• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, jaro 2012

2. září 2012 
@jane_s Jááá a naprosto souhlasim :-*:-*:-*
9. srp 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tera87
@oezde Přesně tak holky, já teď vidím i na sobě, že jsem taková divná, nevrlá, trápím se, i vy ostatní jste takové že se poslední dobou dost užíráte a to je blbost, my to musíme vzít naprosto za jiný konec..za ten správný... prostě to vyjde a je to ! My se dočkáme všechny uvidíte!!!! Ale musíme mít trpělivost a hlavně spoutu práce nebo koníčků...nejhorší co může být, je sedět na koníkovi a každý den vidět nové uživatelky, jak dávají foto // na testu:grinning:D z toho nám brzy škrábne:grinning: My to musíme uchopit jinak prostě!
9. srp 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jane_s tak tak! a hlavně sakra jsou tady holčiny co se snaźí i několik let! a my tady vyvádíme kvůli pár měsícům.
9. srp 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to je super, že jste:slight_smile: Říkala jsem si to už taky, že kašlu na OT, teplotu a všecko, ale vždycky, když se blížej plodný dny, tak si říkám, že to nechci prošvihnout, že těch šancí je tak maaalinko za celej rok a zas s tím začnu. Naštěstí ovutesty už nemám a teplotu přestanu měřit,akorát pozorovat se asi trochu budu pořád a počítat, kterej jsem den, tomu se nějak asi nedokážu vyhnout, abych si nevzpomnela...člověk má ten cyklus pořád nějak na očích (MS, suchý dny, bolest prsou...) a tím se mi to pořád připomíná.
9. srp 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s Joo, já chci zlechtat!:slight_smile: To máš fajn, že si o tom můžeš promluvit s mamkou. U nás nikdo nic neví, jen my dva a koník:slight_smile:
9. srp 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tera87 Přesně, jsem trapná nána, že fňukám jen pro to, že nemůžu 5 měsíců otěhotnět..nejradši bych si nafackovala, moje kamarádka nemohla 10 let a zažila si peklo..holky pojďme fakt řešit něco pozitivnějšího, než kdy má která dostat menzes:grinning: a kdy se jaká cítila při OVUlaci:grinning: samozřejmě koník je od toho to řešit, ale s mírou:wink: A už žádné slzy..takže od te´d tady nechci vidět tohle::: :frowning2: :unamused: :angry: :confounded: :cry: = ŠPATNĚ, já chci vidět toto: :slight_smile: :wink: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: = TOTO JEST OK :wink:
9. srp 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jankajarni Tak si dejme závazek, že do konce září žádné OVU testy, teploty a nic..nikdo nic z toho neudělá a žádné počítání plodných dnů, víme kdy je zhruba máme a to bohatě stačí:wink: Budeme se bavit o dovolených, co kterou baví..jak to má která v rodině, na co se těší atd.. prostě chce to vypustit, nebo se tady z toho všechny zblázníme a místo do porodnice nás jednou povezou v andělíčkovi do Havl Brodu nebo Bohnic:grinning:DDD
9. srp 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::-*:-*:-*
9. srp 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankajarni No s mamkou jsem si o tom včera promluvila úplně náhodou, viděla na mě že jsem divná, jinak si takhle moc nepovídám, vidíme se jednou týdne a to tam je celá rodina, takže včera to fakt bylo jak volání o pomoc z mé strany..byla jsem jak tragéd a potřebovala jsem "nafackovat a otevřít" oči..:wink: ty máš tady nás a s námi můžeš probrat cokoli ano..JÁ JSEM TAKY RÁDA, ŽE VÁS TADY MÁÁÁÁM :dizzy_face: :wink:
9. srp 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tera87 SUPEEEEEEEEEEEER, TO JE VONČOOOOO:-*:-* :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :-*
9. srp 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pro :sunglasses:
9. srp 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak bábovka upečená a teď dodělávám rajskou omajdu už aby byla mňam.

Koukáte na olympiádu?
9. srp 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tera87 a že bys kousek bábovky poslala???!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ddanda kdyby to šlo pošlu hned :grinning:
9. srp 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tera87 Já jsem právě te´d dodělala šunkafleky:slight_smile:) snad si manžel pochutná, udělala jsem dvě mísy i na zítra:slight_smile:)) přece se zejtra zase nebudu prdět u plotny:grinning: Jééé rajskáááá, mňam, dala bych si, kde že to bydlíš beru?:grinning:DD bych dojela na dlabanec:grinning:DD
Olympiádu sleduju tak občas..naposledy mě zaujal plážák, a co ty? Koukáš? Já tam mám kamarádku, triatlon, Vendula Frintová, skončila 15. chodila se mnou na základku a vždycky mě štvalo, že v běhu jsem byla druhá:grinning: hele ta běžela jak když jí u řitě chytli saze:grinning:DD
9. srp 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ddanda
@tera87 :grinning:DD hele aby Terezce něco zbylo, já jím sežeru rajskou, ty bábovku a chudák manžel:grinning:DD
9. srp 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tera87 ty nemáš chytrej počítač?To ještě nikdo nevymyslel?
9. srp 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s ty jo dvě mísy? Já udělám jednu a máme to na celej víkend a ještě si vezme v pondělí manžel do práce :grinning: Včera jsem si dala k večeři (v 9 hodin večer :frowning2:) blbouni s broskvema, co jsem dělala v sobotu. Ty si byly..... :sunglasses:
9. srp 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jane_s kouám koukám baví mě to ...jééé to je pěkný tam vidět někoho koho znáš :slight_smile: mě naštval Šebrle...proč tam sakra nepustil někoho jinýho?!
Mnááám šunkofleky taky můůůůžu :slight_smile:
tak si zamnou do Prahy přijedte :grinning:
9. srp 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ddanda tak jedině že by si ho nějak zrekonstruovala :grinning: ale obrázek ti poslat můžu :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ddanda Hele tys nečela pravidla týýýhle diskuze:grinning:DDD smutný smajlíky jsou tady zakázaný:grinning: Dostaneš na zadek bejbeeee..já mám dvě misky, mísy jsem přehnala:grinning: není to zas tak velkýýýý, jeden oběd, skoro celá mísa v háji:wink:
Mňáááám blbouni, to jako taky můžu, borůůůvkový miluju:slight_smile:))
9. srp 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tera87 Praha? Hmmm to dáááám:grinning: takže za 2 hodinky jsem tam jo? TAk mě čekej:grinning:
9. srp 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jane_s dobře dobře čekáj tě :grinning:

@ddanda jééé blbouni to neznááám...co tooo je?
9. srp 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s sorry, sorry šéfová :grinning:
9. srp 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tera87 dobře, tak pro neznalé našeho nářečí......kynuté knedlíky s broskvema :grinning:
9. srp 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ddanda No ještě, že ses omluvila jako :grinning: :grinning: :grinning:
No jo každej nezná naše blbouny vid?:grinning:DD to je taky název, kdo to vymyslel vid?:grinning:
@tera87 No jo my na královéhradecku jíme blbouny:grinning:
9. srp 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s no nevím, kdo to vymyslel....
9. srp 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s Já se hlásím!!!!!!!
9. srp 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ddanda
kynuté knedlíky s broskvema??? tak tedy znám je s jahodou, meruňkou, borůvkou, švestkou ale s broskví??? jsem ještě nejedla :astonished:
9. srp 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krevetaci myslím že je jedno, co do nich dáš. Já třeba miluju s povidly.
9. srp 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek