, no koukam ze toho mame hodne spolecneho , vsak to je moc dobre 😀 😀 😀 😀

@tera87 teda to se ten tvuj milacek ma , tomu muze dneska ledajakej chlap asi zavidet vid 😀

tera87
6. srp 2012

@hannyy no kočičko tohle je vzácná chvíle 😀 😀 jelikož mám swexík bolestivej tak jsem jak asexuál :-/ ale dneska to bylo nějaký divoký 😀 hooooodně divoký 😀

jane_s
6. srp 2012

@hannyy Haničko, všechno se vším dneska..MS, do toho to vedro😀DD Potila jsem se jak prase zase😀DD Do toho depka, že nikdy nebudu mít mimi, že mám málo práce😀DD prostě všechno špatně😀 znáš to..někdy to na člověka sedne a je to v háji, ale ono zase bude dobře😉
@tera87 Nedělej nám chutě jako Terezko?😀 a proč bolestivej bejby?😉

tera87
6. srp 2012

@jane_s to netušim proč bolestrivej nemůžou mi na nic přijít mělo to být tim jak jsem byla na tý operaci ale ani po ní to nepřestalo ☹ ☹
pak budete dělat chutě vy mě 🙂
kočinky moje dobrou noc přeju.... :-*

jane_s
7. srp 2012

@tera87 Dobré ránko zlatíííí:-* Toto zase uteklo že? Ještě bych spala🙂) jak v noci lilo tak se mi ráno nechtělo z pelechu, ještě bych tak min. hodinu dvě zvládla😀 copak máš dneska v plánu😉

tera87
7. srp 2012

@jane_s dobré raníčko :-* mě se taky nechtělo vůbec. Už jsem v Iscare na kontrole -kvůli té ulcerozní kolitidě. Musim sem kaźde tři měsíce.
Venku je pěkná kosa brrr
Tak v pipině mám pořád zvláštní píchání a pocit a i v podbřišku nárazově ale prsa nic takže mám asi opět smůlu.

hannyy
7. srp 2012

@tera87
@jane_s holky jsou to potize ......... vsude je neco ..... ale my musime byt silne 😀 tak me MS mrska skoncila tak jsem silene rada , podle PD to vychazi dobre na vikend tak musi byt manzilek doma 😀 😀 holky jinak teda ve Ct na me myslete s tim Dr . jsem zvedava co mi teda jako rekne a poradi 😉

Jinak jsem se vcera patala na cestovce co by nas stalo kdyby jsme ze zdravotnich duvodu museli dovcu stornovat, a pani rekla ze 20 procent z celkove ceny, coz je mazec, takze poletime ........ a pan Dr. musi vymyslet ten zbytek aby vse dobre dopadlo 😀 😀 😀

jane_s
7. srp 2012

@tera87 Jéééé tak to na Tebe moc myslím beru.. dej mi pak vědět, jak si dopadla jo?😉 to vůbec nevím co je to ta kolitida, to mi pak musíš trošičku vysvětlit ano? At to máš hlavně v pořádku, to je to nejdůležitější! Nikdy není smůla😉)) nikdy nevíš kočko!

jane_s
7. srp 2012

@hannyy To si piš, že na TEbe budeme myslet, to ani jinak nejde😉 Jééé Tobě už MS skončila, to je super, já už dneska jen tak maličko špiním, zítra je úplně po všem, takže se o víkendu taky už na to zase vrhneme, další kolo, ať něco neprošvihneme, taky jedete ob den beru?😉 Koukejte letět, je to balzám jak pro tělo tak pro duši a dovolenou si zasloužíte jasan?😉 Ale jako budeš mi tady chybět😉

tera87
7. srp 2012

@jane_s brouku to je zánět střev který se pořád vrací.Když je to v relapsu-návratu tak je to hrozný krvavé průjmy atd. mám naštěstí jen 25cm střeva zasažených. Musim podstupovat kolonoskopie a tak.

@hannyy. ty jo tak to je dost teda.Budu na tebe moc myslet zlato.

jane_s
7. srp 2012

@tera87 No tak ty si asi taky užíváš chudáčku☹ já snad neznám kompletně zdravýho člověka, každýho něco trápí vid kočko? Moc na Tebe myslím,ať to máš už co nejlepšíííí😉

tera87
7. srp 2012

@jane_s tak tak každýho něco trápí někoho vic nékoho míň. Zatim to mám v pohodě tak snad to tak dlouho zůstane 🙂

hannyy
7. srp 2012

@jane_s : jj skoncila mrska tak jsem rada ze mame zase sance otevrene , vcera jsme s manzilkem koukali oba na kocarky , je fakt uzasnej - muj manzel myslim . 😀

@tera87 teda vubec ti nezavidim, jak kdyby nemohl svet byt bez vsech tech zdrav.potizi, i tak je to dost tezke v dnesni dobe 😉 ale uvidis, ze se zadari 😀 😀 😀

jane_s
7. srp 2012

@hannyy Tak to je dobře, že to prožívá s Tebou, musí to být fajn mít takovou podporu že Haničko? Já bych svýho chlapa taky nevyměnila ani za nic, předevčírem se mnou koukal na oblečky na miminko😀DD tak jak viděl kombinézku chlupatou s ouškama, prej jůůů, to bude náš medvídek😀DDD a to jsem myslela, že jen já jsem z toho vyplácaná😀

hannyy
7. srp 2012

@jane_s : jj kdyz vidi jak nakupuji, on je hrozne zvedavej, chce vse videt o vse se zajima, chvali me jak se angazuji 😀 fakt bych nemenila . Kdyby to mela byt holcicka bude se jm. Miriam , kluk asi Dan 😀

jane_s
7. srp 2012

@hannyy Jeeee Miriam jednu znám, to je úžasná paní a to jméno se mi k ní moc líbí, je takové neobvyklé že? A Danečka máme taky jako jedno z favoritních jmen🙂)))))

ddanda
7. srp 2012

@hannyy Taky jsem si myslela, že bych měla Danielka, protože já jsem Daniela, ale vyfoukla mi ho sígra. A nechci abchom měli nějaké jméno v rodině několikrát. A stejně už mám jiný favority 😀

mazula
7. srp 2012

Ahojte snažilky,tak ja sa opať pridávam,som 11DC a dnes alebo zajtra dorazí manžel,ovu test negatív,aj keď tmavší než včera, tak dúfam,že to klapne,my si nedávame pozor už skoro rok,ale ovu sme trafili zatiaľ len 4x,tak do 5,hádam klapne...

jane_s
7. srp 2012

@mazula Ahojkyyyyy, tak to bude coby dup OVU, tak se pomalu ale jistě snažte, ať to dopadne kočko, držím pěstičky a dej vědět🙂

mazula
7. srp 2012

@jane_s
Ďakujem,no dúfajme,už by sa patrilo xixi,aj Tebe držím palce,nech to dopadne čím skôr a šup do inej témy 😀

jane_s
7. srp 2012

@mazula No jsem zvědavá, kdy to konečně dopadne😀 už tomu ani tak nevěřím, ale ono to musí vyjít, nejsme přeci žádná béčka že?😀 a jak dlouho se snažíte?😉

jankajarni
7. srp 2012

@mazula Tak určitě do dvou dnů jsou tam dvě pořádný čáry na OVU a pak už jen za dva týdny přeju totéž na TT. Jednoho prcka už máte, tak to by bylo, aby se nepodařil páreček🙂 Horší je to s náma, vůbec nevíme, jestli jsme nějakýho mimíse schopni, když jsou to pokusy o prvního🙂

jankajarni
7. srp 2012

@jane_s já už si někdy připadám jak céčko🙂 Když vidím tu spoustu lidí okolo, tak si říkám, že asi uměj nebo věděj ohledně plození něco, co já ne🙂

hannyy
7. srp 2012

@mazula tak supky dupky nato at se brzy zadari 😉
@jane_s jj Miriam je uzasne jmeno , jake jmeno bys chtela ty berusko 😉

@ddanda taky bych nechtela opakovajici se jmena v rodine , libi se mi i Adelka, ale tu uz mame takze neeeeeeee 😀

jane_s
7. srp 2012

@hannyy Mě se u holčičky hrozně líbí Justýnka, Nelinka nebo Adélka😉 Pro kluka Teo🙂)) ale bůh ví jak to bude zlatíčko.. A jak ses jinak dneska měla?😉